Důležité vědět

Aktivace účtu

Tato společnost nabízí okamžitou aktivaci účtu pro sdílené a prodejní plány hostování webů. Jednoduše si zakoupíte účet a váš plán je okamžitě aktivován. Toto je dobrá zpráva pro urgentní uživatele, kteří nemohou čekat na aktivaci.


Okamžitá aktivace účtu není k dispozici pro hosting cloudového serveru SSD. Aktivace hostování cloudového serveru SSD bude trvat o 60 sekund déle.

Záruka vrácení peněz

Záruka vrácení peněz je pouze pro nové zákazníky. Novým zákazníkům, kteří se přihlásili k prodejcům nebo sdíleným účtům webového hostingu, je poskytována 30denní záruka vrácení peněz, těm, kteří používají hosting cloudového serveru SSD, je však prodloužena 7denní záruka vrácení peněz.

Co se mi líbí na Scala Hosting

Scala Hosting má několik vysokých bodů:

Okamžitá aktivace účtu

Za prvé, okamžitá aktivace je obrovský bonus. Po registraci se nemusíte aktivovat po několik dní, než se aktivuje váš účet. Místo toho se můžete přímo pustit do používání nového hostovacího účtu.

Technologie zálohování

Zálohy jsou dalším vrcholem. Společnost používá zálohy R1soft na všech serverech, přičemž záložní systém je integrován do cPanelu. Poskytují také 7 záložních bodů za posledních 7 dní.

Nejnovější specifikace hardwaru

Scala Hosting neustále inovuje své servery, aby vyhovovaly současným požadavkům trhu. Tím skutečně zůstávají před křivkou. Například Scala Hosting nedávno upgradovala svou cloudovou hostingovou síť z 1 Gbps na 40 Gbps. Tato aktualizace umožnila zákazníkům cloudového serveru SSD získat vyšší rychlost a výkon, aniž by museli platit více peněz.

Scala Hosting Uptime Record

Scala Hosting Uptime Record (srpen 2018): 100%.Scala Hosting Uptime Record (červenec / srpen 2017): 100% uptime za posledních 30 dní (vynikající výsledek!); Naše testovací stránka hostovaná na Scala Hosting klesla pouze jednou od dubna 2017.

Závěr

Scala Hosting má všechna řešení hostingu, od cenově dostupných možností pro malé podniky až po plány pro velké korporace. Protože si pro své potřeby vyberete nejlepší specifikace hostingu, nemusíte za to, co nepotřebujete, platit. Aby byl celý zážitek příjemnější pro všechny, je důležité být zdvořilý a mluvit s úctou.

Porovnejte Scala Hosting s ostatními

Chcete-li se dozvědět více o srovnání mezi Scala Hosting a dalšími podobnými hostingovými službami, podívejte se na následující:

  • Scala Hosting vs InterServer
  • Scala Hosting vs Hostgator
  • Scala Hosting vs FastComet
  • Scala Hosting vs Bluehost
  • Scala Hosting vs A2 Hosting
  • Scala Hosting vs InMotion Hosting
  • Scala Hosting vs GreenGeeks
  • Scala Hosting vs DreamHost

Navštivte Scala Hosting online

Návštěva nebo objednání Scala Hosting: https://www.scalahosting.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me