* بروزرسانی: Guhat را در VPS رایگان حذف کرد ، تغییر قیمت cPanel اضافه کرد و قیمت گذاری به روز شده را روران.


وقتی که می آید میزبانی وب سایت گزینه های مختلف زیادی وجود دارد. هر کدام شایستگی های خاص خود را دارند ، از نظر ویژگی ها و قیمت ها متفاوت است. امروز می (واهیم نگاهی دقیق تر به میزبانی Virtual Private Server (VPS) انجام دهیم.

میزبانی VPS به شما امکان می دهد دارایی های وب خود را در فضایی که پیکربندی شده است برای ذخیره و احساسکسر.

میزبانی VPS چیست؟

Informació sobre el servidor privat virtual VPS VPS és a la vostra disposició: a la secció de VPS, a la secció, a la secció, a la secció de VPS, a la secció. این بدان معنی است که این سیستم عامل (OS) ، برنامه ها ، منابع و تنظیمات خاص خود را دارد. همه اینها در یک سرور قدرتمند واحد موجود است. هر سرور می تواند چندین حساب VPS روی آن داشته باشد.

میزبانی VPS چگونه کار می کند؟

همانطور که از این نام پیداست ، کل فرضیه میزبانی VPS حول محور مجازی است. با استفاده از این فناوری ، کل سرورها را می توان "تقسیم" کرد و به افراد مختلف اختصاص داد.

آنها دارای یک سرور فیزیکی واحد هستند, اما هر یک از مزایای این که بتوانند فضای خود را تنظیم و پیکربندی کنند, گویی که کاملا متعلق به آنها است, به دست می آورند. این میزان انعطاف پذیری بالایی را به همراه یک عنصر اضافی از حریم خصوصی به آنها می دهد – برای بخشی از هز ان ره.

فن آوری مجازی سازی, سرور را به عنوان یک کل ارزیابی می کند و سپس منابع را بین حساب های مختلف بر اساس آنچه که دارندگان حساب برای آنها پرداخت کرده اند, تقسیم می کند. به عنوان مثال ، اگر سرور 128 گیگابایت رم داشته باشد ، ممکن است آن را در 2 یا بیشتر قسمت تقسیم کند.

سپس به هر دارنده حساب میزان RAM را طبق قرارداد میزبانی خود اختصاص می دهد. منابعی که برای هر حساب اختصاص داده می شود فقط برای آن حساب کاربری دارند و حتی در صورت ناران است است است ادن است است ادرد.

VPS میزبانی چیست؟ بزرگترین تفاوت بین میزبانی مشترک و VPS چگونگی به اشتراک گذاشتن منابع سرور است. توجه داشته باشید که منابع سرور اختصاصی (مانند RAM و CPU CPU) به هر تکه VPS اختصاص داده می شوند.بزرگترین تفاوت بین میزبانی مشترک و VPS چگونگی به اشتراک گذاشتن منابع سرور است.

Viu a la secció نککنط ککک Vک، Vکر V V V V V V V V V V V V V V V V V V V V V V V VPS

 • منابع تضمین شده – حافظه ، زمان پردازش ، ذخیره سازی و غیره هرگز به اشتراک گذاشته نمی شوند.
 • امنیت بهتر سایت – وب سایت (های) شما در یک محیط جداگانه میزبانی می شوند. اگر اتفاق ناگواری به حساب همسایه شما بیفتد ، تاثیری در شما نخواهد گذاشت. و
 • درجه بالای چابکی – شما قدرتهای اداری سطح سرور مانند دسترسی به روت ، انتخاب سیستم عامل و موارد دگور د.

مزایای میزبانی وب VPS

Vés a l’expressió de la versió VPS a l’aplicació کامل قیمت ، عملکرد ، امنیت ، مقرون به صرفه ، و حریم خصوصی است. برخی از مزایای شگفت انگیز شما با استفاده از خدمات ؛

 1. هزینه اشتراکی خدمات
 2. راه اندازی سرور سریع
 3. دسترسی بهتر سرور با کنترل بیشتر
 4. محیط خصوصی وجود دارد
 5. سطح مشابهی از خدمات به عنوان یک سرور اختصاصی
 6. مقیاس پذیری برای استفاده طولانی مدت بهتر

اشتراک در مقابل VPS در مقابل اختصاصی میزبان سرور

برخی ممکن است به دلیل تعدد انتخاب در هنگام اشتراک ، VPS و میزبانی اختصاصی کمی اشتباه گرفته شوند. بگذارید یک تحلیل و مقایسه کوتاه انجام دهیم تا تفاوتهای کلیدی را بهتر بشناسیم.

سرویس میزبانی

میزبانی شبیه به اشتراک گذاری یک اتاق با دیگران است.

میزبانی مشترک مانند شما در یک اتاق با بسیاری از دوستان زندگی می کنند. این بدان معنی است که شما باید در یک اتاق قرار گیرید و شما باید هزینه های چندین چیز را تقسیم کنی و اق درا.

با این وجود ، داشتن چندین فرد مشترک در فضای یکسان ، به معنای آن است که باید درجه ای از دادن و گرفتن منابع باید به اشتراک گذاشته شوند (به عنوان مثال 5 نفر که برای استفاده از دستشویی می چرخند).

همچنین این بدان معنی است که آنچه در یک دوست تأثیر می گذارد ممکن است بر شما نیز تأثیر بگذارد. گک ا اززززززففففککککککککککککککککککآک ا ا اگذ ا ا ا ا ا ا اششششش ا ا ا ا ا اشششششششش ا اشش ا اش ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا اشش ا ا ا ا ا اش اششششششششششششششششششش شوو هر آنچه در آن اتاق است قرار است در بین همه شما به اشتراک گذاشته شود (صدایی کمی غیراخلاقی است ، درست ا،.

بسیاری از دارندگان وب سایت وجود دارند که به همین دلیل ساده تر و آسان برای مدیری ترد ادرد ادرد اج ارائه دهندگان خدمات میزبانی از مراقبت از سرور مراقبت می کنند ، بنابراین صاحبان وب فقط باید روی ساخت و و راد براد.

داشتن منابع مشترک گاهی اوقات می تواند شرایط پیش بینی نشده ای داشته باشد. به عنوان مثال ، اگر یک وب سایت بسیار شلوغ بود و از منابع زیادی استفاده می کرد ، وب سایت شما ممکن است منا این امر بدون هیچ تقصیری در عملکرد سایت شما تأثیر خواهد گذاشت. تنها امید شما برای حل مسئله در صورتی است که گرگ منابعی منابع مورد استفاده خود را منتشر کند یا میزبان وب.

ارائه دهندگان میزبانی وب VPS: میزبانی وب InMotion, TMD میزبانی, تالارها

سرور اختصاصی

میزبانی سرور اختصاصی مانند یک خانه ی ییلاقی است.

میزبانی اختصاصی سرور مانند مالک بودن یک خانه است. شما آزاد هستید که هر جا که در اموال خود هستید که دوست دارید حرکت کنید. با این حال ، شما باید وام مسکن و صورتحساب را که می تواند گران باشد ، پرداخت کنید.

به طور مشابه ، در یک سرور اختصاصی واقعی ، کل سرور را که با هیچ کس دیگری به اشتراک گذاشته نشده است ، د شما می توانید کنترل کاملی بر کلیه خدمات دریافت کنید. متأسفانه ، این همچنین گرانترین گزینه میزبانی است و برای مدیریت به برخی مهارت های فنی نیاز دارد.

معمولاً توسط کسانی که وب سایتهایی با نیازهای خاص دارند استفاده می شود. این می تواند شامل توانایی کنترل سطح بالای ترافیک وب یا افزایش نیازهای امنیتی باشد.

منابع مرتبط

ما همچنین تعدادی از راهنمای عملی و مفید میزبانی را برای کسانی که در حال جستجو برای یک میزبان وب هستد.

 • لیست کامل ارائه دهندگان خدمات میزبانی ما بررسی شده است
 • راهنما: مشکلات و راه حل ها با میزبانی وب ارزان
 • Nota: ت اییر از HTTP به HTTPS (SSL)
 • نحوه میزبانی حساب های ایمیل کسب و کار شما
 • چگونه برای خرید یک نام دامنه جدید یا موجود
 • چگونه می توان یک میزبان وب را بدون هیچ وقت از بین برد
 • فهرست بهترین خدمات میزبانی که ما توصیه می کنیم
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me