Nejlepší způsoby, jak začít a uspět blogem o kutilských projektech

Trávíte nevýslovné hodiny procházením nápadů na Pinterestu? Je vaše představa o zábavné sobotě dokončení toho DIY projektu, který volá vaše jméno? Je váš dům plný křídou malovaných projektů a jedinečných předmětů, které jste sami vytvořili?


Pokud vás to popisuje, může být vaším snem blog o projektech pro kutily.

Naštěstí WHSR provedla rozhovory s několika úspěšnými kutilskými blogery ohledně jejich zasvěcených tipů. Existují určitá tajemství, jak najít úspěch s jakýmkoli blogem.

Počet DIYerů online

Přestože Pinterest určitě obsahuje jiné články, než jen projekty pro kutily, je síť sociálních médií tvořena převážně domácími projekty, zdobením a podobnými příspěvky. Od července 2015 má Pinterest 72,8 milionu uživatelů a 85% z nich jsou ženy.

A to je jen DIYers na Pinterestu. Ne každý DIYer je žena a ne každá osoba pracující na projektech je na Pinterestu. Můžete vidět, jak se jedná o rychle se rozvíjející výklenek online a že pro každého existuje speciální oblast.

Případové studie blogů pro kutily

Abych získal představu o tom, co je potřeba k vytvoření úspěšného blogu pro kutily, mluvil jsem se dvěma blogenty pro kutily.

Docela šikovná dívka

docela šikovná dívka screenshot

http://vintagemellie.blogspot.com/

Melissa Urbanová, majitelka blogu Shabby Love Blog, si vzala nějaký čas ze svého plánu, aby se podělila o své myšlenky na blogování pro kutily. Je zamilovaná do všech věcí ročníku a začala svůj blog v květnu 2011. Urban má dobrou přítomnost na Pinterestu a má více než 4 000 sledujících.

Nikdy se nepovažovala za tvůrčí osobu, ale když narazila na některé blogy pro kutily a domácí dekoraci, byla okamžitě závislá.

Projekty, které tito bloggerové sdíleli, byly věci, o kterých jsem věděl, že mohu také udělat sám. Dalo mi to sebevědomí, které jsem potřeboval, abych byl kreativní. Trvalo několik let, než jsem našel odvahu začít svůj vlastní blog. To bylo před čtyřmi lety a pořád se každý den učím něco nového a nadále se kreativně tlačím. Jako první příspěvek na blogu jsem se naučil, jak vyřezávat dřevěné lžíce. Naučil jsem se tolik věcí o sobě a mém stylu, které bych nikdy neobjevil, kdybych nezačal svůj blog a rozvíjel nové dovednosti podél cesty.

Melissa se mnou sdílela, jak moc miluje práci, kterou dělá a jak chce pobavit své čtenáře. Je důležité najít téma, které se vám opravdu líbí, abyste se vyhnuli vyhoření.

Blogoval jsem alespoň jednou týdně nábožensky po dobu tří let. Cítil jsem, že je důležité mít čerstvý obsah pravidelně pro své čtenáře. Byla to pro mě zábava a nikdy jsem se necítila jako fuška nebo mě nechala vyhořet.

Během posledních několika let jsem však zaznamenal změnu způsobu, jakým lidé v těchto dnech blogují. Více lidí to nyní dělá spíše jako práci, než jako zábavné koníčky, které dělají na boku, aby sdíleli svůj styl a životy s lidmi, kteří mají stejnou výzdobu a vlastní kutily. Je to dost změněné, že jsem udělal významný přestávku na blogu, abych znovu vyhodnotil, co z mého blogu chci.

Melissa zde nabízí několik vynikajících rad. Nikdy se nebojte zastavit a přehodnotit, co děláte. Pokud váš blog již není zábavný, možná pokrýváte nesprávná témata pro kutily nebo se možná příliš soustředíte na peněžní část blogů..

Také jsem se zeptala Melissy, co používá k měření úspěchu. Chtěl jsem, aby se podělila o to, na co je nejvíc hrdá a jak to ostatní mohou aplikovat na své blogy.

Statistiky a čísla blogů vám o vašem blogu hodně řeknou, ale nemyslím si, že je to nejdůležitější míra úspěchu. Myslím, že vztahy, které navazujete s ostatními blogery a vašimi čtenáři, jsou mnohem důležitější. Jsem velmi hrdý, když zveřejním nový projekt, na který jsem opravdu nadšený, a čtenáři a kolegové bloggerové sdílejí mé nadšení. Když dostanu komentáře od někoho, kdo říká, že ten nápad připnul, udělají to samé pro své domovy, nebo se dostanu na blog někoho jiného, ​​tak měří úspěch. Vždy je hezké být někoho inspirovat.

Jaká je vaše míra úspěchu? Melissina míra je velmi hmatatelná. Může snadno vidět, když někdo sdílí příspěvek, připínák nebo přidává komentář. Toto opatření však také vede k dalšímu úspěchu, protože dostává pozornost sociálních médií a její čtenáři sdílejí to, co dělá s ostatními.

Pokud se v některém okamžiku u svého blogu cítíte znechuceni, přehodnoťte, jak měříte úspěch. Dalo by se jednoduše rozhodnout, že pokud budete psát každý den po celý rok, máte úspěch. Dalo by se rozhodnout, že budete sdílet každý příspěvek na sociálních médiích a uvidíte, jakého tahu to dostane. Ať už používáte k měření úspěchu cokoli, nemělo by to být jen hmatatelné, ale něco, nad čím máte kontrolu.

Melissa také hovořila o důležitosti nalezení jedinečného úhlu pro váš blog.

Je důležité najít jedinečný výklenek, který se oddělí od ostatních. Někdy je v pořádku sledovat trend, který máte rádi, nebo znovu vytvořit něco, co jste viděli na Pinterestu, ale proč to neudělat ještě o krok dále a dát si něco na vlastní rotaci? Snažte se, aby váš blog byl „hlasem“ a stylem výrazný! Pokud se pokusíte být jako všichni ostatní bloggeri, které obdivujete, ztratíte se jen v davu. Existuje tolik blogů, ze kterých si mohou lidé vybrat, aby je mohli sledovat. Přilákejte své lidi, aby se zastavili a navštěvovali, protože chtějí vidět, s čím přijdete dál!

Toto je vynikající rada, která se vztahuje nejen na blogy pro kutily, ale na všechny blogy. Jak jsem již řekl v jiných příspěvcích na tomto webu, musíte najít úhel, o který nikdo jiný nepokrývá a že jste nadšení. Jakmile to uděláte, vaši čtenáři si toho všimnou a vrátí se znovu a znovu, aby si přečetli, co musíte říct.

Proč blogujete? Melissa o tom také uvažuje:

Dělejte to, co máte rádi, protože to máte rádi, ne proto, že to dělá to, co dělají všichni ostatní. Cestou zažijete negativitu od lidí, ale nenechte se odradit a zbavte vás důvodu, proč jste svůj blog založili na prvním místě. Přijměte realitu, že blogování vyžaduje čas a těžkou práci, aby bylo možné získat čtenářství, ale nakonec to stojí za to!

Buďte k sobě věrní

Pokud máte rádi předělat starý, zmlátit nábytek a dát mu nový život, pak se zaměřte na to. Nesnažte se psát jen to, co si myslíte, že si lidé chtějí přečíst, i když je to důležité. Místo toho se řiďte radami Pretty Handy Girl, abyste „byli sami sebou a blogovali o tom, co se vám líbí. Pokud zůstanete věrní sobě, budete jedineční, protože jste jen jeden. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map