Internet je i nadále rostoucím trhem pro každého, kdo chce zahájit online podnikání.


Skutečnost, že se jedná o investici s nízkým rizikem a že nebudete muset utrácet peníze za kamenný obchod nebo kancelář, vám usnadní zahájení podnikání online..

Pokud jste jedním z těch lidí, kteří vždy chtěli zahájit online podnikání, ale nemáte tušení, jakou firmu začít, pak máte štěstí. Máme 50 online podnikatelských nápadů, které vám pomohou začít!

Tipy od profesionála: David Trounce

Služby psaní obsahu a psaní článků se staly základem pro ty, kteří chtějí vydělávat dobré peníze online.

Jako odpověď vyhledávače stále více a více na kvalitní obsah jako metriku pro hodnocení webových stránek, tvorba obsahu a zejména služby psaní se v posledních třech letech rozrostla a stala se jedním z nejlukrativnějších – a nejjednodušších – způsobů, jak vydělat peníze online..

Ale kde začít?

Pokud uvažujete o tom, že se stanete autorem online a chcete vydělávat peníze na publikování obsahu, jedním z míst, kde můžete začít, je propojení s agenturami, které poskytují služby psaní obsahu..

Žádost o psaní obsahu a publikování hostů je požadována.

Marketingové agentury neustále hledají kvalitní psaný obsah.

V zájmu uspokojení rostoucích požadavků online obchodu na udržení jejich přítomnosti a zvýšení účasti uživatelů jsou tvůrci obsahu, kteří jsou ochotni dodržet termíny, spolehliví a schopni psát skutečně užitečný obsah, velmi žádáni.

Spíše než trollování na internetu je mluvení s agenturami, které se specializují na služby psaní obsahu, skvělý způsob, jak vybudovat síť a najít zaměstnání jako spisovatel..

Pokud se rozhodnete začít kontaktovat agentury zabývající se digitálním marketingem a správou obsahu, neobracejte se – ani nezavolávejte nebo e-mailujte – s prázdnou rukou. Připravte si na publikování nějaký obsah nebo, ještě lépe, k dispozici pro prohlížení portfolio obsahu. Ukažte těmto agenturám, co máte a co můžete udělat, je skvělý způsob, jak zapůsobit na rušného editora.

– David Trounce, zakladatel Mallee Blue Media

21. Navrhněte (a prodejte) trička online

Red Bubble a CafePress jsou platformy, pomocí kterých můžete prodávat svá trička a další podobné výrobky online zákazníkům. Pokud máte raději svůj vlastní obchod, můžete snadno začít online obchod s trička pomocí eCommerce platforem, jako je Shopify.

Příklad: 6dollarshirts.com navrhuje a prodává odpaliště za 6 $ / kus.

22. Online / Remote Tutor

Skvělá věc na internetu je, že se můžete připojit kdekoli s kýmkoli na světě. Staňte se online učitelem a připravujte kurzy online s klienty po celém světě.

23. Otevřete internetový obchod

Některé z nápadů, které jsme uvedli, lze spustit okamžitě, aniž byste potřebovali pouze e-mailovou adresu. Na druhou stranu, internetový obchod bude vyžadovat několik věcí.

Konkrétně budete potřebovat web, doménu a dobrého poskytovatele webhostingu. Některé platformy, například Shopify nebo Weebly, budou nabízet všechny služby jako součást balíčku, i když jste omezeni na to, co nabízejí..

Můžete je také získat odděleně od specializovaných webů, jako je například SiteGround pro hostování, WordPress pro vytváření webových stránek a koupit doménová jména od NameCheap.

Shopify nabízí plnou platformu pro dropshipping, se kterou mohou lidé začít.3dcart – online obchod, který přichází s více než 200 vestavěnými funkcemi a 50 tématy volného obchodu.EasyStore poskytuje all-in-one řešení pro eCommerce obchody.

Problém s oběma možnostmi je v tom, že stále musíte vytvořit webové stránky elektronického obchodu od nuly. To je důvod, proč třetí možností je to, co doporučujeme, pokud máte vážné zahájení online spuštění, a to je použití platforem elektronického obchodování, jako jsou 3d Cart, EasyStore a Shopify. Tyto platformy nabízejí všechny náležitosti, které potřebujete

začněte prodávat své vlastní produkty a značky – od vytváření webů pomocí zabudovaných témat až po výběr vlastního názvu domény.

Příklady skutečného života

EasyStore například nabízí řadu funkcí, které jsou užitečné v obchodě eCommerce, jako jsou bezplatné certifikáty SSL, pokladna s více měnami, obchod s mobilní verzí, vestavěné nástroje SEO a další. Mohou se také integrovat do oblíbených aplikací, jako jsou Lazada, EasyParcel, Mailchimp, Shopee a další.

Příklad: Internetový obchod vytvořený pomocí serveru EasyStore.co, prodej miniaplikací a příslušenství k telefonu (zdroj).Příklad: Internetový obchod vytvořený pomocí EasyStore.co, prodej knih (zdroj).

24. Buďte cestovní konzultantem

Lidé rádi cestují a často hledají cestovní kanceláře za nejlepší nabídky. V dnešní době můžete být online cestovní konzultantem, který pomůže zákazníkům najít nabídky na cesty nebo doporučí nejlepší cestovní balíčky.

25. Buďte korektorem

Máte-li zájem o korektury, mnoho firem, autorů a dalších klientů potřebuje korektor / editor. Můžete pracovat zcela online tak, že vám dokumenty pošlete e-mailem.

26. Pořiďte fotografie / Buďte fotografem

Fotografování fotografií je skvělý způsob, jak vydělat peníze online pro fotografy. Místa jako Shutterstock nebo 123rf jsou skvělé platformy pro prodej fotografií.

27. Copywriter pro webové stránky

Další skvělou cestou pro spisovatele, zejména copywritery, je pomoci vytvořit kopii pro firmy a jejich webové stránky.

Tipy od profesionála: Gail Gardner

14 - Gail Gardnerová

Klíčem k dobrému bydlení jako nezávislý pracovník [Marketingový konzultant] je viditelnost a doporučení. Zatímco někteří jdou cestou nabízení koncertů nebo se sami seznamují na webech jako Fiverr a PeoplePerHour, nejlépe placení nezávislí nečiní nic z toho. To je zvláště důležité pro marketingové konzultanty.

Nejprve si vytvořte svůj profil na LinkedIn. Pokud ještě nemáte portfolio, recenze a doporučení, nejprve na tom pracujte. Nabídněte, že poskytnete své služby se slevou lidem, které již znáte, nebo místním či online podnikům výměnou za recenze a doporučení. Video doporučení jsou obzvláště přesvědčivá.

Mnoho konzultantů má potíže s ovládáním potenciálu a stávající klienti je žádají o bezplatnou radu, která jim zabere čas. Můžete nabídnout jednorázovou konzultaci 15 nebo 30 minut zdarma a poté se omluvit k odpojení. Nebo můžete použít platformu jako Clarity.fm nebo vCita.com a nabít je minutou.

Spojte se s ostatními ve vašem výklenku a zeptejte se, zda by měli zájem o spolupráci. Doporučení od ostatních, kteří nabízejí podobné služby, jsou běžné. Mohou být příliš zaneprázdněni nebo prostě cítit, že jste lépe fit. Nezapomeňte vrátit laskavost, kdykoli můžete.

Jasně uveďte, co přesně děláte na svém webu a ve svých profilech. Pojďte s jedinečným výstupem. Poskytuji deskám Trello marketingové strategie, které již na nich byly uloženy, a trénuji, jak je používat.

Jiní by mohli analyzovat podnikání a poskytovat zprávy nebo grafy nebo ebook. Páni, dokonce i ti, kteří tě nikdy najímají a dávají jim něco, co si pamatují a zmiňují. Další tipy naleznete v tématu Jak získat doporučení.

– Gail Gardnerová, zakladatelka Grow Map

32. Rozvíjejte WordPress Themes

Mnoho lidí používá WordPress k vytváření blogů a webů. Navrhování a prodej témat WordPress, která jsou předem vyrobená a snadno použitelná, je skvělý způsob, jak zahájit online podnikání.

33. Online výzkumník

Pokud máte zkušenosti s výzkumem, můžete své služby nabídnout podnikům, spisovatelům a dalším, kteří potřebují, aby lidé zkoumali specializovaná témata..

34. Staňte se provozovatelem stránek členství

Máte nápad na specializovaný web? Vytvořte web a nabídněte placené členství pro ty, kteří se chtějí připojit, abyste získali exkluzivní výhody nabízené na vašem webu.

35. Vytvořte reklamní síť

Můžete také zřídit síť, která se zaměřuje na online podniky, majitele webových stránek a blogery, kteří hledají inzerenty nebo sponzory a naopak..

36. Public Relations Services

Založte online agenturu pro styk s veřejností a spolupracujte s podniky, které potřebují pomoc při komunikaci se zákazníky a klienty na internetu.

37. Údržba / správa webových stránek

Některé firmy, které již webové stránky mají, mohou potřebovat pomoc s jejich údržbou nebo správou. Můžete jednat jako správce webových stránek nebo nabízet své služby jako poskytovatel údržby.

38. Prohlížeč webových stránek / Kritické služby

Máte-li zájem o dobrý design webových stránek, můžete být recenzentem nebo se specializovat na kritiku webových stránek pro firmy, které by mohly potřebovat nějaké změny, aby zlepšily své uživatelské prostředí.

39. Online náborář

Pro firmy nebo společnosti, které potřebují lidi, můžete nabídnout své služby jako náborový pracovník, který najde a kontaktuje uchazeče online a propojí je.

40. Služby psaní životopisů

Dalším způsobem, jak využít své schopnosti psaní, je pracovat s lidmi, kteří potřebují pomoc při sestavování životopisů a průvodních dopisů. Můžete to provést vzdáleně a kontaktovat e-mailem nebo Skype.

41. Staňte se trenérem života

Životní kouč je skvělý online obchodní nápad, který můžete udělat na dálku a pomoci klientům vypořádat se s problémy, kterým čelí.

42. Poradce pro výživu

Pro ty, kteří mají znalosti o výživě a dietě, můžete nabídnout své služby klientům, kteří potřebují pomoc s plánováním jídla a dostatkem výživy. Konzultace můžete provádět online a zasílat jim stravovací plány prostřednictvím e-mailů na základě vaší konzultace.

43. Uživatelské ilustrace

Pokud jste někdo, kdo má v oboru umění, vytvořte web, který vám představí vaše portfolio. Poté můžete nabídnout provedení vlastních ilustračních služeb klientům, kteří vás osloví.

44. Vytvořte videoreklamy

Videoreklamy YouTube jsou platformou, kterou značky a společnosti často využívají při uvádění svých produktů a služeb na trh. Vytváření videoreklam, které zajišťují tyto platformy, může být lukrativním obchodem.

Naučte se, jak vytvořit úžasné video ze sociálních médií za 5 minut.

45. Buďte přímým prodejcem

Ti, kteří se dobře zabývají prodejem, můžete svým klientům a společnostem nabídnout své služby k prodeji svých produktů zákazníkům online přímým oslovením..

46. ​​Buďte finančním poradcem

Mnoho techniků často nemá schopnost zvládnout finanční aspekty podnikání. Pokud máte dobré finance, můžete jim nabídnout své služby jako konzultant nebo na základě projektu.

47. Nabídka vedení účetnictví

Pokud máte dobré účetnictví, můžete také nabídnout účetní služby různým podnikům. Můžete si vytvořit web nebo dokonce propagovat své služby na sociálních médiích.

48. Vytváření online zpravodajů

Vytvořte online zpravodaj a vytvořte s ním rozsáhlou síť. Seznam pak můžete použít k prodeji svých produktů a služeb nebo dokonce vydělávat příjmy spoluprací s jinými značkami nebo podniky.

49. Nabízet služby generování olova

Společnosti a firmy se vždy snaží generovat potenciální zákazníky online. Pokud jste v tom dobří, můžete vydělat peníze tím, že jim nabídnete své služby.

50. Dropshipping

Nechcete řešit logistiku spuštění internetového obchodu? Dropshipping vám umožňuje prodávat produkty zákazníkům prostřednictvím vašich webových stránek, ale výrobce se postará o zásoby a přepravu.

Vzhledem k nízké bariéře vstupu se dropshipping stal populárním obchodním modelem mezi podnikateli, kteří chtějí zahájit online podnikání bez velkých nákladů. To samozřejmě také znamená, že v tomto odvětví existuje velká konkurence.

Pokud chcete být úspěšní při zavádění služby dropshipping, měly by následující kroky pokrýt všechny základy, které potřebujete, abyste mohli začít:

  1. Vyberte výklenek pro dropshipping, který je ziskový
  2. Hledejte dodavatele spolehlivých vyhledávání
  3. Získejte ID daně z obratu
  4. Vyberte si prodejní platformu, která je vhodná pro vaše podnikání
  5. Spusťte svůj obchod a začněte prodávat

Shopify je populární platforma pro podnikání v dropshippingu ().Spocket je platforma, kterou si tisíce dropshipperů a dodavatelů mohou najít. Je to skvělé místo pro nováčky, aby našli a vybrali produkt pro svůj dropshipping obchod ().

Samozřejmě existuje mnohem více podrobností, které se do toho dostanou, a pokud to myslíte vážně, Buildthis.io nabízí komplexní průvodce () o tom, jak zahájit online dropshipping podnikání pomocí Shopify, jedné z největších online eCommerce platforem online.

Průvodce jde do podrobností o tom, co potřebujete k vybudování úspěšného dropship store, jako je nastavení platebních bran a mít tým zákaznických služeb / podpory.

Nejčastější dotazy týkající se online obchodu

Jaké jsou nejziskovější online podniky?

Existuje mnoho výklenků, které mohou být ziskové online, a mezi nejoblíbenější patří zdraví a bohatství.

Co mohu prodávat online?

Všechno lze prodávat online, od služeb po fyzické a digitální zboží. Jednoduše si vyberte platformu pro prodej a prodej svého produktu.

Jaké podnikání můžu běžet z domova?

V dnešním digitálním věku je možné provozovat mnoho druhů podnikání z domova. Některé příklady toho zahrnují poradenské služby, psaní na volné noze, affiliate marketing, přezkoumání produktů a dokonce i některé poradenské služby.

Jaké podnikání je dobré pro začátečníky?

Podnikání ve své podstatě vyžaduje, aby jednotlivci měli nebo se učili více dovedností. To zahrnuje řízení podniku, marketing a dokonce i určitou úroveň logistiky. Vždy je dobré vybrat si firmu, o které jste vášniví a znalí.

Jak najdu nápady na spuštění?

Tady! Vtipy stranou, WHSR je místo, kde můžete získat mnoho užitečných dovedností a podnikatelských nápadů. Vše, co musíte udělat, je vyhledat v naší blogové sekci. Náš obsah je vytvářen zkušenými spisovateli, kteří často mají přímou znalost odvětví a témat, která pokrývají.

Je blogování stále dobrým způsobem, jak vydělat peníze online?

Ano, blogování je stále praktický způsob, jak zahájit „podnikání“ a vydělat peníze online. Zde je případová studie, kdy vášnivý blogger vyvinul a prodal svůj blog za 60 000 $.

Jaký je nejjednodušší způsob, jak zahájit online podnikání?

1. Najděte potřebu
2. Vytvořte video nebo napište kopii, která se prodává
3. Vytvořte jednoduchý web s tímto videem / kopií

Zahájení online podnikání je snadné, ale růst a oslovení správného publika je náročné.

Jak mohu vytvořit internetový obchod a prodávat své produkty?

Shopify a BigCommerce poskytují snadné způsoby, jak vytvořit internetový obchod, zpracovat zásoby a obdržet platby. Měly by být vaše nejlepší sázky, pokud si přejete vytvořit internetový obchod a začít rychle prodávat.

Zabalit

Jak vidíte, existuje spousta příležitostí pro každého, kdo zahájí podnikání online. Klíčem je vědět, v čem jste dobří, a najít cesty, které můžete použít k prodeji toho, co umíte nejlépe.

Samozřejmě, pokud potřebujete pomoc s budováním vaší digitální přítomnosti, vždy to pomůže mít připravený web.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me