DTS-NET uvádí svůj cíl jako stát se „nejlepším poskytovatelem internetových služeb v regionu“. S ohledem na tento cíl udělali několik věcí, díky nimž vynikají, včetně používání nejmodernějších serverů a podpůrné infrastruktury, která jim umožňuje podívat se na problémy zákazníků a rychle je vyřešit. S ohledem na to nabízejí nepřetržitou zákaznickou podporu a mají také záruku ceny.


Společnost v současné době sídlí v Richlands v Severní Karolíně a provozuje 2 proprietární datová centra v Dallasu, Texasu a Las Vegas v Nevadě..

Poznámka: Jedná se o netestovanou kontrolu, to znamená, že v době kontroly nevlastníme účet DTS-NET. Před zveřejněním této recenze jsme se však intenzivně věnovali výzkumu a snažili jsme se co nejlépe porozumět společnosti. Pro více informací si také přečtěte můj Q&Relace se zakladatelem DTS-NET Craigem Gendrolasem.

Co je v hostingových plánech DTS-NET?

DTS-NET nabízí řadu možností, pokud jde o řešení hostingu, včetně sdíleného webhostingu, distribuce hostingu, virtuálních soukromých serverů a dedikovaných serverů.

Web hosting

Pokud si jen chcete založit vlastní web, je to pro vás plán. Začíná na pouhých 1,95 $ / měsíc pro 10 GB úložného prostoru a možnost použít bezplatného tvůrce webových stránek. Pokud potřebujete trochu více místa, můžete přejít na plán 50 GB za 5,95 $ / měsíc nebo na neomezený plán za 8,95 / měsíc.

Reseller Hosting

DTS-NET dělá jejich prodejce hosting zajímavým způsobem. Místo toho, aby omezovaly prostor nebo počet webů, které můžete mít, nabízejí tři balíčky založené na různých operačních systémech. Systém Linux běží pouze 9,95 $ / měsíc na spuštění a obsahuje cPanel. Nabízejí také Windows Server s ovládáním Plesk za 29,95 $ / měsíc nebo Apple OS X Server za 99,95 $ / měsíc.

VPS & Dedikované servery

Sazby za VPS začínají na velmi rozumných 9,95 $ měsíčně, ale plány začínají na 1 GB a odtamtud nahoru na RAM a začínají na 50 GB a zvyšují prostor. Přesnou sazbu byste měli konzultovat s odborníky na DTS-NET, protože zjistí vaše potřeby a dá vám balíček, který nejlépe odpovídá těmto potřebám. Každý server je dodáván se stovkami dostupných IP adres. Dedikované servery běží více, ale konečná cena bude opět záviset na vašich individuálních potřebách.

Funkce hostování / plány10 GB50 GBUnlimited
Instalace WordPress1050Neomezený
FTP účtyNeomezenýNeomezenýNeomezený
Webový server Cloud CDNAnoAnoAno
cPanelAnoAnoAno
Účty POP3NeomezenýNeomezenýNeomezený
Databáze MYSQL1050Neomezený
SubdoményNeomezenýNeomezenýNeomezený

Exkluzivní sleva DTS-NET – propagační kód: WHSR

Exkluzivní: 50% sleva na všechny hostingové plány DTS-NET
DTS nabídla zákazníkům WHSR exkluzivní 50% slevu na jakýkoli balíček nebo službu. Stačí použít promo kód: WHSR.

Co se mi na DTS-NET líbí

Jedna věc, která se mi na DTS-NET opravdu líbila, bylo, že můžete ušetřit spoustu peněz, zejména pokud máte jediné doménové jméno, které chcete hostit.

Řekněme například, že jdete s 10 GB webhostingovým plánem. Počáteční sazba je 1,95 $ / měsíc. Pokud však platíte celý rok, náklady klesnou na 1,50 $ / měsíc; dva roky klesne na 1,25 $ / měsíc; a tři roky klesne na pouhých 1,00 $ / měsíc.

Použijte náš exkluzivní slevový kód (WHSR) a ušetříte ještě více. Pokud jste právě začínají, nemusí platit stovky dolarů ročně v hosting webových stránek může být naprosto zásadní pro váš celkový úspěch.

Škálovatelnost – upgrade na Business Pro Service za 59,95 $ / rok

balíček dts-netŽádný prodávající host na 18 $ ročně; rozšířit a upgradovat na Business Pro Service za 59,95 $ / rok.

Líbí se mi také přidané funkce, které jsou k dispozici na DTS-NET a které by se vám hodily, jak bude vaše firma růst. Například za 59,95 $ / rok můžete přejít na Business Pro Service. To vám poskytne:

  • Rychlejší rychlost nahrávání i stahování
  • Hosting na profesionálních serverech
  • Další CPU
  • Další paměť
  • Streamování multimédií (Shoutcast)
  • Zvýšené zabezpečení
  • Vyhrazená adresa IP
  • SSL certifikát
  • Prioritní telefonická podpora, pokud máte problémy

To se rozdělí na pouhých 4,99 $ / měsíc navíc za některou podporu a hostování jeden na jednoho, což odpovídá prémiovým balíčkům mnoha hostitelských společností..

 

Poznámka: DTS nabídla zákazníkům WHSR exkluzivní 50% slevu na jakýkoli balíček nebo službu. Stačí použít promo kód: WHSR.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me