Tvůrci webových stránek jsou společnosti, které umožňují uživatelům registrovat doménu, vytvářet vaše webové stránky, hostovat a spravovat webové stránky – vše na jednom místě.


Contents

Výhody moderních tvůrců webových stránek

Na rozdíl od tradičních hostingových služeb nabízí hostingová společnost, která se sama označuje za „Web Builder“, řadu výhod, které jsou pro začátečníky docela užitečné..

Mezi ně patří:

 • Snadné vytváření a správa – Tvůrce webových stránek nabízí možnost vytvářet a udržovat webové stránky bez jakékoli zkušenosti s kódováním. Uživatelé mohou vytvářet své webové stránky pomocí webového editoru drag-and-drop a snadno nastavit platformu pro blogování / podcasting.
 • Krásná webová témata a návrhy – Tvůrce webových stránek obvykle přichází se stovkami bezplatných, profesionálně navržených šablon a témat webových stránek. Podívejte se na některé z nejlepších bezplatných šablon webových stránek eCommerce zde.
 • 100% webová základna – Uživatelé mají možnost pracovat na vašem webu odkudkoli s připojením k internetu.
 • Jednorázové řešení – Vše – od registrace domény po hostování a vývoj se provádí (a účtuje se) na jednom místě.
 • Komplexní podpora podnikání – Podpora platebních bran, software pro správu inventáře, kalkulačka nákladů na dopravu a daně jsou (obvykle) pokryty staviteli obchodů nebo plány elektronického obchodování..

Jaké jsou vaše volby?

Wix a Weebly jsou pravděpodobně dvě velká jména, o kterých jste už slyšeli. Byli to nejlepší tvůrci stránek pro začínající nebo rušné firmy, protože poskytují řešení pro vytvoření webové stránky na jednom místě a jsou snadno použitelné.

V případě elektronického obchodování jsou dvě doporučené možnosti Shopify a BigCommerce. Tyto dva, často také známé jako stavitelé internetového obchodu, poskytují klíčové funkce, které jsou užitečné pro internetový obchod; včetně schopnosti vytvořit obchod bez kódování, správy zásob, více platebních bran a ještě mnohem více.

KLADY

 • Zdarma plán k dispozici
 • Velmi uživatelsky přívětivý

NEVÝHODY

 • Internetové obchody nízké úrovně dostávají za každou transakci extra poplatek

2. Wix

Tvůrce webových stránek Wix

Wix je zdaleka jedním ze stavitelů stránek, který zaznamenal meteorický nárůst absorpce v relativně krátkém období.

Vytvořili Avishai Abrahami, Nadav Abrahami a Giora Kaplan v roce 2016, společnost položila odvážný nárok na ohromujících 100 milionů uživatelů. Za tento krátký časový rámec zavedla několik upgradů z editoru HTML5 na verzi drag and drop 2015.

Plány Wix & Ceny

V souladu s počtem uživatelů na svém webu má Wix k dispozici široké spektrum toho, co nazývá „prémiové účty“, které se pohybují v ceně od 4,50 dolaru měsíčně až po 24,50 dolaru měsíčně. (Chcete-li zobrazit tato čísla v kontextu – přečtěte si naši studii o nákladech na webové stránky.) To, co obecně ne inzeruje, je, že můžete stále používat editor přetahování zdarma..

Zjistěte více o Wix v recenzi Timothyho.

KLADY

 • Dobrá nabídka cenových možností
 • Rozsáhlé možnosti drag-and-drop uživatelské rozhraní

NEVÝHODY

 • Nepovoluje export dat (jste přilepeni s Wix)

3. Nakupujte

Nakupujte

Shopify je vedoucí jméno v komunitě tvůrců online obchodů a díky tomu se přirozeně zdvojnásobuje jako tvůrce stránek. Společnost má více než 800 000 aktivních obchodů Shopify a v době psaní dosáhla obratu přes 100 miliard dolarů.

Nakupujte plány & Ceny

Pro svůj rozsah služeb je Shopify zhruba v cenovém standardu. Existují tři úrovně, které zazvoní na 29, 79 a 299 $ – každá, která také přidala transakční poplatky za prodej. Cenové rozdíly odrážejí zejména další marketingové možnosti, jako jsou dárkové certifikáty, zvláštní přepravní sazby a další možnosti nákupního košíku.

Přečtěte si naši podrobnou recenzi Shopify.

KLADY

 • K dispozici je spousta doplňkových nástrojů
 • Jednoduché a výkonné integrované platby

NEVÝHODY

 • Cena je trochu nepřekonatelná, pokud nejste specializovaný e-Tailer

4. BigCommerce

BigCommerce obchod a tvůrce webových stránek

Společnost BigCommerce byla založena již v roce 2009 a v současné době ji vede generální ředitel Brent Bellm. Od svého založení se společnost rozrostla s více než 500 zaměstnanci, kteří obsluhují více než 120 zemí, a zřídili pobočky v Sydney, Austrálie, San Francisco, Kalifornie a v Austinu v Texasu..

BigCommerece je mírně mimo obvyklý profil standardního tvůrce webových stránek v tom smyslu, že slouží velmi specifickému účelu. Tato stránka je navržena tak, aby pomohla vybudovat obchody s elektronickým obchodem a nakonec se proměnila v kompletní všestranný nástroj, pokud jde o virtuální obchod, až po nabídku maloobchodního balení produktů.!

Plány BigCommerce & Ceny

Vzhledem k tomu, že BigCommerce je především o tom, jak lidem pomáhat s prodejem věcí, není neobvyklé, že struktura cen je výrazně nad standardní tvorbou stránek. Začíná na 29,95 USD a rozšiřuje se až na 249,95 USD po objemu vašich prodejních transakcí. Kromě toho je zde také poplatek za transakci a případný další poplatek, který budete muset zaplatit, pokud si vyberete prémiovou šablonu.

Přečtěte si naši podrobnou recenzi BigCommerce.

KLADY

 • Kompletní online prodejní nástroj
 • Žádné transakční poplatky za všech 40 a více platebních bran

NEVÝHODY

 • NULA

5. SiteJet

SiteJet

SiteJet se zaměřuje proti CMS před WordPress, nicméně má své jedinečné zkosení – návrháře webových stránek, nezávislých pracovníků a poskytovatelů služeb. Začíná na $ 11 / mo, stavitel stránek se snadno používá a přichází s tunou funkcí.

Plány SiteJet & Ceny

Stejně jako weboví hostitelé, kteří na základě vašeho plánu zvyšují počet webů, které můžete hostit, i Sitejet nabízí víceúrovňový publikační systém. Jeden web uživatele vám vrátí 5 $ měsíčně – a pamatujte, že se jedná pouze o publikované weby.

Na tomto účtu můžete mít mnoho projektů. Pokud jste webový designér a nakonec zveřejníte několik dalších webů, zaplatíte více. Zvažte to náklady na podnikání a že platíte více, pouze pokud vyděláváte více od více klientů.

Bohužel, většina funkcí pro spolupráci, o kterých jsem dříve sdílel, je k dispozici pouze v rámci Týmového plánu, což stojí 19 USD měsíčně. To se nemusí zdát příliš propojené, ale hladovějícímu mladému webdesignérovi se může občas zdát jako hodně.

Přečtěte si podrobnou recenzi Timothyho SiteJet.

KLADY

 • Jednoduché, ale výkonné rozhraní drag-and-drop
 • Skvělé funkce pro designéry webových stránek

NEVÝHODY

 • K dispozici není žádný bezplatný plán
 • Nedostatek marketingových nástrojů

6. Gator Web Builder

Tentokrát poskakuje na scénu vytváření webových stránek s novým hostitelem Gator Website Builder. Tento nový nástroj však není nabízen jako součást standardních hostingových balíčků a je k dispozici jako samostatný produkt – zaplatíte za tvůrce a získáte zdarma hosting.

Když se na to díváme jako na samostatnou věc, zdá se, že zasáhla všechna správná zaškrtávací políčka pro rychlý vývoj stránek. Můžete začít s jednou z mnoha šablon (které vypadají slušně) a odtud se můžete vydat dopředu. Přizpůsobení je snadné, protože celá věc je drag and drop.

Pokud vaše požadavky nejsou tak složité a potřebujete rychlý web, je to perfektní nástroj. Slapping dohromady web a jeho přizpůsobení může trvat méně než 30 minut. Pravděpodobně méně, pokud již víte, jak tvůrci webových stránek fungují.

Větší obtíž se pohybuje vpřed, protože se zdá, že existují velmi omezené možnosti, jak posunout váš web na další úroveň. Například elektronický obchod není možný, pokud nezaplatíte za upgrade svého plánu. Pokud jde o správu SEO, nemůžete udělat ani nic, ani nastavit základní meta stránky.

K dispozici je trh aplikací (jako to, co mají všichni hlavní tvůrci webových stránek), ale v současné době jsou v obchodě celkem čtyři aplikace – všechny jsou označeny jako „prémiové“. Počáteční dojmy jsou, že tento tvůrce stránek musí jít o něco dále, než požádá potenciální uživatele o další informace.

Plány pro tvorbu webových stránek Gator & Ceny

Vstupní plán Gator Website Builder začíná na $ 3,84 / mo a jde až na $ 9.22 / mo.

KLADY

 • Velmi snadné použití
 • Dostupné šablony zdarma

NEVÝHODY

 • Velmi základní vlastnosti
 • Funkce elektronického obchodu vyžadují upgrade

7. Firedrop

Firedrop Web Builder

Firedrop.ai je jedním z více jedinečných nástrojů pro vytváření webových stránek, se kterými jsme se dosud setkali. Je to jeden z novějších tvůrců webů a dozvědět se více, Lori poskytla rozhovor se zakladatelem a generálním ředitelem Marcem Crouchem o pár dní dříve.

Koncept Firedrop.ai vyvinutý v roce 2015 a pokud vím, je prvním tvůrcem webových stránek, který do svého sestavení začlenil prvky umělé inteligence (AI)..

Plány Firedrop & Ceny

Firedrop se sám oceňuje od 15 do 15 GBP měsíčně, přičemž bezplatný účet podporuje jednu webovou stránku, která je dodávána se značkou Firedrop..

U placených účtů existují dvě možnosti a obě umožňují dominovat vaší vlastní značce. Účet Plus umožňuje vytvářet více webových stránek.

KLADY

 • Zdarma plán k dispozici
 • Unikátní designový zážitek díky Sacha AI bot

NEVÝHODY

 • K dispozici jsou omezené stavební komponenty

Vyhněte se placení za SiteBuilder.com, WebsiteBuilder.com, Sitey a Sitelio

EIG Web Builder

Po dokončení naší kontroly webu SiteBuilder.com jsme si všimli, že jsme měli stejný počáteční problém s WebSiteBuilder, Sitelio a Sitey – stránka About chyběla. Dost zvědavý na tento rozpor, udělal jsem nějaké kopání a zjistil, že všichni jsou ve vlastnictví Endurance International Group (EIG).

EIG získává a provozuje pouze technologii (zde je seznam hostitelských společností vlastněných společností EIG) a ve skutečnosti nevytváří nic ze svých vlastních.

Plány WebSiteBuilder, Sitelio, Sitey a SiteBuilder & Ceny

Pokud jde o dostupné funkce, SiteBuilder (a další klony) nabízí to, co považuji za standard tvůrců webových stránek. Zahrnuje prvky drag and drop, upravitelné sekce v šablonách, podporu elektronického obchodu a mnoho dalšího. To vše je podporováno fondem zdrojů šablon, který počítá v údajích na stránce „tisíce“ – po 50 jsem ztratil počet.

Všichni čtyři tvůrci webových stránek mají pět různých plánů pro předplatitele, které se pohybují od bezplatných po 11,99 $ ročně. Programy zdarma jsou funkční, ale všechny jejich placené plány jsou dodávány s volným názvem domény. Za pouhých 4,99 $ měsíčně získáte také e-mailové účty zdarma, prioritní podporu a vytvoříte internetový obchod. Řekl bych, že cenové úrovně jsou přiměřené a odpovídají skutečným potřebám.

Proč přesně se rozhodli prodat tolik kanálů pod samostatnou identitou, je mimo mě, ale dokonce i struktury cen jsou téměř totožné. Za povšimnutí však stojí i několik fakturačních stížností proti webu, které se moc nezabývají, vzhledem k tomu, jak se zdá,.

Je v pořádku vyzkoušet bezplatný plán nabízený těmito značkami, ale je to další věc, když stavíte své podnikání na prémiových plánech.

Nedoporučujeme používat žádné z těchto čtyř tvůrců webů vážným webmasterům a majitelům firem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me