Existuje spousta poskytovatelů hostingu, z nichž si můžete vybrat, ale je těžké najít jednoho s delší historií, než je historie hostování Rose Hosting.


Společnost byla založena v roce 2001 a sídlí v St. Louis Missouri ve Spojených státech amerických, kde provozuje také vlastní datové centrum. Společnost tvrdí, že RoseHosting.com byla první a jedinou webhostingovou společností na světě, která nabídla komerční virtuální virtuální servery Linux již v roce 2001 (v rámci Rose Web Services LLC) a vybízí své zákazníky, aby tuto skutečnost ověřili na Archive.org.

Pozoruhodné je, že Rose Hosting je hostitelská organizace, která se specializuje pouze na hosting VPS (ačkoli společnost také nyní nabízí sdílené i vyhrazené hostingové plány)..

Kromě toho má tento poskytovatel hostingu přísné zásady neprodávání – praxe, kterou na trhu s rozpočtem / sdíleným hostingem často nevidíme. Mezi jeho významnější klienty patří Altarum Institute, UPF.org a Voice IP Solutions.

Rose Hosting plány

Rose Hosting nabízí řadu hostingových plánů a konfigurací, které slouží různým potřebám klientů. Tyto plány zahrnují:

Sdílený hosting

K dispozici jsou čtyři sdílené hostingové plány, od maximálního měsíčního přenosu dat o kapacitě 200 GB až 2 000 GB a úložiště na disku SSD 2 GB až 30 GB. Ceny se pohybují od 4,95 $ za měsíc do 19,95 $ za měsíc s různými vlastnostmi a zahrnutím mezi plány – srovnání snímků viz níže níže pro srovnání.

Všechny plány zahrnují bezplatné nastavení, blokování nevyžádané pošty, neomezené parkované domény, zakázky Cron, 30denní záruku vrácení peněz atd..

Klíčové vlastnosti Rose sdílené hosting plány. Ceny jsou založeny na ročním plánu s 10% speciální slevou (aktualizováno 31. května 2018). RoseHosting nezaručuje bezplatnou doménu během registrace. Objednávky zde.

VPS Hosting

Rose’s VPS hosting přichází se čtyřmi dostupnými plány v rozmezí od 19,95 do 79,95 $ za měsíc.

Kromě toho uživatelé dostávají dvě jádra CPU s 1 GB garantované paměti a 2 000 GB měsíčního limitu přenosu souborů. Na horním konci škály uživatelé obdrží osm jader CPU, 8 GB garantované paměti a 150 GB místa na disku. Mezi bohaté funkce patří plný přístup root, podpora 24/7, 100% záruka dostupnosti, bezplatný hosting DNS, napájení SSD a bezplatná vyhrazená IP adresa.

RoseHosting spravoval hostingové plány VPS. Ceny jsou založeny na ročním předplatném se speciální slevou 10%; všechny plány přicházejí s plným přístupem root a bezplatnou vyhrazenou IP adresou. Objednávky zde.

Vyhrazený hosting

RoseHosting nabízí čtyři specializované hostingové plány, od 269,10 dolaru za měsíc, který zahrnuje hardware pro podporu 24 GB paměti, 500 GB disku a 3 000 GB datových přenosů až po 1079,10 $ za měsíc, který zahrnuje 96 GB RAM, 2 000 GB disku a neměřený přenosy dat.

Specializované hostingové plány společnosti RoseHosting přicházejí ve čtyřech variantách. Ceny na základě jednoročního předplatného s 10% slevou (na základě 10% speciální slevy). Objednávky zde.

Moje zkušenosti s RoseHosting

Jak bylo uvedeno, osobně testuji plán Rose Hosting Shared 1000 od listopadu 2013 a v té době jsem našel spoustu dobrých a ne moc špatných – vzácnost jak pro mě, tak pro hostingový svět obecně.

Nevýhody: Co se mi na Rosehostingu nelíbí

1 – Očekávejte lepší funkce sdíleného hostování

Za cenu 10,35 $ / měsíc (průměrná cena za čtyři roky) bych očekával více od svého hostitele webu.

Obchodní plán společnosti RoseHosting SSD umožňuje pouze pět domén a 20 databází. Vyhrazené IP adresy, Cloud Flare CDN (poplatek 10 USD je účtován za instalační poplatky), funkce zálohování denně atd. Jsou k dispozici pouze uživatelům, kteří jsou ochotni platit navíc.

2 – Umístění serveru pouze ve Spojených státech

LouisHosting provozuje vlastní datové centrum v St. Louis, Missouri, Spojené státy americké a nenabízí další možnosti z hlediska umístění serveru. Pokud většina uživatelů vašeho webu sídlí mimo USA, může dojít k problému s latencí.

Diskutovali jsme o latenci a zveřejnili jsme několik výpisů webhostingu založených na analýze latence. Chcete-li se dozvědět více, přečtěte si-

 • Nejlepší hostingové služby pro webové stránky ve Velké Británii
 • Nejlepší hostingové služby pro indické webové stránky
 • Nejlepší hostingové služby pro weby Singapur / Malajsie

Hodnocení RoseHosting ověřenými uživateli

RoseHosting existuje už více než deset let. Ale k mému překvapení – existuje jen málo uživatelských recenzí online.

Web host není ani uveden na většině populárních webů s recenzemi hostingu. V případě, že hledáte více smysluplné zpětné vazby na RoseHosting, tady je ten, na který jsem narazil během mého výzkumu. Původní recenze je zveřejněna zde na Web Hosting Talk.

Doba spuštění: Prosinec 2010
Čas ukončení: Leden 2010
Důvod k odchodu: Křivka učení systému Linux byla příliš vysoká pro přidělený časový rámec a nový zákazník, kterého jsem získal, vyžaduje .NET hosting; nemělo to nic společného s jejich podporou nebo službami.
Informace o serveru: Zkopírováno z původního e-mailu.

Cena: 34,99 $ http://www.rosehosting.com/virtserv-spec.html
Operační systém: CentOS 5
Místo na disku: 45 GB (zahrnuje prostor zabraný OS)
Paměť: 1500 MB
Přenos za měsíc: 1500 GB
IP adresa: 206.196.111.139
Fyzické jméno hostitele: vs1139.rosehosting.com (bude použito před DNS)
změny se šíří)
Servery DNS (pokud jste si neobjednali vlastní servery DNS):
ns1.rosehosting.com (216.114.78.148)
ns2.rosehosting.com (216.114.78.155)

Souhrn: RoseHosting jsem objevil kombinací vyhledávání Google a po několika hodinách výzkumu jsem si myslel, že bych jim dal šanci, i když s CentOS nebo Linux nemám žádné zkušenosti. Jejich službu jsem používal asi čtyři týdny a během té doby jsem měl nulové problémy. Protože pro mě byl Linux nový, podal jsem také několik desítek lístků technické podpory a několikrát jsem hovořil s jejich podporou chatu. Pokaždé, když jsem mluvil s někým, kdo byl obeznámený a nápomocný, byly vstupenky na help desk obvykle zodpovězeny do 2 hodin.

Pokud jde o systém, nastavil jsem a nechal na serveru běžet tři 32členné servery Team Fortress 2 a tři webové stránky. Měl jsem několik Steam přátel hop na serverech několikrát a všichni běželi v pořádku, včetně lodí addons, sub 100ms ping krát. Zde je odkaz GameTracker na jeden ze serverů jako další důkaz. Nejsem si jistý, jak to dělali pod plným stresem, ale s asi 20 současnými uživateli jsem neviděl žádnou změnu. Dobře provozovali také více Counter-Strike serverů.

Počáteční nastavení trvalo asi 18 hodin, ale na Štědrý den jsem také objednal kolem 3:00. O víkendu jsem poslal e-mail s žádostí o vrácení peněz a dnes jsem jej obdržel. Ve skutečnosti se cítím špatně, když jsem se vrátil a požádal o vrácení peněz, protože mi trochu pomohli. Celkově jsem byl s jejich službami velmi spokojen a doporučil bych je každému, kdo by hledal levné VPS založené na Linuxu od spolehlivé společnosti..

RoseHosting Alternatives & Porovnání

Další podobné hostingové služby, které byste mohli chtít vyzkoušet:

 • Společnosti nabízející řešení s sdíleným hostingem: A2 Hosting, Hostinger, Interserver, InMotion Hosting
 • Společnosti se zaměřují na řešení VPS / premium hosting: SiteGround, Netmoly, Liquid Web, Kinsta (spravovaný hostitel WP)
 • Náš datově orientovaný nejlepší webhostingový seznam

Podívejte se také na porovnání bok po boku:

 • Rose Hosting vs Liquid Web
 • Rose Hosting vs A2 Hosting
 • Rose Hosting vs InMotion Hosting
 • Rose Hosting vs Bluehost
 • Rose Hosting vs SiteGround
 • Rose Hosting vs Netmoly
 • Rose Hosting vs TMD Hosting
 • Rose Hosting vs AltusHost

Wrapping Up: Is RoseHosting go?

Krátká odpověď: Ano.

Na konci dne je nejdůležitější hostitelská stabilita a rychlost. A RoseHosting v tomto regionu udělala výjimečně dobře. Proto doporučuji Rose Hosting organizacím nebo jednotlivcům, kteří hledají spolehlivé řešení hostování s přísnými pravidly bez překročení.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me