Společnost M3Server byla založena v roce 1996 a má více než 10 datových center v Missouri; Utah; Kalifornie; Virginie; Washington DC; Londýn; a Amsterdam. M3Server není obvyklá hostingová společnost, kterou vidíte v našem seznamu hostitelů. Místo toho se jedná o vysoce výkonného poskytovatele webhostingu s podnikovou technologií. Společnost nabízí virtuální dedikované, vyhrazené a spravované servery spolu s celou řadou webových služeb, včetně sítě pro doručování obsahu (M3Server CDN) a reklamních serverů (Adserver XS) a služby zálohování mimo server (M3SafeVault)..


Hosting na úrovni podniku pro jednotlivé blogery?

I když se to může zdát ohromující pro průměrného bloggera, společnost se pyšní tím, že bude přístupná pro všechny. Jako individuální blogger je moje zkušenost s hostováním na podnikové úrovni velmi omezená. Z tohoto důvodu se pravděpodobně divíte, proč jsem si dokonce vzal čas na prohlídku M3Serveru. Odpověď je docela jednoduchá. M3Server nabízí něco, o čem se domnívám, že bloggerové / jednotliví majitelé stránek s velkým provozem hledají. Poskytuje hostitelskou službu na podnikové úrovni, která nabízí klid, aniž byste potřebovali pokročilé IT dovednosti a znalosti. Jinými slovy, získáváte sílu podnikového řešení, aniž byste potřebovali know-how. FYI, testuji účet virtuálního serveru M3 v30 již před dvěma měsíci bez jakýchkoli technických problémů. Nyní, když to máme z cesty, pojďme se podívat na to, co můžete s touto společností očekávat z pohledu bloggera, a také na mé osobní zkušenosti s M3Serverem.

Hosting serveru M3Server & Webové služby

Servery VPS a Virtual SSD

M3Server standard VPS hosting (pojmenovaný jako „High Performance“), čtyři balíčky, z nichž si můžete vybrat, od 20 do 100 $ měsíčně. Základní balíček je dodáván s 30 GB diskového prostoru, 512 MB RAM a dvěma jádry CPU. Horní balíček má neuvěřitelných 300 GP místa na disku. Má také 4 GB RAM a čtyři jádra CPU. Na druhé straně hostování SSD VPS M3Serveru (standardní VPS s výkonovým hardwarem SSD) přichází ve čtyřech různých plánech, v rozsahu od 20 do 80 GB diskového prostoru SSD. Základní plán má 512 MB RAM a dvě jádra CPU, zatímco horní plán má 6 GB RAM a šest procesorových jader. Tyto plány stojí 20 až 100 dolarů měsíčně. Bez ohledu na to, jaký plán si vyberete, získáte bezplatné nastavení, přenos 5 TB, neomezené domény a přístup k ovládacímu panelu M3 Admin. Tyto virtuální servery jsou kompatibilní s různými aplikacemi MySQL a PHP, včetně Joomla, Drupal a WordPress.

Plně spravovaný hosting WordPress

M3Server také nabízí plně spravovaný hosting WordPress, který přichází s velkým množstvím dalších prémiových funkcí včetně webového serveru NGIX pro streamování médií a plánovaného prověřování malwaru. U plně spravovaného hostování WordPress si uživatelé mohou vybrat mezi čtyřmi balíčky, v závislosti na vašich potřebách. Nejnižší plán stojí 20 $ měsíčně a nejdražší plán stojí 100 $ měsíčně. Kapacita serveru se pohybuje od 20 GB SSD místa na disku, 1 GB RAM a dvou procesorových jader až po 300 GB diskového prostoru, 4 GB RAM a čtyř jader CPU. Všechny plány zahrnují bezplatné doménové jméno, neomezené domény, bezplatné nastavení a automatické odstranění malwaru.

Plně spravované vyhrazené servery

U spravovaných dedikovaných serverů začínají plány M3Serveru 200 $ měsíčně a stoupají až na 779 $ měsíčně. Kapacita serveru je od 1 TB místa na disku, 16 GB RAM, čtyřjádrového procesoru až po 8 TB místa na disku, 64 GB RAM a duálního šestjádrového procesoru.

AdServer XS

AdServer XS je řešení reklamního serveru, které uživatelům umožňuje hostovat a sledovat výkon reklamních kampaní. AdServer XS je dodáván v pěti balíčcích, které se pohybují od 29 $ měsíčně do 650 $ měsíčně. Základní balíček obsahuje 3 miliony zobrazení, zatímco nejvyšší balíček obsahuje 300 milionů zobrazení.

Služby CDN

Služby CDN M3Serveru hostují statické obrázky i streamovaná videa. Pokud jdete s tímto hostingovým plánem, návštěvníci přijdou na váš web a požádají o obsah CDN v mezipaměti. Poté server CDN poskytne obsah. Služby CDN společnosti M3Server stojí 80 USD měsíčně.

Důležité vědět: Adult Hosting

Kromě WordPress server M3 Server podporuje širokou škálu hostování CMS – včetně zvýšeného X hostingu a skriptů Tube (dva velmi populární Adult CMS Script). Host je nutné vidět pro ty, kteří se těší na spuštění webu pro dospělé nebo webu pro streamování videa.

Zabalit

Velmi doporučuji server M3Server lidem, kteří chtějí výkon, ale nechtějí se vypořádat s technickými bolestmi hlavy, s nimiž se setkají při použití podnikové hostitelské společnosti. I když to není nutné pro někoho, kdo získá několik návštěvníků za měsíc, je to skvělá volba pro bloggery a majitele malých podniků, kteří pravidelně navštěvují velký provoz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me