Jak vyřešit problém s webovým hostitelem

Dnešní majitelé webových stránek mají pro webhosting mnoho různých možností. V případech, kdy společnost neposkytuje požadovanou úroveň služeb, je poměrně snadné najít novou hostingovou společnost. Jsou však chvíle, kdy jste ve společnosti byli roky, jako jsou jejich ceny, nebo prostě nechcete, aby se přestěhovali na nový server. V takových případech může být lepší se pokusit vyřešit problémy s vaší současnou hostitelskou společností před přechodem na novou.


Můj příběh v roce 2012

V roce 2012 jsem měl problém s jedním z mých poskytovatelů webhostingu.

Webhostingová společnost přesunula mé stránky na nový server a IP se na několika klientských webech nerozlišovalo správně, i když jsem na konci změnil vše, co jsem mohl. Měl jsem nějaké rozzlobené klienty a zdálo se, že problém propadl praskliny po dni nebo dvou. Byl jsem naštvaný, že jsem se podíval na některé nové poskytovatele.

S aktuálním webovým hostitelem jsem však byl asi pět let a nikdy jsem neměl takový problém. Ve skutečnosti mi dali jeden z nejlepších zkušeností se zákaznickým servisem, jaké jsem měl. Místo toho, abych odešel, poslal jsem majiteli e-mailem a vysvětlil mi frustrace. Během této konverzace byly mé problémy s IP vyřešeny a majitel mi vysvětlil některé věci o tom, jak pomoci vaší webhostingové společnosti, aby vám pomohla.

1 – Poskytněte jasné pokyny a podrobnosti

Ať už otevřete lístek, pošlete e-mail nebo zavoláte, poskytněte jasné podrobnosti o problému, který se vyskytuje. Informace, které chcete shromáždit před kontaktováním technické podpory, zahrnují:

 • Pokud se zobrazuje chybová zpráva, zkopírujte znění slova zprávy za slovo.
 • Je problém na pozadí serveru nebo v prohlížeči?
 • Co jste se již pokusili vyřešit??
 • Máte záložní kopii webu, když věci naposledy fungovaly správně?
 • Je problém naléhavý? Například váš web v prohlížečích je vážný problém, ale problém na pozadí nemusí být tak naléhavý.

2 – Povolte práci na problému čas podpory

Problémy s webovým hostingem

Web, který je offline, může znamenat ztracené dolary.

Je snadné pěstovat frustrovaný, když se problém okamžitě nevyřeší, ale pochopte, že webový hostitel se zabývá stovkami dalších lidí s podobnými problémy. Nechte 12 až 24 hodin na odpověď. Pokud neobdržíte v daném časovém rámci nebo přinejmenším aktualizaci postupu, kontaktujte web hostitele znovu a připomeňte jim problém, který máte. Občas se lístek nebo e-mail ztratí v mixu, takže se nemusíte bát, že bys hádal hostitelskou společnost..

Pokud existuje způsob, jak odeslat lístek online, použijte tuto metodu, protože problém odešle technické podpoře a bude také uveden v cue. Vaše žádost je méně pravděpodobná, že propadne trhlinám, když na ní pracuje několik lidí.

3. Zvažte svou historii ve společnosti

Pokud jste měli vynikající zákaznický servis, ale máte jeden problém, který je obtížné vyřešit, nevhazujte ručník úplně. To by se mohlo stát s jakoukoli webhostingovou společností. Než se rozhodnete podnikat jinde, zeptejte se na tyto otázky:

 • Byly další problémy vyřešeny rychle?
 • Je technická podpora zasíláním pravidelných aktualizací o tom, co dělají pro vyřešení problému?
 • Odhaduje se, kolik času bude potřeba k vyřešení problémů, se kterými se setkávám?
 • Jak jsem šťastný s touto webhostingovou společností mimo tento problém?

Zkuste si vzpomenout, že osoba technické podpory dělá práci. Zacházejte s touto osobou s laskavostí a vyhněte se obvinění, kletbě nebo povolání jménem. Negativní chování zřídka způsobí, že osoba na druhé straně serveru bude chtít pracovat rychleji. Nezáleží na tom, jak bys mohl být nadšený, pamatuj, že jsi profesionální podnikatel.

4 – Přečtěte si databázi znalostí

Problémy s webovým hostingem

Když váš web nefunguje, možná budete chtít začít čtením znalostní báze a fór na hostitelském webu.

Ostatní zákazníci mohou v současné době čelit stejnému problému nebo se s ním mohli vypořádat v minulosti. Někdy je řešení stejně jednoduché jako resetování souboru „.htaccess“ nebo změna oprávnění pro složku. Jindy může řešení vyžadovat některé změny na konci serveru a znalostní báze vám může pomoci pochopit, kdy je něco, co můžete opravit a něco, co budete muset čekat na pomoc na.

Zabalení: vědět, kdy je čas jít

Na druhou stranu, pokud trpíte časem prostoje často nebo po delší dobu, může se to začít cítit jako nemoc, která zabíjí vaši firmu.

Ve skutečnosti to ovlivní váš provoz, protože zákazníci budou frustrovaní a nebudou se vracet. Někdy musíte prostě najít novou hostingovou společnost, aby vaše stránky fungovaly tak, jak by měly. Když je čas opustit svého současného hostitele, je zde WHSR s recenzemi hostitelů a tipy na nalezení nové hostitelské služby, která vyhoví vašim potřebám.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map