Recenze MightWeb

MightWeb je ve vlastnictví skupiny Relander Group a jedná se o relativně novější operaci, která byla zahájena až v roce 2015.


Od té doby se společnost díky fúzi se společností ImbaHost částečně částečně rozrostla. Možná tam nejde o nejdelšího hostitele, ale zdá se, že si společnost vybudovala poměrně silnou pověst založenou na kvalitě a transparentnosti.

I když to nemusí být největší webhostingová operace na trhu, ani nejdelší obsluha, tento poskytovatel hostingu má solidní nabídku jak z hlediska funkcí, tak i kvality služeb. Rozhodně se člověk blíže podívá.

O společnosti, Relander Group Inc.

 • Hlavní čtvrť: Everett, WA
 • Založeno: 2015
 • Služby: Sdílené, VPS, vyhrazené a prodejce hosting

(Rychlý odkaz) Recenze MightWeb Hosting v:

Výkon webhostingu MightWeb

Naše zkušenosti & Myšlenky:

Čas do prvního bajtu (TTFB) pod 600 ms

Umístění serveru pouze ve Spojených státech

MightWeb Uptime Records

Zaregistrovali jsme se do MightWebu a naše testovací stránky jsme začali sledovat od ledna 2018. Výsledky byly zatím přesvědčivé – zaznamenali jsme pouze jeden výpadek (který trval 7 minut) 29. března..

* Pro zvětšení klikněte na obrázek níže. 

Provozní doba MightWeb hostingu (srpen / září 2018): 10%MightWeb 30-denní skóre dostupnosti (únor / březen 2018): 100%

MightWeb 30-denní skóre dostupnosti (březen / duben 2018): 99,98%

Testy rychlosti MightWeb

Když jsem předtím provedl řadu testů na různých hostitelích, byl jsem upřímně trochu překvapen, že servery MightWebu zřejmě splňují svůj slib kvalitních služeb. Občas jsem musel znovu a znovu vypínat různé testy (jeden nebo druhý), abych ověřil výsledky, nebo někdy dokonce zkusil stabilizovat nepředvídatelné výsledky.

Hostingový plán MightWebu se objevil stejně silný a hladký, přestože byl několikrát opakovaně testován, byl na vysoké úrovni. K tomu došlo i při testování na různých místech v USA a Asii. Jejich rychlosti přirozeně vykazují nejsilnější výsledky z umístění v USA, protože jejich jediné datové centrum je v Chicagu.

BitCatcha Speed ​​Test: A+

Rychlost odezvy serveru pod 350 ms po celém světě na základě testu rychlosti Bitcatcha.

Test rychlosti webové stránky – ze Singapuru

Test webové stránky ze Singapuru, TTFB: 591 ms.

Test rychlosti webové stránky – z Dallasu, Texas

Test webové stránky od společnosti Dellas, Texas, TTFB: 220 ms.

Záruka dostupnosti

Stojí za zmínku, že MightWeb má pevně stanovenou dobu platnosti smlouvy o poskytování služeb týkající se jejich provozuschopnosti, která nabízí 99,9% uptime, který je pevný, nebo vaše peníze zpět.

Podle jejich smluvních podmínek;

„MightWeb garantuje 99,9% provozuschopnosti počítanou měsíčně. Pokud zjistíte, že vaše doba provozu je menší než 99,9%, můžete za tuto dobu získat kredit. Kredit je na uvážení MightWebu. Každý případ prostojů je důkladně prozkoumán, aby bylo možné vyřešit jakékoli přerušované problémy. Mějte na paměti, že monitory uptime třetích stran se nepočítají jako důkazy prostojů, protože mohou hlásit výpadky kvůli špatným směrováním nebo problémům s lokálním DNS. “

Mají také interní nástroj, který samočinně monitoruje jejich stav napříč deskou, takže si můžete sami zkontrolovat jejich záznam.

Může to být užitečný nástroj první řady, abyste zjistili, zda došlo k poruše služby, než se obrátíte na zákaznický servis a požádáte o pomoc, pokud si myslíte, že je vaše služba nefunkční;

Tento jednorázový panel je něco, co lze snadno interpretovat a používat, a je to něco, co cítím, že mnoho jiných webových hostitelů může implementovat jen proto, aby zákazníkům usnadnilo život.

Funkce serveru MightWeb & Hostingové plány

Naše zkušenosti & Myšlenky:

Zdarma služby migrace stránek

Umístění serveru pouze ve Spojených státech

Poznámka: Pokud má váš webhostingový účet velikost do více než 25 GB, jsou zálohy zaručeny, měli byste místo toho zvážit podnikový systém zálohování..

Zákaznické podpory

Naše zkušenosti & Myšlenky:

Spolehlivá zpětná vazba od uživatelů na fórech 

Není hostitelem uživatelského fóra.

MightWeb používá běžný systém prodeje vstupenek na podporu svých zákazníků, ale má dobrý čas na obrat. Celkově prohlásili, že se snaží reagovat na všechny lístky do hodiny a mohou se pochlubit průměrnou dobou obratu 35 minut za každou vstupenku..

Bohužel se zdá, že se jedná o rozsah jejich podpůrných služeb bez pomoci chatu, telefonu nebo fóra. I když by to mohlo být pro některé obchodníky, myslím si, že 35minutový obrat technické podpory je ve skutečnosti nad úrovní toho, co mnoho nabízí, takže samo o sobě by bylo dost dobré.

Mají také docela spolehlivou zpětnou vazbu od zákazníků, a to jak na webu, tak na jiných fórech.

Cena: Je MightWeb A Deal?

Naše zkušenosti & Myšlenky:

Sdílený hosting začíná na 2,95 $ / měsíc (dvouleté předplatné)

– (Žádný problém v této sekci)

Od 3,95 dolaru a až do výše 8,95 dolaru za sdílené plány bych řekl, že MightWeb se sám oceňuje jako řádný webový hostitel rozpočtu..

Ceny jsou srovnatelné s tím, co je nabízeno a společnost nabízí solidní zákaznickou podporu.

Sdílené hostingové plány

FunkceStarterAdvancedEnterprise
SSD úložiště5 GB10 GB25 GB
Přenos datNeomezenýNeomezenýNeomezený
SQL databáze5NeomezenýNeomezený
Addon Domain1525
Bezplatná migrace
3,95 $ / měsíc5,95 $ / měsíc8,95 $ / měsíc

Ceny MightWeb VPS

Mají také pěkně odstupňovanou nabídku VPS, která se pohybuje od 6,95 dolaru za měsíc až do 39,95 dolaru za měsíc, což rozšiřuje jejich rozpočet sdílený hostingový prostor.

Samozřejmě, pro ty, kteří potřebují skutečnou palebnou sílu, můžete je kontaktovat o svých potřebách pro dedikovaný server a oni budou citovat na základě vašich požadavků.

Podmínky flexibilního předplatného

Můžete se přihlásit k odběru MightWebu na měsíční, čtvrtletní, pololetní, roční nebo dvouleté bázi.

3,45 $ / měsíc, pokud platíte MightWeb ročně; 2,95 $ / měsíc, pokud se koná každé dva roky.

Verdikt: Je MigthWeb doporučen? 

Naše zkušenosti & Myšlenky:

Nevýhody

 • Žádný live chat a telefonická podpora.
 • Umístění serveru pouze ve Spojených státech
 • Omezené e-mailové účty pro plány Začít a Pokročilé

Celkově, i když bych řekl, že MightWeb se zdá být hostitelem webového serveru, pokud čtete mezi řádky, všechny nejdůležitější zaškrtávací políčka jsou ve správných zaškrtávacích políčkách, a pak některé.

Osobně bych se domníval, že narazili na správnou kombinaci funkcí a soustředili se na ty klíčové, které jsou opravdu důležité.

Navzdory jejich omezenému umístění na serveru se zdá, že výkon je nad rámec toho, co je mnoho webových hostitelů schopno. Faktor v jejich pevné záruce bezporuchovosti SLA a vy byste se neměli starat o výkon.

Důležitá je také jejich zákaznická podpora. Přesto, že neposkytují žádnou grandiózní záruku a přísliby, nabídly standardní systém prodeje jízdenek a udrželi dobu obratu na impozantní průměr 35 minut. Vezměte ode mě, že to není něco, co byste dnes snadno zjistili.

MightWeb je pro mě vítězem a pokud jste na trhu s dobrým poskytovatelem webhostingu, je to dobré místo k pohledu.

Alternativy a srovnání

 • MightWeb vs A2 Hosting
 • MightWeb vs Bluehost
 • Hosting MightWeb vs InMotion
 • MightWeb vs HostPapa
 • MigthWeb vs GreenGeeks
 • MightWeb vs InterServer
 • MightWeb vs WebHostFace
 • WightWeb vs Scala Hosting

Objednejte si MightWeb Hosting

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map