Recenze 1 a 1 hostingu

Úžasně založené téměř tři desetiletí dříve v roce 1988, 1&1 vlastní německý internet United. Zaměstnává přes 7 000 zaměstnanců po celém světě a je jednou z největších živých webhostingových společností. Společnost je vysoce konkurenceschopná v Německu, Velké Británii a Spojených státech.


Dokáže obstát v testech výkonu a má dostatek silných bodů, aby provedl řez? Pojďme to zjistit.

Asi 1&1 Hosting

 • Sídlo: Montabaur, Německo
 • Založeno: 1988
 • CEO: Eric Tholomé
 • Služby: Registrace doménového jména, E-mail hosting, Webhosting (platformy Linux a Windows), eCommerce, Serverová řešení (dedikovaný, dynamický cloud server, virtuální servery)

: Co je v této recenzi

Nevýhody 1&1 Hosting

  Výhody 1& 1 Hosting

  1. Unikátní vlastní ovládací panel

  Uživatelský ovládací panel 1 a 11&1 ovládací panel uživatele

  Toto je možná 1&1 Nejunikátnější prodejní místo hostingu – ovládací panel navržený na míru, kde uživatelé mohou spravovat svůj účet a služby. Nicméně, pokud jste si toho všimli, uvedl jsem to jako profík i kon jejich služby.

  Jako plusový bod v jejich prospěch umožňuje dlouhodobým uživatelům mít tento rozlišovací faktor, který je odděluje od mas. Zahrnuje také další zajímavé oblasti služeb, které se obvykle nenacházejí v cPanelu nebo Plesku, jako je online marketing a kontrola webových stránek.

  Ukázka: Spravujte své domény v 1&1 Centrum domény

  Kupte si novou doménu nebo spravujte domény doménových jmen na 1&1 Centrum domény.

  Na této stránce jsou k dispozici informace o serverech s názvem vašeho účtu, nastavení DNS a záznamy MX.

  Ukázka: Nastavení vašeho bezplatného SSL na 1&1

  1&1 SSL certifikáty jsou podporovány DigiCertem.

  SSL Starter Plus je zahrnut (zdarma) ve všech 1&1 hostingové plány. SSL Business (GeoTrust True BusinessID) stojí 54,99 GBP / rok; SSL Business Plus (Wildcard GeoTrust True BusinessID) stojí 239,99 GBP / rok.

  * Klikněte pro zvětšení obrázku.

  Aktivace vašeho bezplatného SSL a přepnutí na HTTPS:

  Přihlásit se do 1&1 Ovládací panel > SSL certifikáty (postranní panel) > Ve sloupci domény klikněte na „Not Setup Yet“ > Klikněte na „Aktivovat nyní“ SSL Starter Plus > Přiřaďte svou doménu.

  * Klikněte pro zvětšení obrázku.

  2. Škálovatelné úrovně výkonu

  Zatímco 1&1 Hostování může tento zvuk znít jako něco jedinečného, ​​není to opravdu žádný rozdíl než u jiných webových hostitelů, kteří nabízejí různý hardware za různé ceny. Nemělo by se mýlit jako s optimalizací výkonu nabízenou hostiteli, například A2 Hosting.

  Je však dobré vědět, že existuje možnost rozšíření. To platí zejména od 1&1 vám umožňuje vytáčet a snižovat úrovně výkonu podle potřeby, bez ohledu na to, u kterého balíčku hostování jste přihlášeni. To umožňuje velkou flexibilitu za chodu.

  Měřítko mezi úrovněmi výkonu ovlivňuje RAM, paměťové limity a počet souběžných procesů.

  Naše testovací stránka je momentálně hostována na úrovni výkonu 2.

  3. Snadné monitorování výkonu

  Chcete-li sledovat svůj výkon hostingu, přihlaste se k 1&1 ovládací panel > Úroveň výkonu > Vyhodnotit výkon.

  Vázáno zpět na škálovatelné úrovně výkonu, 1& 1 je také vybaven speciální funkcí sledování výkonu, která vám umožní zajistit hladký chod vašeho webu. Interpretace je jednoduchá – Dokud je zelená napříč deskou, budete v pohodě.

  Pokud však dojde ke zpoždění ve výkonu, zobrazí se oranžově nebo červeně, což vás upozorní na problémy. To by mohlo být překonáno tím, že se budete podle potřeby potýkat s úrovní výkonu.

  4. Doména zdarma po dobu 12 měsíců

  Normálně by to nebylo pro webové hostitele skutečně považováno za velké plus, protože několik z nich dělá balíček ve volných doménách.

  1&1 Hosting to zabalí i se svým nejlevnějším hostingovým obchodem, který začíná (poprvé pro zákazníky) za cenu nejnižší ceny 99 centů za měsíc.

  5. Bezplatné marketingové nástroje

  Nákup hostitele a vytvoření webu neznamená nic, pokud daný web nefunguje.

  1&1 Hosting pomáhá majitelům stránek zde s řadou faktorů, včetně kreditů 100 USD s reklamami Bing a funkcí Mailing List *. E-mailové konference vám pomohou spravovat a udržovat e-maily pro vaši zákaznickou základnu a pomáhají vám s nimi udržovat bližší kontakt.

  6. Zelená energie vyhovuje

  I když nejde o jejich hlavní prodejní místo, osobně podporuji webové hostitele, kteří se alespoň nepokusí o ekologizaci. 1&1 (minimálně ve Spojených státech) kompenzuje veškerou spotřebu energie v datovém centru prostřednictvím certifikátů obnovitelné energie (REC).

  Zelení weboví hostitelé se aktivně snaží realizovat ekologické iniciativy, které alespoň kompenzují některé škody způsobené životnímu prostředí. (Více informací o Green Hosting zde).

  Nevýhody 1&1 Hosting

  1. Unikátní vlastní ovládací panel

  Pro ty, kteří si pamatují, že je to bod v sekci profesionálů, nečte špatně. Také to zahrnuji jako podvod z velmi jednoduchého důvodu. Bez ohledu na přidanou funkčnost nebo sílu, kterou vlastní ovládací panel 1&1 nabízí, porušuje velmi základní pravidlo návrhu uživatelského rozhraní – má něco, s čím jsou uživatelé obeznámeni.

  Téměř celý hostitelský svět se točí hlavně kolem cPanel nebo Plesk, takže za 1&1, aby valil s vlastní design je mírně neobvyklé. Uživatelé mohou očekávat, že stráví nějaký čas tím, že se znovu seznámí s novým ovládacím rozhraním a ztratí se v procesu.

  Vážení přidané funkce vlastního 1&1 ovládací panel versus nevýhody této zbytečné doby, nejsem ohromen. Přesto pro ty, kteří tam zůstanou, by to mohlo být mnohem více oceněno. Proto mám pocit, že vlastní ovládací panel je dvojsečný meč.

  2. Nízké hodnocení spokojenosti zákazníků

  Cítím se velmi smutný, když narazím na špatné hodnocení zákazníků u jakékoli služby, zejména u webhostingů, protože je používám i já.

  Velmi bohužel, 1&1 má spravedlivý podíl na negativních recenzích – z nichž mnohé se zdají být související s fakturací.

  Snímek obrazovky z 1&1 recenze na ConsumerAffairs.com.

  Mohu jen říci, že pokud jde o poplatky a platby, pečlivě si přečtěte veškerou dokumentaci a mějte na paměti, že některé řádkové položky mohou být nesprávně interpretovány – a poté vyjasněte, jen v případě,.

  3. Placené nástroje pro tvorbu webových stránek

  Nástroje pro tvorbu webových stránek jsou v pořádku, zejména ty šikovné drag and drop, které přicházejí se šablonami pro ultrarychlou stavbu stránek. V tomto konkrétním případě se musím divit, proč 1&1 se za to účtuje, když se ve většině známého světa stává de facto standardem zdarma. Ve skutečnosti existují veškeré služby, jako je například SiteBuilder, jehož podnikání se točí kolem bezplatných stavitelů stránek..

  4. Omezená podpora zákazníků

  Slušná znalostní báze a linka přímého volání – co víc byste mohli požádat o podporu? Mnohem více bohužel. Nejzákladnější ze všech by byl systém prodeje vstupenek na pomoc. Všichni jsme tam byli, když jsou telefonní linky ucpané a nemůžeme se dostat přes pomoc, což může být frustrující.

  Společnost má podpůrný twitterový kanál, ale zdá se, že jde spíše o stránku oznamující služby než o nic jiného.

  1&1 Recenze výkonu hostingu

  Udržoval jsem výkon 1&1 z kladů a záporů jednoduše proto, že se zdá, že je to smíšený pytel triků. Odlišné testy a umístění serverů poskytly různé výsledky, což však není příliš dobré pro celkový výkon jejich systémů.

  To by však mohlo být přijato se špetkou soli, protože celkově jejich služba ukazuje přijatelnou rychlost přes palubu.

  Test rychlosti serveru v Bitcatcha

  Doba odezvy serveru s hodnocením A v Bitcatcha.

  Čas do prvního byte (TTFB) Na základě testu webové stránky z Chicaga

  TTFB z Chicaga: 613 ms.

  Čas do prvního byte (TTFB) Na základě testu webové stránky ze Singapuru

  TTFB ze Singapuru: 1 461 ms.

  1&1 stanoví nárok na sedm umístění datových center po celém světě, přičemž klíčové uzly jsou ve Spojených státech a Německu. Díky tomu je ještě neobvyklejší, jak se výkon tolik lišil. Asi 70 000 serverů v paralelním provozu, 19 milionů hostovaných domén a více než 20 000 terabajtů dat přenesených za měsíc?

  1&1 Hosting Uptime

  Náš testovací web hostil na 1&1 výtěžek 100% dostupnosti v červnu 2018.

  1&1 Ceny a plány

  Zatímco 1&1 nabízí spoustu služeb a balíčků všude, pro tuto recenzi se podíváme na jejich společné plány hostování webových stránek. Tyto ceny začínají na nejnižší úrovni 99 centů a pohybují se až 8,99 $ měsíčně.

  1&1 Sdílené plány hostování: Basic, Unlimited Plus a Unlimited Pro.

  Než se vaše čelisti kolektivně dostanou do úžasu, jsou to pro první zákazníky za 12měsíční předplatné. Poté ceny stoupnou na 7,99 $, pohybující se na 14,99 $ měsíčně, což je zhruba 700% nárůst na vstupní úrovni.

  S nárůstem plánů se míra zvýšení stává rozumnější, ale pro 99% lovce vyjednávání máte prostě štěstí. Byl jsi varován.

  Verdikt: Pokud hostujete na 1&1

  Pokud jste přežili od tohoto článku až dosud, určitě jste si všimli, že výhody a nevýhody, které jsem uvedl na 1&1 jsou kolem sudé. Samozřejmě, že existují dobré i špatné věci, ale opravdu bych zde chtěl zmínit jednu věc.

  1&1 nevyniká pozoruhodně v žádné z oblastí, které jsem uvedl jako profesionály. To je oko zvedání, protože obvykle webhostingu může nabídnout výjimečnou úroveň služeb v alespoň jedné nebo dvou oblastech. Zjistil jsem zklamaný závazkem jednoho z nejstarších poskytovatelů služeb v okolí.

  Klíčem k tomuto zklamání je sotva průměrná rychlostní výkon zmírněný přilnavostí zákazníků k fakturaci. Nechám to na vás, milí lidé, abyste se rozhodli, zda je to něco, co je přijatelné nebo ne.

  1&1 Alternativy

  • Sdílený (rozpočet) hosting: A2 Hosting, Hostinger, HostPapa
  • VPS hosting: InMotion Hosting, Interserver, SiteGround

  Návštěva / objednávka 1&1 Hosting online

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map