Recenze WebHostingHub

WebHostingHub sídlí ve Virginia Beach a již nějakou dobu existuje (kontrola WhoIs naznačuje, že doména byla zaregistrována zpět v lednu 2005), ale společnost byla až donedávna mimo radar hlavního proudu.


V současné době je WebHostingHub pod správou InMotion Hosting – jedné z mých oblíbených hostingových společností, která má více než 10 let zkušeností v oboru..

Co je v hostingových plánech WebHostingHub?

Webhostingové centrum začalo nabízet více možností začátkem roku 2014 a přebalilo svůj předchozí „Hostingový plán All-In-One“ do tří různých balíčků, konkrétně Spark, Nirto a Dynamo..

Osobně jsem zjistil, že balíček Spark WebHostingHub je jednou z nejlepších levných hostingových služeb pro začátečníky / nováčky. Než se však podíváme do podrobností, podívejme se na základní vlastnosti a ceny všech tří balíčků.

FunkceSparkNitroDynamo
Doména zdarma
Web design sleva = Ano;  Dobré o WebHostingHub

Rychlý přehled o tom, co se mi na WebHostingHub Hosting nejvíc líbí, podle mých zkušeností.

 • Velmi cenově dostupné Za první zákazníky zaplatíte za 24 měsíční předplatné pouze 3,99 $ / měsíc.
 • Vynikající zákaznická podpora V mnoha případech je poprodejní servis u společností poskytujících rozpočet na hovno; ale v WebHostingHub tomu tak není. Hub zdědí osvědčenou praxi od hostingu InMotion a poskytuje vynikající zákaznickou podporu v oblasti prodeje i technické.
 • Uživatelsky přívětivý + Žádná migrace prostojů Nastavení nového webu na WebHostingHub je velmi snadné. WebHostingHub je navíc vybaven úžasnou funkcí – bez přestupu. Uživatelé, kteří přecházejí z jiného webového hostitele, dostanou dočasnou „platformu“, aby mohli nastavit a otestovat své weby před provedením skutečného přesunu (něco jako pracovní plocha na WP Engine).
 • Pokročilé zabezpečení pomocí w / suPHP w / suPHP je opatření zabezpečení webu, které se často neobjevuje v obchodech s rozpočtováním, což je obrovský plus pro ty, kteří chtějí další ochranu webu.
 • Slevy na přidanou službu Uživatelé Nitro a Dynamo získají 20% a 30% slevu na služby webového designu Hubu.
 • Plná záruka vrácení 90 dní (nejdelší) Pokud nejste spokojeni se službou na serveru WebHostingHub, stačí během prvních 90 dnů účet zrušit a požádat o vrácení peněz v plné výši (bez poplatků za registraci domény a poplatků za certifikáty SSL, pokud existují).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map