Rishikimi LunarPages

LunarPages ka lindur nga Add2Net në vitin 2000 dhe kompania lulëzon për mrekulli nën administrimin e Ron Riddle.


Unë kam qenë një tifoz i madh i Lunarpages përsëri në 2004/2005. Fatkeqësisht, gjërat u kthyen të shëmtuara disa vjet mbrapa – mbështetja e klientit nuk mund të vazhdonte më shumë, kishte shumë pak kohë në serverin LunarPages dhe kompania kaloi nga cPanel në programin e brendshëm. Unë anulova llogarinë time LunarPages në mes të vitit 2010 dhe nuk e di se si po bën tani hosti i uebit.

Duke parë nga jashtë, ka shumë ndryshime në LunarPages – strukturat e çmimeve dhe paketat e pritjes janë krejtësisht të ndryshme nga e kaluara.

Vizitoni LunarPages Online

Për më shumë detaje ose për të porositur LunarPages, vizitoni (lidhja hapet në një dritare të re): https://www.lunarpages.com 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map