Zdá se, že každý má názor na to, kdo by měl nosit korunu 10 nejlepších poskytovatelů hostingu.


V našich dvou centech jsme dokonce hodili, kdo jsou nejlepší, a stojíme za tímto seznamem.

Téměř vždy však hostující společnost tvrdí, že je nejlepší z nejlepších, prvotřídní nebo nejvyšší. Přemýšleli jsme … co kdybychom si na chvilku oblékli své hloupé klobouky a podívali se na jiné důvody, které by webhostitel mohl tvrdit, že je v top 10?

Zatímco webhostingové společnosti WHSR doporučuje a recenze si zaslouží být mezi 10 nejlepšími webovými hostiteli kvůli jejich vynikajícím službám, jiné hostingové společnosti mohou vytvořit velmi odlišný typ top 10 seznamu ze zcela odlišných důvodů.

Některé z těchto důvodů jsou platné a jiné vás dovedou k tomu, na co byste měli dávat pozor, pokud se vás společnost snaží vystrašit.

Důvody pro vytvoření seznamu 10 nejlepších

Top 10 seznam webhostingů

Jak jste pravděpodobně již přišli na to, nemusíme nutně doporučit žádné hostingové společnosti, které by mohly být neúmyslně zmíněny v tomto článku, i když některé můžeme doporučit. Jednoduše se bavíme s konceptem 10 nejlepších seznamů a učíme vás, na co si dát pozor, od těch, kteří by prohlašovali, že jsou lepší, než ve skutečnosti jsou, a zároveň vás učíme, jak rozpoznat opravdu dobrý obchod když je vidíš.

Podívejte se na naše recenze a seznam hostitelů webových stránek, které doporučujeme.

Hosting zdarma

Pokud bychom chtěli napsat seznam 10 největších společností poskytujících zdarma hosting, začali bychom se seznamem Timothyho seznamu bezplatných webhostingových služeb. Pokud právě začínáte s webhostingem, může být pro vás chytré řešení hostingu zdarma. S jakoukoli bezplatnou hostingovou společností existují zjevná omezení, takže si budete chtít být vědomi toho, že možná budete muset přestat inzerovat na svém webu, velmi omezený prostor a šířku pásma a servery klesají.

Levné hostování

Je tu levný hosting a pak je zde levný hosting. Jeden seznam top 10 levných společností poskytujících hosting webových stránek může zahrnovat levnější společnosti, které nabízejí vynikající služby za cenu, například A2Hosting nebo Downtown Host.

Některé bezohledné společnosti se však mohou umístit na seznam 10 nejlepších hostingových společností jednoduše proto, že za své nižší služby účtují jen velmi málo..

Při výběru poskytovatele webhostingu, který je levný, je třeba dávat pozor:

 • Balíčky, které vyžadují zdlouhavé závazky. Například váš poplatek je pouze 3,99 $ měsíčně, ale musíte zaplatit předem na dva roky. To vás váže a bez ohledu na to, co říkají, budete mít těžko dostat své peníze zpět.
 • Stížnosti spotřebitelů na vývěskách hostitele.
 • Pečlivě si přečtěte smluvní podmínky a storno podmínky.

„Některé z nejčastějších stížností, které jsem viděl na poskytovatele hostingu, obklopují nevratné podmínky a storno poplatky. A většinu času jsou tyto poplatky a zásady jasně uvedeny v podmínkách, s nimiž souhlasíte, než začnete s nimi hostovat. “ – Jennifer Kyrnin na mcrvirtualexperience.com

Většina sledujících na Twitteru

A co seznam 10 největších hostingových společností s nejvíce sledujícími na Twitteru? Twitter je nakonec docela populární sociální platforma. Přestože doporučujeme používat Twitter k propagaci vaší firmy a získávání nových zákazníků, ve skutečnosti to nedoporučujeme jako nejlepší způsob výběru dalšího hostitele webových stránek.

V listopadu 2013 má HostGator na Twitteru 46 563 sledujících a 19 156 tweetů. To znamená absolutně nic o tom, zda je HostGator dobrá hostingová společnost, se kterou vaše stránky důvěřují. Samozřejmě si můžete přečíst některé z těchto tweetů a získat představu o různých věcech, které HostGator nabízí zákazníkům, takže v tom je malá výhoda. Ve skutečnosti vám však nenaznačuje zákaznický servis.

Jako příklad, stránka Twitteru měla Tweet, který četl:

Děkuji vám za trpělivost dnes. Téměř plně obnoveno nyní; pokračovat v práci s postiženými zákazníky až do 100% stability.

Yikes! Jako potenciální zákazník by mě to trochu znervóznilo. Proč není systém stabilní? Všechny servery však občas mají problémy. To by mohl být jednorázový problém, na který se okamžitě a opravili. Pokud však narazíte na mnoho podobných tweety, dejte si pozor. Těsně nad tímto tweetem je výkřik od zákazníka jménem Kristi, který říká: „Vzrušený @hostgator podpora dnes. Velmi profesionální & ochotný!”

twitter feedScreenshot 11/26/2013 z kanálu HostGator Twitter. Další informace o hostitelských službách hostgátora najdete zde.

Nejlepší stížnosti

Vážně pochybuji, že by se hostitelská společnost uvedla v seznamu 10 nejlepších stížností proti webhostingovým společnostem, ale někdo by měl pravděpodobně takový seznam vytvořit (možná budoucí článek), aby si spotřebitelé mohli být těchto společností vědomi. Bohužel tam jsou některé společnosti s omezenou sazbou hostingu, které jsou velké na přihlašování lidí a ne tak velké na poskytování služeb, které jsme slíbili nebo zákaznický servis. Existuje několik věcí, které můžete udělat, aby se těmto společnostem vyhnuli.

 • Než se zaregistrujete, přečtěte si náš seznam 20 nejdůležitějších otázek, na které se můžete zeptat webového hostitele.
 • Google název hostující společnosti a slovo „stížnosti“ a podívejte se, co se objeví. Mohlo by to být velmi otevření očí.
 • Zeptejte se na jejich zásady vracení peněz a ujistěte se, že je máte písemně.

Nejvíce reklamy

Možná by měl existovat seznam nejlepších deseti webových hostitelů, kteří nadměrně inzerují. Ty znáš ty. Otevřete Facebook a existuje reklama pro tuto společnost. Chcete-li vyhledat, přejděte na Google a na postranním panelu je reklama. Sledujete svou oblíbenou televizní show a přichází reklama o tom, jak snadné je vytvořit webovou stránku, pokud si vyberete tohoto hostitele webu.

Možná mají docela rozpočet na reklamu, ale moje otázka by byla, kolik investují do školení své technické podpory, aby pomohli s problémy zákazníků. I když reklama často neznamená, že společnost je špatná, neznamená to také, že je to kvalitní webový hostitel.

Nejroztomilejší jméno

Ať už je název hostitele skutečným snem nebo parazitem sajícím krev, možná je v pořádku seznam 10 nejroztomilejších názvů webových hostitelů. Zde je několik z těch, které jsme našli při surfování po internetu, čtení na fórech a která jsou již dobře známá. Opět nemusíme nic z toho doporučovat ani znevažovat. Jména jsou prostě jedinečná.

 • Dreamhost
 • Tlustá kráva
 • Velké ptáky
 • Hosting banánů
 • No Up Time (Spoof site, ale zábavný a ukazuje, co v hostitelské společnosti nechcete.)
 • Big Wet Fish (Velká Británie)
 • Hostitelská krysa

Nejvyšší počet posudků

“Ahoj! Podívejte se na nás! Máme deset gaziliónů, takže musíme být skvělí. “

Možná by měl existovat seznam 10 referencí pro společnosti poskytující webhosting.

Někteří poskytovatelé webhostingu mají tolik ohlasů, že byste je strávili celé dny čtením všech. Ty mohou být legitimní nebo mohou být napsány v době, kdy byl zákazník se společností spokojený.

Lepší akční plán? Vyhledejte ve vývěskách aktuální zákazníky, navštivte jejich webové stránky a soukromě je kontaktujte, abyste zjistili, zda jsou stále spokojeni se službou hostující společnosti..

Oblíbení hostitelé webových stránek

Dnešní top 10 hostitelů webových stránek nebude stejný jako zítra.

Internet je jako mladá dáma, která má obrovský šatník a ráda obléká své šaty. Hostitel webových stránek, který je dnes nejlepší, se může zítra ztratit kvůli rostoucím bolestem, změně vlastnictví nebo nezůstává aktuální na nejnovější technologii. Vaše nejlepší sázka je udělat si průzkum, přečíst si recenze na WHSR a přečíst si vše pečlivě před výběrem nové hostingové společnosti.

Podívejte se také –

 • Nejlepší 15 bezplatných hostingových služeb
 • Nejlepší webhosting pro indické weby
 • Nejlepší webhosting pro webové stránky ve Velké Británii
 • Webhostingové společnosti přijímající platby PayPal 
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me