Klíčová revize paradigmatu

Crucial Paradigm je hostitelská společnost založená v roce 2003. Podle Deb A., zástupce Crucial Paradigm, se kterým jsem mluvil, se společnost nachází v australském Sydney a má tým 20.


Také z Deb – Posláním společnosti je pomáhat každému z našich zákazníků uspět online, s jednoduchou řadou produktů a okamžitou instalací, takže můžete pokračovat v tom, co děláte rádi. Vytváření jednoduchých produktů a poskytování nadstandardních služeb je odrazem jejich touhy po dokonalosti zákazníků.

Nemám ponětí, proč je to intro na Crucial Paradigm Facebooku takto: „Crucial Paradigm je jednou z nejuznávanějších a nejprestižnějších společností v oblasti webhostingu a domén v USA.“ Ale z toho, co jsem se dozvěděl, je to 100% australská společnost se sídlem v Sydney.

Zásadní plány paradigmatu

Společnost Crucial Paradigm nabízí dva typy hostingových služeb: Web Hosting (sdílený hosting) a Reseller Hosting. V této části se zaměříme na plány webhostingu společnosti CP.

Sdílený hosting

Pro sdílený hosting – plány se jmenují „Web Hosting“ a „Web Hosting +“. Rozdíly mezi těmito dvěma jsou docela jednoduché. Každý plán nabízí obě vyhrazené adresy IP, neomezený měsíční přenos, snadno použitelný ovládací panel, automatizované zálohování, neomezený e-mail, neomezené subdomény, bezplatnou migraci a nepřetržitou živou podporu. Přestože základní plán webhostingu nabízí 30 GB úložného prostoru a 10 doplňkových domén, plán Web Hosting + nabízí 70 GB úložného prostoru a 15 doplňkových domén.

Cenový rozdíl mezi nimi je značný. Zatímco plán Web Hosting je 10 $ / měsíc, plán Web Hosting + je dvakrát vyšší než cena 20 $ / měsíc.

Reseller Hosting

Pokud jde o hostování prodejců – plány se jmenují „Prodejce“ a „Prodejce +“. Hlavním rozdílem mezi těmito dvěma plány jsou úložiště, šířka pásma a kapacita účtu. Pro rychlou orientaci viz tabulky níže.

FunkceResellerReseller+
Úložný prostor30 GB70 GB
Přenos dat1 500 GB4 000 GB
Addon DomainNeomezenýNeomezený
Automatické zálohy
Účty cPanel50100
Vyhrazené adresy IP25
Měsíční cena25 $40 $
Roční cena (Ušetřete 10%)270 $432 $

Registrace domény

Proces registrace domény je snadný. Tato služba nabízí doménová jména na .com, .net, .org, info, .name nebo .co a také vám umožňuje převádět vaše doménová jména k doplnění vašeho hostitele Crucial Paradigm. Na webových stránkách společnosti můžete snadno zkontrolovat, zda je k dispozici požadované doménové jméno. Registrace nebo převod názvu domény na rok je pouze 13 $.

Zásadní paradigma vs svět

Z vnějšku se Crucial Paradigm jeví jako další webhosting, který cílí na nováčky a malé až střední blogy. Uvidíme, jak se Crucial Paradigm spojuje s jinými podobnými hostingovými společnostmi.

Limity hostování

Stejně jako většina ostatních podobných webových hostitelů poskytuje Crucial Paradigm technicky neomezený hosting. Zde by však mělo být uvedeno, že toto není omezeno, pokud nepřekračujete prostředky CPU přidělené k vašemu účtu. Neexistuje jasné pravidlo, kdy a jak bude Crucial Paradigm pozastavit svůj účet (viz citace níže, TOS 12.1)..

12.1 Společnost Crucial Paradigm si vyhrazuje právo, podle našeho výhradního uvážení, kdykoli ukončit váš přístup ke všem nebo jakýmkoli částem Služeb, a to s oznámením nebo bez něj, a to okamžitě, včetně, nikoli však pouze, v důsledku vašeho porušení kterékoli z tyto smluvní podmínky nebo jakýkoli zákon, nebo pokud zneužíváte systémové prostředky, například zaměstnávání programů, které spotřebovávají nadměrnou kapacitu sítě, cykly CPU nebo diskové IO.

Funkce & Cena

FunkceFirma ParadigmiPageInMotion HostingSiteGroundMDD Hosting
Plán v reviziWeb hostingNezbytnýNapájeníRostou velkéstředně pokročilí
Úložný prostor30 GBNeomezenýNeomezený20 GB5 GB (SSD)
Přenos datNeomezenýNeomezenýNeomezenýNeomezený250 GB
Addon DomainNeomezenýNeomezený6NeomezenýNeomezený
Denní zálohy
Kontrolní panelcPanelvDeckcPanelcPanelcPanel
Registrační cena (roční předplatné)9 $ / měsíc2,25 $ / měsíc7,99 $ / měsíc7,95 $ / měsíc9,78 $ / měsíc
iPage ReviewRecenze InMotionRecenze SiteGroundRecenze MDD

Zásadní zkušenosti uživatelů

Dost dobře úvody a recenze zvenku. Jsem si jistý, že jste dost chytří na to, abyste si udělali domácí úkoly a popadli tyto informace z oficiálních stránek. Co činí WHSR užitečným je, že poskytujeme recenze hostitelů zevnitř a poskytujeme informace, které ostatní ne. K tomu jsem se spojil s majitelem The Cheers, Siimem Einfeldtem. Siim hostuje v Crucial Paradigm od roku 2006 (téměř deset let!) A tady je to, co si o Crucial Paradigm myslí.

Poznámka: Následující text napsal Siim Einfeldt. 

Rychlé pozadí

S Crucial Paradigm (criticalp.com) jsem od roku 2006, tedy téměř 10 let, a doposud jsem s nimi byl docela spokojený. Počáteční důvod pro přihlášení k této společnosti byl trochu jiný, než si můžete představit. Bylo to zpět v roce 2004, kdy jsem vytvořil svůj první online časopis a potřeboval jsem bezplatný hosting. Prohledával jsem fóra, aby mi někdo nabídl bezplatný webový prostor, a tam to bylo, majitel společnosti byl ochoten mi nabídnout službu zdarma, bez připojených řetězců.

O dva roky později poté, co pro mě sdílený účet už nefungoval, jsem se přesunul k vyhrazenému hostování, stal jsem se placeným klientem a od té doby jsem s nimi. Přestože jsou v okolí levnější hostitelé, registrátoři / prodejci domén, hostuji také všechny své domény (zhruba 80). Stránka, kterou jsem začal s již v roce 2004 a která je stále funkční, je www.thecheers.org.

 • Podpěra, podpora V případě jakýchkoli problémů s mým serverem, po odeslání podpůrné vstupenky, obvykle dostanu odpověď do 15 minut a pracují se mnou, dokud nebude problém vyřešen. Jsou přátelští a spolehliví.
 • Flexibilita Pokud potřebujete něco změnit, nainstalovat, nebo cokoli jiného, ​​na co si vzpomenete, stačí se s nimi spojit a oni vše zvládnou, ať už je to cokoli. Ať už je to něco technického, ať už je to něco o fakturaci – tj. Pokud budete potřebovat nějaký čas navíc (řekněme dva týdny) na zaplacení nezaplacené faktury, obvykle jsou k takovým věcem velmi přátelští.
 • Spolehlivost Nebyl bych s nimi, kdybych nemohl počítat s tím, že mi nabídnou potřebnou službu. U každého hostitele, s nímž jste, musíte jim důvěřovat, a s Crucial Paradigm mám tuto úroveň důvěry.

Navštivte Crucial Paradigm a dozvíte se více
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map