Pokud jste se v poslední době připojili k internetu, není pochyb o tom, že si uvědomíte, že dnes je věk multimédií. Obsah je král, ale nejde jen o jakýkoli druh obsahu; Dynamický obsah.


Může to mít podobu prezentací nebo videí. Pokud provozujete firmu nebo dokonce blog, je to oblast, kde můžete s trochou úsilí získat podíl na trhu.

Pokud jste však jako já a považujete se za beznadějného při jakémkoli střihu videa, jak můžete vytvořit tento mocný obsah bez rozbití banky zapojením kreativní firmy, která vám pomůže?

Odpověď je opravdu jednoduchá; Použijte online animační nástroj!

Co jsou online animační nástroje?

Pro ty, kteří jsou obeznámeni s cloudovými službami, jsou online animační nástroje podobné. Místo instalace softwaru se přihlásíte na web a využíváte jeho služby. Jedním z těch, které jsem dříve použil, je Wideo, které vám pomůže vytvářet animace, jako jsou prezentace a infografiky.

Mnoho z těchto online nástrojů je vybaveno výkonnými funkcemi, které vytvoří maximální bling s minimální bolestí, i když nemáte žádné zkušenosti. Patří sem šablony připravené k použití, které lze předzásobit buď vlastními obrázky, nebo z interní databáze skladových obrazů. Různí poskytovatelé samozřejmě nabídnou různé věci.

Zadejte Wideo, Wave a Wistia

Tři z nejlepších online nástrojů pro vytváření animací, se kterými jsem narazil, jsou Wideo, Wave.video a Wistia. Každá z nich je mimořádně výkonná a v krátkém čase vám umožní vytvořit profesionální animovaná videa.

Například se podívejme hlouběji na funkce Wideo.

Wideo vám umožní snadno vyhledávat a vkládat komponenty, jako jsou obrázky a zvuky.

I když mám pocit, že Wideo je ve své jednoduchosti mocné, někteří by namítali, že za cenu, kterou stojí, existuje příliš málo funkcí. Pravděpodobně to bude nesouhlas mezi zastánci a argumentem není žádná skutečná výhra, kromě osobních preferencí. Wideo má hlavně;

1 – Úložiště bohatých šablon

Šablona základny zmíněné výše je pro začátečníky ve videu velmi důležitá, protože poskytuje také výukové hřiště. Výběrem jedné ze šablon a přizpůsobením jeho částí a ukázáním toho, co chcete, se proces učení stává interaktivnějším a zábavnějším.

Existuje téměř 100 z čeho vybírat, a to od jednoduchých animací k narozeninám až po firemní prezentace.

Vestavěné video šablony na Wideo. Každý je dodáván s několika základními rozvrženími a grafikou, abyste měli představu o tom, jak by měla animace plynout.

Jakmile vytvoříte nebo přizpůsobíte animaci, můžete ji dokonce uložit jako svou osobní šablonu, pokud si budete přát.

Výměna obrázků je tak snadná, že to můžete udělat se zavřenýma očima

2- Možnosti více obrázků

Vizuální tvorba je jednou z nejdůležitějších částí animovaných videí a Wideo má zajímavý systém, který pomocí vyhledávání obrázků Google pomáhá najít věci. Vrací však obrázky založené na vašem vyhledávání, které jsou veřejné a jsou tedy použitelné bez problémů s autorskými právy.

Pokud máte něco více osobního nebo konkrétnějšího, co chcete zahrnout, stačí nahrát vlastní obrázek a umístit jej. Wideo má také k dispozici velké množství 3D objektů a zvukových klipů připravených k použití.

3 – Vizuální editor

Možná nejdůležitější část Wideo, a kde to opravdu vyniká, je v editačním enginu. Jak již bylo zmíněno, Wideo vyžaduje běh Adobe Flash, ale ten, který to zvládne, zjistíte, že se neliší ani obtížnější než použití výkonnější verze Microsoft Powerpoint..

Téměř vše je drag and drop, s textovými poli můžete přidat a psát do. Chcete-li povolit vrstvení více obrázků, jednoduše je přidejte a můžete si vybrat, který obrázek zůstane nahoře, buď posláním ostatních dozadu, nebo přivedením toho, který vy jeden na vrchol. Jen si vizualizujte pokládání hracích karet na sebe a dostanete, co tím myslím.

Zejména existují také důležité přechodové efekty, které by ovlivnily pohyb vašich obrazovek z jednoho na druhého. To může být stejně jednoduché jako snímek po stránce nebo dokonce šikovný, jako kdyby prstem přejel po displeji na mobilním telefonu.

4- Okamžité sdílení

Jakmile je animace vytvořena a zpracována, můžete ji sdílet na více kanálech přímo z ovládacího panelu. To zahrnuje i kanály sociálních médií nebo dokonce přímo vašim klientům. Ve skutečnosti to může dokonce jít přímo na Youtube!

Nahrajte přímo na svůj kanál YouTube na webu Wideo.

Alternativy k videu

Pokud si nemyslíte, že pro vás je to Wideo, existují i ​​další špičkové nástroje, jako jsou Wave.video a Wistia, které v podstatě dělají totéž – pomohou vám rychle vytvořit efektivní animační videa. Hlavní rozdíly spočívají v doplňkových službách a samozřejmě mírných vylepšeních rozhraní.

Mávat

Wave.video umožňuje konfigurovat nejen vaše video formáty a poměry stran, ale také vám umožní sloučit více videí před jejich stažením v jednom ze šesti dostupných formátů (nebo dokonce ve všech šesti formátech současně). Je dodáván s přístupem k rozsáhlé knihovně obrazových zásob a úložišti zvukových souborů.

Vytvořte video od nuly ve Wave.Demo-1: Vytvořte video od nuly ve Wave. Nejprve vyberte formát videa. Dobrá věc na Wave je, že můžete vybrat více formátů a vytvořit více videí / grafik najednou.Ukázka-2: Přidejte videa a fotografie k svému videu na Wave.Šablony obsahu na WaveSestavte si svůj video nebo grafický obsah pomocí tisíců předem připravených šablon ve Wave.

Wistia

Wistia poskytuje nádherná videa v rozlišení až 4 kB a je ideální pro ty, kteří se silně opírají o prodejnost svého obsahu. Za tímto účelem obsahuje užitečné doplňky, jako jsou tepelné mapy a statistiky, které vám pomohou upravit marketingové kampaně.

Rozteč, který tento nástroj má, je, že je zaměřen přímo na to, aby vám umožnil používat vaše videa k vysoce hmatatelným a konvertibilním výsledkům, jako je sběr e-mailů a výzvy k akci vedoucí přímo k nákupu..

Přidejte do svého videa výzvu k akci, odkaz na anotaci a turniket.

Ukázka: Vytvoření animace pomocí videa

Poznámka: Wideo vyžaduje, aby fungoval plugin Adobe Flash

Abych vám ukázal, jak snadné je vytvořit animaci, ukážu vám, kterou jsem vytvořil pomocí šablony Wideo. Bylo to provedeno za pět minut (bez doby zpracování) a je krátké a sladké.

To jsou kroky, kterými jsem prošel, takže můžete vidět, jak jednoduché to bylo;

  1. Z úložiště šablon jsem vybral „Prodat svůj dům video šablony“.
  2. Další obrazovka má tři hlavní oblasti. Vlevo byly komponenty (obrázky, zvuk atd.), Střed byl první stránkou šablony a vpravo měl sloupec ikon na stránkách stejně jako v Powerpoint.
  3. Poté to byla jen otázka procházení šablony a nahrazení textu a obrázků těmi, které jsem chtěl.
  4. Pojmenujte svoji animaci a klikněte na Uložit, poté Wideo provede zpracování a po dokončení zašle e-mail.

Od 1 do 3: Komponenty (obrázky, zvuk atd.), První stránka šablony, sloupec ikon na stránce stejně jako v aplikaci Powerpoint

Během fáze zpracování vám Wideo řekne, že dokončení může nějakou dobu trvat (odtud e-mail). Hádám, že doba, kterou musíte počkat, se bude lišit v závislosti na složitosti vašeho videa. To by byl faktor velikosti souborů a délky videa.

Jako vedlejší poznámku jsem se pokusil o druhé video, které by bylo ukázkou mobilní aplikace. Šablona pro to byla také dobrá, bohužel jsem z nějakého důvodu nemohl přizpůsobit jednu z obrazovek, které se zobrazily během procesu animace. Jinak by to bylo ještě lepší.

Kdo tyto animační nástroje používá a kolik to stojí?

Zdá se, že existuje velmi dobré rozšíření zákazníků, kteří používají dostupné nástroje. Příkladem toho může být Wideo, které má od individuálních podnikatelů až po velké korporace.

Je to však přesně to, co napsali ve zprávách, které na vás přijdou a které by pro vás měly být důležité. Například podle Yolanda Verveer-Born, strategie & Amp Innovation v Randstadtu;

S Wideo jsme snížili 90% výrobních nákladů na naše interní propagační videa. Wideo nám šetří peníze a čas!

To je pozoruhodné, protože se jedná o významnou světovou personální společnost a svědectví ukazuje úspory zdrojů, jako je čas a peníze.

Ceny jsou mezi poskytovateli nástrojů pro online video animace velmi konkurenceschopné, ale neměňte to za levné. Tato marketingová videa mohou pro vaši značku nebo produkt vytvořit obrovské následky a návratnost investic by neměla být podceňována.

Závěr

Vytváření video animací je rychlý a nákladově efektivní způsob generování potenciálních zákazníků a může vést k extrémně vysokým výnosům. Věděli jste například, že podle těchto studií video generuje trojnásobný počet měsíčních návštěvníků webu jako jiný obsah? Návštěvníci také tráví o 88% více času na webu, který obsahuje video.

Můžete použít kterýkoli z online nástrojů pro animaci videa a využít tak rozmach sociálních médií a rychle a efektivně vytvářet výkonný a přesvědčivý marketingový materiál. V podstatě obchodujete s výdaji v relativně šedé oblasti (výdaje za reklamu) do formátu, který je velmi poutavý a mnohem měřitelnější. Pro snadné použití si prostudujte naše ukázkové video výše a uvidíte, jak rychle lze vytvořit jednoduché video.

Většina nástrojů má zkušební období zdarma, takže se zaregistrujte a získejte ruku ještě dnes!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me