سب درآمد از یوتیوب: نحوه پرداخت پول شما توسط کاربران

ونه پول شما را از دست می دهید؟ خوب خیلی خوب


خوب ، اگر شما می توانید آن را در راحتی خانه خود انجام دهید؟ بدون رئیس به گزارش ، هیچ مهلت برای تعقیب ، و هیچ ساعت کار ثابت.

به نظر می رسد یک شغل رویایی!

برای اکثر مردم ، به نظر می رسد که حرفه ای به عنوان یک YouTuber را پوشش می دهد. فقط در مقابل یک دوربین قرار دهید و ویدیوهایی درباره خوردن غذا, انجام تمرینات آرایش یا فقط بازی کردن بازی های ویدئویی بپردازید و از تمامی دیدگاه های شما پول می گیرید.

در اینجا این چیزی است که وجود دارد که YouTuber به اندازه آن آسان نیست و اگر فکر میکنید پریدن به جهان از YOUTUBING باشد, دو سوال بزرگ وجود دارد که باید از آن آگاه باشید:

 1. چقدر پولی که شما YouTube انجام می دهید؟
 2. باید این کار را انجام دهید؟

با توجه به این موضوع ، اجازه دهید به کارهای داخلی OneTuber نفوذ کند و دریابیم که آیا خالق محتوا در برتوا در YouTube ارزشش.

چه مقدار درآمد بالا یوتیوب را ایجاد می کند؟

قبل از اینکه به پول نقد به عنوان یک YouTuber بروید ، بیایید نگاهی به برخی از بزرگترین ها در YouTube ها بیا بی چگاب مبامدززقززی.

یک تحقیق توسط رسانه های جدید Rockstars برخی از نکاتی که درباره کانال های بزرگ در یوتیوب بدست آورده می شود, تعدادی از آنها می توانند سود قابل توجهی از فیلم ها و مشترکین خود کسب کنند. یکی از مواردی مانند "Участник в YouTube" است پیو دی پای (Felix Kjellberg) ، که بیش از 500 میلیون مشترک در کانال خود را با میانگین 1,5 میلیون بازدید در مر مر بر مر بر.

PewDiePie به عنوان کانال اشتراکی شماره یک در YouTube, به راحتی از تمام اقدامات و فراتر از آن, سالانه بیش از 12 میلیون دلار درآمد کسب می کند. کانال دیگر, شرکت خیاط دندانهای بازی و سرگرمی, سالانه $ 13 میلیون دلار کسب می کند, در حالی که کانال های کوچکتر مانند Nigahiga و Epic Meal Time سالانه $ 2,9 میلیون و $ 3,1 میلیون دلار به دست می آورند.

لودهای اخیر PewDiePie – تقریباً 3 میلیون بازدید در 2 روز پس از انتشار این فیلم (ببینید زندگی کن).

به طور کلی ، اگر شما خالق محتوا سازگار در YouTube هستید ، میتوانید از طریق ویدیوهایتان یک زندگی بسیار منا ا ان م.

ونه YouTuber پول خود را انجام دهید؟

اکنون که با افرادی که درآمد بزرگی در YouTube دارید آشنا شوید ، بیایید نگاهی دقیق به نحوه دقیق بودن وقه پقا خقاخخخخخخ اساسا ، دو روش اصلی برای کسب درآمد در YouTube وجود دارد:

 • تبلیغات یوتیوب و برنامه های مشارکتی
 • حامیان و درآمدهای خارجی

اگر شما در استفاده از یوتیوب به عنوان پلت فرم خود دچار مشکل شده اید ، احتمالا باید اطمینان حاصل کاا کااک YouTube YouTubeاا YouTube YouTube YouTubeاا YouTube YouTube YouTubeاا YouTubeا.

1 – ساخته شده در کسب درآمد YouTube /

بگذارید بگوییم شما قبلا یک کانال تنظیم کرده اید و چند ویدیو آپلود کرده اید, بلافاصله می توانید درآمد خود را با استفاده از فعال سازی کسب درآمد برای حساب شما و ثبت نام برای گوگل حستبلیغ.

برای فعال کردن قابلیت کسب درآمد YouTube: ورود> کانال> وضعیت و ویژگیها> کسب درآمد (یا اینجا کلیک کنید).

درآمد کسب درآمد در حساب کاربری شما اساسا اجازه می دهد درآمد خود را از محتوای اصلی خود از طریق تبلیغاتی که در هنگام تماشای ویدیوهایتان قرار می گیرد, کسب کنید. در حالی که Google Adsense برای کمک به شما در تنظیم اطلاعات پرداخت شده و اجازه دادن به Google برای قرار دادن تبلیغات در ویدیوهای خود است, جایی که شما می توانید بخش عمده ای از پول واقعی یوتیوب خود را کسب کنید.

در نهایت, برای درخواست یک درخواست نیاز دارید برنامه مشارکت YouTube برنامه ای که چندین مزیت را در حسابتان به شما می دهد, از قبیل ابزارهای تحلیل, ابزار ویرایش پیشرفته و قابلیت آپلود ویدیوهای طولانی تر از 15 دقیقه. برای تبدیل شدن به یک شریک YouTube, باید دیدگاههای عمومی 10000 را در کانال خود داشته باشید (به عنوان مثال نمایش 1000 در ویدیوهای 10) و باید توسط یوتیوب به عنوان یک شریک YouTube تایید شده بررسی شود.

هنگامی که همه چیز را انجام می دهید ، می توانیم در نهایت به تعداد واقعی چقدر از طریق یوتیوب درآید.

تبلیغات هستند ستون فقرات هر ایجاد YouTuber و شانس هستند ، شما در سراسر آنها آمده است. لیپ های تبلیغاب.

هنگامی که شما شروع به کسب درآمد از ویدیوهای خود می کنید, می توانید انتخاب کنید که چگونه می خواهید آگهی ها در ویدیوهایتان ظاهر شوند و میزان درآمد دریافتی شما بستگی دارد به اینکه مخاطبانتان به آن پاسخ دهند. در حالی که این روش ساده ترین راه برای کسب درآمد در یوتیوب است ، این نیز پیچیده ترین به علت اینکه آ YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTubeه YouTube YouTube.

ونه نرخ تبلیغات محاسبه می شود؟

یوتیوب شمارش معکوس (زمانی که یک بیننده روی تبلیغات خود کلیک کند یا تماشا کند) و برای هر نمایش 1000, شما تقریبا 7,50 $ دریافت خواهید کرد. مشکل این است که چطور تصور می شود شمارش می شود ، زیرا واقعا وابسته به مخاطبان شماست. اگر یک بیننده تصمیم به جست و خیز از طریق تبلیغات و یا استفاده از یک آگهی مسدود کننده ، شس شما برای مرا برای. از این رو ، دیدگاه های بالا لزوما به یک ویدیو به خوبی درآمد ترجمه نمی شود. یو ویدیو با نمایشهای 10 000 ممکن است تنها 3,000 هزار نمایش داشته باشد که تقریبا от $ 22,50.

برای به حداکثر رساندن سود خود را در یک ویدیو با تبلیغات ، شما باید بدانید که آگهی بهترین کار با با با با با با با با با با با با با با با با با با با با با با با با با با با با با با با با با با با با با باا بک باک بک بک باک بکا بکار باا بک یکک بک ککی ککاککک اگر یک ویدیوی دقیقه کوتاه 3 باشد ، یک آگهی پاپ آپ ممکن است بهتر از یک کلیپ دوم 30 باشد. با استفاده از برنامه شریک YouTube ، شما باید به یک دسترسی داشته باشید صفحه تجزیه و تحلیل در YouTube برای تعیی ععک ا اآ.

علیرغم ساده بودن راه اندازی, درآمد مستقیم از یوتیوب به اندازه کافی به اندازه کافی به اندازه خود نیست, که چرا بسیاری از کاربران شما در یافتن راه های دیگری برای کسب درآمد هستند.

2- بانکداری در فراتر از یوتیوب

همانطور که در حال حاضر است ، درآمد صرفا بر روی یوتیوب بسیار سخت تر می شود و به همین دلیل ،،و Tب YouیT You در حال حاضر ، سه راه عمده عبارتند از: حمایت و فروش محصولات ، فروش کالاهای خود و جمع آوری پول.

نام بزرگ YouTubers مانند عصبانی جو و سنگ مرمر جنا تکیه بر ترکیبی از هر سه برای کسب درآمد. اینها اغلب بخش عمده ای از نحوه درآمد سالانه شما هستند.

قرار دادن محصولات / حمایت مالی

اگر تعداد قابل توجهی از پیروان خود را جمع کرده اید, شانس این است که شرکت هایی که علاقه مند به حمایت از شما در برابر شما برای اشاره به محصولات یا خدمات شما هستند, شرکت کنند. این حمایت ها اغلب به صورت کمیسیون یا هر فروش صورت می گیرد که بر اساس تعداد بازدیدکنندگان رای یا ییش ییک ییی ییی ییی ییی یییا یییی. مهم است که توجه داشته باشید با این حال ، اگر شما یک ویدیو حمایت می کنید ، مجبور خواهید بود آن را با ا.

یکی از بسیاری از پیشنهادات پشتیبانی یوتیوب در بر داشت FameBit ، بازار برای سازندگان برای پیدا کرد وککزو.

فروش کالا خود را

اگر نام تجاری خود را ایجاد کرده اید و پیروان وفادار به اندازه کافی داشته باشید, می توانید از طریق لینک دادن به ویدیوهای خود, کالاهای خود را به فروش برسانید. راه اندازی وب سایت خود یک فرایند سریع و ساده است و نوع کالاها / خدماتی که ممکن است ارائه دهید ، ،،ز ط،تط طططط،تطت اسمش ، برای مثال ، بر میزان کالاهای تجاری تاکید می کند و احتمالا مقدار قابل توجهی از پول را از ززز یخی یی.

فروشگاه Smosh.

3- قدرت Crowdfunding

روند اخیر در میان تولیدکنندگان محتوا ، استفاده از مخارج جمعآوری است و در حال حاضر دو پلتفرم بزرج برو بررج برپب تفاوت بین این دو این است که سابق بر روی یک بودجه مبتنی بر پروژه است ، در حالی که دیگر نوع تکراری است. Crowdfunding یک راه عالی برای تنظیم سطوح برای پاداش پیروان خود در ازای مبلغ قابل توجهی است. ند نمونه از پاداش های درجه یک محتویات منحصر به فرد به اعضای پرداخت شده ، چت شخصی یک به یک و ک ا اس.

با تغییراتی که YouTube با خط مشی کسب درآمد انجام داده است ، بسیاری از سازندگان محتوا و YouTubers به ​​مخاطبان خدم ددهدددددد Crowdfunding می تواند منبع درآمد باور نکردنی باشد اگر به درستی مورد استفاده قرار گیرد ، اما شما باید بدات باب باب باا باب باب باب باب باب باب باب باب باب باا باخ باخ باخ باخ باخ بگ باگ باخ بارپ برخ پ ا ک.

Kickstarter

اگر نوع محتوایی که میخواهید ایجاد کنید یکبار دیگر (یعنی یک فیلم یا آلبوم موسیقی) ، Kickstarter اغلب به به بهارررب.

در Kickstarter شما یک صفحه پروژه با مقدار پولی که برای تکمیل پروژه نیاز دارید را تنظیم می کنید. مردم پس از آن متعهد به آن هستند و اگر شما موفق به رسیدن به اهداف خود در مهلت تعیین شده شوید ،رر ج،رااجججج Ickروژه های Kickstarter در طبیعت بیشتر با برخی از پروژه ها به مبلغ میلیون ها دلار کمک می کند.

600ند مورد قابل توجه از جمله کونگ خشم موفق به جمع آوری بیش از $ 600,000 از بودجه از وعده های خود است.

Patreon

در حالی که Kickstarter به سرمایه گذاری بزرگ پروژه ها کمک می کند ، Patreon در مقایسه با مقیاس های کوچک تر ،ل ا ،لا ،ل ا ،ل ا ،ل ا ،خ ا یخ ا،ی.

شما بیشتر احتمال دارد که YouTubers را با نام Patreon Начало تماس بگیرید زیرا می تواند منبع با ثبات تر نسبت به Kickstarter را فراهم کند. همانند Kickstarter ، شما یک صفحه را با هدف مالی در Patreon تنظیم می کنید ، تفاوت این است که هدف به صورت ماها باجا باجاب. شما و کاربران محتوا مانند جیم استرلینگ و رسانه نامه قرمز نمونه های بسیار خوبی از صفحات موفه بواب موفه.

جیم استریلز هر ماه برای او به خانه $ 12 000 + می برد کانال یوتیوب.

تبدیل شدن به یک YouTuber

این برای شماست؟

در حال حاضر ، شما باید یک ایده از HowToWeb موفق چه می کند و چگونه آنها در مورد ساخت آن را داشته باشد. Визуализация YouTubers بزرگ شروع به انجام محتوا در موضوعات و زمینه هایی که در آن پرشور هستند و علاقمند به به داا ا اممم.

دانستن آنچه که شما علاقه مند هستید و متخصص در این زمینه به شما کمک می کند تا شروع به کار کنید, اما در نهایت, به زمان زیادی بستگی دارد و تلاش می کنید که کانال خود را افزایش دهید.

به راحتی فرض کنید که به عنوان یک YouTubeTuber ، همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که در دوربین سرگرم شک. اما واقعیت این است که داشتن YourTuber به این معناست که فراتر از دوربین برای برنامه ریزی و کار کردن است محتوای خود را بررسی کنید, پیدا کردن راه های کسب درآمد از آن به طور موثرو اطمینان حاصل کنید که در پایان روز به اندازه کافی پول دارید.

استفاده از یوتیوب به عنوان یک سنگ پله

برای هر داستان موفقیت PewDiePie ، صدها دیگر YouTubers وجود دارد که هنوز سعی در ساخت آن در یوتیوب دارند وب به همین دلیل است که سازندگان محتوا تصمیم گرفته اند صرفا بر روی YouTube به عنوان پلاتفرم توزیع خود تکیه.

Twitch یک مثال اصلی از یک پلت فرم است که به شما اجازه می دهد محتوای خود را به مخاطبان در هنگام دریای زااا ااان ررررررر با استفاده از یوتیوب برای انتقال به یک حرفه ی متفاوت ، روند محبوب با تعداد زیادی از YouTubers به ​​فیلو ها، باوب باوب ماوب باوب باوب باوب بابم با ب با ب ها ی.

در 201 ، جیمی تاترو "TheJimmyTatroChannel" را آغاز کرد ، که بعدها به "LifeAccordingToJimmy"تاترو را می توان در سری Netflix" Американски вандал "بازی کرد. و همچنین فیلم "22 Jump Street" و "Ups 2 رشد".

بودن شما در مورد اشتیاق است

پول زیادی را که از YouTuber خارج می شود, ممکن است سرزنش کنید, و این, اما در نهایت, آنچه باعث می شود بسیاری از کاربران شما برای ادامه دادن مطالب, پول نیستند. این لذت ساختن محتوا برای دیگران است.

بودن YouTuber بدین معنی است که شما همیشه به دنبال یک ویدیو با یک میلیون بازدید و گرفتن شماره های بزرگ. در حال داشتن یک YouTubeTuber در مورد هدایت اشتیاق و خلاقیت خود است و آن را به یک محتوا که مردم لذت می برند.

پس منتظر چه چیزی هستید؟ شروع به ساخت این ویدیوها!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map