آیا توییتر مرده است؟ احتمالا نه.


توییتر دسترسی کامل به توییت های خود را به گوگل ارائه می دهد.

توییتر استفاده از این ترافیک بدون ورود به پلت فرم است.

اگر شما یک وبلاگ نگار ، بازاریاب یا مشاغل هستید ، توییتر باید بخشی از تبلیغات کلی رسانه های اجتماعی شما باشد. برای افزایش آگاهی از برند ، ایجاد رابطه ، بسیار مهم استیا صداقة جیر جیر شود و ابزاری قدرتمند برای تغییر باشد.

اتمام قوانین ضروری 10 برای بازاریابی موثر در توییتر.

تورچه توییتر تجزیه و تحلیل خود را به همه ارائه می دهد ، بسیاری از آنها با تمام توان از آن استفاده نمی کنند. فراتر از صدای جیر جیر ، در اینجا چند عنصر اساسی وجود دارد که می توانید در مورد یک حساب توییتر و هرگونه پیام پنهان کشف کنید.

1 داشبورد پایه برای توییتر تحلیلی

در اواسط 2014 ، توییتر پلت فرم تحلیلی خود را برای همه کاربران باز کرده است. هر کس که با یک دسته توییتر می تواند دسترسی کامل به معدن طلا داشته باشد.

در اینجا به تجزیه و تحلیل توییتر خود دسترسی داشته باشید.

whsr-tweet- نشاط

اطلاعات زیادی وجود دارد که می توانید از داشبورد دریافت کنید ، از جمله برداشت ها ، میزان ارتباطات ، کلیک های لینک و غیره. اما قبل از آن ، شما باید تعریف هر متریک را درک کنید تا داده های شما معنی دار باشند.

وبلاگ توییتر همه را دارد.

اگر کمپین توییتر شما برای افزایش برداشت ها است ، باید بر این معیار خاص نظارت کنید و بهترین راه برای بهبود برداشت ها را پیدا کنید. به هر متریک توجه داشته باشید و داده ها را با ماه های قبلی مقایسه کنید. شما می دانید که آیا کارها را به درستی انجام می دهید زیرا افزایش مداوم را مشاهده خواهید کرد.

در حال حاضر ، نگاهی دقیق تر به جزئیات هر صدای جیر جیر ، شما حتی پیام های پنهان بیشتری پیدا خواهید کرد.

در اینجا چگونگی ظاهر جزئیات یک صدای جیر جیر خاص آورده شده است:

whsr-tweet جزئیات

اگر کسب و کارتان روی این لینک تمرکز داشته باشد ، انجام دهید تست / ب بر روی آن. با نوشتن عناوین مختلف ، معیارهای کلیدی را زیر نظر بگیرید ، یک هشتگ یا تصویر متفاوتة را درج کنید و بهترین راه برای حداکثر رسیدن به توییت را بیابید.

تجزیه و تحلیل این آمار داده اولین گام برای ارزیابی عملکرد توییتر شما است.

در ماه مارس 2015 توییتر یک صفحه جدید حساب کاربری راه اندازی کرد. این صفحه به شما موجب صرفه جویی در وقت شما می شود با ارائه یک خلاصه ماهانه از فعالیت توییتر خود.

whsr-tweet-hightlight

این داشبورد همچنین باعث می شود که کسب و کار برای تبلیغ در توییتر آسان تر باشد. شما هم اکنون می توانید تصمیم سریع خود رادر مورد اینکه آیا یک صدای جیر جیر ارزش ترویج بدون صرف وقت رفتن را از طریق جزئیات دقیقه است.

اگر تجزیه و تحلیل توییتر بخشی از اطلاعاتی است که از آن غافل شده اید ، بیایید امروز آنرا امتحان کنیم. روی یک متریک متمرکز شوید و از آنجا بهبود پیدا کنید. با گذشت زمان می تواند تأثیر خوبی بگذارد.

به روز شده:

در ماه مه 27 ، 2015 ، توییتر تحلیلی خود را با آن ارتقا داد بینش مخاطبان. این ویژگی دارای تفصیل دقیق تری در مورد علاقه طرفداران شما از قبیل جمعیتی ، سبک زندگی ، ردپای تلفن همراه و غیره است.

این برای کسب و کار خوب است ، زیرا اکنون می توانید پیروان ارگانی را به کاربران توییتر مقایسه کنید. در حال حاضر تنها کاربران ایالات متحده ردیابی می شوند. شما می توانید یک مطالعه مقایسه بین پیروان خود و دیگر کاربران توییتر انجام دهید.

رؤى بیننده به کسب و کار کمک می کند تا راهکارهای خود را در توییتر بهبود بخشد.

whsr-tweet-الجمهور-رؤى

2 جایگزین برای توییتر تحلیلی

بسیاری وجود دارد ابزار مدیریت رسانه های اجتماعی موجود در بازار مانند Bufferapp ، Hootsuite ، Ritetag ، Klout ، و غیره. برخی از آنها فقط به توییتر محدود می شود مانند Tweetdeck ، Managefilter و SocialBro.

تمام ابزارها به یک هدف اهمیت می دهند – زندگی شما را ساده تر می کند.

بسیاری از زمان ها ، این ابزار بینش عمیقتری را در عملکرد توییتر شما به ارمغان می آورد. این چیزی است که شما از پلت فرم تحلیلی بومی خود دریافت می کنید.

در اینجا سیستم عامل 3 استیه برای مبتدئان مناسب و آسان برای استفاده مفید است.

بافر (Freemium)

بافر یک ابزار مدیریت رسانه های اجتماعی محبوب است. شما مجاز به برنامه ریزی توییت هر زمان هستید و برنامه های مختلف روزانه را تنظیم می کنید. این مهم استجابه شوما در حاله اجرای برنامه های مختلف هستید.

با استفاده از بافر ، شما قادر على تجزیه و تحلیل آمار برای هر صدای جیر جیر است. الصداقة العازلة بالقوه بالقوه خود را به صدای بالا اعلام خواهد کرد. شما می توانید اقدامات فوری را در هر صداقة جیر جیر انجام دهید یا برای تغییر مجدد یا تجدید نظر برای بهبود آن.

این چیزی است که تحلیلی توییتر نمی تواند فوراً به شما بدهد.

با استفاده از حساب رایگان ، فقط به داده های تحلیلی بافر دسترسی محدود دارید. برای لذت بردن شما باید به یک حساب پرداخت شده ارتقا دهید تجزیه و تحلیل دقیق از اطلاعات شما

whsr-tweet-buffer

Ritetag (آزمایشی رایگان)

ریتاگ ابزار رسانه های اجتماعی با تمرکز بر هشتگ است. با درجه بندی رنگ هشتگ ، تجزیه و تحلیل تعامل لحظه ای و ارزیابی کامل پست می آید. Ritetag به طور مداوم تجزیه و تحلیل هشتگ را انجام می دهد ، که به شما اجازه می دهد قبل ارسال رساله.

این ویژگی ای استیه نمی توانید هنگام توییت از سیستم عامل محلی توییتر به دست آورید. مهم استیه برای داشتن حداکثر میزان قرار گرفتن در معرض صدای جیر جیر در توییت خود یک هشتگ اضافه کنید. Ritetag مطمئناً این فاصله را پر می کند.

چند دقیقه برای پیدا کردن آمار هشتگ استفاده کنید. آیا hashtag شما بیش از حد استفاده شده است یا به سادگی بدون نظارت مناسب؟

آمار نمونه برای #growthhacking hashtag در توییتر.

whsr-tweet-ritetag

پستچیپ (رایگان)

پستچیپ (قبلا به عنوان Tweetchup شناخته شده) یک ابزار تحلیلی رایگان توییتر است. آن را تجزیه و تحلیل می کند که چگونه اغلب صدای جیر جیر ذکر شده است و توسط پیروان شما بازتوییت می شود.

این به شما می دهد که چگونه توییتر شما در حال پردازش است. شما متوجه خواهید شد که بیشتر کاربران از شما نام برده اند. و فهرستی از آمار مربوط به توییت ها و بازدیدهای شما وجود دارد.

علاوه بر این ، Postchup به شما می دهد مکان جغرافیایی افرادی که از شما ذکر شده است. از آنجا ، شما می توانید نمای کلی از محل مخاطب خود داشته باشید.

اگر چه تحلیلگر توییتر چنین اطلاعاتی دارد ، Postchup تجزیه و تحلیل را به شیوه ای جذاب تر ارائه می دهد که به راحتی قابل درک است.

آیا توییت شما مخاطبان مناسبی را هدف قرار داده است؟ بیایید نگاهی بیندازیم که مخاطبان @ WHSRnet از کجا هستند.

ایر شما هنوز از توییتر بومی توییتر استفاده میکنید ، به شدت توصیه میکنم چند ابزار را امتحان کنید. شما مقدار زیادی از اطلاعات ارزشمند را از دست می دهید.

اگر مطمئن نیستید با کدام یک شروع کنید ، مواردی را که در بالا به اشتراک گذاشتم امتحان کنید. هم ابزارها آسان هستند و کار توییتر شما را آسانتر می کنند.

3 جمع آوری اطلاعات توییتر با استفاده از اکسل

به غیر از داده های تحلیلی که از پلت فرم بومی توییتر و ابزارهای رسانه های اجتماعی دریافت می کنید ، شما همیشه می توانید تجزیه و تحلیل خود را انجام دهید.

اغلب کسانی که دوست دارند کار خود را انجام دهند ، درک بهتر این داده ها را دارند. این یک کار دشوار نیست شما فقط نیاز به صادرات داده ها از تجزیه و تحلیل توییتر و یک صفحه گسترده اکسل.

whsr-tweet-data

در اینجا برخی از تجزیه و تحلیل ساده است که من با استفاده از داده ها از WHSRnet آمده است. قبل از اینکه به تجزیه و تحلیل بپردازید ، ابتدا باید آنچه را که میخواهید از اطلاعات بدست آورید را بدانید.

بدون هدف روشن ، اطلاعات توییتر شما فقط یک صفحه گسترده با ستون ها و کاراکترها است. میخواهم بدانم:

 1. آیا صدای جیر جیر استاندارد یا پاسخ صدای جیر جیر به نظر بهتر می شود؟
 2. آیا توییت های استاندارد صدای جیر جیر و یا پاسخ به نرخ بهتر تعامل است؟
 3. کدام روز به طور متوسط ​​به طور متوسط ​​به من رسیده است؟
 4. کدام یک از روزهای هفته بهتر است؟

بیایید راهنمای گام به گام را بررسی کنید:

1 داده های تجزیه و تحلیل توییتر (فرمت csv) را در اکسل باز کنید

2 اطلاعات خود را بهیک جدول با هدر اضافه کنید

3 از تابع اليسار اکسل استفاده کنید تا با تاریخ در یک ستون جدید بیرون بیاید

چپ ([@ time] ، 10) که تاریخ را بیرون بیاورید

4 از تابع النص التالي اکسل برای تبدیل تاریخ به روز هفته در یک ستون جدید استفاده کنید

TEXT (E2 ، "دد") برای بازگشت روز هفته

5 از عملکرد اکسل IF برای مرتب کردن صدای جیر جیر استاندارد یا پاسخ صدای جیر جیر در یک ستون جدید استفاده کنید

IF (چپ ([@ متن [متن]] ، 1) = "@"، "پاسخ"، "استاندارد")

6 هنگامی که تمام اطلاعات آماده شده است ، داده های خود را با استفاده از جدول محوری یا نمودار محوری تجزیه و تحلیل کنید

نمودار زیر تصویر کلی از میانگین نمایش یک صدای استاندارد و یک صدای پاسخ را طی یک هفته نشان می دهد.

متوسط ​​انطباعات whsr-tweet

چند چیز که می توانم از نمودار بالا فرض کنم:

 1. واضح است که صدای جیر جیر استاندارد در مقایسه با پاسخ صدای جیر جیر بهتر است.
 2. شنبه نمره بالاترین برداشت از کلیه صدای جیر جیر.
 3. افکت صدای استاندارد صدای 2x از پاسخ صدای جیر جیر است.
 4. تجسم از سه شنبه تا جمعه سازگار است.

من قصد دارم به عمیق تر کاوش در کدام روز بهترین نرخ تعامل است. من قصد دارم از داده های مشابه برای تولید یک گراف متفاوت استفاده کنم.

Whsr-tweet-emgagement-rate

چند چیز که می توانم از نمودار بالا خلاصه کنم:

 1. پاسخ به صدای جیر جیر به من میزان مشارکت بهتر داده است.
 2. جمعه نرخ بهتری را در کل صدای جیر جیر به دست آورده است.
 3. نرخ پیوستگی از پاسخ تغريدة در مورد 3x بالاتر در مقایسه با صدای جیر جیر استاندارد است.
 4. یکشنبه دارای کمترین میزان مشارکت است.

نقشه کشیدن داده ها سرگرم کننده است اگرچه هزینه شما را می کند. اما ، من مطمئن هستم که شما نیز از داده ها چیزهای زیادی خواهید آموخت. داده ها در صفحه گسترده خود بی معنی هستند مگر اینکه بدانید چه چیزی را جستجو کنید.

خودتان آن را امتحان کنید ، پیام های پنهان زیادی در داخل اطلاعات شما وجود دارد که شما تصور می کنید.

* توجه – در حالی که من می فهمم که همه طرفداران اکسل نیستند اما دوست دارند یا نخواهند در مقطعی با آن برخورد کنید. إكسل + تويتر است. پایتون می تواند یک افزونه ارزشمند باشد اگر دنبال تجزیه و تحلیل پیچیده تر هستید.

4 امتیاز توییتر شما چیست؟

ممکن است شما چند ساعت در روز را توییت کنید ، با طرفداران خود ارتباط برقرار کنید و یک هشتگ را زیر نظر بگیرید. ممکن است بپرسید ، نتیجه چیست؟

نتیجه بستگی به هدف شما دارد. شما می توانید بر اساس تعداد پیروان ، میزان کلیک ، تعداد ثبت نام از URL هدف و غیره اندازه گیری کنید.

اشاره به اجتماع یک معیار کلی در مورد نحوه انجام مقبض است. اشاره اجتماعی به عنوان تعداد دفعاتی که یک نام تجاری دریانه های اجتماعی نظارت می شود تعریف می شود.

مطالعات نشان می دهد که مارک های توییتر دریافت یک میانگین 39 در روز می باشد. آیا می دانید این شماره برای شما چیست؟

ابزارهای زیادی برای اندازه گیری امتیاز توییتر در دسترس است. من قصد دارم ابزارهایی را که رایگان و آسان برای استفاده هستند با شما به اشتراک بگذارم.

Socialert (Freemium)

Socialcert راه حل یک مرحله ای برای تجزیه و تحلیل توییتر ، تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی ، ردیابی هشتگ ، شناسایی موضوعات ترغیب و غیره است.

ابزار دارای یک داشبورد تعاملی است که می تواند به شما در ردیابی کلمات کلیدی مربوطه کمک کند. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تماس با مخاطبین خود (که دسته خود را ذکر نکرده اند) و یا بدانید که رقبا شما در حال انجام هستند. علاوه بر نظارت بر نام تجاری ، این ابزار همچنین می تواند برای شناسایی تأثیرگذار و متخصصین مرتبط با دامنه شما مورد استفاده قرار گیرد.

اینجا کلیک کنید تا قیمت گذاری Socialert را بررسی کنید.

Socialcerte در عمل (در @ WHSRnet).

Followerwonk (Freemium)

متابعك محصولی است که توسط Moz طراحی شده است. این به شما اطلاعاتی در مورد پیروان توییتر ، مکان و طاقچه شما داده خواهد شد. برای استفاده ، شما باید با استفاده از حساب توییتر خود وارد سیستم شوید. استفاده رایگان است.

Followerwonk استفاده می کند مسئولیت اجتماعی برای اندازه گیری تأثیر توییتر قدرت اجتماعی بر اساس إعادات تغريد اندازه گیری می شود. برای بهبود امتیاز ، باید تعامل توییتر را افزایش دهید.

whsr-tweet-followerwonk

اگر به ابزارهای بیشتری نیاز دارید ، اینجا هستید 6 باید ابزار تحلیلی توییتر را بداند کاوش. با شناختن اینکه چگونه برند شما انجام می شود ، می توانید برای جهت و منابع خود برنامه ریزی کنید.

هیچ فرمول خاصی برای ردیابی نمره توییتر شما وجود ندارد. نمره تأثیرگذار از هر پلتفرم متفاوت است. فقط به یک یا دو معیار اشاره کنید و امتیاز خود را به سمت بالاحدکت دهید.

بهترین روش اندازه گیری نمره اجتماعی ، نزدیک ترین رقیب شما است.

بیش از شما

من مدیریت @ WHSRnet را برای ماه 6 گذشته انجام داده ام. امیدوارم داده های بیشتری برای به اشتراک گذاشتن با شما در آینده داشته باشم.

اگر هنوز طرفدار توییتر نیستید ، به دنبال ما باشید @ WHSRnet.

توییتر 4 است بزرگترین پلت فرم رسانه های اجتماعی ، و با آن کسب و کار شما بهتر کار می کند.

توییتر یک فرصت را رای شناختن نام تجاری خود و افزایش فروش شما دارد. شما هرگز نمیتوانید اشتباه کنید 302 میلیون کاربر فعال ماهانه.

برای من کار ممکن است برای شما کار نکند. چگونه شما تجزیه و تحلیل و استفاده از داده های توییتر خود را استفاده کنید؟ در مورد توییتر به ما بگویید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me