شککخخخخخخ م مججججججججججکجججججججج VPججج VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VPنننننننن

خدمات اختصاصی خصوقی مجازی (VPN) شرکت ها در حال تلاش برای جمع آوری داده های بیشتر در مورد کاربران خود تا آنجا که به شدت مزاحم می شوند (می خواهم به عنوان مثال? این, این, اینو این) در حالی که کشورها بر روی نحوه مدیریت وضعیت تقسیم می شوند.


* نقشه حرارتی از مکان هایی که NSA داده های آنلاین را با استفاده از بی بی اطلاع, یک ابزار تجزیه و تحلیل داده های بزرگ که توسط آژانس امنیت ملی ایالات متحده (NSA) استفاده می شود, جمع آوری می کند. منبع: گاردین

سالهاست که ما از محصولات مهم مانند فیس بوک, گوگل, نرم افزار مایکروسافت استفاده کرده ایم و تکنولوژی بیشتر, اما به سرعت در حال پیشرفت, این شرکت ها را وسوسه کرده است تا کاربران را از هر گونه اطلاعاتی که می توانند برای اهداف تجاری تجدید کند ، به حساب آورند.

و در حالی که دولتها ممکن است برای کنترل وضعیت مبارزه کنند, در برخی موارد, آنها خودشان هستند که گناهان مشابهی را برای شرکت در معرض دشواری قرار می دهند – نفوذ حریم خصوصی و جمع آوری غیر قانونی داده های خصوصی.

بنابراین ، ما می توانیم به عنوان فردی برای حفاظت از حریم خصوصی ما در اینترنت اقدام کنیم؟ پاسخ ما را به موضوع ما از VPN ها منتهی می کند.

Contents

راهنمایی کارشناسان

برخی از ارائه دهندگان در بازار ممکن است با ارائه خدمات خود صادق باشند. آنها ادعا می کنند سرورهای فیزیکی را در مکان های متنوع ارائه می دهند ، اما برخی از آنها در واقع مجازی هست به عبارت دیگر شما ممکن است به یک سرور در یک کشور متصل شوید ، اما یک آدرس IP اختصاص یافته به یک کشور رو به عنوان مثال ، سرور در چین می تواند در واقع از ایالات متحده باشد.

این بد است زیرا این به این معنی است که اطلاعات شما از طریق سرورهای چندگانه در نقاط مختلف جهان پیش از و روا. هیچ تضمینی وجود ندارد که مجرمان سایبری ، سازمان های اطلاعاتی مخفی یا شکارچیان نقض حق نسخه بردارورو رر.

برای جلوگیری از این مشکل کاربران باید برای بررسی مکانهای واقعی کک VPN آ مزمایش های مناسب را انجام دهن. در اینجا چهار ابزار وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید –

 1. ابزار تست پینگ توسط CA برنامه مانیتور مصنوعی
 2. Eina Traceroute توسط CA برنامه مانیتور مصنوعی
 3. BGP Toolkit توسط خدمات برق هورکرانه
 4. ابزار Sol·licitud de comandaments به نام CMD در ویندوز

– حمزه شهید ، BestVPN.co

امنیــت

بسیاری از سرویس های VPN امروز نیز شروع به اجرای اقدامات امنیتی بیشتری برای به نفع کاربران خود می کنند. این عمدتا به منظور جلوگیری از جمع آوری و ردیابی داده های آنلاین به طور عمده آغاز شد, اما اکنون گسترش یافته است تا شامل آگهی مسدود کردن و در مواردی حتی راه حل های ضد ویروس باشد.

نحوه کار VPN

Vés a l’àrea de la secció چگونه کچگن م N کNککرککککککککککککککککککککککککککککککککگگگگگگگببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببب بب با این حال ، برای کسانی که فقط مفهوم پایه را می خواهند ، کک VPN یک تونل امن از دستگاه شما به سرور Nآ ج پ پ پ ج ج ج ج ج ج ج ج ج VP.

جزئیات بیشتر VPN اولین پروتکل ارتباطی را از دستگاه شما ایجاد می کند. این پروتکل محدوده هایی را از نحوه انتقال داده ها از دستگاه شما به سرور VPN تعیین می کند. پند پروتکل اصلی VPN وجود دارد که رایج هستند ه هرچند ده هر کدام دارای مزایا و معایب خاص خود هستند.

پروتکل VPN مشترک

اگر چه بسیاری از پروتکل های ارتباطی وجود دارد ، برخی از جریان های اصلی که معمولا بدون در نظر درد ان درد اس بعضی از آنها سریعتر هستند ، برخی از آنها آهسته تر هستند ، برخی امن تر هستند ، بعضی دیگر کمتر. انتخاب شما بستگی به نیازهای شما دارد ، بنابراین ممکن است بخش خوبی برای شما باشد که با استفاده از یک اد اد اوا.

به طور خلاصه –

 • OpenVPN: پروتکل منبع باز که از سرعت متوسط ​​است اما پشتیبانی قوی رمزگذاری را ارائه می دهد.
 • L2TP / IPSec: این بسیار معمول است و سرعت مناسب را ارائه می دهد ، اما به راحتی توسط برخی از سایت هایی که کاربران N ر راربران N ی ر ر ر ر VP VP VP VP ر ر ر ر VP VP VP VP VP VP VP VP ر VPک VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP.
 • SSTP: به طور معمول در دسترس نیست و به غیر از رمزگذاری خوب است تا به خود را توصیه برای خود ندارد.
 • IKEv2: اتصال بسیار سریع و مخصوصا برای دستگاه های تلفن همراه مناسب است هرچند استانداردهای رمزنگاری رری.
 • PPTP: بسیار سریع ، اما در طول سالهای گذشته از نقاط ضعف امنیتی پر شده است.

مقایسه پروتکل های VPN –

1- OpenVPN

OpenVPN یس است پروتکل VPN منبع باز و این هم قدرت و هم ضعف احتمالی آن است. مواد منبع باز می تواند توسط هر کسی قابل دسترسی باشدکه بدین معنی است که کاربران قانونی نمیتوانند از آن استفاده کنند و در آن بهبود پیدا کنند, اما افرادی که نیات بسیار خوبی دارند, می توانند آن را برای نقاط ضعف و سوءاستفاده از آن مورد بررسی قرار دهند.

با این حال ، OpenVPN تبدیل شده است بسیار جریان اصلی و باقی مانده یکی از امن ترین پروتکل های موجود است. این پشتیبانی از سطوح رمزنگاری بسیار بالا از جمله آنچه که بیشتر به عنوان "رمزگذاری" Rumb 2048 کلید رمزگذاری 6لید 256 بیت نیاز به احراز هویت RSA 2048 بیتی و یک الگوریتم Hash SHA160 بیتی 1 محسوب می شود.

با تشکر از آن که منبع باز است, آن را نیز برای استفاده در تقریبا تمام سیستم عامل امروز, از ویندوز و iOS به پلت فرم های عجیب و غریب مانند روتر و دستگاه های کوچک مانند Gerd Pi اقتباس شده است.

به عنوان مثال – برخی از دستگاه های پشتیبانی شده توسط NordVPN – توجه داشته باشید که چگونه هر دستگاه ز خ ج ج ج ج ج ج ج ج ج ج ج ج ج ج ج ج ج ج ج ج

متاسفانه ، امنیت بالا دارای دامنه های خود است و OpenVPN اغلب بسیار کند است. با این حال بیشتر از یک تجارت است ، زیرا طبیعی است که هر چه نرخ رمزگذاری بالاتر استفاده می شود ، ز ز د ز ز ز ز ز ز ز ز ز.

Vegeu: Tunnel 2- Layer 2 (L2TP)

پروتکل Tunnel Layer 2 (L2TP) جانشین واقعی است نقطه به پروتکل تونل زدن نقطه (PPTP) و لایه پروتکل انتقال 2 (L2F). متاسفانه ، از آنجایی که آن را برای رسیدگی به رمزگذاری نتوانستند ، اغلب با پروتکل امنیتی IPsec توزیع شد. تا به امروز ، این ترکیب به عنوان امن ترین و بدون آسیب پذیری دیده می شود.

یک نکته مهم این است که این پروتکل از UDP در port 500 استفاده می کند ، به این معنی که سایت هایی که اجازه نمی دا رادوا.

روتکل Tunneling سوکت 3- Secure (SSTP)

پروتکل túnel de sockets segur (SSTP) یکی از معروف ترین افراد در میان افراد معمولی است, اما بسیار مفید است زیرا تنها از آنجا که از SP1 ویستا ویستا به طور کامل مورد آزمایش قرار گرفته, آزمایش شده و به هر تجسم ویندوز متصل شده است.

Configuració de la secció SSL / TLS 2048 بیتی بسا،،،،،،، SS SS SS SS SS SS SS SS SS SS SS SS SS SS SS SS SS SS SS SS SS SS SS SSL / TLS 2048. همچنین متاسفانه مایکروسافت اختصاصی است ، بنابراین بازرسی عمومی نیست – باز هم خوب و بد است.

4 de 4: Exchange Key Exchange 2 (IKEv2)

Exchange Keyboard Keyboard نس Keyه 2 (IKEv2) توسط مایکروسافت و سیسکو ساخته شد و در ابتدا به عنوان وروتکل تونلینگ در نظر در. بنابراین از IPSec برای رمزگذاری نیز استفاده می کند. مهارت آن در اتصال مجدد به اتصالات از بین رفته باعث شده است که در بین کسانی که برای استقرار موبایل VPN ها از آن استفاده می کنند, بسیار محبوب شود.

5: روتکل تونل زنی نقطه به نقطه (PPTP)

پروتکل تونل زدن نقطه به نقطه (PPTP) یکی از دایناسورها در میان پروتکل های VPN است. قدیمی ترین پروتکل های VPN با وجود اینکه هنوز مواردی از استفاده وجود دارد ، این پروتکل به درو ا در و د رد اح درد.

است چند آسیب پذیری شناخته شده است و از مدت ها قبل هم از افراد خوب و بد استفاده شده است و هم از نظر دیگر مط در حقیقت ، تنها آرامش بخشیدن به سرعت آن است. همانطور که قبلا ذکر شد ، اتصال امن تر امن تر است ، سرعت بیشتر به دیدن کاهش است.

روشهای رمزگذاری و قدرت

ساده ترین راه برای توصیف رمزگذاری که می توانم آن را در نظر بگیرم شاید اطلاعات را خراب کنم, به طوری که تنها فردی که راهنمای آن را داشته باشد می تواند آن را به معنای اصلی آن ترجمه کند.

به عنوان مثال یک کلمه – گربه را نگاه کنید.

اگر رمزگذاری 256 بیت را به آن یک کلمه بفرستم ، می توان آن را به طور کامل تکرار و غیر قابل شناسای کر. حتی سوپرکامپیوتر قدرتمند بر روی زمین ، میلیون ها سال تلاش برای رمزگشایی این کلمه با رمزگذاری 6 ا ب ب ب د و ای د و و روارد.

همچنين سطح رمزنگاري نمايي است ، بنابراين رمزنگاري 128 بيتي نيمي از امنيت رمزنگاري 256 را ارائه نمي دهد. کارشناسان معتقدند که اگر چه هنوز باشکوه است رمزگذاری 128 بیتی به زودی شکسته خواهد شد.

این روش های رمزنگاری و نقاط قوت معمولا به صورت خودکار به کار می رود, بسته به برنامه ای که ما از آن استفاده می کنیم, مانند ایمیل, مرورگرها و یا برنامه های دیگر. VPN ها از سوی دیگر به ما اجازه می دهند که کدام نوع رمزگذاری را که میخواهیم انتخاب کنیم ،ک ت ج ر ر ر ر ر ر ر ر ر ک ر ر ک ک ر را.

به این ترتیب ما می توانیم عملکرد VPN ما ر ظ ت ی برای مثال ، برخی ممکن است رمزگذاری شدید را امتحان کنند و مایل باشند قربانی سرعت شوند. دیگران ممکن است سرعت را ترجیح دهند و بنابراین سطح پایین تر رمزنگاری را قبول می کنند.

همه اینها لازم است و تحت تأثیر رمزگذاری قرار می گیرند; زیرا هنگامیکه به یک سرویس VPN وارد می شوید, داده های ارسال شده در هنگام تلاش برای مرور اینترنت از طریق اتصال VPN رمزگذاری شده انجام می شود.

تجربه VPN شخصی من

من الان هستم تحقیق آ مزمایش و آزمایش در VPN ها برای بخش بهتر یک سال. در حالیکه من هنوز نمی توانم یک کارشناس فنی در VPN ها باشم ، برای اطمینان متوجه شدم بیشتر از آ د و و و و و و و و و و و و و و و و و در.

آزمایش های من شامل استفاده از VPN ها در پلت فرم های مختلف از جمله برنامه های تلفن همراه آندر و دور. بعضی از آنها خوش طعم هستند ، اما بعضی ها کاملا نا امید شده اند.

من باید بگویم که در پایان روز ، بدون توجه به توانایی یک محصول ، هیچ دلیلی برای هیچ یک از ای ترات درر و بله ، من بی کفایتی و خجالت را به عنوان "خدمات بد خدمات مشتری" می شناسم.

تجهیزات

در بیشتر موارد ، تست های من با استفاده از یک مشتری VPN نا ببببیب کککبربببب VP VP VPنص VP VPشششششششششششکشششششششششششزززز مزززز مبز وزز این معمولا خوب است و من متوجه شدم که معمولا این مورد است که در آن سختافزار ما در خانه ما VPN را بیشتر از سروو.

مهمترین چیزهایی که من در مورد تجهیزات آموختم این است که اگر قصد دارید VPN را به طور مستقیم بر روی روتر خود مستقر کنید, باید از یک عامل بسیار مهم مطلع شوید – VPN شما باید یک پردازنده لگد زدن دارد. این معمولا محدود به محدوده قیمت "Oh Déu meu" از روترهای بی سیم مصرفی است و حتی در آن نیز کاملا محدود است.

ب VP عععثثثثث،،،چد،،،، ،،چچ VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP As As As As As As As As As As As As As As As As As As As As As Asک As Asد As As As Asus As As As As Asزززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززر Més informació sobre el punt de trobada: més informació sobre la màquina (WiFi LAN) de 400 + Mbps de WiFi Wi-Fi. با این حال ، تنها زمانی که VPN راه اندازی شد ، توانایی در حدود 10 Mbps را مدیریت کرد. در این نرخ ، پردازنده در حال حاضر به طور مداوم در 100 ٪ colar.

نوع رر شمشششش ما شش موشششددددددددOGOGکOG ROGOG ROG R R R Rتتتتتتتتتتتتتتت Net Net Net Net Netت Net Netتتتت Netت Netهتههتتتهتتتتتتتتتتتتههههتتتتههتهتتتتتتتهتتتتتهتتهتتتتتتتتتتتتتتت تتی حتی اگر سرعت اینترنت شما سریع باشد ، تنگنا روتر شما خواهد بود.

اتصال به اینترنت

من شروع به آزمایش VPN ها در خط 50 Mbps کردم که به سرعت به سرعت تبلیغ شد – من معمولا حدود 40-45 Mbps را در اختیار در نهایت من به خط 500 Mbps منتقل شدم که حدود 80 ٪ از سرعت های تبلیغ شده – به طور معمول 400-410 Mbps را می گیرم.

این تنها زمانی بود که من به یک خط سرعت بالاتر رفتم که متوجه شدم که بسیاری از VPN ها به دلیل ترکیبی ز از ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز این شامل دستگاهی است که شما آن را اجرا می کنید ، فاصله بین شما و سرور VPN شما انتخاب می ی ب ز ب گذ ر گذ د گذ د گذ د گذ د د.

Veure VPN را استفاده کرده ام

1- جریان

در ابتدا تست سرعت بالا بود ، فقط برای حفظ یک رکورد و همچنین تجربه. هنگامی که یک خط یپیه ر ا ای ا اککپکککک،کک،ووووووووو .و. .ور…. .وم. .جمم.. .و .جمم .ج. .مو .جومم .وججوجججج .ووم .ممجوو… .و .وو .ومم… برای اکثر موارد ، متوجه شدم که تقریبا تمام VPN ها قادر به پخش ویدئوهای XHTML UHD 4k هستند.

2- Torrent

البته تورنتینگ نیز مورد آزمایش قرار گرفت و من متوجه شدم که ناامید کننده است. من فکر می کنم زمانی که سرعت اینترنت شما در اینترنت به یک نقطه مشخص برسد, خواهید دید که عملکرد سرویس VPN ها به طور چشمگیری کاهش می یابد مگر اینکه به طور قابل توجهی به زیرساخت های بهتر سرمایه گذاری کنید.

3- بازی

من واقعا نمی توانم بازی کنم (حداقل بازی هایی که برای عملکرد VPN اهمیت دارند) ، اما زمان های پینگ رار گگ شششبببببببببببب ککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک زمان های پینگ خیلی بیشتر از شما از سرور VPN.

Informació sobre VPN سوالات (FAQ)

آیا برای استفاده از VPN به اتصال اینترنت نیاز دارم؟

ککککNNککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککدددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد ههد.

هزینه سرویس VPN چقدر است؟

مانند همه ارائه دهندگان خدمات ، شرکت های VPN بیشتر ارائه دهندگان خدمات VPN شرایط پرداخت های مختلفی از جمله ماهانه ، سه ماهه و غیره را ارائه می دهند. بیشتر مواقع طولانی تر از این طرح ، نرخ ماهیانه شما ارزان تر خواهد بود ، اما شما مجبورید کل قراردد رار پیش بینی می کنید برای قراردادهای ماهانه به طور متوسط ​​بین 9 تا 12 دلار در ماه پرداخت کنید و تخفیف داد داد دادود.

در اینجا لیست وجود دارد بهترین خدمات VPN جایی که ما قیمت ها و ویژگی ها را با هم مقایسه می کنیم.

آیا استفاده از VPN سرعت اینترنت من را کاهش می دهد؟

VPN ها قبل از هر برای محافظت از هویت شما و ایمن نگه داشتن اطلاعات شما طراحی شده اند. متأسفانه ، یکی از عوارض جانبی رمزگذاری که برای محافظت از داده های شما استفاده می شود این است که اتصال یک اتتاا رور. به عنوان یک قانون اساسی ، انتظار دارید که هنگام استفاده از VPN بیش از 70 ٪ از سرعت واقعی خط دود را بدست فاکتورهای دیگری مانند فاصله از سرور VPN ، بار سرور و ریره نیز در سرعت اینترنت شما تأثیر می گذارد با استف.

اتصالات VPN چقدر سریع می تواند ادامه یابد؟

بیشتر ارائه دهندگان خدمات VPN به شما خواهند گفت که سرعت شما را محدود نمی کند. با این حال ، شرایط دیگری نیز باید در نظر گرفته شود. همانطور که در بالا ذکر شد ، انتظار داشته باشید چیزی بیشتر از a دریافت نکنید از سرعت خط واقعی شما

تنظیم اتصال VPN چقدر دشوار است؟

به درستی آن باید به سادگی نصب برنامه و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود باشد. پپ نککککککککککک ببببببببببببدددددکددددد VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VPا VP VPا VP VPا VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VPش VPششدش متأسفانه ، این همیشه بهترین راه حل نیست و ممکن است برخی از اتصالات برای عملکرد مطلوب مورد نیاز باشند. بسیاری از ارائه دهندگان خدمات VPN مانند NordVPN, Surfshark و ExpressVPN آموزش هایی در مورد چگونگی انجام این کار را خواهید داشت, در حالی که وقت آن نرسیده است تا با کارمندان خدمات مشتری خود در تماس باشید.

چه دستگاه هایی را می توانم VPN را روشن کنم؟

این بستگی به ارائه دهنده خدمات VPN با شما دارد. تقریباً همه ارائه دهندگان به همراه سیستم عامل های اصلی تلفن همراه از Windows ، MacOS و Linux پشتیبانی می کنند. بسیاری از استقرار روتر نیز پشتیبانی می کنند () در حالی که تعدادی از دستگاه های عجیب و غریب تر مانند.

از آنجا که رمزگذاری 256 بیت اتصال من را بسیار کند می کند ، ایا استفاده از رمزگذاری 128 بیتی برای من بی خطر است

از آنجا که این کمی مشکل است کاملاً قوی هستند سوالی که باید از خود بپرسید این است: "حریم شخصی و امنیت آنلاین من برای من چقدر ارزش دارد؟"

L’aprenentatge de کسا می داند که من از VPN استفاده می کنم؟

برخی از وب سایت ها سعی می کنند از کاربران VPN خودداری کنند و راه هایی برای شناسایی تناسای ورودو اN راد اد. خوشبختانه ، VPN ها از این اطلاعات آگاه هستند و با اقدامات متقابل که کمک می کنند ، مطرح شده اند. مراقب باشید که ارائه دهندگان خدماتی که خفیف یا سرور را هدف قرار می دهند.

آیا فقط می توانم از افزونه مرورگر VPN استفاده کنم؟

من برخی از افزونه های مرورگر VPN را امتحان کردم و متوجه شدم که بیشتر آنها به دو دسته اصلی تقسیم می شوند. کسانی هستند که به عنوان پروکسی عمل می کنند و تنها اتصال خود را از سرور باز می کنند و بعضی از آنها به عنوان یک کنترل مرورگر برای یک برنامه VPN کامل عمل می کنند. این به این معنی است که شما هنوز نیاز به یک برنامه VPN نصب شده برای استفاده از افزونه دارید. پسوند مرورگر VPN Informació sobre خدمات VPN کامل نیست.

آیا استفاده از VPN قانونی است؟

بلبرووخگگگگگکثکثکثککککککککککککککک ل ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VPصصصصصصصصصصصصصصصص……………………………………… در موارد شدید ، بربی از کشورها نه تنها استفاده از VPN بلکه کاربران بالقوه زندان VPN را نیز ممنوع می کنند. خوشبختانه ، تعداد معدودی از کشورها هستند که تاکنون VPN ها ممنوع شده اند.

A la secció de VPN, a la secció, a la secció غیرقابل, a la ر ق ر ر ر ر

این امر تا حد زیادی به میزان اطمینان شما از اتصال VPN و ارائه دهنده مورد نظرتان بستگی دارد. موارد بسیاری رخ داده است که کاربران VPN پس از اعتقاد داشتن به ارائه دهنده خدمات ، د د د د د د گ گ م گ گ گ م گ م م گ گ گ رر.

Tipus de correu electrònic: VPیا به VPN نیاز دارید؟

حریم خصوصی شخصی آنلاین تحت محاصره از بسیاری جهات است و به نظر می رسد که یک شبه اتفاق افتاده است. روزهایی که ما فقط مجبور به نگرانی در مورد جنایتکاران اینترنتی شدیم, رفته اند, اما اکنون نیز باید درباره شرکت ها نگران باشیم دولت هایی که می خواهند اطلاعات ما را سرقت کنند برای همین دلیل – برای بهره برداری از اهداف خود.

بهرطططططط،،،،،،نی،،، م ککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککددد د ا د ا ا ا د د د د د د د سؤال چیزی نیست که بتوان با پاسخ ساده یا نه پاسخ داد.

VPN del fitxer electrònic VPN (میلیارد دلار) – Fitxa: Statista

با این حال ، از میزان افزایش در ارزش بازار جهانی VPN ، من می یویم که احتمالا شما به زودی یا بعدا نیاد دار. زمان گذشته است که کاربران فردی از حریم خصوصی و امنیت خود برای دسترسی به اینترنت مطلع شده و به دنت.

ما همواره با استفاده از اینترنت به همان شیوه ای که همیشه در اختیار داریم استفاده می ک ی ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف د د د رط درست است که ویروس ها و تروجان ها ما را محتاط تر ساخته اند ، اما تغییرات زیادی نداشته است.

شخصا احساس می کنم که پذیرش یک سرویس VPN باید مرحله بعدی هر کاربر اینترنت باشد. نیاز فوری به خارج شدن از ذهنیت وجود دارد که ما با آنچه که ما به صورت آنلاین انجام می دهیم تهدید نمی.

ثخثًیخخخخخخخ یییککبببببببببببببببببببببببببببببببببببب…………………………………………. ا اکک ا ا ا اک ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا در حین انجام این کار, اطلاعاتی از قبیل عادتهای مرور وی, دوست داشتن / دوست نداشتن, موقعیت مکانی و موارد دیگر جمع آوری شده توسط مقامات یا سازمانها آیا این فکر به اندازه کافی ترسناک نیست که بتواند نوعی عمل را مجبور کند?

بنب،،،،،،،،ننننن م مگگگگگگگگگگ،،،،،،،،، گببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببب.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map