Recenze GreenGeeks

S více než deseti lety podnikání v oblasti webhostingu je GreenGeeks jedinečnou baštou pro ty, kteří hledají ekologicky šetrné služby (více o tom později).


Společnost byla založena v roce 2008 Trey Gardner, společnost těží z jeho rozsáhlých zkušeností v několika velkých hostitelských společností. Dnes Trey a jeho zkušený hlavní tým profesionálů vybudovali GreenGeeks ve zdravou, stabilní a konkurenceschopnou společnost.

O našich zkušenostech s GreenGeeks

Dlouho čtenáři WHSR by pro Treyho Gardnera neměli být cizí. V roce 2000 jsme provedli dva rozhovory s generálním ředitelem a v minulosti jsme publikovali několik recenzí jeho projektů.

V tuto chvíli jsme na sdílené hostitelské platformě GreenGeeks hostovali testovací web (viz zde) a důsledně sledovali jeho výkon pomocí našeho interního systému s názvem „HostScore“. Na této stránce si můžete prohlédnout nejnovější výkon GreenGeeks.

O společnosti GreenGeeks, společnosti

 • Založeno: 2008
 • Sídlo: Agoura Hills, CA
 • Služby: Sdílený, VPS, hosting hosta

Kořeny společnosti leží v Severní Americe a obsluhovalo více než 35 000 zákazníků s více než 300 000 webovými stránkami. Jako hostitelská společnost šetrná k životnímu prostředí se věnuje zanechání pozitivní energetické stopy a nahrazuje spotřebovanou energii trojnásobkem energetických kreditů, které se používají.

Pokud vás zajímá, proč by to mohlo být důležité, společnost IDC pro tržní zpravodajství odhaduje, že v příštích 10 letech se data spravovaná podniky zvýší až o 50 procent. To znamená výrazný nárůst počtu serverů potřebných pro zpracování dat, a to i s ohledem na pokroky v technologii serverů.

Podívejme se blíže a uvidíme, jestli tato služba, kterou provozují odborníci v oboru, dokáže snížit led jako skvělého webového hostitele.

CONS: Špatné a ošklivé

  Výrok & Ostatní

  Výhody GreenGeeks: Co se nám na GreenGeeks líbí?

  1. Šetrné k životnímu prostředí: 300% zelený hosting (špičkové odvětví)

  Vzhledem k názvu společnosti se na chvíli zaměříme na Green Web Hosting.

  Ne všechny ekologické hostingové společnosti, ale dva klíčové rozdíly jsou v tom, zda používají certifikáty Carbon Offset Credits nebo Renewable Energy Certificates. Chcete-li plně porozumět důsledkům každého z nich, přečtěte si náš článek Jak funguje zelený webhosting.

  GreenGeeks tvrdí, že nabízí „300% zelený webový server poháněný obnovitelnou energií“.

  To znamená, že kupují třikrát více certifikátů obnovitelné energie, než kolik používají služby, které poskytují.

  Certifikovaná zelená společnost

  Společnost je uznávaným partnerem EPA Green Power, který spolupracuje s environmentálními nadacemi na nákupu kreditů větrné energie.

  greengeeks zelený certifikátGreenGeeks zelený certifikát vydaný EPA a BEF.

  Kromě toho existuje také skutečnost, že jedno z jejich datových center je v Torontu. V posledních letech se zde přesunula několik datových center, aby využila jev nazývaný „bezplatné chlazení“..

  Bezplatné chlazení v Torontu využívá chladného počasí, které pomáhá snížit provozní náklady (a uhlíkovou stopu) datových center až o 50 procent. Tato zařízení mají další chladicí okruhy speciálně konstruované tak, aby umožňovaly mrazivému venkovnímu vzduchu doplňovat tradiční chladicí systémy, které zařízení vyžaduje.

  2. Vynikající rychlost serveru – hodnoceno ve všech rychlostních testech

  Při spuštění obvyklé škály našich výkonnostních testů se GreenGeeks rozsvítí… no, zelená napříč deskou.

  S naším testovacím serverem umístěným v Evropě jsem se rozhodl hodit další test z Londýna, jen abych zjistil, zda má nějaký znatelný dopad na výkon hostování.

  Není divu, že testy výkonnosti GreenGeeks ukázaly nejlepší rychlosti z testů založených na EU, protože náš server je v Nizozemsku. Také se jí však podařilo ukázat vynikající rychlosti napříč deskou – od Asie po Severní Ameriku.

  Pokud se však podíváte kolem přímých ‘a trochu se nakopete do čísla, je ze Singapuru o něco vyšší čas na první byte (TTFB). To se očekává, protože GreenGeeks nemá v tomto místě datové centrum.

  Rychlostní test BitCatcha (březen 2020)

  GreenGeeks ohodnotil „A +“ v nedávném testu rychlosti Bitcatcha (viz skutečný výsledek testu zde).

  Test rychlosti webové stránky – z Dulles ve Virginii

  Výsledky rychlostních testů GreenGeeksTest rychlosti GreenGeek na WebpageTest.org. TTFB ze serveru nacházejícího se ve Spojených státech = 459ms (skutečné výsledky testů najdete zde).

  Test rychlosti webové stránky – ze Singapuru

  Singapurská rychlostní zkouška pro hosting GreenGeeeksTest rychlosti GreenGeek na WebpageTest.org. TTFB ze serveru umístěného v Singapuru = 1390 ms.

  Test rychlosti webové stránky – z německého Frankfurtu

  Test rychlosti GreenGeek na WebpageTest.org. TTFB ze serveru umístěného v Německu = 174ms (skutečný výsledek testu zde).

  3. Výběr umístění serveru

  Datová centra GreenGeeks jsou v Chicagu, Phoenixu, Torontu a Amsterdamu.

  Při výběru hostovacího účtu si můžete vybrat, kde bude váš web hostován, tím, že vyberete, kde bude váš účet GreenGeeks poskytován. Máme datová centra ve Phoenixu, Chicagu, Torontu, Montrealu a Amsterdamu. Vychutnáte si všechny výhody naší hostitelské platformy, jako je škálování, rychlost, zabezpečení a ekologické technologie, bez ohledu na to, které datové centrum si vyberete.

  4. Pohodlné a snadné pro nováčky a netechnické lidi

  Za přihlašovací poplatek ve výši 2,95 $ za měsíc (po počáteční době registrace se obnoví na 9,95 $) získáte prakticky neomezené množství všeho, navíc získáte bezplatnou registraci domén a služby migrace webových stránek.

  GreenGeeks Free Migration Site Migration

  Například není jen webový prostor neomezený, ale je to také úložiště SSD, které je rychlé. Pak je tu denní zálohování a bezplatný přenos webových stránek, který se v tomto cenovém bodě prakticky často nevidí. Spojte to se vším ostatním a bude těžké najít srovnatelnou nabídku.

  Hosting WordPress přichází s malými rozdíly, ale mnoho z vás s potěšením konstatuje, že existuje bezplatná služba migrace stránek WordPress. To je něco, za co mnozí weboví hostitelé účtují značnou částku.

  Chcete-li zahájit svůj požadavek na bezplatnou migraci stránek na GreenGeeks, přihlaste se ke svému GreenGeeks Account Manager > Podpěra, podpora > Žádost o migraci webu > Vyberte službu > Poskytněte staré informace o hostitelském účtu.

  HTTP / 2 a MariaDB

  Nabídky GreenGeeks jsou ve výchozím nastavení povoleny HTTP / 2, což je samo o sobě úplně jiný příběh. Protokol HTTP / 2 může ve skutečnosti urychlit načítání vašich stránek a společnost Google je zvýhodňuje.

  Rovněž stojí za zmínku, že GreenGeeks používá MariaDB, která se kombinuje s pevnými disky SSD, optimalizovanou technologií LiteSpeed ​​a technologií ukládání do mezipaměti PowerCache a vytváří tak silnou přední linii. To je pravděpodobně velký faktor v jejich rychlosti a nesmí se brát na lehkou váhu.

  Tvůrce stránek Sitepad

  GreenGeeks nabízí Sitepad jako svého de facto drag-and-drop tvůrce webu. Přestože je použití Sitepadu o něco složitější než průměrný tvůrce webových stránek s přetahováním, stále to považuji za plus. To vyžaduje použití dovedností s nulovým kódováním a je o něco komplexnější než průměr.

  Dodává se s mnoha předem připravenými šablonami (více než 300) a širokou škálou widgetů, které můžete použít k jejich úpravám. A co je nejdůležitější, Sitepad je editor webů třetích stran, který GreenGeeks integroval do svého ovládacího panelu. Původní vývojář jako takový má motivaci udržovat ji aktuální s novými technologiemi a nástroji.

  Snímek obrazovky editoru SitePad.V době psaní je na GreenGeeks ‘SitePad k dispozici 337 předem vytvořených témat webových stránek.

  Pojďme šifrovat integraci SSL

  Společnost GreenGeeks zahájila v červenci 2019 proprietární vestavěné Let’s Encrypt SSL Integration pro uživatele hostované na sdílených a distributorských platformách. Uživatelé GreenGeeks nyní mohou jedním kliknutím nainstalovat Pojďme šifrovat Wildcard SSL a automaticky obnovit jejich SSL; aniž byste se dotkli souborů CSR / soukromého klíče / CRT.

  * Poznámka: Stávající uživatelé GreenGeeks – přechod na nový ovládací panel GreenGeeks AM pro přístup k tomuto nástroji SSL.

  Chcete-li do své domény přidat zdarma SSL, přihlaste se na svůj dashboard > Bezpečnostní > Přidat certifikát SSL > Vyberte službu a doménu. Další informace naleznete v oficiálním průvodci.

  Rozsáhlé bezpečnostní funkce

  Aby byla zajištěna bezpečnost účtu, GreekGeeks používá přístup založený na dvou bodech, přičemž využívá izolaci účtu a Secure vFS. Udržováním účtů v tichosti jsou uživatelé schopni chránit uživatele před zdroji ve svých vlastních serverových prostředích. Pokud má například jiný účet založený na stejném serveru, jako je váš, obrovský nárůst využití, váš účet nebude ovlivněn..

  Každý účet je také zabezpečen vlastním skenováním malwaru v reálném čase. Jedná se o další sledování mentality sila, ale také to znamená, že váš účet bude v bezpečí před čímkoli, co může ovlivnit jiný účet na stejném serveru, jako je malware.

  5. Užitečná podpora zákazníků a znalostní báze

  GreekGeeks provozuje gamut, pokud jde o zákaznický servis, a má téměř vše, co by webový hostitel hledal. Společnost je uznána společností Better Business Bureau a uživatelé ji v současné době hodnotí jako „A“. Mají nejen e-mailovou podporu 24/7, telefonickou podporu a live chat, ale také některé zajímavé zdroje, na které můžete využít.

  První je znalostní báze pro rychlou pomoc pro kutily. K dispozici je také několik základních výukových programů, které pokrývají vše od nastavení e-mailu na vašem účtu až po pomoc s konkrétní platformou (například pro WordPress nebo Drupal)..

  Celkově pokud jde o zdroje, které jsou k dispozici pro pomoc, GreenGeeks snadno předčí 80 procent webů, se kterými jsem se dosud setkal..

  Ve skutečnosti jedinou nevýhodou, kterou vidím, je nedostatek výukových programů na video, které se stávají stále důležitějšími vzhledem k našemu sklonu k multimediálním formátům.

  Celkově pokud jde o zdroje, které jsou k dispozici pro pomoc, GreenGeeks snadno předčí 80 procent webů, se kterými jsem se dosud setkal..

  GreenGeeks Nevýhody: Co není tak dobrého na GreenGeeks Hosting?

  1. Poplatky za nastavení a domény nejsou zahrnuty v náhradě

  V rámci zásady GreenGeeks 30-denní záruka vrácení peněz můžete požádat o vrácení peněz během prvního 30denního zkušebního období.

  Poplatky za registraci domény, náklady na další doplňky (například SSL, náklady na CDN atd.) A „bezplatné“ instalační poplatky během nákupu však nebudou zahrnuty do vašich náhrad..

  I když je rozumné, aby GreenGeeks nevraceli peníze za registraci domény a funkce doplňků, protože musí za tyto služby třetích stran platit..

  Je však nespravedlivé účtovat uživatelům poplatky za nastavení $ 15, když zruší svůj účet během prvních 30 dnů.

  Zvýrazněné poplatky jsou nevratné. Potvrdili jsme to s obchodním zástupcem společnosti.Aby toho nebylo málo, není to zveřejněno v GreenGeek Podmínky služby. Screenshoty k GreenGeeks ToS (18. dubna 2018) – Není uvedeno ani slovo o nevratných poplatcích za nastavení.

  2. Ceny se během obnovy zvyšují

  Náklady na hosting webových stránek byly vždy velkým problémem mnoha čtenářů WHSR. Cenovka 2,95 $ / 3,95 $ / 4,95 $ je k dispozici pouze pro zákazníky GreenGeeks poprvé.

  Když obnovíte svůj hostingový plán po prvním období, bude běžná sazba pro plány Ecosite Starter 9,95 $ / měsíc.

  Zatímco tato praxe je běžná na dnešním trhu webhostingů; myslíme si, že je to důležité upozornění našich uživatelů předem. Mnoho zákazníků si neuvědomuje, že budou platit vyšší ceny, a když uvidí auto-poplatek na výpisu z kreditní karty, dostanou šok.

  Hostingové plány GreenGeeks & Ceny

  Sdílený hosting GreenGeeks přichází ve třech různých balíčcích – Ecosite Starter, Ecosite Pro a Ecosite Premium. Nepropagují Ecosite Pro a Premium na své domovské stránce – jediná stránka, kde se můžete o těchto dvou plánech dozvědět více, je zde.

  Prémiové plány hostování účtů, podle společnosti, jsou umístěny na serverech s méně zákazníky a také přichází se zvýšeným CPU, pamětí & zdroje.

  FunkceEcosite StarterEcosite ProEcosite Premium
  Úložiště / šířka pásmaNeomezenýNeomezenýNeomezený
  Addon DoményNeomezenýNeomezenýNeomezený
  CPU Core223
  Paměť384 MB512 MB1024 MB
  Vyhrazená IP48 $ / rok48 $ / rok48 $ / rok
  Disk I / O4 MB / s10 MB / s20 MB / s
  Registrace (12 měsíců)4,95 $ / měsíc7,95 $ / měsíc13,95 $ / měsíc
  Registrace (24 měsíců)3,95 $ / měsíc6,95 $ / měsíc12,95 $ / měsíc
  Registrace (36 měsíců)2,95 $ / měsíc5,95 $ / měsíc11,95 $ / měsíc

  Poznámky k serverovým omezením GreenGeeks

  Zatímco GreenGeeks si klade za cíl nabízet neomezený prostor a šířku pásma, v ToS je tu otravná linie, která uvádí „Zásady pro nadměrné zdroje uživatelů“:

  Účet hostingu se považuje za „Nadměrné množství prostředků“, pokud spotřebuje 100% přidělených zdrojů na předplatném plánu hostování a / nebo na upsaných škálovatelných doplňcích zdrojů a / nebo 75 000 souborech známých také jako „Výpočetní zdroje“ nebo „Zdroje“ a / nebo „Používání zdrojů“.

  Normálně to mají všichni weboví hostitelé, ale GreenGeeks nestanoví časový limit. Obvykle je toto prohlášení doplněno něčím jako „po dobu delší než 15 sekund“ nebo podobně. To znamená, že kdykoli dosáhnete stanovených limitů, i na vteřinu, mají právo vynutit upgrade na vás.

  Rovněž stojí za zmínku, že maximální počet souborů / inodů je omezen na 75 000, což není až tak skvělé, abych byl upřímný (na rozdíl od InMotion Hosting a Hostgator umožňuje až 250 000 inodů na papíře; A2 Hosting umožňuje až 300 000).

  Nejčastější dotazy týkající se hostování GreenGeeks

  Kdo je GreenGeeks?

  GreenGeeks je webhostingová společnost založená na zásadách ekologického webhostingu v roce 2006. Jejich ústředí se nachází v Agoura Hills v Kalifornii, ale mají klienty po celém světě s datovými centry ve Spojených státech, Kanadě a Nizozemsku..

  Jak nainstalovat WordPress na GreenGeeks?

  Plány na GreenGeeks přicházejí s instalačním programem Softaculous. Tento obslužný program click-to-install vám pomůže automaticky nainstalovat WordPress na váš hostingový účet.

  Je GreenGeeks hosting dobrý?

  GreenGeeks je dobrým místem pro začátečníky a nabízí relativně jedinečný pohled na webhosting, snaží se být šetrný k životnímu prostředí v průmyslu s masivní uhlíkovou stopou, aniž by obětoval výkon serveru.

  Co je to Green hosting?

  Zelený hosting je, když je vynaloženo úsilí na snížení dopadů na životní prostředí způsobených webhostingem. To lze provést několika způsoby, například nákupem kreditů na zelenou energii nebo kompenzací uhlíku.

  Další informace o tom, jak funguje zelený hosting.

  Je GreenGeeks vhodný pro obchodní použití?

  GreenGeeks je vhodný pro obchodní použití, ale jejich zaměření zůstává většinou na sdíleném a VPS hostingu. Větší podniky by si měly být vědomy a postupovat opatrně ohledně možných omezení.

  Náš verdikt: GreenGeeks = cenově dostupný hostitel šetrný k životnímu prostředí

  GreekGeeks je pro mě trochu smíšeným pytlem triků.

  Na jedné straně, jako technologický geek, který stále doufá, že bude Země (a život na ní) ještě nějakou dobu kolem, oceňuji ekologičnost. Na druhou stranu, zůstávám trochou škádlení z jejich taktiky s jedním plánem.

  Zdá se, že zde existuje nesoulad v rovnováze a jsem si jist, že jsem vše nezachytil. Nezapomeňte však také na vynikající výkon, který servery GreenGeeks prokázaly v našich testech.

  Na osobní úrovni mám pocit, že se jedná o hostitele, který by obdivuhodně dělal cokoli od blogu až po malé firmy. Ve skutečnosti si myslím, že je to ideální místo pro začátečníky k hostování svých stránek, vzhledem k dostupným zařízením, cenám a dostupným zdrojům.

  GreenGeeks Alternatives

  V případě, že GreenGeeks není pro vás, zde je několik dalších poskytovatelů hostingových služeb, kteří by měli zvážit:

  • InMotion Hosting – Cena sdíleného hostingu začíná na 3,99 $ / měsíc.
  • A2 Hosting – Rychlé načítání serveru za rozumnou cenu – 3,92 $ / měsíc.
  • HostPapa – Ekologický hosting, sdílené hostingové plány začínají na 2,95 $ / měsíc.

  Porovnání s ostatními

  • GreeGeeks vs InMotion Hosting
  • GreenGeeks vs A2 Hosting
  • GreenGeeks vs HostPapa
  • GreenGeeks vs SiteGround
  • GreenGeeks vs Bluehost

  GreenGeeks Special Promo (Ušetřete 70%)

  GreenGeeks v současné době pořádá speciální výročí. Při registraci prostřednictvím našeho odkazu si můžete při registraci objednat jednorázovou 70% slevu. Na stránce pokladny se automaticky použije promo kód „10 let“.

  Plán EcoSite Starter začíná po slevě 2,95 $ / měsíc (viz obrázek níže).

  (P / S: Odkazy poukazují na GreenGeeks v této recenzi jsou affiliate odkazy – pokud si koupíte přes tento odkaz, bude mi připisován jako váš referrer. Takto udržujeme tento web naživu déle než deset let. Nákup prostřednictvím mého odkazu ne nestojí vás víc – prosím, podpořte nás, pokud zjistíte, že naše recenze hostitelů jsou užitečné.)

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map