Media Temple Recenze

Mediální chrám, který byl založen v roce 1998 a sídlí v Los Angeles v Kalifornii, je poskytovatelem webhostingu a cloudových služeb doporučeným mnoha uživateli. Společnost nabízí všechny čtyři druhy hostingových služeb – Grid (sdílený hosting), DV (VPS hosting), DV Enterprise (dedikovaný hosting) a Helix (cloud hosting).


Media Temple je jedním z nejoblíbenějších webových hostitelů mezi vývojáři a profesionálními blogery a tato pozice je dobře vydělána s více než 125 000 uživateli s více než 1 500 000 doménami. Media Temple mi velkoryse poskytl bezplatný zkušební účet na Gridu a následující je moje recenze Media Temple na základě zkušeností s používáním.

Skvělý zákaznický servis

Podpora v Media Temple je 24/7 k dispozici telefonicky, e-mailem, live chatem a Twitterem. Doposud jsem dvakrát kontaktoval zákaznický servis; žádné stížnosti.

 Ultra rychlé servery

Falešný web hostovaný na serveru My Media Temple dosáhl skóre 84/100 na Pingdomu (rychlejší než 73% všech webů). Můj fiktivní web hostovaný na A2 Hosting (což je jeden z nejrychlejších), byl ve srovnání 80/100 a rychlejší než 70% všech webů. Pro orientaci zde uvádíme výsledky porovnání, které jsem zkontroloval pomocí nástroje Pingdom Website Speed ​​Test Tool.

Zkušební stránka (hostovaná) Výkonnostní třídaRequestsLoad timePage sizekb / s
Mediální chrám8411430 ms480,9 kb1 118 kb / s
InMotion Hosting84564,13 s1,6 MB396,7 kb / s
WebHostingHub83251,55s508,5 kb328 kb / s
A2 Hosting8010522 ms445,6 kb853,6 kb / s
Tlustá kráva80772,94 s797,6 kb271,3 kb / s
Hostgator77311,32 s721,7 kb546,7 kb / s

* Všechny výsledky jsou založeny na testu ze serveru v Amsterdamu v Nizozemsku pomocí nástroje Pingdom Website Speed ​​Test Tool.

 Cenné doplňkové služby na síti

řídicí panel médií

Mediální chrám nabízí řadu vzácných (ale velmi užitečných) upgradů uživatelům Gridu, kteří potřebují další výkon serveru. Jmenujme několik – MySQL GridContainer (pro škálovatelné prostředí MySQL, které zaručuje výkon) a CloudFlare s RailGun (pro další zabezpečení webu).

S Media Templeem však existují dva malé problémy.

Instalace jedním kliknutím podporuje velmi omezený počet webových aplikací

WordPress, Drupal a Zen Cart jsou pouze tři webové aplikace, které si uživatelé Gridu mohou nainstalovat pomocí instalace jedním kliknutím. Uživatelé, kteří chtějí používat jiné webové aplikace (například Joomla, OS Commerce a Gallery), budou muset provést ruční instalaci. Uživatelé aplikace Media Temple DV se však mohou nainstalovat přes 200+ webových aplikací pomocí funkce instalace jedním kliknutím.

Mírně zklamáním rekord v provozu

Můj web byl v minulém měsíci na 19 minut nefunkční a za posledních 30 dní zaznamenal 99,94% provozuschopnosti. Žádný velký obchod s 99,94%, ale určitě očekávám lepší hostitele, který stojí 20 $ / měsíc.

Media Uptime Score

Zpětná vazba od zákazníků Media Temple na WHSR

V posledních 30 dnech jsem vedl rozhovor s více než 40 vývojáři webu a blogery. Hádej co? Z tisíců (pokud ne více) hosting značek je Media Temple jednou z nejvíce doporučovaných značek v mých rozhovorech.

Davidova zpětná vazba na Media Temple Hosting

Jsem naprosto spokojený se svým současným hostitelem webu. Mediální chrám tam byl, když jsem je potřeboval.

Například plugin WordPress používaný v mém blogu byl zneužit a způsobil problémy na mém virtuálním serveru. Byl jsem v té době v Brazílii, takže jsem jim nemohl říkat. Tweetoval jsem je a oni měli nový stroj připravený pro mě v žádném okamžiku. Byli to hlavní záchranáři a vždy skočili, aby pomohli, kdykoli jsem to potřeboval.

– Citace z rozhovoru Davida Walsha (30. září 2013)

Komentář Jeffa Starra k Media Temple Hosting

Ano, jsem velmi spokojený s Media Temple. Během 10 a více let online přecházím z hostitele na hostitele. Našel jsem mediální chrám, který poskytuje cenově dostupný, úžasný hosting a vynikající služby zákazníkům.

Bylo to kolem roku 2009 a několik let jsem byl hostem v „A Small Orange“ (na sdíleném serveru). Servery byly nekonzistentní a podpůrný personál (až na výjimku nebo dva) byl docela hrozné, takže jsem se konečně dost otrávil a rozhodl se najít něco lepšího. Po dlouhém výzkumu jsem konečně vybral Media Temple kvůli jejich hlášené 1) konzistenci / dostupnosti, 2) vynikajícímu zákaznickému servisu, 3) ne příliš šílené drahé ceně. V té době jsem vystoupil z průměrného sdíleného hostování na hosting VPS (dv) Media Temple.

Od té doby jsem šťastná.

– Citace z rozhovoru Jeffa Starra (27. srpna 2013)

Závěr: Pokud hostujete v Media Temple?

Moje odpověď zní: Ano a ne.

Media Temple je určitě jednou z nejlepších možností webhostingu pro zkušené vývojáře a blogery, kteří potřebují další stabilitu serveru a škálovatelnost. Existuje však mnohem levnější možnosti pro ty, kteří právě začínají, nebo prostě potřebují řešení hostování rozpočtu.

Objednejte si Media Temple Now

Pro více informací nebo objednání Media Temple navštivte https://www.mediatemple.net

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map