Recenze BlueHost

Jsem si jistý, že jste na internetu viděli desítky, ne-li více, recenzí BlueHost. Mnoho z těchto recenzí hovoří o stejných produktech – neomezené hostitelské funkce BlueHostu, nabídka bezplatné domény a 30denní záruka vrácení peněz.


Toto není jedna z těchto recenzí.

Službu sdíleného hostingu BlueHost používám od roku 2005. Jeden z mých prvních přidružených webů byl hostován na velmi starém plánu BlueHost s názvem „BlueHost Platinum Pak“ a v roce 2020 jsem si zaregistroval další účet BlueHost pro vedlejší projekt.

Od roku 2005 se změnilo mnoho věcí: Společnost byla v roce 2010 prodána společnosti Endurance International Group (EIG), v roce 2017 – 2018 byl vydán nový design na BlueHost.com, do police BlueHost byly přidány nové VPS a specializované hostingové plány a registrační ceny byly sníženy z 8,95 $ / měsíc (v roce 2005) na 2,95 $ / měsíc dnes.

O hostování Bluehost

 • Sídlo: Burlington, Massachusetts, U.S.
 • Založeno: 2003 Mattem Heatonem a Danny Ashworthem
 • Služby: Sdílený, VPS, dedikovaný a cloudový hosting

Pros: Co se mi na Bluehostu líbí

   24Podpěra, podpora24/724/724/7Registrace (36 měsíců)5,45 $ / měsíc29,99 $ / měsíc99,99 $ / měsícMíra obnovení14,99 $ / měsíc59,99 $ / měsíc159,99 $ / měsíc

  Nevýhody: Ne tak dobrý v Bluehost

  1. Zvýšení ceny během obnovy

  BlueHost cena za obnoveníJemný tisk za Bluehost nabízí.

  Přestože to byly normy pro levné hostování, je třeba poznamenat, že BlueHost účtuje vysokou cenu, pokud jde o obnovení vašich plánů..

  Samotný základní plán vyskočí z 2,95 $ / měsíc na 7,99 $ / měsíc, když obnovujete, což je 170% (!) Zvýšení ceny.

  BlueHost PlansSignup (36-mo) RenewalIncrease
  Základní2,95 $ / měsíc7,99 $ / měsíc170%
  Plus5,45 $ / měsíc10,99 $ / měsíc102%
  Výběr Plus5,45 $ / měsíc14,99 $ / měsíc175%
  Pro13,95 $ / měsíc23,99 $ / měsíc72%

  2. Neomezený hosting je omezen různými zásadami používání

  Další nevýhodou je, že jejich neomezený hosting není ve skutečnosti „neomezený“.

  Když si přečtete jejich zásady, uvědomíte si, že jejich neomezený hosting má určité výhrady, například skutečnost, že neposkytují neomezený prostor pro online úložiště. To vše nakonec činí jejich „neomezený hosting“ docela omezeným.

  Neomezený hosting BlueHost je omezen časem zpracování serveru, pamětí a inody.Neomezený hosting společnosti BlueHost má přísná omezení v používání databáze.

  3. Pouze datová centra v USA

  Bluehost bohužel provozuje pouze servery v amerických datových centrech. I když to může být dobré pro weby, které cílí na provoz v tomto regionu, bohužel to ostatní znevýhodňuje. To platí zejména pro weby, které očekávají provoz v asijském regionu, protože tato zóna je doslova po celém světě.

  Ceny: Kolik stojí Bluehost?

  Sdílené ceny hostování Bluehost

  Sdílený hosting BlueHost má čtyři varianty: Basic, Plus, Choice Plus a Pro. Klíčové vlastnosti a ceny každého plánu jsou uvedeny v následující tabulce.

  Povšimněte si, že BlueHost Plus a Choice Plus mají stejnou registrační cenu (5,45 $ / měsíc), ale obnovují se velmi odlišným tempem (10,99 $ / měsíc vs. 14,99 $ / měsíc). Pokud si nejste jisti, začněte s nižším plánem (Plus) a v případě potřeby proveďte upgrade později.

  FunkceBasicPlusChoicePlusPro
  Webové stránky1NeomezenýNeomezenýNeomezený
  Úložný prostor50 GBNeomezenýNeomezenýNeomezený
  Emailový účet5NeomezenýNeomezenýNeomezený
  Doména zdarma1111
  Automatické zálohyZahrnutaCodeGuard Basic
  Inodes Limit50 000 *50 000 *300 000300 000
  Zdarma automatické SSL 
  Promo cena
  (36měsíční období)
  2,95 $ / měsíc5,45 $ / měsíc5,45 $ / měsíc13,95 $ / měsíc
  Míra obnovení
  (36měsíční období)
  7,99 $ / měsíc10,99 $ / měsíc14,99 $ / měsíc23,99 $ / měsíc

  * Oficiální ToS označuje, že ve většině případů nebudou akce provedeny, dokud uživatelé Basic a Plus nepřesáhnou 200 000 inodů.

  Hostingové ceny BlueHost VPS

  BlueHost VPS plánuje cenu 18,99 $ / měsíc, 29,99 $ / měsíc a 59,99 $ / měsíc. Celkové vlastnosti a ceny hostingu BlueHost VPS odpovídají tržním standardům. Jejich ceny nejsou levné ve srovnání s jinými podobnými poskytovateli VPS hostingu, ale nejsou ani drahé.

  Specifikace serveru a klíčové funkce, jak je uvedeno níže.

  FunkceStandardní VylepšenéUltimate
  CPU Core224
  RAM2 GB4 GB8 GB
  Místo na disku30 GB60 GB120 GB
  Šířka pásma1 TB2 TB3 TB
  IP adresa122
  Cena18,99 $ / měsíc29,99 $ / měsíc59,99 $ / měsíc

  BlueHost BlueSky a úplné servisní plány & Ceny

  Pokud jde o firemní zákazníky, Bluehost má k dispozici další služby, které se mohou ukázat jako nákladově efektivní. Ty přicházejí ve dvou úrovních. Můžete se rozhodnout pro kompletní servis nebo profesionální podporu. Každá z těchto možností může sloužit vašim potřebám v závislosti na situaci, ve které se nacházíte ve vašem podnikání.

  Pro firmy, které nacházejí přítomnost webu stále důležitější, ale nechtějí se vypořádat s nástupem do týmu na plný úvazek, aby to zvládly, je plná služba zajímavou možností. Má také možnosti, které jdou daleko nad rámec toho, co dokáže pouze vývojový tým.

  Od konceptualizace po spuštění a probíhající operace nabízí kompletní servis Bluehost zhruba ekvivalent celého oddělení, které se může pochlubit vývojem, designem, obsahem a digitálním marketingem (včetně SEO). Pokud přijmete počet zaměstnanců za tyto služby interně, budete se dívat na statný nárůst režijních nákladů.

  Pokud již máte existující web, můžete se přesto rozhodnout pro plný servis a nechat jeho tým konzultovat existující web před migrací a po migraci. Tímto způsobem si vaše firma může zachovat klíčové prvky vaší stávající digitální přítomnosti a migrovat ji s vylepšeními.

  BlueHost Bluesky Plány a cenyBlueHost Bluesky stojí $ 29,00 / měsíc a vyšší. Uživatelé získají odbornou podporu WordPress, když přidají tento plán do svého původního hostovacího balíčku.

  Srovnání BlueHost: Jak BlueHost stohovat s ostatními?

  1. BlueHost vs Hostgator

  BlueHost a HostGator ve svých základních nabídkách nabízejí velmi podobné profily. Oba jsou také velkými poskytovateli služeb a nabízejí podobnou úroveň výkonu, pokud jde o více základních webů a jsou vlastnictvím společnosti EIG.

  FunkceBlueHostHostgator
  Plán v reviziZákladníLíhnutí
  Webové stránky11
  Úložný prostor50 GBNeomezený
  Doména zdarma
  SSL zdarma
  Zdarma e-mailový účet5Neomezený
  Zdarma přenos z webu
  Záruka vrácení peněz30 dní45 dní
  Cena registrace (předplatné na 36 měsíců)2,95 $ / měsíc2,08 $ / měsíc
  Obnovovací cena7,99 $ / měsíc6,95 $ / měsíc
  Objednejte / Zjistěte víceBluehost.comHostgator.com

   Další informace

  • Můj podrobný přezkum hostgátora
  • BlueHost vs Hostgator: Porovnejte výhody & nevýhody

  2. Bluehost vs InMotion Hosting

  S cenami za krk a krk Bluehost dává InMotionu peníze za peníze, pokud jde o jejich vstupní úrovně. Ta však přichází s lepšími funkcemi a rozšířenou zárukou vrácení peněz až na 90 dní.

  FunkceBlueHostInMotion Hosting
  Plán v reviziZákladníZahájení
  Webové stránky12
  Úložný prostor50 GBNeomezený
  Doména zdarma
  SSL zdarma
  Umístění serveruŽádná volbaSpojené státy
  Zdarma přenos z webu
  Záruka vrácení peněz30 dní90 dní
  Registrační cena (předplatné na 24 měsíců)3,95 $ / měsíc3,99 $ / měsíc
  Obnovovací cena7,99 $ / měsíc7,99 $ / měsíc
  Objednejte / Zjistěte víceBluehost.comInmotionHosting.com

   Další informace

  • Moje podrobná recenze InMotion Hosting
  • Hosting BlueMost vs InMotion: Pros & Nevýhody

  Často kladené otázky

  Stojí BlueHost CodeGuard za to?

  CodeGuard je součástí BlueHost Choice Plus a výše sdílených plánů. Pokud máte základní plán, není nutné za CodeGuard platit navíc, pokud neuvažujete o spuštění webu elektronického obchodu nebo o jiném zpracování plateb.

  Používá BlueHost SSD?

  Ano BlueHost používá úložiště SSD ve všech plánech.

  Proč je BlueHost tak levný?

  Od 2,95 $ / měsíc za sdílený hosting je BlueHost bezpochyby jedním z rozpočtu více orientovaných hostitelů v okolí. Jedná se však o úvodní cenu a po obnovení se zvyšuje na 7,99 $ / měsíc.

  Je BlueHost vhodný pro Velkou Británii?

  BlueHost provozuje pouze servery ve svém vlastním zařízení v Utahu, což je pro ty, kteří cílí na provoz ve Velké Británii, optimální. Obecně však má celkově slušný výkon serveru.

  Který plán Bluehost je nejlepší?

  Pro začátečníky nabízí základní plán BlueHost dobrý krok do světa webhostingu s nízkými náklady na vstup a slušnými funkcemi. Pokud potřebujete více zdrojů, mají také VPS nebo dedikovaný hostingový plán.

  Můžete BlueHost kdykoli zrušit?

  BlueHost nabízí 30denní záruku moeny-back, během které mohou zrušení získat plnou náhradu. Kromě toho lze plány kdykoli zrušit bez náhrady.

  Verdikt: BlueHost se doporučuje pro…

  Vzhledem k tomu, že za registraci platíte pouze ~ 5 $ / měsíc, jsou služby sdíleného hostingu Bluehost považovány za nadprůměrné.

  Hostitel webu získal v našem systému s 80 body hodnocení 58 bodů a byl hodnocen jako 4,5hvězdičkový hostitel.

  Myslím si, že BlueHost je skvělou volbou pro malé podniky a majitele webových stránek, kteří hledají řešení hostování rozpočtu.

  Stojí za zmínku, že BlueHost nabízí spoustu nejnovějších funkcí zabezpečení a výkonu – architektura NGINX, vlastní vyrovnávací paměť serveru, HTTP / 2, úložiště SSD atd. Tyto funkce jsou však dostupné pouze pro ty, kteří jsou ochotni platit navíc. GoPro, sdílený hostingový plán BlueHost s nejvyšším výkonem, stojí 13,95 $ / měsíc při registraci (23,99 $ / měsíc při obnově). Hosting WordPress, nyní s novým řídicím panelem a integrovaným trhem, stojí 19,99 $ / měsíc (a 39,99 $ / měsíc při obnově).

  Zde je rychlá rekapitulace výhod a nevýhod BlueHost:

  NEVÝHODY

   BlueHost alternativy

   Pokud máte pocit, že BlueHost není pro váš web vhodný, zde je několik alternativ, které je třeba zvážit. Doporučujeme vám také podívat se na můj seznam hodnocení hostingu zde.

   • A2 Hosting – Výkon solidního serveru, sdílené i VPS hostingové plány jsou podobně oceněny jako BlueHost.
   • GreenGeeks – 300% ekologický hosting, vhodný pro uživatele, kteří hledají řešení pro sdílený hosting.
   • InMotion Hosting – Zde hostuji tento web (WHSR); konkurenční VPS hosting plány.
   • Hostinger – jedna z nejlepších levných služeb hostingu v roce 2018; sdílený hostingový plán přichází s levnou cenou a inovativními funkcemi.
   • SiteGround – Mírně drahé, ale dostanete to, za co jste zaplatili; prémiové hostingové služby s podporou prvotřídních live chatů.

   Porovnejte BlueHost s ostatními

   • Bluehost vs A2 Hosting
   • BlueHost vs DreamHost
   • Bluehost vs GoDaddy
   • Bluehost vs GreenGeeks
   • Bluehost vs Hostinger
   • Hosting BlueHost vs TMD

   Získejte Bluehost za zvýhodněnou cenu

   BlueHost nabízí speciální úvodní sazbu pro všechny nové uživatele. Pokud provedete nákup pomocí našeho promo odkazu níže, získáte až 63% slevu z prvního účtu.

   Tato speciální sleva platí pro všechny sdílené hostingové plány – Basic, Plus, Choice Plus a Pro.

   BlueHost Basic začíná na 2,95 $ / měsíc, plus 5,45 $ / mo, výběr plus 5,45 $ / mo a Pro 13,95 / mo (36 měsíční předplatné).

   Jeffrey Wilson Administrator
   Sorry! The Author has not filled his profile.
   follow me

    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map