DreamHost dostal svůj start zpět v roce 1997 v koleji vysoké školy. Skupina čtyř přátel milujících technologii se shromáždila, aby vytvořila open-source technologii, která by pomohla jednotlivcům a majitelům firem lépe se připojit na web.


Dnes se Dreamhost přestěhoval z kolejní místnosti do kanceláří v San Diegu. Nyní pomáhá více než 400 000 zákazníkům hostovat téměř 1,5 milionu webových stránek. DreamHost je především o skvělém open-source softwaru, vynikajícím zákaznickém servisu a flexibilních a spolehlivých řešeních.

Co je v balení? Hostingové plány DreamHost

DreamHost nabízí řadu hostingových plánů, které budou sloužit všemu, od jednotlivých blogů až po složité firemní webové stránky s vysokým provozem.

Všechny plány hostingu přicházejí s vlastním automatickým instalátorem, automatizovanými nástroji pro sledování a odstraňování škodlivého softwaru, integrací CloudFlare a 100% zárukou dostupnosti. Ano – DreamHost garantuje 100% dostupnost ve svém TOS. Budeme se do toho kopat později, ale nejprve se podívejme na hostingový plán DreamHost.

Sdílený hosting

Sdílený hostingový plán DreamHost začíná na 9,95 $ 7,87 $ měsíčně (viz naše speciální sleva). S tímto plánem budou vaše webové stránky hostovány na jednotkách SSD. Plán zahrnuje jedno bezplatné doménové jméno a nabízí neomezené úložiště a šířku pásma.

Tato možnost je ideální pro jednoduché weby bez tun provozu, včetně blogů, portfolií, webů pro malé firmy, osobních stránek a databázových webů..

Managed WordPress Hosting (Dream Press 2)

Za 19,95 $ měsíčně je to ideální volba pro ty, kteří hledají komplexní hosting optimalizovaný pro WordPress..

Plán zahrnuje hostování na virtuálních soukromých serverech s 30 GB SSD úložiště, PHP 5.5 s OpCache a volitelným HHVM, automatickou instalaci WordPress a základní aktualizace. Jedním z hlavních výhod tohoto plánu je to, že dostanete podporu 24/7 WordPress od odborníků DreamHost prostřednictvím živého chatu, Twitteru nebo e-mailu na jakékoli téma nebo pluginy WordPress..

Virtuální soukromé servery

Počínaje 15 USD měsíčně, je tato možnost ideální pro firmy, weby elektronického obchodování, návrháře a vývojáře, kteří hledají výkonnou, rychlou a stabilní možnost provozovat webové stránky a webové aplikace, které získávají značný objem provozu. Virtuální služby hostingu privátních serverů DreamHost se dodávají ve čtyřech různých velikostech. Všechny nabízejí neomezenou šířku pásma, neomezené domény, IPv6, 24/7 síťovou podporu a 100% uptime sítě.

4 možnosti v DreamHost VPS - cena začíná na $ 15 / mo a jde až do $ 120 / mo pro 8 GB RAM a 240 GB SSD úložiště.4 možnosti v DreamHost VPS – cena začíná na $ 15 / mo a jde až do $ 120 / mo pro 8 GB RAM a 240 GB SSD úložiště.

Dedikované servery

Všechny vyhrazené servery DreamHost se mohou pochlubit až 1 TB úložného prostoru pro všechny vaše soubory, CPU na úrovni serveru, plný přístup root, vícejádrové procesory, automatické spravované zálohy, neomezenou šířku pásma a neomezenou podporu 24/7. Za 169 $ měsíčně získáte 4 GB RAM; za 209 $ měsíčně získáte 8 GB RAM; a za 249 $ měsíčně získáte 16 GB RAM. Všechny vyhrazené plány hostování serverů jsou účtovány měsíčně, takže neexistuje žádný trvalý závazek.

DreamHost Speciální sleva: WHSR25

Sleva DreamHost – 7,87 $ / měsíc za první smlouvu
Použijte promo kód: WHSR25 k aktivaci sběru 25 $ z prvního účtu.

Chcete-li aktivovat tuto speciální slevu, .

(Chcete-li aktivovat naši speciální slevu, musíte kliknout na toto tlačítko.)

DreamHost vs jiné hostingové společnosti

Jak se DreamHost hromadí s ostatními –

Hostingové služby
DreamHost
Malý pomeranč
InMotion Hosting
A2 Hosting
SiteGround
Plán je v reviziSdílený hostingMalý plánProTurboGrowBig
Jednotka SSD (Solid State Drive)?AnoNeAnoAnoAno
Automatické skenování malwaruAnoNeAnoNeNe
Addon DomainNeomezenýNeomezenýNeomezenýNeomezenýNeomezený
CDNZdarma, Cloud FlareNeNeZdarma, Cloud FlareZdarma, Cloud Flare
Úplná refundace97 dní90 dní90 dní30 dní45 dní
Cena registrace *7,87 $ / mo8,80 $ / měsíc13,99 $ / měsíc9,31 $ / měsíc5,95 $ / měsíc
Další informaceASO ReviewRecenze InMotionA2Hosting ReviewRecenze SiteGround

Porovnání s ostatními

  • Dreamhost vs Malá oranžová
  • DreamHost vs InMotion Hosting
  • DreamHost vs A2 Hosting
  • DreamHost vs SiteGround
  • DreamHost vs Bluehost
  • DreamHost vs HostGator

Plusy: Jednoduchá, rozumná cena, skvělá podpora

Koupil jsem si nejlevnější balíček, který nabízeli (15 dolarů za měsíc), prošel jednoduchou instalací hostingu pro WordPress pouhými několika kliknutími ao pět měsíců později se stále cítím docela spokojený s výběrem. Co se mi na Dreamhostu nejvíce líbí? Shrnuto třemi slovy – jednoduché, cenové a užitečné.

Jako spisovatel a ne jako technický člověk potřebuji něco, co není příliš komplikované. Chci být schopen rychle nastavit a zjistit věci sám, kdyby bylo třeba provést nějaké změny na mém účtu. DH splňuje všechny tyto požadavky (a od prvního dne využívá své služby).

Po online kontrole jsem si docela rychle uvědomil, že ceny DreamHost jsou nejvhodnější pro to, co se nabízí. Zatímco jiní poskytovatelé účtují 20 USD a více za nejzákladnější hostingové balíčky, DH nabízí jednu za 15 USD měsíčně – skvělé pro lidi, kteří nepotřebují nic moc fantazijního a mají rozpočet.

Konečně chci užitečné služby zákazníkům! Není nic horšího, než se setkat s problémem a pak čekat navždy, až se někdo vrátí k vám, jak to vyřešit. Pokaždé, když narazím na problém a potřebuji pomoc, tým zákaznického servisu DreamHost se ke mně vrátil s řešením během několika hodin. Navíc jsou členové týmu, se kterými jsem hovořil, zdvořilí ve všech svých e-mailových korespondenci a jejich vysvětlení je jasné. Vyhrát!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me