Arvixe je soukromá hostingová společnost se sídlem v San Luis Obispo, CA s více než 10 lety pod pásem. Tento poskytovatel založený v roce 2003 Arvandem Sabetianem vytvořil seznam Inc. 500 jako jedna z nejrychleji rostoucích soukromých společností v USA v roce 2011 i 2012.


Trochu víc o Arvandovi Sabetianovi

Než jsme se pustili do hostingových plánů Arvixe, myslel jsem si, že by bylo zajímavé se blíže podívat na Arvanda Sabetiana a jak věci fungují ve společnosti.

V roce 2002 a 2003 přistál Arvand Sabetian Inc. ve věku 30 let pod třiceti lety v letech 2002 a 2003. Svůj Arvixe začal poprvé po juniorském ročníku střední školy. Podle článku o Inc se Sabetian nechtěl vzdát své společnosti, když začal studovat; tak co tak přesvědčil několik přátel, aby mu pomohli udržet ho v chodu, zatímco oni získali jejich titul. V roce 2008 byl mladý podnikatel nastaven na maturitu se stavebním inženýrstvím a současně jeho společnost Arvixe dosáhla ročního zisku přibližně 150 000 dolarů. Rozhodl se dát Arvixeovi ještě jeden rok… a zbytek je historie.

Arvixe vyrostl z operace jednoho člověka na společnost, která dnes vyrábí miliony lidí. Nejzajímavější pro mě je Arvixe, že ačkoli společnost má více než 80 zaměstnanců, nemá centrálu. Následující video uvádí více o tom, jak Sabetian pracuje se svým týmem.

Recenze editora

Arvixe nabízí spoustu možností hostování, každá s možností podmnožiny doplňků.

Co se mi na hostování Arvixe líbí

 • Osvědčený obchodní záznam – Arvixe je velmi oblíbeným poskytovatelem hostingu s prokázanou životností; to bylo v podnikání více než deset let s pozitivní budoucností před ním.
 • Možnosti upgradu – Společnost nabízí širokou škálu možností hostingu, které slouží téměř všem potřebám organizace. Ve svých sdílených úrovních, VPS a vyhrazených úrovních služeb poskytuje jak Linux, tak Windows hosting.
 • Velkorysé přidělování výkonu procesoru – Neomezený hosting není skutečně neomezený. Ale to řekl, všiml jsem si, že Arvixe je velmi štědrý, pokud jde o využití energie serveru. Webový hostitel umožňuje využití až 700 sekund CPU, 2000 MB RAM a 500 fyzických procesů – což je podle mě pro webového hosta $ 4 / mo vůbec špatné.
 • 60denní plná záruka vrácení peněz – Arvixe stojí za svou službou s 60denní úplnou zárukou vrácení peněz; to je nadstandardní 30denní záruka.

To není tak dobré

 • Hrozný rekord v provozuschopnosti – Naše testovací stránka klesala velmi často.
 • Možnost sdíleného hostování osobní třídy je o něco dražší než několik konkurentů společnosti Arvixe (protože můžete přidat pouze 6 doménových jmen na jeden účet).
 • Neomezený hosting není opravdu neomezený; je to neomezené, dokud nezačnete využívat procesor Arvixe (což je standard pro všechny neomezené hostitelské služby, více informací).

Nejčastější dotazy týkající se hostování Arvixe

Kdo je Arvixe?

Arvixe je americká webhostingová společnost, která se v této oblasti věnuje již více než deset let.

Je hosting společnosti Arvixe stále v podnikání?

Ano, Arvixe je stále funkční a nabízí uživatelům širokou škálu možností webhostingu.

Jaké jsou dobré alternativy hostování Arvixe?

Dobré alternativy k Arvixe zahrnují InterServer, DreamHost, A2 Hosting, SiteGround, TMD Hosting a InMotion Hosting.

Verdikt: Stejně tak hosting společnosti Arvixe je dobrý?

Moje cesta s sebou je, že Arvixe je v pořádku pro malé a střední webové stránky; ale pravděpodobně NEJLEPŠÍ výběr pro firmy nebo velké webové stránky. Existuje docela historie stížností spotřebitelů na spolehlivost serveru, ačkoli se podíváme na rychlý růst společnosti, zpochybňujeme, zda tyto stížnosti jsou výsledkem spěchaných serverů.

Alternativy

Podobné webové hostitele recenzované na WHSR (jiné značky než EIG): InterServer, DreamHost, A2 Hosting, SiteGround, Hostinger, TMD Hosting a InMotion Hosting. Můžete si také prohlédnout naše nejlepší firemní hostingové seznamy pro snadné porovnání.

Dostupné speciální slevy pro InterServer, InMotion Hosting a Hostinger.

A pro ty, kteří hledají hosting VPS – podívejte se na tohoto nedávno aktualizovaného průvodce hostingem VPS.

Porovnejte hosting společnosti Arvixe s ostatními webovými hostiteli

 • Arvixe vs InterServer
 • Arvixe vs DreamHost
 • Arvixe vs A2 Hosting
 • Arvixe vs Hostinger
 • Hostování Arvixe vs. TMD
 • Arvixe vs. SiteGround
 • Arvixe vs Bluehost
 • Arvixe vs. GoDaddy

Více informací / na objednávku

Další informace o možnostech hostingu a cenách Arvixe nebo o objednávce naleznete na webových stránkách Arvixe na adrese https://www.arvixe.com/.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me