Chatbot برای تجارت شما: Chatfuel ، Verloop ، بسیاری از چت ها و Gupshup در مقایسه

با تشکر از نامهای برجسته ای مانند SIRI و Cortana ، بسیاری از ما با نحوه تعامل با ماشین ها اینگونه آشنا شده ای ا. در سال های اخیر ظهور Chatbot به برجسته تر تبدیل شده است. چتبات ها ، بیشتر قسمتها ، اسکریپت های خودکار که به نمایش داده شد پاسخ می دهند.


نگاهی به مثال CNN Facebook Chatbot.

هنگامی که CNN را در فیس بوک پیام می دهید ، با یک اسکریپت خوش آمدید از شما دعوت می شود تا از زا ازیی دد ا ا ا اد هنگامی که چیزی را وارد می کنید ، Chatbot پیوندهای خبری مرتبط را با موضوع درخواست شده در CNN استخراج می ک.

این امر بعد جدیدی را به توانایی CNN در فضای رسانه های اجتماعی از نظر کاربرد ، تعامل و همچنین سرعت اضاف.

CNN Chatbot در عمل.

در این مرحله احتمالا شما در حال حاضر در مورد میلیون و یک فرصت فکر می کنید که این ممکن است برای کما کشا کما کما کما کشا. پاسخ سریع به مشتریان – بله ؛ روش های خودکار – چک کردن ؛ شما حتی ممکن است قادر به دریافت یک بکا جج کج ککرخکککک!

اما فقط یک ثانیه قبل از اینکه شما بیرون بروید و شروع به ضربه زدن به گوگل کنید. اول این را در نظر بگیرید:

هدف شما Chatbot چیست؟

Chatbots امروز بسیار متنوع هستند و می توانند عملا هر چیزی را انجام دهند. در واقع ، برخی از آنها بسیار خوب هستند که قادر به یادگیری خودشان هستند و توانایی های خود را را را را را دا شان شرن پنپ. با این حال با عملکرد عالی می آید مشکل بیشتر (و اغلب برچسب قیمت بالاتر).

در نظر داشته باشید فرض اولیه داشتن Chatbot ، و این است که به عنوان یک واحد پشتیبانی به کسب و کار شما عمل. Chatbot وجود دارد که به مشتریان خود کمک کند ، در ارائه پشتیبانی سریعتر ، سفارشی سازی بیشتر ، و یا گا گا گا گا گااا.

بهترین بخش این نقش حمایت کننده این است که تا حد زیادی کسب و کار شما را تسریع می کند. شما قادر خواهید بود تا Chatbot به طور همزمان در هر زمان روز به مشتریان پاسخ دهد.

با اندیشیدن به شما ، اجازه دهید چهار مورد محبوب Chatbots و ارائه دهندگان آنها را اجرا کنیم. ما برخی از اطلاعات اصلی و همچنین مناطقی که هر کدام از این Chatbot ها به بهترین وجه مورد استفاده قرار می میخ میششممم.

1 Chatfuel

Chatfuel را در عمل ببینید

Cruیام هشدار در Tech Crunch فیس بوک صفحه.

2 ورلوپ

وب سایت: manychat.com / قیمت: Freemium

بسیاری از چت بسیار طبقاتی به Chatfuel است ، هرچند در جزئیات کمی بیشتر. این یک آموزش بسیار ساده است که شما را از طریق راه اندازی پیام خوش آمد می آورد. این به صورت رایگان در دسترس است ، اما تعداد توابع خاصی را محدود می کند مگر اینکه به نسخه PRO ارتقا یابد. سپس قیمت ها پس از تعدادی از کاربران فعال که انتظار می رود آن را به یک ماه ، با شروع از US $ 5 در ماب برک.

ونه کار می کند

این ویژگی بتای اولیه در اینجا بسیار مشابه با سایر موارد مشابه است که در آن پیامهای پیش تنظیم شده شیا تدا شما شدا شما ا. اینها پس از توالی هایی که از پیش تعیین شده اند به کاربران شما ارائه می شوند. نکته خوبی در اینجا این است که چندین قالب پایه برای پیام ها و توالی ها برای هدایت شما همراه است.

ManyChatManyChat رابط کاربری خوب و تمیز داردManyChatهمچنین دارای چند پیام ساده از پیش تعیین شده است که می توانید به عنوان یک راهنمای استفاده کنید

چه چیز دیگری می تواند چندین چت انجام دهد؟

برای اکثر صفحات کسب و کار این ناحیه است که بسیاری از آنها ممکن است درخشش داشته باشند. به عنوان یک ابزار پشتیبانی از کسب و کار ، ManyChat ابزارهای رشد را ارائه می دهد که می تواند به تولید و ججذش.

به جای تکیه بر یک پیام خوش آمد گویی استاندارد ، می توانید از این ابزار ها برای تقسیم کردن کاربراک ااخایا ا اات طکخططو ا ا اات مکخطتومممممممممممممممممممممممممممممممممი هر ابزار رشدی که شما ایجاد و گسترش می دهید نیز می تواند به صورت جداگانه ردیابی شود تا ببیند جونب.

برای پیشبرد برنامه ریزی ، ربات همچنین با توالی پیام می آید. بسیاری از Chhat این یک گام را ادامه می دهد که شما را قادر می سازد پیام های خودکار از کانال های دیگر ازجو لاسززززززز YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube.

یکی از ویژگی های جالب MultiChat چت زنده است که شما را قادر می سازد دقیقا ببینید که چگونه مخاطبان شما وکا چگا تخم تختم این همچنین تصاویر نمایه و برخی اطلاعات دیگر را که فیس بوک در دسترس قرار می دهد ، فراهم می کند.

ManyChat یکی دیگر از محبوب Chatbot است که آسان برای استفاده است. این سریع برای تنظیم و پیوند به صفحه شما و ارائه بینش اطلاعات خوبی است ، به طوری که شما به راحتی باخ باب بایب باا بااب باا بااب بشاب.

پشتیبانی:

ManyChat بر روی سیستم پایه دانش دانش به عنوان اولین خط پشتیبانی کار می کند. اگر شما می توانید آنچه را که دنبال آن هستید جستجو کنید ، سپس به یک سیستم خرید بلیطط اسخ ها می توانند تا 3 روز و حتی پس از آن ، ممکن است برای حل و فصل به عنوان پیام ها به جلو و عقب.

 • پتانسیل خوبی برای تولید سرب
 • برنامه نویسی صفر مورد نیاز است
 • بدون پتانسیل برای یکپارچه سازی خرده فروشی
 • با Chrome مناسب نیست

دیدن ManyChat در عمل

پیام هشدار در صفحه ManyChat فیس بوک.

4 Gupshup

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map