Není to tak dávno, co jsem napsal článek o křížové propagaci na sociálních médiích, abych ušetřil čas a získal tah. Po odhlášení z Blog2Social se domnívám, že by tento nástroj byl nesmírně nápomocný při křížové propagaci.


Blog2Social je plugin WordPress. Možná již používáte nástroje, jako jsou HootSuite nebo IFTTT, ale Blog2Social dále automatizuje proces interakce s blogem WordPress, aby vás automaticky propagoval na pozadí.

Přizpůsobené příspěvky sociálních médií podle platformy

melanie tamble

Existuje mnoho doplňků, které automatizují vysílání sociálních médií za vás. Některé jsou skvělé a jiné hrozné. Blog2Social je jedním z adaptivnějších a zajímavějších doplňků. Jednou z funkcí, která se mi na Blog2Social líbí, je to, že stejný příspěvek není vytlačen do každé sítě sociálních médií, ale je přizpůsoben tak, aby lépe vyhovoval této platformě.

Melanie Tamble, zakladatelka a generální ředitelka společnosti Blog2Social, si vzala čas na rozhovor s námi o tomto užitečném pluginu a o tom, co může udělat pro majitele blogů. Tamble sdílel:

Sítě poskytují konkrétní funkce pro propagaci vašich příspěvků a komunity reagují na konkrétní formáty příspěvků velmi odlišně.

Zatímco #hashtags fungují dobře pro Twitter a Instagram, ukázalo se, že jsou méně efektivní pro Facebook nebo LinkedIn. Uživatelé Facebooku dávají přednost krátkým komentářům, zatímco uživatelé Google+ pracují mnohem lépe s delšími texty. Odesláním stejné zprávy do všech svých sítí vám chybí příležitosti k oslovení a interakci s publikem. Špatně naformátované příspěvky mají nižší hodnocení a menší viditelnost.

Plugin Vytvořil někdo v Trenches

Blog2Social se zrodil z propagačních potřeb generálního ředitele. Tamble řekl:

Spravujeme pět firemních blogů a spoustu sociálních sítí, osobních profilů. Dále jsou zde naše obchodní stránky, stránky se zaměřením a skupiny na Twitteru, Facebooku, Google+, LinkedIn, XING, Instagramu, Flickru, Pinterestu a dalších, jako je Tumblr, Medium, Torial, Diigo a Delicious.

Tamble popisuje proces aktualizace veškerého obsahu jako „únavné“ práce, která zabrala spoustu času. Protože chtěli přizpůsobit své příspěvky konkrétním funkcím a zásadám každé sítě, dostupný automatizační software jednoduše nesplnil jejich potřeby. “Potřebovali jsme nástroj, který nám to pomůže s minimálním množstvím práce, ale s optimálním výstupem.”

Tambleova společnost byla v dobré pozici, aby mohla pokračovat a vytvořit tento typ pluginu. Společnost vyvíjí a poskytuje online marketingové nástroje a služby více než 16 let. Již vyvinuli online službu s názvem CM-Gateway, která slouží k šíření zpráv, odkazů, obrázků a dokumentů na sociální média..

„Myšlenka pro Blog2Social přišla jako zřejmý koncept. Byl vytvořen, aby nám pomohl a pomohl ostatním blogerům spravovat správu sociálních médií pro jejich blogy mnohem rychleji a snadněji. “

Blog2Social

Blog2Social bere věci o krok dále

Cílem Tamble s Blog2Social bylo kombinovat výhody individuálního sdílení s výhodami automatizace sociálních médií. S ohledem na to popisuje Tamble proces vytváření Blog2Social jako proces, ve kterém „vkládá spoustu mozků a výzkumu do individuálních příspěvků v automatickém formátu s formátem, který nejlépe funguje pro každou síť.“

Mezi některé funkce pluginu Blog2Social patří:

 • Automatické formátování příspěvků na sociálních médiích nejen s maximálním počtem znaků dostupných pro každou síť, ale také s ideální délkou textů a komentářů. Tyto délky jsou založeny na statistikách a zkušenostech.
 • Možnost individuálně upravovat jakýkoli předplněný text příspěvku a komentář. Můžete přidat osobní komentáře, hashtagy nebo popisky podle potřeby pro různé sítě a komunity.
 • Poskytuje jednostránkový náhled pro všechny vybrané sítě s automaticky formátovanými a předvyplněnými textovými poli. Text můžete upravovat jedním jednoduchým postupem pracovního postupu pro všechny vybrané sítě, profily, stránky a skupiny.
 • Nejlepší návrhy časového rozvrhovače vám poskytnou nápady ohledně nejlepšího času pro naplánování vašich příspěvků na konkrétních sítích sociálních médií. To vše je založeno na výzkumných a statistických údajích. Může také naplánovat příspěvek vícekrát.

Samozřejmě, stejně jako u jiných automatizovaných pluginů pro sociální média, můžete program jednoduše nastavit tak, aby automaticky publikoval, když publikujete něco nového. Máte jen mnoho dalších možností, které byste měli s Blog2Social, pokud byste je chtěli použít.

Správná platforma ve správný čas

Tento plugin je vytvořen pro majitele malých a středních podniků. Typickým bloggerem je operace jednoho nebo dvou mužů (nebo žen). To znamená, že blogger musí nosit mnoho klobouků, včetně marketingového klobouku.

S Blog2Social se tento klobouk stává méně těžkopádným, protože software šetří spoustu času. Tramble zdůrazňuje, že je důležité nejen publikovat ve správných sítích, ale také zveřejňovat správný typ obsahu ve správný čas.

Správné načasování vašeho příspěvku může být zásadní pro získání větší pozornosti publika. Každá síť má své vlastní dopravní špičky pro aktivitu a zapojení. Kdykoli publikujete příspěvek, váš příspěvek uvidí pouze zlomek vašich sledovatelů. Když jsou vaši sledovatelé online, je příspěvkům věnována větší pozornost.

Pro každou síť existují různé různé časové úseky, díky nimž bude větší pravděpodobnost, že váš příspěvek upoutá pozornost těch, na které se v daný čas.

Například Tramble vysvětluje, že se můžete dostat k následovníkům na Twitteru nejlépe před a po práci, zatímco s odpolední a večer je pravděpodobnější setkat se s fanoušky Facebooku a Instagramu..

„Já osobně vždy používám„ nejlepší časový plánovač “a v případě potřeby upravím časy na úrovni sítě. Pro mě je to nejvhodnější možnost. Jakmile ji použijete, nikdy ji nechcete nechat ujít. “

Poukazuje na to, že ruční sdílení v každé síti a splnění těchto požadavků vás nepřetržitě zaměstnává.

Blog2Social byl speciálně navržen tak, aby usnadnil a urychlil křížovou propagaci našich blogových příspěvků. Kombinuje výhody individuálního sdílení s výhodami automatického křížového účtování a automatického plánování.

Posouvání starého obsahu

Jednou z nejzajímavějších funkcí Blog2Social pro mě byla schopnost naplánovat příspěvek vícekrát.

Řekněme, že zveřejníte nový článek na Facebooku v úterý v 18:00. Ne každý následovník bude v té době na Facebooku. Pokud však příspěvek zveřejníte příští odpoledne, můžete chytit ostatní, kteří nebyli poprvé, když jste zveřejnili příspěvek.

Stejným způsobem můžete tento nástroj využít k vytlačení starého obsahu a jeho udržení v aktivním stavu.

Jak již bylo zmíněno dříve, vždy, když zveřejníte příspěvek ve svých sítích, váš příspěvek uvidí pouze zlomek sledujících. Může být tedy dobré sdílet svůj příspěvek vícekrát. Existují však specifické postupy týkající se sítě, jak často se váš příspěvek sdílí, a také o tom, kdy a jak sdílet.

Na Twitteru můžete svůj příspěvek sdílet zpočátku až čtyřikrát denně, pokud jej smícháte s jinými příspěvky, zatímco publikování více než jednou na Facebooku může obtěžovat vaše fanoušky. S Blog2Social můžete plánovat opětovné sdílení vašich příspěvků na úrovni sítě, abyste se mohli setkat s každou sítí. Můžete například definovat konkrétní sady sítí

Vnitřní tipy pro propagaci sociálních médií

Kromě vedení společnosti je Melanie Tramble také blogerkou pro potraviny. Já

požádal ji, aby mi poskytla příklad toho, jak by pro mě Blog2Social pracoval, kdybych zveřejnil, řekněme, recept na banánový chléb. Kromě toho, že nás pustila na skutečnost, že zbožňuje banánový chléb, měla Melanie Tramble toto říct:

Blog2Social automaticky změní váš příspěvek na recept na optimální formát pro každou síť a automaticky změní velikost vašich obrazů banánového chleba tak, aby odpovídaly požadavkům sítí.

Poukázala na to, že jednostránkový náhled poskytne přehled všech příspěvků pro vybrané sociální sítě, profily, stránky a skupiny, s nimiž bych mohl chtít sdílet svůj příspěvek.

Tento postup by byl jednoduchý, protože všechna editační pole budou předvyplněna úryvkem mého příspěvku na recepty v odpovídajícím počtu znaků, který nejlépe funguje pro každou sociální síť..

Můžete upravit text nebo přidat osobní komentáře. Například požádejte svou komunitu potravin o vyzkoušení receptu a komentář k vašemu blogu. Můžete přidat další hashtagy, aby byl váš recept snadnější najít u jiných blogů a blogerů s potravinami. Můžete přidat nebo změnit cokoli, co považujete za vhodné, aby vyhovovalo vašim doporučeným postupům pro vaše komunity potravin. Je to jen jeden snadný krok pro všechny vaše sítě a komunity.

Dále vysvětlila, že pokud jsem vybral „nejlepší časový plánovač“, navrhovaný čas by se zobrazil pod jakýmkoli náhledem sítě pro další nejlepší časový slot na základě nejlepšího nastavení času. Mohl jsem vybrat vlastní nastavení času nebo upravit čas. Také bych se rozhodl, zda nechat příspěvky opakovat, nebo dokonce okamžitě zveřejnit příspěvky.

A jsou další věci, které bych mohl udělat s mým receptem, abych získal ještě větší dosah:

 • „Pokud máte pro svůj recept více obrázků zalévání úst, můžete svůj příspěvek znovu sdílet výběrem jiného obrázku. To vám dává více příležitostí k opětovnému sdílení vašeho příspěvku v různých dnech a časech a pokaždé jim dává další oblečení. “
 • „Můžete také snadno vybrat nebo zrušit výběr a uložit libovolnou síť podle svého výběru pro jakýkoli účel sdílení. Pokud například původně sdílíte svůj příspěvek s doporučeným obrázkem do všech svých sítí a poté jej znovu sdílíte s různými obrázky na Twitter, Pinterest a Instagram. “

Zdá se, že s tímto programem existuje velká flexibilita, takže si jej uživatelé mohou přizpůsobit tak, aby vyhovovali jejich sociálním potřebám.

16 tipů zasvěcených SMM od Melanie Tamble

Tamble nabídla následující „zasvěcené“ tipy, které vám poskytnou určitý přehled o tom, jak využívá Blog2Social pro své vlastní weby a o rozsahu věcí, které můžete s pluginem udělat. To jsou hacky, které osobně považovala za užitečné. Můžete je vyzkoušet a zjistit, které z nich fungují nebo vy.

 1. Twitter – Přidává #hashtags ke klíčovým slovům. Přidá také @handles, pokud chce na příspěvek odkazovat na konkrétní účet Twitter.
 2. Profil na Facebooku – Přidá osobní komentář, aby představila svůj příspěvek. Ptá se lidí nebo žádá lidi, aby se k jejímu příspěvku vyjádřili. To podporuje zapojení.
 3. Stránka Facebook – „Svým komentářem mírně naladím svoji firemní stránku, aby byla formálnější. A já to naplánuji na jiný čas (nejlepší časový plánovač to dělá automaticky). “
 4. Profil Google – Tamble přidá pro svůj příspěvek trochu delší úvod. Delší komentáře fungují lépe na Googlu. Přidává také #hashtags pro klíčová slova na Googlu+.
 5. Google Page – Vezme stejný text, jaký použila pro svůj profil, ale její plány jsou v jiném čase.
 6. Google Group – Opět použije tentýž text, ale v různých dnech zveřejní příspěvky do různých skupin, aby se trochu rozpadla.
 7. Profil LinkedIn – Zachytí stejný text, jaký použila na své stránce Facebook pro použití ve svém profilu na LinkedIn.
 8. Stránka LinkedIn nebo Focus Page – Tamble popadne stejný text, jaký použila na své stránce Google.
 9. Instagram – „Někdy přidávám komentáře k hovoru nebo výzvu k sdílení, pokud je to vhodné, a zkontroluji #hashtags. Blog2Social automaticky změní značky vašeho příspěvku na #hashtagy. “
 10. Pinterest – Pro Pinterest, Melanie Tamble pouze zkontroluje předvyplněný text a #hashtagy, ale obvykle jde o to, co je automaticky umístěno v těchto polích.
 11. Flickr – Znovu jen zkontroluje ty předplněné sloupce. Dodává: „Můžete také přidat svůj úplný příspěvek jako popis obrázku.“
 12. Střední – „Svůj příspěvek znovu publikuji tak, jak je, nebo provedu drobné změny nadpisu a úvodu. Vždy jsem naplánoval příspěvek s 3 až 5denním zpožděním na můj původní příspěvek, aby vyhledávače nechaly nejprve indexovat můj původní text. “
 13. Tumblr – Používá stejnou techniku ​​jako výše uvedené pro Střední. Zpožďuje se, aby umožnila, aby byl původní příspěvek nejprve indexován ve vyhledávačích.
 14. Torial – Toto je další platforma, kde používá stejnou techniku, jakou použila pro média Medium a Tumblr.
 15. Diigo – V tomto poli neprovádí žádné změny. Tamble jednoduše publikuje příspěvek a odkaz tak, jak je.
 16. Delicious – Tamble používá stejnou techniku ​​jako pro Diigo. Jedná se o rychlou kontrolu políčka bez dalších potřebných vstupů.

Co to bude stát mě?

Screenshot z Blog2Social.com ukazuje strukturu cen.

To vše zní jako sen, ale možná se ptáte, co vás Blog2Social bude stát. Náklady jsou ve skutečnosti docela rozumné ve srovnání s některými konkurenty tam. Podívejme se například na jejich nejprodávanější balíček: balíček Pro, který přichází s mnoha funkcemi, jako je 5 uživatelů na licenci, 5 účtů v síti a prémiová podpora.

Tento balíček běží ročně 99 EUR (99 EUR), což je asi 104 USD. Částka se samozřejmě bude lišit v závislosti na aktuálních směnných kurzech, ale řekněme, že to zůstává kolem 100 $ / rok. Pro srovnání jsem zaplatil LinksAlpha 8 $ / měsíc za mnohem méně funkcí a bez možnosti oddělit účty.

Hodnotně je Blog2Social velmi srovnatelný s jiným softwarem, ale nabízí mnohem více možností. Ve skutečnosti, po získání více informací o tomto softwaru pro můj rozhovor, jsem se rozhodl přejít na Blog2Social na rok 2017. Věřím, že mi to ušetří čas a úsilí při propagaci. A ne, Blog2Social mi v žádném případě neplatí, abych to řekl. To je můj nezaujatý názor po prostudování toho, co nabízejí.

Plugin má také bezplatnou verzi, pokud máte omezený rozpočet. Ztratíte několik funkcí, například možnost přidat další uživatele a nejlepší časování. Tamble státy:

Mnoho blogů je naprosto spokojeno s bezplatnou licencí, která zahrnuje také jednostránkový editor náhledů pro snadné přizpůsobení vašich příspěvků na sociálních médiích s jednotlivými komentáři, hashtagy a úchyty.

Můžete se připojit ke svým osobním profilům sociálních médií na Twitteru, Facebooku, Google+, LinkedIn, XING, Tumblr, Medium, Torial, Instagram, Pinterest, Flickr, Diigo, Delicious. Můžete také znovu sdílet své staré příspěvky kdykoli budete chtít znovu sdílet svůj stálezelený obsah nebo sdílet aktualizaci svého příspěvku na účtech sociálních médií..

Jste stejně zaujati Blog2Social jako já? Pokud provozujete blog WordPress a máte zájem o jeho vyzkoušení, můžete si stáhnout bezplatnou verzi pomocí odkazu níže. Pokud chcete upgradovat funkce, můžete snadno upgradovat kdykoli za pouhých 49 USD, v závislosti na tom, které funkce a kolik uživatelských účtů potřebujete.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me