براونه برای دسترسی به وب سایت الظلام: مرور وب تاریک ، مرورگر TOR و وب سایت های.

وب جهان گستر ، بسیار شبیه زندگی واقعی ، بسیار عظیم است ، به طوری که شما یک عمر طول می کشد تا از هر جاده و جاده عبور کنید.


به این واقعیت پیچیده ، تا زمانی که شما تا نیمه راه انجام شد ، محتوای بسیار بیشتری ایجاد شده و به روز شد که شما مجبور بودید همه چیز را دوباره شروع کنید.

همه این ها به خوبی شناخته شده است ، اماكن فرند نفر از شما آگاه هستند که محتویاتی کولا معماري در وب مشاهده می کنید ، به ندرت سر و صدای کوه یخ های فراوان اطلاعات است؟

هشدار: قبل از ادامه ، مهم این است که شما درک کنید که چیزهای زیادی در وب سایت Dark Web بسیار غیرقانونی هستند. مهم نیست که چه اقدامات احتیاطی داشته باشید ، قادر به بی احترامی به نظر می رسد بسیار بعید است. با مسئولیت خود وارد شوید!

1 دانلود و نصب مرورگر TOR

مرورگر Tor

علیرغم استفاده فعلی آن به عنوان یک مرورگر که اغلب برای دسترسی به بخشهای وباریک استفاده می شود ، TOR (و همچنین مرورگر وب تاریک) در ابتدا برای کمک به حفاظت ارتباط ارتباطات آنلاین اطلاعاتی ایالات متحده ، توسعه یت.

امروزه یکی از معدود راه هایی برای دسترسی به وب سایت های .onion است که در وب سایت Dark Web قرار دارند.

TOR یک نسخه از محبوب مرورگر وب فایرفاکس است که به کاربران امکان می دهد وبرا به صورت ناشناس مرور کنند. مرورگر برای جلوگیری از تلاش های کاربر برای انجام کارهایی کم ممکن استین آين را نشان دهد ، مانند تغییر اندازه ابعاد پنجره مرورگر ، مسدود شده یا توصیه می شود.

يمكن أن يكون TOR برای دانلود ، وقت خود را برای قرار دادن یک قطعه نوار تاریک بیش از لنز وب کم خود را. شما هیچوقت نمیدونید ممکنه چه اتفاقی بیفته.

و همچنین – بررسی ویدیویی معرفی شده توسط TOR.

?

2 در نظر بگیرید برای یک سرویس خصوصی مجازی خصوصی پرداخت کنید

شبکه های خصوصی مجازی (VPN ها) سرورهایی هستند که از طریق آن على الإنترنت متصل می شوید. این سرورها منحصر به فرد خود را مخفی می کنند و ممکن استیک میان هایی را در بسیاری از نقاط جهان شبیه سازی کنند. اگر چه TOR هویت شما را ماسک می کند ، مکان شما را پنهان نمی کند.

برای کسانی که قبلاً از سرویس VPN استفاده نکرده اند ، ممکن است با یکی از بهترین ها نیز ثبت نام کنید: ExpressVPN. هر چند نگران نباشید زیرا آنها یک دوره 30 روزه بدون ریسک دارند که در طی آن می توانید خدمات آنها را ارزیابی کنید.

تبلیغات: ExpressVPN - هنگام مرور Dark Dark از VPN استفاده کنید. هنگام گشت و درذار در الويب المظلم ، یک VPN توصیه می شود. این یک سطح امنیتی اضافی به داده های شما اضافه می کند و مکان شما را مخفی می کند. لطفا از تبلیغ کننده ما پشتیبانی کنید – ExpressVPN و هنگام مرور Dark Web ایمن باشید.

3 DuckDuckGo دوست شما است

مرور وبارك ويب کمی متفاوت است. به یاد داشته باشید که فاز هایی که اغلب در مورد آنها مطرح می شود: "گوگل دوست شما است"؟ خوب ، وبوگل وب سایت های Dark Web را فهرست نمی کند ، بنابراین ، بهترین دوست شما خواهد بود DuckDuckGo ، که کار مشابهی را انجام می دهد.

4 برای یک آدرس ایمیل ایمن ثبت نام کنید

اکنون که آماده هستید ، وقت آن استکان برای یک آدرس ایمیل قابل کشف ثبت نام کنید. Gmail از این سؤال نیست و برای ثبت نام در بسیاری از وبسایتهای .onion به یک آدرس ایمیل نیاز دارید.

در اینجا چند مورد وجود دارد که ممکن استفاد دوست داشته باشید آنها را در نظر بگیرید:

 • بروتون ميل
 • TORbox
 • بیت ماموریت
 • يرتفع
 • للانتوس (خدمات پرداخت شده)
 • Mail2Tor

* توجه داشته باشید که اینها با دامنه .onion نیز همراه هستند که برای دسترسی به آنها باید با استفاده از مرورگر TOR دسترسی پیدا کنید مرورگرهای معمولی مانند Chrome و Firefox کار نمی کنند.

5 موتور جستجوی وب تاریک

.البصل دامنه ای است که منحصراً در Dark Web استفاده می شود. اینها شبیه به دامنه های معمولی هستند ، اما بدون مرورگر تخصصی مانند TOR قابل دسترسی نیستند.

در اینجا چندین آدرس .ionion نسبتاً بی ضرر وجود دارد که می توانید آنها را امتحان کنید:

 • موتور جستجوی DuckDuckGo
 • کتاب های الکترونیکی

وجود دارد لیست های بزرگ وبسایت های .onion در دسترس است و تنها تلاش کمی برای پیدا کردن آنها می کند. باز هم توجه داشته باشید که می توانید چیزهای عجیب و غریب (و غیرقابل انکار) در وب Dark Web را ببندید.

تصویری از یک وب سایت تاریک. زیزی که شما می توانید در هر زمان در الويب المظلم مشاهده کنید – وب سایت های متذکره را مشاهده کنید.

چگونه در وب تاریک است؟

به نظر میجید ویجی استی و آن هیجان ناشناخته و ناشناخته وجود دارد ، اما مانند دریای عمیق آبی ، بسیاری از خطرات پنهان هستند. همانطور که جو (یا جیل ، به عنوان مثال ممکن است) به طور متوسط ​​اجرا شود ، این است که چگونه وب تاریک را کشف کنیم؟

اگرچه چیزهای واقعا عجیب وغریب در و تاریک وجود دیار که شما به طور معماري نمی بینید و حتی برخی از چیزهای عجیب و غریب حتی در ناش ناشناس (برای شما) ، وبسایت تاریک جایی برای شی ندیه.

بسیزهای بسیار بدی هستند و افرادی که در اطراف آن می خوابند ممکن است پیامدهای جدی برای شما ایجاد کنند. این موضوع نه تنها به افراد بد است ، بلکه بر اساس آنچه که انجام می دهید ، احتمال وقوع مشکلات مربوط به اجرای قانون وجود دارد.

در صورتی که شما قانع نباشید ، در اینجا نمونه هایی از آنچه که در وب سایت تیره وجود دارد ، می باشد و عواقب آن ؛

توزیع مواد مخدر

در اوایل سال جاری یک زن و شوهر در ایالات متحده متهم شد برای فروش مواد مخدر تحت فروشنده فروشگاه تاریک از MH4Life در سایت های مختلف تجارت. آنها از وب سایت تاریک برای فروش استفاده می کردند فنتانیلنوعی از مواد مخدر استیه اغلب به عنوان مواد مخدر و مواد مخدر غیر مجاز مورد استفاده قرار می گیرد. این جفت ها با وجود استفاده از عملة مشفرة ، شبکه های خصوصی مجازی و پروکسی ها و همچنین سایر تکنیک های حواس پرتی دقیق دستگیر شدند.

اسلحه ، طلا و نقدی

بیش از 35 مردم در ویالیفرنیا توسط یک کارگروه آژانس همگانی برای بازداشت دستگیر شدند فروش قاچاق در وب سایت تاریک. در میان اقلام مورد استفاده بیش از اسلحه 100 ، $ 3.6 میلیون پول نقد و 2،000 بیت کوین بود.

آدم ربایی و قاچاق جنسی

یک مرد لهستانی در حاله برنامه ریزی بود یک مدل بریتانیا ربوده شده را به فروش برسانید در تاریکی وب. زمانی که برنامه ها درستی اجرا می شد ، وی در ایتالیا دستگیر شد و قربانی وی ادعا کرد که از درآمد بیش از 17 میلیون دلار از فروش زنان ربوده شده در وبسایت تاریک برخوردار است.

راهنمای امنیت تاریک وب

از آنجایی که ما ثابت کرده ایم که چیزهای واقعا وحشتناکی در و تاریک اتفاق می افتد ، بیایید به برخی از از راه هایی که می توانید از آنها اجتناب کنید ، نگاهی بیندازید ، ایر واقعا بر رو دار رو

1- اطمینان حاصل کنید که مرورگر Tor شما به روز است

متصفح Tor 9.0a4 در حال حاضر در صفحه دانلود مرورگر آلفا Tor (برای کسانی که میخواهند ویژگیهای جدید را آزمایش کنند) در دسترس هستند.

استفاده از مرورگر Tor برای بازدید از سایتهای .onion ضروری است ، اما هر برنامه ضعف گاه و بیگاه دارد. همیشه از مرورگر Tor خود اطمینان حاصل کنید تا به امروز نگه داشته شد و سعی کنید از آگهی های آسیب پذیری بگذرید.

لینک کانون: ویکی پنهان

2. کیف پول مخفی

دانستن این که تن از چیزهایی که می توانید در اینجا خریداری کنید وجود دارد ، احتمالا می دانید که باید آن را پرداخت کنید. این سایت مانند یک کیف پول دیجیتال است و به شما امکان می دهد معاملات در Bitcoins. تفاوت بزرگ این استیه بیشتر سایت های کیف پول دیجیتال ناشناس نیستند و بسیاری نیز باید با مقررات مالی هماهنگ شوند. کیف پنهان … خوب ، پنهان است

لینک کانون: رویای بازار

4. فیس بوک

واقعا عجیب است که بزرگترین پلت فرم رسانه های اجتماعی در جهان ، یک آدرس ایمیل دارد ، اما شما در آنجا هستید ، فیس بوک است. این بخش از فیس بوک ظاهرا توسط آنها توسعه یافته است تا به کسانی که خواهان یک شبکه اجتماعی ناشناس هستند را تامین کند. من کاملا مطمئن نیستم که چگونه "ناشناس" و "اجتماعی" با هم کار می کنند ، اما .onion فیسبوک ادعا می کند که سیاهههای مربوط به فعالیت کاربر را نداشته باشد.

لینک کانون: میزبانی خصوصی

6. خرید بیت کوین در Blockchain

Bitcoins به شما کمک می کند ناشناس باقی بمانید ، ازس از آن کاربران بزرگ Tor. پس چرا به این سایت به طور مستقیم از طریق یک پیوند عضو پیوندی دسترسی ندارید؟ چه چیزی باعث می شود این سایت منحصر به فرد تر از برخی دیگر باشد که دارای یک گواهی HTTPS برای آدرس آن است.

لینک کانون: Netpoleaks

8. مشعل

همانطور که گوگل رقبای خود را دارد ، DuckDuckGO را پرداخت می کند (گرچه من آن را دوست دارم!). الشعلة یک موتور جستجوی بسیار ساده و مینیمالیستی است که شما می توانید از هر نوع نوع ار ارکک دوستانه خود را امتحان کنید.

لینک کانون: فروشگاه های تور

10 ExpressVPN

ExpressVPN یک سرویس حق بیمه VPN استیر که در طی سالیان متمادی محافظت از حریم خصوصی کاربران ایجاد کرده است. شبکه قوی سرورهای ایمن آن به راحتی فریاد ناشناس بودن را می ندیرند و از نسخه های تیره وب سایت خود نیز پشتیبانی می کنند.

لینک کانون: اجاره یک هکر

12. سیب 4 بیت کوین

همیشه می خواستم آیفون Macbook اماكن اصرار پرداخت در بیت کوین؟ یک گزینه برای شما نیز وجود دارد ، اماكن و اشکال مدل ها محدود هستند. تمام گوشی های تلفن همراه کارخانه را قفل می کنند و می توانند در هر نقطه از جهان کار کنند.

لینک کانون: آتش سوزی

14. ProPublica

برای کسانی که به روزنامه نگاری مستقل اعتقاد دارند ، وبسایت تاریک دارای انتشار و نشر نسبتاً منحصر به فردی است. ProPublica مکانی برای کسانی استیه جرات دارند سوءاستفاده از قدرت ، فساد و انواع دیگر را به چالش بکشند. آنها کاملاً غیر انتفاعی هستند و یک URL پیاز اختصاصی دارند که می توانید با استفاده از مرورگر Tor به آنها دسترسی پیدا کنید.

لینک کانون: بیت ماموریت

16. خدمات الضمان

اگر شما به دنبال یک راه امن (؟) برای تجارت در اینترنت هستید ، ترس ندارید ، گزینه هایی برای شما وجود دارد. خیلی شبیه نحوه یك وكیل می تواند بودجه را در سپرده ها نگه دارد ، بنابراین سرویس الضمان شما را فراهم می كند. حتی در بیت کوین معاملات می کند تا همه چیز ناشناس باشد.

تجارت به محتوای قلب شما و همه آنها میپردازند ، هزینه معامله ٪ 1.5 ٪ است. آنها اطمینان حاصل می کنند که قبل از انتشار وجوه خود ، اقلام حمل شده را بازبینی کرده ودر صور موازن شدن با معامله ، اختلاف نظر در مورد شخص ثالث را ارائه دهید.

لینک کانون: کیف پول وصابی

18. SecureDrop

هر کس به برخی از فضای در و نیاز دارد و SecureDrop دقیقا همین است. با این حال ، این کمی بیشتر از یک هفته است ، زیرا طراحی شده استی اهه می دهد سوتفورت ها یک رای برای ارسال اطلاعات به شرکت های رسانه ای به صورت ناشناس.

جالب توجه است ، این سایت در حال حاضر متعلق به و مدیریت است آزادی بنیاد مطبوعات. تمام داده ها رمزگذاری شده اند و هیچ اتصال شخص ثالث هیچ جایی در روند وجود ندارد. این واقعا کاملا ناشناس است!

لینک کانون: مرکز علمی تخیلی

سوالات متداول در مورد دسترسی به وب تاریک

چه موقع وب تاریک "شروع" کرد؟

تاریخچه وب پنهان تقریباً به اندازه تاریخ خود اینترنت قدیمی است. ما هیچ سابقه رسمی از "تاریخ شروع" واقعی پیدا نکردیم اما معتقدیم وب سایت تاریک که می دانیم امروز در سال 2000 با انتشار Freenet.

آیا غیرقانونی بودن در وب عمیق غیرقانونی است؟

سایت های موجود در وب عمیق به سادگی توسط موتورهای جستجو منظم ایندکس نمی شوند. وب سایت عمیق غیرقانونی نیست ، أماكن ممکن استکاد برخی از سایت ها فعال فعالت های غیرقانونی بپردازند. شرکت در آن فعالیتها ممکن است غیرقانونی باشد.

آیا وب تاریک ایمن است؟

تقریباً مانند زندگی واقعی ، همیشه عنصری از خطر به صورت آنلاین وجود دارد و تاریک هیچ تفاوتی ندارد. ایمنی نسبی استیر و بهتر است بدون توجه به آنچه انجام می دهید ، محافظت آنلاین خود را افزایش دهید. یکی از راه های انجام این کار استفاده از VPN استی کی می تواند داده های شما را رمزگذاری کرده و آدرس IP شما را از چشمان کنجکاو مخفی کند. بهترین مقاله VPN را در مقاله دیگر خود پیدا کنید.

در تاریکی وب چه کاری می توانید انجام دهید؟

مشابه وب باز ، کلیه فعالیتهایی وجود دارد که می توانید در وب تاریک انجام دهید ، از مشارکت انجمن تا مرور بازارهای آنلاین. با این حال ، کالاها و خدمات غیرقانونی نیز در وب تاریک موجود است.

چه چیزی را می توانید در Dark Web خریداری کنید؟

الويب المظلم بازاری غیرقابل تنظیم است که در آن مردم می توانند تقریباً در هر چیزی بخرند. این موارد شامل سلاح گرم ، مواد مخدر غیرقانونی ، حیوانات وحشی غیرقانونی ، فیلم های وحشتناک ، گذرنامه های جعلی ، حساب های Netflix ، اطلاعات کارت اعتباری یا حتی اجاره یک آدمکش است.

آیا می توان در تور ردیابی کرد؟

استفاده از شبکه Tor ردیابی هویت شما را دشوار می کند ، اما غیرممکن نیست. استفاده از یک سرویس حفظ حریم خصوصی اختصاصی مانند موارد امن تر است ExpressVPN.

آیا DuckDuckGo وب تاریک است؟

DuckDuckGo موتور جستجوگری است که وب سایتهای یونیون را فهرست می کند که منحصر به فرد وب تاریک است. این خود وب تاریک نیست. می توانید از طریق وب تاریک به DuckDuckGo دسترسی پیدا کنید: https://3g2upl4pq6kufc4m.onion/

پسگفتار

اگر شما برخیز مواردیر رادیر این مقال آزمایش کرده اید ، در حال حاضر احتمالا متوجه شده اید که آنچه که من به شما داده ام ، یک نسخه بسیار محرمانه از چیزی است که واقعا در وب سایت در دررس است. به طور جدی ، برخی از چیزها غیر قانونی هستند که من حتی آنها را در اینجا نخواهم نوشت.

وب سایت تاریک می تواند یک محل آزادی واقعی باشد. به عنوان مثال ، شما بدون هیچ تردیدی از تعقیب مقامات محلی خود می توانید بدون هیچ مشکلی در مورد چپ سیاسی یا سیاسی چاره ای داشته باشید. متأسفانه ، آن را با بسیاری از چیزهای خوب ترکیب نمی کند.

لذت بردن از آزادی ، أماكن همیشه به یاد داشته باشید ، اگر شما سعی می کنید ناشناس باقی بمانید ، اماكن هنوز هم گرفتار شده اید ، شما برای فعالیت های غیر قانونی که در وب سایت خادد خدهم خاده خدهم. بعد از همه ، آنها حتی صدام حسین را گرفتند ، آیا آنها نبودند؟

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map