Recenze Hostmonster

HostMonster je další společnost nabízející webhostingové služby v cenově dostupné kategorii. Existuje něco, co odlišuje HostMonster od všech ostatních? Opravdu nabízejí hostingové plány s funkcemi VPS za dostupnější cenu, jak tvrdí jejich domovská stránka? Zjistíte to přečtením této recenze.


Je HostMonster stejný jako BlueHost?

HostMonster je většinou BlueHost s jinou značkou (ve skutečnosti, pokud hledáte HostMonster na Wikipedia.org, budete přesměrováni na záznam na BlueHost). Tyto sesterské společnosti jsou součástí obrovského hostingového konglomerátu Endurance International Group, který zahrnuje mnoho dalších značek, jako jsou iPage, HostGator, JustHost, FatCow a mnoho dalších. Mezi HostMonster, BlueHost a třetí „sestrou“ FastDomain představují jednu z největších hostingových služeb na světě a hostují přes 1,9 milionu domén po celém světě.

BlueHost i HostMonster se sídlem v Provo v Utahu a sdílejí více podobností než rozdílů, včetně stejné fyzické adresy.

HostMonster si však udržuje vlastní sociální média na Twitteru a Facebooku. Aktualizace jsou sporadické, ale alespoň se zdá, že se někdo snaží udržovat stránky, aby poskytoval informace o prostojích, útocích a změnách atd. BlueHost dokáže mnohem lépe zapojit uživatele prostřednictvím sociálních médií a těší se mnohem větší fanouškovské základně a aktivním stránkám.

Hosting balíčky

hostmonsterský balíček

Značky BlueHost a HostMonster nabízejí do značné míry přesně stejný produkt (sdílený hosting) za jinou cenu (BlueHost začíná na 2,95 $ vs HostMonster 4,95 $ měsíčně).

HostMonster hosting plány

FunkceBasicPlusPrimePro
Webové stránky110NeomezenýNeomezený
E-mailové účty5100NeomezenýNeomezený
Úložný prostor50 GBNeomezenýNeomezenýNeomezený
Inody50 00050 00050 000300 000
Přenos datNeomezenýNeomezenýNeomezenýNeomezený
Doména zdarmaAnoAnoAnoAno
Subdomény2550NeomezenýNeomezený
Vyhrazená IP adresa zdarmaNeNeNeAno
Certifikát SSL zdarmaNeNeNeAno
MySQL databáze20NeomezenýNeomezenýNeomezený
Databázové tabulky1 0001 0001 0003 000
CloudFlare CDNZákladníZákladníZákladníZákladní
Obnovovací sazby (12 měsíců)10,99 $ / měsíc14,99 $ / měsíc16,99 $ / měsíc27,99 $ / měsíc
Obnovovací sazby (24 měsíců)9,99 $ / měsíc13,49 $ / měsíc15,99 $ / měsíc26,49 $ / měsíc

Stejně jako v mnoha jiných společnostech v oblasti hostingu v těchto dnech získáte neomezený počet domén, přenosů prostoru, šířky pásma a souborů webů. Společnost také nedávno nabídla specializovaný a VPS hosting.

S upgradem na VPS (cena začíná na 29,99 $ / mo) a vyhrazeným hostingem (cena začíná na 149,99 $ / mo) bude váš web hostován na rychlejších serverech, bude mít přístup k několika dalším funkcím a bude moci využívat více CPU a paměti.

HostMonster bude škrtit vaše stránky?

Omezení CPU Hostmonster

Pokud jste někdy slyšeli pojem „omezení CPU“, je to ve spojení s webhostingem BlueHost. Stejně jako HostMonster sdílí balíčky, ceny a funkce se společností BlueHost, sdílí také tendenci druhé společnosti snižovat množství zdrojů na konkrétní web, pokud zjistí, že používá příliš mnoho zdrojů na sdíleném serveru..

Může se také stát, že jste nahráli příliš mnoho souborů; limit počtu „neomezených“ souborů je ve skutečnosti 200 000. Překročení tohoto limitu by mohlo mít za následek také omezení výkonu vašeho webu.

Pravděpodobně ani neuvědomíte, že váš web byl zkrácen, pokud nezačnete dostávat stížnosti od návštěvníků ohledně doby načítání stránky a / nebo prostojů.

Nejhorší část této praxe je, že HostMonster ne vždy identifikuje správný web. Váš web by mohl trpět, když problém ani nezpůsobuje. Další informace o omezení CPU najdete znovu v mé recenzi BlueHost nebo v předchozím příspěvku Jerryho: Alert Bluehost and Hostmonster Alert – Throttling CPU.

Podpora, která nedělá stupeň

Kromě škrcení CPU je další nevýhodou, kterou u HostMonster najdete, zákaznická podpora, která ve skutečnosti není tak podporující. Přestože nabízejí online rozsáhlé centrum nápovědy a různé způsoby, jak kontaktovat svůj tým, současní zákazníci nemají co říci o odpovědích, které dostali od zástupců zákaznických služeb. Běžná stížnost? Škrcení CPU nebo nepříznivé akce proti webům, které překračují limity „neomezeného“ prostoru a šířky pásma.

Další úvahy

Vraťme se na web HostMonster na minutu … pamatujete si nárok na nabízení stejných funkcí jako VPS se sdíleným hostingovým plánem? To se týká upgradování účtu na balíček Pro, který přesune váš soubor na méně přeplněný server. Získáte také „více“ CPU, paměti a prostředků – ale HostMonster nedefinuje, kolik to je. Takže jo, to je to, co získáte za dalších 15 $ měsíčně.

A pokud máte něco jiného než malý, osobní web se sídlem ve Spojených státech, HostMonster sám připouští, že jejich hostingová služba není pro vás to pravé. Podle jejich smluvních podmínek je „služba Hostmonster navržena tak, aby splňovala typické potřeby předplatitelů webových stránek malých a domácích podniků ve Spojených státech. NENÍ určen k podpoře trvalé poptávky velkých podniků, mezinárodně založených podniků nebo netypických aplikací, které lépe vyhovují dedikovanému serveru. “

To vynechává spoustu potenciálních zákazníků.

Aktualizace (od Jerryho Lowa, zakladatele WHSR)

Ceny za registraci i obnovení v HostMonster jsou vyšší než průmyslové standardy.

Nemá smysl, abych se zaregistroval na HostMonster, protože stejná (nebo lepší) služba můžete získat za mnohem levnější sazbu s iPage, eHost a BlueHost. Jak zmínil Candance, tyto webové hostitele jsou všechny vlastněny a spravovány stejnou mateřskou společností s názvem Endurnace International Group (EIG). Za stejnou službu není třeba platit navíc.

Podobné webové hostitele / alternativy

Hodnocení webového hostiteleCenaWHSR
iPage hosting Hostujte neomezené weby na jednom účtu
Nejlepší rozpočet WHSR pro výběr rozpočtu č. 1
1,99 $ / měsícHodnocení webového hostiteleHodnocení hostingové společnostiRecenze webhostinguHodnocení webhostinguHosting Star Rating
Přečtěte si recenzi
eHost Hostujte neomezené weby na jednom účtu
Zdarma Tvůrce stránek s 1 000+ tématy
2,75 $ / měsícHodnocení webového hostiteleHodnocení hostingové společnostiRecenze webhostinguHodnocení webhostinguHosting Star Rating
Přečtěte si recenzi
V pohybu Plná záruka vrácení peněz 90 dní
Speciální sleva, sleva 40% na první účet
3,49 $ / měsícHodnocení webového hostiteleHodnocení hostingové společnostiRecenze webhostinguHodnocení webhostinguHosting Star Rating
Přečtěte si recenzi
A2 Hosting Cenově dostupný + extrémně rychlý hosting SSD
Trvalá bezpečnost s bezplatným HackScanem
4,97 $ / moHodnocení webového hostiteleHodnocení hostingové společnostiRecenze webhostinguHodnocení webhostinguHosting Star Rating
Přečtěte si recenzi
Web Host Face Hosting Úložiště 20 GB + neomezený přenos dat
Cenově dostupný + spolehlivý sdílený server
1,63 $ / moHodnocení webového hostiteleHodnocení hostingové společnostiRecenze webhostinguRecenze webhostinguHosting Star Rating
Přečtěte si recenzi
Hostgator Zdarma bezplatná čísla a SSL pro Biz Plan
Speciální sleva, kupón ‘WHSR30 ‘
3,71 $ / moHodnocení webového hostiteleHodnocení hostingové společnostiRecenze webhostinguHodnocení webhostinguHodnocení hostitele pomocí hvězdičky
Přečtěte si recenzi
Interserver Hosting Spolehlivý + velmi rychlý hosting
Míra registrace na celý život (3,88 $ / mo @ 3 roky)
3,88 $ / měsícHodnocení webového hostiteleHodnocení hostingové společnostiRecenze webhostinguHodnocení webhostinguHosting Star Rating
Přečtěte si recenzi

Porovnejte HostMonster s ostatními

 • HostMonster vs HostGator
 • HostMonster vs A2 Hosting
 • HostMonster vs SiteGround
 • HostMonster vs GoDaddy
 • HostMonster vs Bluehost
 • HostMonster vs InMotion Hosting

Pro více informací nebo objednání HostMonster navštivte (odkaz se otevře v novém okně): https://www.hostmonster.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map