Recenze WebHostFace

WebHostFace, který založil Valentin Sharlanov před několika lety, již dokázal vybudovat slušnou reputaci v hostitelském světě.


“Před WebHostFace jsem pracoval na mnoha vlastních webech,” řekl Sharlanov. Kromě práce na webdesignu má také zkušenosti s projekty elektronického obchodování. Zkušenosti s webhostingem získal tím, že pracoval jako tým pro velkou webhostingovou společnost.

“Tato dvě povolání do značné míry určovala mou kariéru, když jsem získal zkušenosti na obou stranách.” To mi nesmírně pomohlo v rozvoji mých schopností a prohloubení mých znalostí, “dodal.

Moje zkušenosti s hostingem WebHostFace

V případě, že si nejste vědomi – vedli jsme rozhovor s šéfem WebHostFace, Valentinem Sharlanovem, dvakrát na blogu WHSR (zde a zde) a sledujeme jeho hostovací službu (v rámci plánu extra obličeje) od dubna 2016..

Dnes má WebHostFace v době psaní tohoto článku datová centra na 4 různých místech a bohaté nabídky.

V této recenzi se podíváme, zda WebHostFace vyhovuje tomu, co říká.

O hostování WebHostFace

 • Sídlo: Delaware, USA
 • Založeno: 2013
 • Služby: Sdílený, VPS, dedikovaný, spravovaný hosting WordPress

KLADY

  SSH přístupTvůrce stránek RVPrémiová podpora KLADY

   Pro více informací nebo objednání WebHostFace navštivte: WebHostFace.com

   (P / S: Odkazy směřující na WebHostFace na této stránce jsou přidružené odkazy. Pokud si koupíte prostřednictvím tohoto odkazu, bude mi připisováno jako váš referrer. Takto udržuji tento web naživu po dobu téměř 8 let a mohu přidat další zdarma. , užitečné recenze hostingu. Nákup prostřednictvím mého odkazu vás nestojí víc – ve skutečnosti získáte další slevu z našeho odkazu. Vaše podpora je vysoce ceněna, děkuji!)

   Jeffrey Wilson Administrator
   Sorry! The Author has not filled his profile.
   follow me

    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map