Recenze StableBox

Dobrý

Hostitelské služby StableBox mají spoustu „ups“, včetně zaškrtnutí v několika základních hostingových službách.


Smlouva o úrovni služeb 99,9%

Největší výhodou, podle mého názoru, je, že StableBox zálohuje svou službu s 99,9% dostupnosti SLA – pokud kvalita vaší služby klesne pod tuto značku, máte právo ukončit předplatné a obdržíte plnou náhradu (podle TOS 10.10) ).

Žádné přetížení hostingu

Jedním z klíčových faktorů je to, že StableBox nezatěžuje svůj prostor, což (jak již bylo zmíněno, StableBox neumožňuje počítačům překročit 80% využití) samo o sobě eliminuje většinu problémů, které se vyskytly v důsledku spěchaných serverů. Vzhledem k tomu, že sdílený hosting StableBox je podporován operačním systémem CloudLinux, činnosti a použití sousedů hostingu nebudou mít vliv na výkon vašich webových stránek..

Cenově dostupné

Dalším dobrým faktorem je to, že StableBox má nejdostupnější hosting s podporou RAID v mezipaměti. Nepřekonává uživatele spoustou zbytečných funkcí (kteří vlastně stejně potřebují kapacitu databáze MySQL 1 000?), Což znamená, že neplatíte za zbytečné funkce a že systém jako celek je mnohem snáze pochopitelný a navigovat.

15 let zkušeností v hostování průmyslu

Konečně, i když samotný StableBox je nováčkem v hostitelském prostoru, je spravován společností Hypernia, renomovanou a osvědčenou společností s téměř 15 lety zkušeností v oboru. Divize herního serveru společnosti Hypernia je velkým úspěchem a má nekonečné množství pozitivních zpětných vazeb od zákazníků – za předpokladu, že to je náznak toho, co můžeme od StableBoxu očekávat, těším se na skvělé věci. Základní plán StableBoxu je krádež za 29,95 USD za rok a skvělá volba pro lidi, kteří začínají hledat cenově dostupného a spolehlivého hostitele.

Značky pod správou Hypernia - herní a hlasové servery Hypernia, StableBox a SuperPod.Značky pod správou Hypernia – herní a hlasové servery Hypernia, StableBox a SuperPod.

Objednejte StableBox nyní: http://www.stablebox.com

Verdikt: Web Host Vypadá jako dobrý hostitel

Celkově vzato, ačkoli žádný hostitel není dokonalý, zdá se, že StableBox je asi tak blízko, jak se dostane – je tu velký slib a doufám, že tato společnost pokračuje ve velkém směru, kterým se vydala. Cena je správná, funkce jsou spravedlivé a žádné záruky na přeprodej a dostupnost za provoz mají hvězdnou sílu. Ať už jste zkušený webmaster nebo teprve začínáte, StableBox rozhodně stojí za zvážení.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map