Recenze HostUpon

HostUpon se sídlem v Torontu v Ontariu poskytuje webhostingová řešení pro jednotlivce i firmy všech velikostí. HostUpon vyniká svým závazkem k zákaznickému servisu. Společnost nabízí nepřetržitou zákaznickou podporu a 30denní záruku vrácení peněz.


HostUpon Hosting plány

Služby HostUpon lze rozdělit do čtyř kategorií:

Sdílený hosting

HostUpon nabízí dva různé sdílené hostingové plány:

 • Startér neomezený plán za 3,95 $ / měsíc
 • Obchodní neomezený plán za 7,95 $ / měsíc

Oba plány obsahují

 • Neomezená šířka pásma webových stránek
 • MySQL databáze
 • e-mailové a FTP účty
 • vyhrazená IP
 • podání vyhledávače

Jediný rozdíl mezi těmito dvěma plány je v tom, že neomezený obchodní plán nabízí video moduly FFmpeg pro sociální sítě (viz obrázek níže)..

HostUpon Sdílené hostingové balíčkyHostUpon Sdílené hostingové balíčky

VPS Hosting

Všechny hostingové plány HostUpon VPS nabízejí neomezený prémiový přenos šířky pásma, neomezené databáze MySQL, neomezený počet e-mailů a FTP účtů a 30denní záruku vrácení peněz. Pokud jde o místo na disku, paměť a adresy IP, společnost nabízí pět úrovní nabídek v rozmezí cen mezi 49,95 $ / mo až 149,95 $ / mo, aby co nejlépe vyhovovala vašim potřebám.

VPS Hosting
VPS 20
VPS 50
VPS 75
VPS 100
VPS 150
Diskové místo RAID20 GB50 GB75 GB100 GB150 GB
RAM512 MB1 GB1,5 GB2 GB3 GB
IP adresy22233
Měsíční cena49,95 $69,95 $89,95 $110,95 $149,95 $

Jedním z vrcholů služeb VPS HostUpon je WHM & cPanel, které patří mezi nejlepší v oboru. Tyto ovládací panely umožňují zákazníkům vytvářet individuální účty cPanel pro zákazníky; spravovat funkce kvót, šířky pásma a balíčků; vytváření neomezených e-mailových účtů a doplňkových domén; a zobrazit analytické informace.

Reseller Hosting

HostUpon také nabízí komplexní služby hostingu pro distributory, takže můžete začít s vlastním hostingem pomocí služeb HostUpon. Všechny nabízejí neomezenou šířku pásma, neomezené databáze MySQL, neomezené e-mailové a FTP účty a 30denní záruku vrácení peněz.

Reseller Hosting
RS 100
RS 200
RS 300
RS 400
RS 500
Místo na disku15 GB30 GB50 GB75 GB100 GB
Znovu prodat účet103050100Neomezený
Měsíční cena19,95 $29,95 $49,95 $69,95 $99,95 $

Cloud hosting

Největší výhodou cloudových služeb hostUponu je to, že se mohou pochlubit podstatně větším výkonem procesoru a paměti než možnosti sdíleného hostování.

Společnost má dva různé cloudové hostingové plány, z nichž první z toho 50 GB diskového prostoru za 49,95 $ měsíčně, a druhý z nich nabízí 100 GB diskového prostoru za 99,95 $ měsíčně. V opačném případě oba plány nabízejí databáze MySQL, e-mailové účty POP / IMAP s webmailem, bezplatnou doménu pro život a doplňkové domény. HostUpon také nabízí bezplatný tvůrce stránek nebo bezplatný přenos / migraci stránek v rámci nabídky cloudového hostingu a nepřetržitou podporu.

Navštivte HostUpon Online

HostUpon Uptime Review

Za tuto recenzi jsem dostal bezplatný účet a doménu; a následující je záznam uptime, který jsem zaznamenal.

Skóre dostupnosti hostUpon = 100% (srpen 2015)Skóre dostupnosti hostUpon = 100% (srpen 2015)

Důležité věci: podpora zákazníků, omezení sdíleného hostingu a výkon procesoru

Abychom lépe pochopili HostUpon, udělal jsem krátký rozhovor s marketingovým ředitelem společnosti Ericem Ungerem. Následující tři otázky (a odpovědi) jsou nejdůležitější pro ty, kteří zvažují tohoto hostitele webu.

Ericu, co můžeme vědět více o týmu podpory HostUpon?

Vše, co děláme v HostUponu, je zaměřeno na nejdůležitější aspekt našeho podnikání; naši zákazníci. Hosting je velmi konkurenčním trhem a vždy jsme investovali značné prostředky do našich různých podpůrných cest, aby nás oddělili od konkurence. Ať už zavoláte, odešlete podpůrný lístek nebo se spojíte se zástupcem na Live Chat, vždy mluvíte s někým, kdo pracuje přímo v naší kanceláři v Torontu.

Naše sídlo se nachází v centru Toronta v těsné blízkosti našeho datového centra. Jsme tým 11 jednotlivců, kteří mají vášeň pro web. Naše zaměření na interní podporu s nulovým outsourcingem nám umožnilo poskytovat spolehlivý a cenově dostupný hosting s přizpůsobenou podporou. Za naši podporu jsme získali různá ocenění v oboru a nadále investujeme do místních talentů, abychom zajistili, že našim hostujícím klientům poskytujeme nejlepší služby zákazníkům..

Jaká jsou omezení ve sdíleném hostitelském plánu HostUpon?

Sdílená hostitelská krajina se v průběhu let drasticky změnila. Díky implementaci technologie Cloud Linux do našich sdílených hostingových plánů jsme schopni segmentovat klienty jeden od druhého na našem sdíleném serveru, což jim poskytuje vyhrazené zdroje pro jejich plány webhostingu. To také zajišťuje, že urážlivý web nemůže ovlivnit server nebo sousední weby.

Náš plán Starter Unlimited přichází s 50% využití procesoru, neomezenou virtuální pamětí a 1 GB fyzické paměti. Tento plán je ideální pro nové webové stránky a je dodáván se všemi základními funkcemi pro přizpůsobení blogu o průměrné velikosti, osobních nebo obchodních webů. Funguje také skvěle pro malé online obchody a weby elektronického obchodování.

Náš plán Business Unlimited přichází s 90% využití procesoru, neomezenou virtuální pamětí a 2 GB fyzické paměti.

Tento plán je zaměřen na webové stránky s vysokým provozem s přidaným výkonem a výkonem zajišťujícím škálovatelnost. Plán Business Unlimited je oblíbený u zákazníků, kteří dávají přednost hostování více webů na jednom účtu. Plán Business Unlimited také přichází s vyhrazenou IP adresou a službou odesílání vyhledávače.

Jak fungují klastrové servery HostUpon (obrazový kredit: HostUpon).Jak fungují klastrové servery HostUpon (obrazový kredit: HostUpon).

Co by se stalo s jeho webem, když uživatel spotřebovává příliš mnoho energie procesoru?

To je skvělá otázka, Jerry, protože zákazníci by měli být informováni o škálovatelných možnostech, jak jejich webové stránky rostou a expandují.

Když zákaznický účet spotřebovává nadměrné zdroje, máme různé možnosti upgradu, ale co je důležitější, bereme to na základě přístupu případ od případu. Upgradování není vždy řešením, snažíme se identifikovat, jaké limity zdrojů zákazník dosáhne, protože to může být jednoduše plugin nebo téma, které způsobuje problémy a jeho opravou může výrazně zlepšit jejich výkon.

Pokud je upgrade nejlepším řešením, doporučujeme vám naše plány cloudového hostingu, VPS nebo dedikovaného serveru. Náš Cloud Hosting je plně spravovaná služba pro klienty, kteří potřebují více zdrojů, ale nemusí nutně chtít spravovat server.

Naše plány VPS přicházejí s přístupem root, ideální pro vývojáře a uživatele, kteří chtějí úplnou kontrolu nad svým hostitelským prostředím. Používáme virtualizaci VMware, protože se ukázalo, že je stabilní a rozšiřitelný. VMware také umožňuje našim zákazníkům přepínat mezi plány VPS bez jakýchkoli prostojů.

Nakonec nabízíme dedikované servery ideální pro zákazníky, kteří chtějí vlastní fyzický server s vyhrazenými zdroji. Naše dedikované servery lze plně přizpůsobit přesným specifikacím, které naši zákazníci potřebují. Jednoduše řečeno, účtujeme vám pouze prostředky, které používáte. Naše dedikované servery jsou navíc škálovatelné i za běhu, takže přidávání více paměti nebo výkonu procesoru se provádí hladce a bez prostojů.

Shrnutí / doporučení

Shrnout:

 • HostUpon je 100% kanadská hostingová společnost. Zákaznickou podporu plně zajišťují zaměstnanci v kanceláři v Torontu.
 • Webový hostitel zasáhl 100% provozuschopnosti během našeho prvního měsíce testování – což je velmi dobré pro nízkonákladového webového hostitele.
 • Stejně jako u všech ostatních poskytovatelů sdílených hostingových služeb je neomezený hosting hostUpon vázán přísnými zásadami využití serverových prostředků. K pozastavení dojde, pokud uživatelé tento termín poruší (přečtěte si termín ToS (c) Zásady pro uživatele nadměrných zdrojů).
 • HostUpon je doporučen pro ty, kteří hledají levné možnosti webhostingu.

Porovnejte HostUpon s ostatními

 • HostUpon vs HostPapa
 • HostUpon vs GoDaddy
 • HostUpon vs Bluehost
 • HostUpon vs A2 Hosting
 • HostUpon vs GreenGeeks
 • HostUpon vs Hostinger
 • HostUpon vs Hostgator
 • HostUpon vs InMotion Hosting
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map