شبکه خصوصی مجازی (VPN): یک راهنمای بسیار دقیق برای مبتدیان

خدمات اختصاصی خصوصی مجازی (VPN) تا حدودی از موضوع داغ امروز است ، زیرا حریم خصوصی اینترنت از بسیاری جهات در معرض آتش سوزی است. شرکت ها در حاله براش جمع آوری داده های بیشتر در مورد کاربران خود تا أنجا که به شدت مزاحم می شوند (می خواهم به عنوان مثال؟ این، این، اینو این) در حالی که کشورها بر روی نحوه مدیریت وضعیت شسمم.


* نقشه حرارتی از مکان هایی که NSA داده های آنلاین را با استفاده از بی بی اطلاع ، یک ابزار تجزیه و تحلیل داده های بزرگ که توسط آژانس امنیت ملی ایالات متحده (NSA) استفاده می شود ، جمع آوری می ک. منبع: گاردین

سالهاست که ما از محصولات مهم مانند فیس بوک ، گوگل ، نرم افزار مایکروسافت استفاده کرده ایم و تکنولوژی بیشتر ، اماكن سرعت در حال پیشرفت ، این شرکت ها را وسوسه کرده استی کاربران رای ایه کند ، به حساب آورند.

ودر حالی کتها دولتها ممکن است برای کنترل وضعیت مبارزه کنند ، در برخی موارد ، آنها خودشان هستند که گناهان مشابهی را برا شرکت در معرض دشواری قرار می دهند – نفوذ حریم خصوصی وجمع آوری غیر قانونی داده های خصوصی.

بنابراین ، ما می توانیم به عنوان فردی برای حفاظت از حریم خصوصی ما در اینترنت اقدام کنیم؟ پاسخ ما را به موضوع ما از VPN ها منتهی می کند.

Contents

راهنمایی کارشناسان

برخی از ارائه دهندگان در بازار ممکن است با ارائه خدمات خود صادق باشند. آنها ادعا می کنند سرورهای فیزیکی را در مکان های متنوع ارائه می دهند ، اما برخی از آنها در واقع مجازی هستند. به عبارت دیگر شما ممکن استی یک سرور در یک کشور متصل شوید ، اما یک آدرس IP اختصاص یافته به یک کشور دیگر دریافت خواهید کرد. به عنوان مثال ، سرور در چین می تواند در واقع از ایالات متحده باشد.

این بد استین زیرا این به این معنی استیه کلا اطلاعات شما از طریق سرورهای چندگانه در نقاط مختلفة جهان ازیش از رسیدن به مقصد نهایی عبور می کند. هیچ تضمینی وجود ندارد که مجرمان سایبری ، سازمان های اطلاعاتی مخفی یا شکارچیان نقض حق نسخه برداری دست در یکی از این سرورهای متوسط ​​قرار گیرند.

برای جلوگیری از این مشکل ، کاربران باید برای بررسی مکانهای واقعی یک VPN ، آزمایش های مناسب را انجام دهند. در اینجا چهار ابزار وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید –

 1. ابزار تست پینگ توسط CA برنامه مانیتور مصنوعی
 2. أداة Traceroute أداة تريل CA برنامه مانیتور مصنوعی
 3. مجموعة أدوات BGP توسط خدمات برق هورکرانه
 4. موجه أوامر ابزار به نام CMD در ویندوز

– حمزه شهید ، BestVPN.co

امنیــت

بسیاری از سرویس های VPN امروز نیز شروع به اجرای اقدامات امنیتی بیشتری برای به نفع کاربران خود می کنند. این عمدتا به منظور جلوگیری از جمع آوری و ردیابی داده های آنلاین به طور عمده آغاز شد ، اماكن اكنون گسترش یافته است تا شامل آگهی مسدود کردن ودر مواردی حتی راه حل های ضد ویروس باشد.

نحوه کار VPN

کمی توضیح دهید چگونه یک VPN کار می کند ، مگر اینکه جزئی از جزئیات فنی باشد. با این حال ، برای کسانی که فقط مفهوم پایه را می خواهند ، یک VPN یک تونل امن از دستگاه شما به سرور VPN و سپس از آن خارج به وب جهانی ایجاد می کند.

جزئیات بیشتر VPN اولین ارتباطروتکل ارتباطی را از دستگاه شما ایجاد می کند. این پروتکل محدوده هایی را از نحوه انتقال داده ها از دستگاه شما به سرور VPN تعیین می کند. چند پروتکل اصلی VPN وجود دارد که رایج هستند ، هرچند که هر کدام دارای مزایا و معایب خاص خود هستند.

پروتکل VPN مشترک

تسجيل الدخول إلى شبكة الإنترنت ، ارتباط الدخول وجود دارد ، برخی از جریان های اصلی که معماري بدون در نظر گرفتن نام تجاری سرویس VPN پشتیبانی می شوند وجود دارد. بعضی از آنها سریعتر هستند ، برخی از آنها آهسته تر هستند ، برخی امن تر هستند ، بعضی دیگر کمتر. انتخاب شما بستگی به نیازهای شما دارد ، بنابراین ممکن است بخش خوبی برای شما باشد که با استفاده از یک VPN توجه داشته باشید.

به طور خلاصه –

 • OpenVPN: پروتکل منبع باز که از سرعت متوسط ​​است اما پشتیبانی قوی رمزگذاری را ارائه می دهد.
 • L2TP / IPSec: این بسیار معمول است و سرعت مناسب را ارائه می دهد ، اماكن راحتی توسط برخی از سایت هایی که کاربران VPN را پشتیبانی نمی کنند ، به راحتی مسدود می شوند.
 • SSTP: به طور معمول در دسترس نیست و به غیر از رمزگذاری خوب است تا به خود را توصیه برای خود ندارد.
 • IKEv2: اتصال بسیار سریع و مخصوصا برای دستگاه های تلفن همراه مناسب است هرچند استانداردهای رمزنگاری ضعیف تر ارائه می شود.
 • PPTP: بسیار سریع ، اماكن طول سالهای گذشته از نقاط ضعف امنیتی پر شده است.

مقایسه پروتکل های VPN –

1- OpenVPN

OpenVPN یک است VPNروتکل VPN منبع باز و این هم قدرت و هم ضعف احتمالی آن است. مواد منبع باز می تواند تیر هر کسی قابل للتعديل دسترسی باشدکه بدین مع کن کاربران قانونی نمیتوانند از آن استفاده کنند و در آن بهبود پیدا کنند ، اما افرادی که نیات بسیار خوبی دارند ، می توانند آن رای نقاط ضعف قرار دهند.

با این حال ، OpenVPN تبدیل شده است بسیار جریان اصلی و باقی مانده یکی از امن ترین پروتکل های موجود است. این پشتیبانی از سطوح رمزنگاری بسیار بالا از جمله آنچه که بیشتر به عنوان "رمزگذاری" رمزگذاری کلید رمزگذاری کلید 256 بیت نیاز به احراز هویت RSA 2048 بیتی و یک الگوریتم هاش SHA160 بیتی 1 محسوب می شود.

با تشکر از آن کی من من باز استی ، آن را نیز برای استفاده در تقریبا تمامًا سیستم عامل امروز ، از ویندوز و iOS به فرلت فرم های عجیب و غریب مانند روتر و دستگاه های کوچک مانند Raspberry Pi اقتباس شده است.

به عنوان مثال – برخی از دستگاه های پشتیبانی شده توسط NordVPN – توجه داشته باشید که چگونه هر دستگاه از مجموعه پروتکل های خود پشتیبانی می کند

متاسفانه ، امنیت بالاشتراك دارای دامنه های خود است و OpenVPN اغلب بسیار کند است. با این حال بیشتر از یک تجارت است ، زیرا طبیعی است که هر چه نرخ رمزگذاری بالاتر استفاده می شود ، زمان بیشتری برای پردازش جریان داده ها خواهد بود.

پروتکل نفق 2 – طبقة 2 (L2TP)

Tunروتکل Tunnel Layer 2 (L2TP) جانشین واقعی است نقطه به پروتکل تونل زدن نقطه (PPTP) و لایه پروتکل انتقال 2 (L2F). متاسفانه ، از آنجایی که آن را برای رسیدگی به رمزگذاری نتوانستند ، اغلب با پروتکل امنیتی IPsec توزیع شد. تا به امروز ، این ترکیب به عنوان امن ترین و بدون آسیب پذیری دیده می شود.

یک نکته مهم این استیه این پروتکل از UDP در منفذ 500 استفاده می کند ، به این معنی که سایت هایی که اجازه نمی دهند ترافیک VPN به راحتی بتواند آن را شناسایی و مسدود کند.

پروتکل نفق سوکت 3- آمن (SSTP)

پروتکل Tunneling Socket Secure (SSTP) یکی از معروف ترین افراد در میان افراد معماريی ست ، اما بسیار مفید است زیرا تنها از انجا که از SP1 ویستا ویستا به طور کامل مورد آزمایش قرار گرفته ، آزمایش شده و به هرسه استندند على الانترنت.

این نیز بسیار امن است ، با استفاده از کلیدهای SSL 256 بیتی و گواهی SSL / TLS 2048 بیتی. همچنین متاسفانه مایکروسافت اختصاصی است ، بنابراین بازرسی عمومی نیست – باز هم خوب و بد است.

النسخة 4 – Exchange Key Exchange 2 (IKEv2)

نسخة مفاتيح لوحة المفاتيح 2 (IKEv2) توسط مایکروسافت و سیسکو ساخته شد و در ابتدا به عنوان یک پروتکل تونلینگ در نظر گرفته شده بود. بنابراین از IPSec برای رمزگذاری نیز استفاده می کند. مهارت آن در اتصال مجددًا به اتصالات از بین رفته باعث شده است که در بین کسانی که برای استقرار موبایل VPN ها از آن استفاده می کنند ، بسیار محبوب شود.

5 – پروتکل تونل زنی نقطه به نقطه (PPTP)

تونروتکل تونل زدن نقطه به نقطه (PPTP) یکی از دایناسورها در میان پروتکل های VPN است. قدیمی ترین پروتکل های VPN با وجود اینکه هنوز مواردی از استفاده وجود دارد ، این پروتکل به دلیل بزرگی و شکاف در امنیت آن ، تا حد زیادی کاهش یافته است.

است چند آسیب پذیری شناخته شده است و از مدت ها قبل هم از افراد خوب و بد استفاده شده است و هم از نظر دیگر مطلوب نیست. در حقیقت ، تنها آرامش بخشیدن به سرعت آن است. همانطور که قبلا ذکر شد ، اتصال امن تر امن تر است ، سرعت بیشتر به دیدن کاهش است.

روشهای رمزگذاری و قدرت

ساده ترین راه برای توصیف رمزگذاری که می توانم آن را در نظر بگیرم شاید اطلاعات را خراب کنم ، به طوری که تنها فردی که راهنمای آن را داشته باشد می تواند آن را به معنای اصلی آن ترجمه کند.

به عنوان مثال یک کلمه – گربه را نگاه کنید.

اگر رمزگذاری 256 بیت را به آن یک کلمه بفرستم ، می توان آن را به طور کامل تکرار و غیر قابل شناسایی کرد. حتی سوپرکامپیوتر قدرتمند بر روی زمین ، میلیون ها سال تلاش برای رمزگشایی این کلمه با رمزگداری 256 بیتی که به آن اعمال می شود ، می شود.

همچنين سطح رمزنگاري نمايي است ، بنابراين رمزنگاري 128 بيتي نيمي از امنيت رمزنگاري 256 را ارائه نمي دهد. کارشناسان معتقدند که اگر چه هنوز باشکوه است رمزگذاری 128 بیتی به زودی شکسته خواهد شد.

این روش های رمزنگاری و نقاط قوت معمولا به صورت خودکار به کار می رود ، بسته به برنامه ای که ما از آن استفاده می کنیم ، مانند ایمیل ، مرورگرها و یا برنامه های دیگر. VPN ها از سوی دیگر به ما اجازه می دهند که کدام نوع رمزگذاری را که میخواهیم انتخاب کنیم ، از آنجا که نوع انتخابی ما عملکرد VPN ما را تحت تاثیر قرار می دهد.

تم این ترتیب ما می توانیم عملکرد VPN ما را تنظیم کنیم. برای مثال ، برخی ممکن است رمزگذاری شدید را امتحان کنند و مایل باشند قربانی سرعت شوند. دیگران ممکن است سرعت را ترجیح دهند و بنابراین سطح پایین تر رمزنگاری را قبول می کنند.

همه اینها لازم الاستلام و تحت تأثیر رمزگذاری قرار می گیرند ؛ زیرا هنگامیکه به یک سرویس VPN وارد می شوید ، داده های ارسال شده در هنگام تلاش برای مرور اینترنت از طریق اتصال VPN رمزگذاری شده انجام می شود.

تجربه VPN شخصی من

من الان هستم تحقیق ، آزمایش و آزمایش در VPN ها برای بخش بهتر یک سال. در حالیکه من هنوز نمی توانم یک کارشناس فنی در VPN ها باشم ، برای اطمینان متوجه شدم بیشتر از أنیه که واقعا در مورد این سرویس ها می خواستم پیدا کردم.

تسجيل الدخول إلى الشبكة الافتراضية الخاصة بهاتفك الافتراضي من خلال شبكة الإنترنت. بعضی از آنها خوش طعم هستند ، اماكن بعضی ها کاملا نا امید شده اند.

من باید بگویم که در روزایان روز ، بدون توجيه به توانایی یک محصول ، هیچ دلیلی برای هیچ یک از این شرکت ها برای خدمات بد خدمات مشتری وجود ندارد. و بله ، من بی کفایتی و خجالت را به عنوان "خدمات بد خدمات مشتری" می شناسم.

تجهیزات

الحصول على موارد ، تستفيد من شبكة الإنترنت الافتراضية VPN منبع باز یا یک برنامه VPN نصب شده بر روی یک ماشین مبتنی بر ویندوز انجام شد. این معمولا خوب است و من متوجه شدم که معمولا این مورد استیر دریری سیتافزارزار ما دریان خان VPN را بیشتر از سرویس خود محدود می کند.

مهمترین چیزهایی که من در مورد تجهیزات آموختم این استیر ایر قصد دارید VPN را به طور مستقیم بر روی خود مستقر کنید ، باید از یک عامل بسیار مهم مطلع شوید – VPN شما باید یک پردازندارد لگدن. این معمولا محدود به محدوده قیمت "يا إلهي" از روترهای بی سیم مصرفی است و حتی در آن نیز کاملا محدود است.

به عنوان مثال ، VPNندین VPN رادي محدوده سعی کردم Asus RT-1300UHP که اگر برای بسیاری از خانه ها مناسب باشد. قطات می تواند حتی سرعت کامل گیگابیت (از طریق LAN) و تا 400 + Mbps در WiFi. با این حال ، تنها زمانی که VPN راه اندازی شد ، توانایی در حدود 10 Mbps را مدیریت کرد. در این نرخ ، پردازنده در حال حاضر به طور مداوم در 100 ٪ إجهاد.

نوع روتر شما کم ما در مورد آن صحبت می کنیم ، در محدوده ی آن قرار دارد ROG Rapture GT-AC5300 أو Netgear Nighthawk X10 – قران قیمت و نه عادی برای اکثر خانوارها. حتی اگر سرعت اینترنت شما سریع باشد ، تنگنا روتر شما خواهد بود.

اتصال به اینترنت

من شروع به آزمایش VPN ها در خط 50 ميجابت في الثانية کردم که به سرعت به سرعت تبلیغ شد – من معمولا حدود 40-45 ميجابت في الثانية را در اختیار داشتم. در نهایت من به خط 500 ميجابت في الثانية منتقل شدم که حدود 80 ٪ از سرعت های تبلیغ شده – به طور معمول 400-410 ميجابت في الثانية را می گیرم.

این تنها زمانی بود که من به یک خط سرعت بالاتر رفتم کم متوجه شدم کی بسیاری از VPN ها دلیل ترکیبی از عوامل برای کنترل چنین سرعت هایی تلاش می کنند. این شامل دستگاهی استیه شما آن را اجرا می کنید ، فاصله بین شما و سرور VPN شما انتخاب می کنید ، چه میزان رمزگذاری شما ترجیح می دهید ، و بیشتر.

من یک VPN را استفاده کرده ام

1- جریان

در ابتدا تست سرعت بالا بود ، فقط برای حفظ یک رکورد و همچنین تجربه. هنگامی که یک خط پایه را ایجاد کردم ، من شروع به تست سایر سایت های دانلود یا جریان های ویدیویی کردم. برای اکثر موارد ، متوجه شدم که تقریبا تمام VPN ها قادر به پخش ویدئوهای XHTML UHD 4k هستند.

2- التورنت

البته تورنتینگ نیز مورد آزمایش قرار گرفت و من متوجه شدم که ناامید کننده است. من فکر می کنم زمانی که سرعت اینترنت شما در اینیک یک نقطه مشخص برسید ، خواهید دید که عملکرد سرویس VPN ها به طور چشمگیری کاهش می یابد میر اینکه به طور قابل يمكنی به زیرساخت های تررزرما.

3- بازی

من واقعا نمی توانم بازی کنم (حداقل بازی هایی که برای عملکرد VPN اهمیت دارند) ، اما زمان های پینگ را در نظر گرفتم. ایر شما یک بازیگر هستید و میخواهید از یک VPN برای استفاده از یک بازی خارج از کشور خود استفاده کنید ، ممکن است ناامید شوید. زمان های پینگ خیلی بیشتر از شما از سرور VPN ، حتی اگر سرعت سریع و پایدار هستند.

VPN سوالات متداول (FAQ)

آیا برای استفاده از VPN به اتصال اینترنت نیاز دارم؟

یک VPN برای جابجایی و حفاظت از مکان و داده های شما طراحی شده است ، اما شما هنوز هم نیاز به اتصال به اینترنت دارید.

هزینه سرویس VPN چقدر است؟

مانند همه ارائه دهندگان خدمات ، شرکت های VPN می خواهند شما برای مدت طولانی با آنها بمانید ، زیرا این جریان درآمد آنهاست. بیشتر ارائه دهندگان خدمات VPN شرایط پرداخت های مختلفی از جمله ماهانه ، سه ماهه و غیره را ارائه می دهند. بیشتر مواقع طولانی تر از این طرح ، نرخ ماهیانه شما ارزان تر خواهد بود ، اما شما مجبورید کل قرارداد را از قبل پرداخت کنید. پیش بینی می کنید برای قراردادهای ماهانه به طور متوسط ​​بین 9 تا 12 دلار در ماه پرداخت کنید و تخفیف های مربوط به قراردادهای بلند مدت تا 75 ٪ نیز دارند.

استخدام خدمات الشبكة الافتراضية الخاصة (VPN) خدمات VPN جایی که ما قیمت ها و ویژگی ها را با هم مقایسه می کنیم.

آیا استفاده از VPN سرعت اینترنت من را کاهش می دهد؟

VPN ها قبل از هر چیز برای محافظت از هویت شما و ایمن نگه داشتن اطلاعات شما طراحی شده اند. متأسفانه ، یکی از عوارض جانبی رمزگذاری که برای محافظت از داده های شما استفاده می شود این است که اتصال اینترنت شما را کند می کند. به عنوان یک قانون اساسی ، انتظار دارید که هنگام استفاده از VPN بیش از 70 ٪ از سرعت واقعی خط خود را بدست آورید. فاکتورهای دیگری مانند فاصله از سرور VPN ، بار سرور و غیره نیز در سرعت اینترنت شما تأثیر می گذارد با استفاده از VPN.

اتصالات VPN چقدر سریع می تواند ادامه یابد؟

بیشتر ارائه دهندگان خدمات VPN به شما خواهند گفت که سرعت شما را محدود نمی کند. با این حال ، شرایط دیگری نیز باید در نظر گرفته شود. همانطور که در بالا ذکر شد ، انتظار داشته باشید چیزی بیشتر از دریافت نکنید از سرعت خط واقعی شما

تنظیم اتصال VPN چقدر دشوار است؟

تم تحميل هذا البرنامج عن طريق رمز اللعبة و رمز عبور خود باشد. سپس تنها کاری که باید انجام دهید کلیک بر روی یک دکمه است و شما به یک سرور VPN وصل خواهید شد. متأسفانه ، این همیشه بهترین راه حل حلیی و ممکن إست برخی از اتصالات برای عملکرد مطلوب مورد نیاز باشند. بسیاری از ارائه دهندگان خدمات VPN مانند NordVPN، Surfshark و ExpressVPN آموش هایی در مورد على الإنترنت.

چه دستگاه هایی را می توانم VPN را روشن کنم؟

این بستگی به ارائه دهنده خدمات VPN با شما دارد. تقریباً همه ارائه دهندگان به همراه سیستم عامل های اصلی تلفن همراه از Windows، MacOS و Linux پشتیبانی می کنند. بسیاری از استقرار روتر نیز پشتیبانی می کنند () در حالی که تعدادی از دستگاه های عجیب و غریب تر مانند Raspberry Pi را تهیه می کنید.

از آنجا که رمزگذاری 256 بیت اتصال من را بسیار کند می کند ، آیا استفاده از رمزگذاری 128 بیتی برای من بی خطر است؟

از آنجا که این کمی مشکل است کاملاً قوی هستند سوالی که باید از خدا بپرسید این است: "حریم شخصی و امنیت آنلاین من برای من چقدر ارزش دارد؟"

آیا کسی می داند که من از VPN استفاده می کنم؟

برخی از وب سایت ها سعی می کنند از کاربران VPN خودداری کنند و راه هایی برای شناسایی یک اتصال ورودی از سرور VPN داشته باشند. خوشبختانه ، VPN ها از این اطلاعات آگاه هستند و با اقدامات متقابل که کمک می کنند ، مطرح شده اند. مراقب باشید که ارائه دهندگان خدماتی که خفیف یا سرور را هدف قرار می دهند.

آیا فقط می توانم از افزونه مرورگر VPN استفاده کنم؟

من برخی از افزونه های مرورگر VPN را امتياز کردم و متوجه شدم که بیشتر آنها به دو دسته اصلی تقسیم می شوند. کسانی هستند که به عنوان پروکسی عمل می کنند و تنها اتصال خود را از سرور باز می کنند و بعضی از آنها به عنوان یک کنترل مرورگر برای یک برنامه VPN کامل عمل می کنند. این به این معنی استیه کما شما هنوز نیاز به یک برنامه VPN نصب شده برای استفاده از افزونه دارید. پسوند مرورگر VPN معمولا خدمات VPN کامل نیست.

آیا استفاده از VPN قانونی است؟

بله و خیر گرچه اکثر کشورها قوانینی علیه استفاده از VPN ندارند ، اما برخی صریح آن را ممنوع اعلام می کنند. من خلال موارد الشبكة ، برخی از کشورها نه تنها استفاده از VPN بلکه کاربران بالقوه زندان VPN را نیز ممنوع می کنند. خوشبختانه ، تعداد معدودی از کشورها هستند که تاکنون VPN ها ممنوع شده اند.

آیا با VPN کاملاً غیرقابل ردیابی هستم؟

إصدار مجاني من شبكة الإنترنت ، شبكة VPN و ارائه دهنده مورد نظرتان بستگی دارد. موارد بسیاری رخ داده است که کاربران VPN پس از اعتقاد داشتن به ارائه دهنده خدمات ، دستگیر شده اند که سرانجام گزارش کاربر را به مقامات تبدیل کرده است.

نتیجه گیری: آیا به VPN نیاز دارید؟

حریم خصوصی شخصی آنلاین تحت محاصره از بسیاری جهات الاتصال و به نظر می رسد که یک شبه اتفاق افتاده است. روزهایی که ما فقط مجبور به نگرانی در مورد جنایتکاران اینترنتی شدیم ، رفته اند ، اماكن اکنون نیز باید درباره شرکت ها نگران باشیم دولت هایی که می خواهند اطلاعات ما را سرقت کنند برای هم ای بیر براد.

به طور طبیعی ، نیاز شما بهیك VPN تا حد زیادی زیاد است بستگ به کدام کدور دیار از آنجا که هرکدام دارای سطح تهدیدهای مختلف هستند وارد می شوید. سؤال چیزی نیست که بتوان با پاسخ ساده یا نه پاسخ داد.

ارزش بازار جهانی VPN (میلیارد دلار) – منبع: Statista

با این حال ، از میزان افزایش در ارزش بازار جهانی VPN ، من می گویم که احتمالا شما به زودی یا بعدا نیاز دارید. زمان گذشته است که کاربران فردی از حریم خصوصی و امنیت خود برای دسترسی به اینترنت مطلع شده و به دنبال راهی برای اطمینان از اطالعات خود هستند.

ما هومواره با استفاده از اینترنت به همان شیوه ای که همیشه در اختیار داریم استفاده می کنیم ، فقط در مرورگر به راحتی می توان از آن استفاده کرد. درست است که ویروس ها و تروجان ها ما را محتاط تر ساخته اند ، اما تغییرات زیادی نداشته است.

ببساطة احساس می کنم که پذیرش یک سرویس VPN باید مرحله بعدی هر کاربر اینترنت باشد. نیاز فوری به خارج شدن از ذهنیت وجود دارد که ما با آنچه که ما به صورت آنلاین انجام می دهیم تهدید نمی شود.

فهو شخصی را انتخاب کنید که فقط بخواهد آنلاین شود و به دنبال چند عکس از برخی گربه های ناز باشد. در حین انجام این کار ، اطلاعاتی از قبیل عادتهای مرور وی ، دوست داشتن / دوست نداشتن ، موقعیت مکانی و موارد دیگر جمع آوری شده توسط مقامات یا سازمانها آیا این فکر به اندازه کافی ترسناک نیست که بتاند

بنابراین ، من بله می گویم ، حتی اگر فکر می کنید شما یک VPN نیاز ندارید – شما واقعا انجام بده.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map