Poznámka: Toto je seznam placených recenzí. Dostáváme zaplaceno za testování a kontrolu hostingových služeb Sky Toaster.


SkyToaster soustředí svou hostitelskou platformu kolem svých datových center. S vírou, že vynikající hosting začíná vynikajícími datovými středisky, zahrnují datová střediska společnosti více vrstev zabezpečení, záložní generátory s palivem na místě a systémy potlačení požáru, aby bylo zajištěno, že jsou neustále v provozu..

O společnosti SkyToaster, společnosti

SkyToaster provozuje samostatná datová centra v Dallasu, Londýně, Rotterdamu a West Palm Beach. Každé datové centrum prochází přísným testováním, aby bylo zajištěno, že vždy splňuje vysoké standardy společnosti.

Obracím se na viceprezidenta SkyToaster Kyle Bellingar, abych pochopil více o společnosti.

Zde je odpověď, kterou jsem dostal od Kyle,

„SkyToaster má jednu misi, která usnadňuje hostování všem. Zaměřujeme se na poskytování nejvyššího stupně služeb zákazníkům a plné správy serverů s nepřetržitou podporou, nejlepší dobou provozu ve třídě, podporou cPanel, Softaculous pro instalaci softwaru jedním kliknutím, KernelCare a celou řadou dalších funkcí. “

Kyle mi také poskytl testovací účet, který používám po určitou dobu, abych získal cit pro nabídky SkyToaster.

Hostingový plán SkyToaster

SkyToaster nabízí dva hlavní plány hostingu. Můžete získat sdílený web hosting nebo spravovat VPS.

Oba tyto hostovací plány používají cPanel a podporují CloudLinux. Tyto plány také podporují populární nákupní vozíky eCommerce, včetně PrestaShop, osCommerce a openCart. Kromě toho můžete nainstalovat platformu CMS, jako jsou Joomla, MODX a WordPress, pokud používáte jeden z těchto hostingových plánů.

Pokud se vám nelíbí nabízené plány, můžete vždy požádat o vlastní plán. Společnost s vámi bude spolupracovat na vytvoření hostingu, který chcete a potřebujete. Bez ohledu na plán, který jste si vybrali, nabízí SkyToaster 99,9% záruku dostupnosti.

Podívejme se blíže na dva hlavní plány hostingu.

Sdílený hostingový plán

Všechny sdílené hostingové servery SkyToaster mají minimálně 8 jader CPU, 32 GB RAM a rychlosti portů 100 Mb / s. Zahrnují také úložiště Raid.

Sdílené hostingové plány podporují PHP, Perl, Python, což programátorům usnadňuje výběr jazyka, který chtějí. Plány také podporují Server Side Includes (SSI), což uživatelům umožňuje vkládat směrnice do HTML stránek

Sdílený hosting přichází s neomezeným počtem e-mailových účtů a databází. Níže jsou podrobně uvedeny funkce plánu:

Sdílené hostingové plány
Základní
Plus
Pojistné
Místo na disku10 GB25 GB40 GB
Šířka pásma500 GB750 GB1 TB
Domény Alises5050100
Addon Domény5510

Pokud potřebujete další místo na disku, větší šířku pásma nebo více účtů cPanel, můžete upgradovat na hostingový plán distributora.

Sdílené plány hostování také zahrnují Správce obnovení. Místo zálohování celé databáze můžete zálohovat a obnovovat jednotlivé soubory a databáze přímo z cPanelu.

Kromě toho poskytuje hostitelská společnost automatické denní zálohy a zároveň si zachovává sedm dní postupných záloh pro zákazníky se sdíleným hostingem. Tyto zálohy jsou umístěny mimo síť SkyToaster a lze k nim přistupovat pomocí nástroje Restore Manager.

Přesto společnost doporučuje ponechat si kopii i vlastních záloh. Pokud potřebujete další kontrolu, můžete zvážit získání spravovaného plánu VPS.

Spravováno VPS

Všechny plány společnosti VPS společnosti fungují na CentOS. VPS běží v izolovaném virtuálním prostředí s vyhrazenými prostředky. Když se zaregistrujete pro jeden z těchto plánů, získáte všechny funkce, které přicházejí s dedikovaným serverem, snížené o náklady.

Pokud od společnosti SkyToaster získáte VPS, vaše zdroje jsou zaručeny, ale společnost si zachová přístup root. Obdržíte WHM pro správu svého účtu na serveru.

VPS SkyToaster obsahuje předinstalovaný a dobře nakonfigurovaný cPanel a jsou k dispozici možnosti přizpůsobení. Chcete-li přizpůsobit cPanel, stačí kontaktovat SkyToaster.

Součástí hostingu VPS jsou standardní skripty Softaculous s plány včetně služby KernelCare. Tato služba automaticky aktualizuje opravy zabezpečení pro spuštění jádra, což eliminuje potřebu restartování serveru.

Níže jsou podrobně popsány funkce plánů VPS:

Spravováno VPS
1,5 GB VPS
2 GB VPS
4 GB VPS
6 GB VPS
Paměť1536 MB2048 MB4096 MB6144 MB
Místo na disku50 GB75 GB100 GB150 GB
Šířka pásma1,5 TB2,0 TB3,0 TB4,0 TB
Cores2244

Můžete si vybrat ze standardních a SSD VPS.

SkyToaster SSD VPS je napájen ze 100% SSD. Výkon čtení disku na SSD VPS je 4x rychlejší než standardní VPS. Standardní i SSD VPS přicházejí se čtyřmi možnostmi balíčků, takže vám dává možnost rozšířit se, pokud potřebujete další rychlost a zdroje.

Highpoints: Co se mi na SkyToaster líbí

Během mého zkušebního provozu jsem našel docela pár věcí, které se mi líbily ohledně plánů hostování SkyToaster.

Umístění serveru

Za prvé, společnost vám umožní vybrat umístění serveru během procesu objednávání.

Existuje několik míst, kde se můžete rozhodnout hostit svůj web. Cílem je vybrat místo hostingu, které je nejblíže vašemu cílovému publiku, aby se snížila latence.

Zdarma migrace webových stránek

SkyToaster také nabízí bezplatnou migraci webových stránek pro nové a upgradované účty během prvních 60 dnů.

Během této doby můžete svůj sdílený účet nebo účet VPS přenést na servery SkyToaster. Sdílené účty získají jeden plný převod cPanel a jeden ruční převod, zatímco účty distributora získají neomezený plný převod cPanel a 25 manuálních převodů.

Spravované účty VPS získají neomezený plný převod cPanel a 15 manuálních převodů na úroveň VPS. Nakonec vyhrazené účty získají neomezené cPanel převody a 100 manuálních převodů.

Struktura jednoduchého plánu

Také se mi líbí způsob, jakým tato hostitelská společnost udržuje věci jednoduché.

Nevrhají na vás spoustu zdrojů, které nebudete používat. Místo toho platíte za to, co používáte. Pokud potřebujete více zdrojů pro podporu svého webu, můžete upgradovat na vyšší plán. Nemusíte se však starat o placení za spoustu věcí, které nepotřebujete.

Důležité vědět

Neomezené e-maily a databáze

I když s SkyToasterem získáte neomezené množství e-mailových účtů a databází, můžete přidat pouze tolik místa, kolik vám to umožňuje místo na disku vašeho plánu. Úložiště se započítává do celkového limitu disku, takže při přidávání účtů a databází mějte na paměti.

Záruka vrácení peněz

Musíte také pochopit, jak funguje záruka vrácení peněz SkyToaster. Poskytuje 45denní záruku vrácení peněz pro hosting sdílených, distributorů a spravovaných VPS, ale vztahuje se pouze na první nákup kvalifikovaných produktů na entitu. Na všechny další nákupy se nevztahuje tato záruka. 45denní odpočítávání začíná hned po zakoupení prvního kvalifikovaného produktu.

Omezení hostování sdílených / distributorů

Společnost má také některá sdílená a distributorská omezení hostingu. Uživatelé jsou například omezeni na 15 * 25 souběžných připojení MySQL a každá databáze nesmí překročit 2 GB * 5 GB místa na disku. Váš e-mailový e-mailový seznam nesmí obsahovat více než 1 500 * 2 000 členů a SkyToaster má vůči spamu zásady nulové tolerance. Společnost také omezuje frekvenci provádění cron úloh na jednu každých pět minut.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me