FastComet je relativně nová hostingová společnost, která nabízí širokou škálu hostingových služeb.


Oficiální rekord říká, že společnost zahájila svou činnost jako poskytovatel služeb v oblasti správy systémů a v roce 2013 se rozšířila na webhosting.

V říjnu 2017 jsme začali sledovat FastComet (základní plán – FastCloud). Bohužel, přestože byla společnost relativním nováčkem, v poslední době společnost neměla váhání se zrušením záruky na blokování cen pro své zákazníky v poslední době, což mělo za následek tvrdé pocity a spálené peněženky všude kolem.

Pokud hledáte cenový hostingový plán, InterServer může sloužit jako alternativa.

Tato recenze je založena na datech, která jsme shromáždili z našeho testovacího webu hostovaného na FastComet, a zpětné vazby od veřejných uživatelů z internetu.

O společnosti FastComet, společnosti

 • Sídlo: San Francisco, Kalifornie
 • Založeno: 2013 (na základě záznamu WhoIs)
 • Služby: Sdílený, VPS, dedikovaný hosting

KLADY

  Více umístění serveru Během aktualizací v lednu 2020 jsou všechny ceny kontrolovány přesně. Nejvyšší přesnost najdete v oficiálním ceníku na adrese https://www.fastcomet.com/

  V souhrnu: FastComet Hosting – Ano?

  Rychlé shrnutí:

  NEVÝHODY

   FastComet je síla, kterou je třeba počítat ve světě hostingu, který nabízí levné a dostupné hostingové plány s impozantními funkcemi a zdroji.

   Má také rozsáhlé typy plánů, které splňují téměř všechny požadavky. Ať už chcete vytvořit malý web nebo web, který bude měsíčně přijímat miliony návštěvníků, máte možnosti, které vám poskytnou výpočetní výkon, který potřebujete. Nejlepší ze všeho je, že cena je velmi vpřed a nadprůměrná. Podpora a dostupnost aplikací je jen polevou již na velmi sladkém dortu.

   Ale říkám, že nakonec nejlepším způsobem, jak zažít službu, je vyzkoušet ji a FastComet vám nabízí 45denní záruku vrácení peněz, abyste se mohli rozhodnout, zda je to správný partner, který potřebujete. Žádná škoda, která jim zkusí.

   FastComet se doporučuje pro…

   Majitelé webových stránek, kteří chtějí spolehlivého web hostitele, který nabízí spoustu užitečných funkcí.

   Alternativy a srovnání

   Pokud hledáte alternativy k FastComet, zde je seznam 10 nejlepších webových hostitelů, které navrhujeme. Dokonce můžete použít náš nástroj pro srovnání hostitelů k porovnání FastComet s jinými hostitelskými společnostmi. Podívejme se na několik rychlých srovnání:

   • FastComet vs SiteGround
   • FastComet vs A2 Hosting
   • FastComet vs Hostinger
   • FastComet vs InMotion Hosting
   • FastComet vs GreenGeeks
   • FastComet vs Arvixe
   • FastComet vs InterServer
   • FastComet vs GoDaddy

   Pro více informací nebo objednání FastComet navštivte (odkaz se otevře v novém okně): https://www.fastcomet.com

   (P / S: Odkazy na této stránce výše jsou affiliate odkazy – pokud si zakoupíte přes tento odkaz, bude to připisovat WHSR jako váš referrer. Tím náš tým udržuje tento web naživu po dobu 8 let a přidává další bezplatné recenze hostingu založené na reálných testovací účet – vaše podpora je vysoce ceněna. Nákup přes můj odkaz vás nestojí víc.)

   Jeffrey Wilson Administrator
   Sorry! The Author has not filled his profile.
   follow me