30 tipů na Blogger, jak rozšířit čtenářství blogů

Vytvoření blogu, který přitahuje čtenáře od návratu, je cílem každého bloggera.


Všichni víme, že psaní příspěvků na blogu samo o sobě nezíská výsledky. Náš blog musí mít publikum, které čte obsah a zabývá se ním.

Proč je důležité přilákat věrné čtenáře blogů? Na WordPress.com je 73,9 milionu příspěvků za pouhý měsíc (prosinec 2016, zdroj).

Naštěstí existuje mnoho věcí, které můžeme udělat, abychom udrželi návštěvníky, aby se vraceli k dalšímu. Můžeme psát delší obsah, integrovat tento obsah do sociálních médií, propagovat náš blog, nabízet jedinečné funkce atd.

V předchozích příspěvcích na blogu jsme také navrhli několik způsobů, jak rozšířit čtenářství blogů:

 1. Rozšiřte svou techniku ​​vyprávění a připojte své čtenáře.
 2. Využijte bezplatnou telefonní službu k přilákání posluchačů.
 3. Začněte s video marketingem pro svůj blog.

Ale který z nich je nejúčinnějším nebo nákladově nejefektivnějším způsobem, jak začít?

Odborníci Tipy pro růst čtenářů blogu

Pro lepší představu jsem oslovil 30 blogerů s jednou otázkou:

“Jak roste vaše čtenářství blogů?”

Odpovědi byly poučné. Když jsem začal sbírat zpětnou vazbu, naučil jsem se mnoho užitečných tipů.

Zde je seznam bloggerů v žádném konkrétním pořadí:

Michael Pozdnev / Lisa Sicard / Kulwant Nagi / Ashley Faulkes / Sharon Hurley Hall / Chris Well / Nate Shivar / Daren Low / / Brian Jackson / Harleena Singh / David Hartshorne / Amanda Menzies / Jasper / Stuart Davidson / Mike Allton / Tereza Litsa / Cent Muru / trenér Kathryn / Chris Makara / Marina Barayeva / Bill Achola / Patricia Weber / Michael Karp / Jason Quey / Lorraine Reguly / Viktor Egri / Dante Harker / Susan Payton / Justice Mitchell / Julie Blakley

Takže si udělejte pohodlí a pojďme k tomu!

Michael Pozdnev – IWannaBeABlogger

Pozdnev sdílí, že v případě silné konkurence je velmi důležité zvolit správnou strategii pro zvýšení počtu čtenářů.

Vybral jsem si způsob budování vztahů s ostatními blogery. Způsob přátelství, “sdílel. “Vybral jsem si své budoucí přátele z komentátorů.” Ti, kteří komentovali články týkající se mého tématu.

Takto přišel Pozdnev se svou technikou zásahu do bloggerů – BFF Commenter Technique.

“Pokud se podíváte blíže, uvidíte, že každý z mých článků dostane více než 90 komentářů a 1k sociálních podílů.” Všechno to bylo možné díky přátelství. “

Jakmile měl Pozdněv přátele, začal se jeho provoz ze sociálních médií i vyhledávačů rozrůstat. “A co je nejdůležitější, dostal jsem podporu od stejně smýšlejících lidí!”

Lisa Sicard – InspireToThrive

Lisa Sicard se naučila růst své čtenářství blogů pravidelným komentováním blogových příspěvků jiných lidí. Doporučuje, aby se stala známou jako hlavní komentátor ve vašem konkrétním výklenku.

Další způsob, jak rozšířit vaše publikum na blogu, abychom rozšířili váš seznam e-mailů. Nabídka bezplatné eKnihy nebo produktu. Neprodávejte e-maily a neposkytujte svým čtenářům skvělé informace. Nezapomeňte ji propagovat na svém blogu a na konci vašich příspěvků.

Sicard také věří, že dalším způsobem, jak si vybudovat své čtenáře, je nečinit přestávky příliš dlouho (30 a více dní).

Dodala: „Mnoho lidí neustále začíná a odchází, takže váš seznam je jako otáčivé dveře. Vždy tam někde nějakým způsobem, abyste si toho všimli. Nebuďte na každé sociální síti, vyberte ty, se kterými se cítíte dobře a které pro vás pracují! “

Kulwant Nagi – BloggingCage

Kulwant Nagi sdílel, že hostující blogování může být jedním z nejlepších způsobů, jak rozšířit čtenářství blogů. Hostujícími blogováním si můžete vytvořit svou přítomnost před relevantním publikem, které již navštěvuje skvělé blogy.

Nagi řekl: „Napište podrobný obsah EPIC a odešlete jej na kvalitní blogy. Pokud publikum spojíte se svými slovy, pravděpodobně navštíví váš blog prostřednictvím autorského bio. “

Nagi také povzbudil blogery, aby se zapojili do zvukových, obrazových a textových rozhovorů na jiných specifických blogech. “Sdílejte svůj příběh se světem.” Sdílejte jedinečné tipy, které přinášejí dobré výsledky. Můžete klepnout na více lidí a přilákat je do svého blogu. “

Ashley Faulkes – MadLemmings

Ashley Faulkes sdílí, že jedním z nejlepších způsobů, jak zapůsobit na lidi a přimět je, aby se stali fanoušky, a čtenář je vytvořit úžasný obsah.

“Vím, že to samo o sobě nepomůže.” Dovolte mi tedy uvést příklad spolu s několika důvody … “nabídla.

Mohli byste napsat 10 zajímavých blogových příspěvků na témata, která jsou zbita k smrti (což je dnes téměř nevyhnutelné) NEBO můžete napsat něco úžasného, ​​co je „nad a za“ to, co už je venku. Jistě, to trvá 5x tak dlouho, ale určitě vyniknete a získáte mnohem více čtenářů.

Chceš příklad?

Před několika měsíci jsem napsal příspěvek o tom, jak vytvořit nejlepší obsah SEO. Porouchal všechny aspekty psaní obsahu a optimalizoval jej pro SEO.

Zahrnoval tolik detailů a příkladů, kolik jsem mohl najít. Měl obrázky, citace, videa a dokonce jsem vytvořil infographic, abych s tím šel.

Faulkes cítí, že vytvořením tak úžasného obsahu zjistíte, že se nejen sdílí a je propojen s mnohem více, ale v důsledku toho získáte mnohem více pozornosti a čtenářů. Například výše zmíněné místo má na sociálních médiích 2 300 akcií.

“Ujistěte se, že najdete správné téma (pro vaše místo a publikum) a něco, co můžete porazit konkurenci na prvním místě.”

Sharon Hurley Hall – SharonHH

Sharon Hurley Hall si hlavní čtenářskou základnu rozšiřuje prostřednictvím inteligentního sdílení na sociálních sítích.

Používám Twitter hodně, ale je to tak zaneprázdněné, že je pro lidi snadné zmeškat to, co sdílíte. Abych tomu čelil, musím dostat svůj obsah před různé lidi v různých časech. K tomu používám dva nástroje: Missinglettr a Buffer. Když propojíte svůj blog s Missinglettr, vytvoří kampaň s obrázkovými a textovými tweety, která se spustí v následujícím roce. Můžete přidávat a upravovat hashtagy a mazat aktualizace, které se vám nelíbí, a poté kampaň schválit.

Protože Hall také píše o spoustě blogů (s odkazy zpět na její vlastní stránky), chce tento obsah propagovat také. Ona sdílela: “To je místo, kde Buffer přichází. I Buffer příspěvek, pomocí funkce Power Scheduler posílat mírně odlišné aktualizace za měsíc nebo více. Také zkontroluji analytiku vyrovnávací paměti, abych zjistil, které aktualizace se povedly dobře, takže je mohu později sdílet znovu. “

“Tato strategie nejen rozšiřuje čtenářství mého vlastního blogu, ale také přitahuje klienty, kteří chtějí, abych pro ně blogoval profesionálně – dvojité vítězství!”

Chris Well – BuildYourBrandAcademy

Chris Well má jedinečný způsob, jak přivést do vašeho blogu více čtenářů. Propaguje stále zelené články o sociálních médiích. Jak to uvádí, propaguje je „opakovaně“.

Sdílel: „Příliš často blogéři pošlou jednu zprávu, kterou s tím udělají. Avšak pouze procento sledujících uvidí jeden příspěvek. Ideální je proto rozesílat více příspěvků v různých časech v různých dnech, abyste oslovili více svých sledovatelů. “

Dobře nabízí jednoduchý tříkrokový plán, který vám pomůže propagovat stále zelené články:

 1. Vytvořte tři nebo čtyři způsoby, jak tuto část obsahu popsat. Zkuste přistupovat k příspěvku z různých úhlů nebo najít různá zajímavá místa.
 2. Vytvořte vhodnou grafiku sociálních médií, která bude tyto příspěvky doprovázet. Používejte bezplatné nástroje jako Pablo nebo Canva.
 3. Naplánujte tyto příspěvky do nekonečného cyklu pomocí bezplatných nástrojů, jako je Recurpost nebo Social Jukebox.

Nate Shivar – ShivarWeb

Nate Shivar se zaměřuje na uživatelské persony, aby zjistil, kdo by byl dobrým čtenářem pro svůj blog a jak zacílit na tyto čtenáře.

„Mám 3 uživatelské persony, které zastupují lidi, kteří by pro můj blog byli dobrí. Vyvinul jsem obsahová témata, která řeší jejich obavy. V rámci těchto obsahových témat dělám hluboký obsah & výzkum klíčových slov, aby přesně zjistil, jaký obsah chtějí & co chtějí vidět v tomto obsahu. “

Po zveřejnění provádí Shivar standardní sociální, e-mailovou propagaci a placené sociální reklamy. “Ale hlavními dvěma věcmi jsou to, že v průběhu času zůstanu konzistentní a udržuji svůj nejúspěšnější starý obsah aktualizovaný a svěží.”

V průběhu času je budování čtenářů jako stavba zdi – přidejte cihlu po cihle a nenechte ji spadnout.

Daren Low – Bitcatcha

Jednou z metod, kterou Daren Low používá k růstu své čtenářské veřejnosti, je nabídnout hostům příležitost zveřejnit příspěvek na jeho webu.

Zpočátku to zní divně, protože se zdá, že místo toho, abych rozšířil své čtenáře, jsem je vyhodil. Myslím si však jinak, protože s hostujícími blogery v okolí, nejen že se setkávám s více lidmi (sami hostujícími blogery), dostávám zdarma propagační akce pro svůj blog.

Metoda funguje dobře, protože je to win / win. Hostující bloggerové osloví publikum na webu Low’s, ale také jeho blog se dostane do kontaktu, když sdílí hostův příspěvek na svých sociálních mediálních kanálech.

“Výsledkem je, že oba jsme dostali příležitost zapojit se do čtenářů druhých.” Vidím to jako oboustranně výhodnou situaci. Navíc je získání reklam na Facebooku účinným způsobem, jak rozšířit můj dosah. Příspěvek Boost-post se hodí pro propagaci blogových příspěvků pro mnohem větší dav. Tyto dvě metody však fungují pouze v případě, že dotyčný blogový příspěvek má nejvyšší kvalitu. “

Brian Jackson – BrianJackson

Blog Briana Jacksona rostl jedinečným způsobem. Začal s osobním brandingem na brianjackson.io a nakonec ho přenesl na značku woorkup.com, jak je nyní.

“Zjistil jsem, že i když budu udržovat věci osobnější, mám mnohem větší angažovanost od lidí.” Myslím, že jako společnost jsme přirozeně lépe spojeni s lidmi, spíše než se značkou. Proto vždycky psám první osobu. “

Další věc, kterou Jackson dělá, je pokusit se sdílet tipy a strategie, které má na Googlu těžké najít. Dodal: „Samozřejmě, že dělám výzkum klíčových slov, ale sdílení tipů, které nebyly tisíckrát znovu hašovány, myslím, že mi poskytlo výhodu v některých částech mého obsahu. Pokud něco Google a nemůžu najít odpověď do 5 minut, okamžitě přemýšlím o tom, že se z toho stane blogový příspěvek. Tím se zvyšuje registrace k odběru novinek a také se vytvářejí skvělé konverzace od čtenářů, protože s největší pravděpodobností se nikde nikde nesetkali s obsahem. “

Jackson cítí, že # 1 způsob, jak rozšířit svůj blog, je díky důslednosti a disciplíně.

Neexistuje žádná rychlá cesta k úspěchu s blogem, musíte dát do času a úsilí a nakonec uvidíte návrat. A pokud právě začínáte, držte se ho alespoň 6 měsíců. Našel jsem na nových webech, 6 měsíční známka se zdá být sladkým místem, kde se věci začnou dít.

Harleena Singh – Aha-Now

Harleena Singh radí, pokud jde o rozšiřování čtenářů vašich blogů, s více přístupy. Řekla: „Můžete využít propagace sociálních médií a budovat vztahy, používat komentáře k blogům a přispívat příspěvky hostů na stránkách s vysokou návštěvností, připojit se k blogovacím komunitám a na svém blogu provádět zajímavé události.“

Dodává, že vše, co musíte udělat, je být kreativní a produkovat kvalitní obsah, který je pro čtenáře užitečný – dát hodnotu a učinit čtenáře cenným.

Pokud se soustředíte na CRUX blogů, tj. Na obsah + vztahy + uživatelský zážitek, určitě uvidíte nárůst čtenářů blogů.

David Hartshorne – ByteOfData.com

David Hartshorne poukazuje na jednu klíčovou věc: „Musíte propagovat svůj blogový příspěvek. Ano. Publikování je pouze začátek. “

Organický provoz z vyhledávačů bude trvat dlouho, než se zhmotní na novém blogu, takže reklama může být životně důležitá.

Takže zde je několik věcí, které můžete udělat hned, abyste získali nějaký provoz na svém blogu podle Hartshorne:

 1. Zeptejte se svých přátel – S e-mailem nebo zdvojováním partnerů není nic špatného a žádáte je, aby váš příspěvek označili jako „Sdílet a sdílet“. Každý kousek pomáhá.
 2. Zaslat svůj seznam e-mailem – Pokud máte ve svém seznamu e-mailů lidi, informujte je o svých nových příspěvcích. Pokud seznam e-mailů nemáte, začněte jej budovat.
 3. Příspěvek na sociálních médiích – Příspěvek na každý z vašich účtů na sociálních sítích, aby se tam míč rozbalil. Poté přidejte do vyrovnávací paměti, aby se zpráva v následujících hodinách / dnech několikrát opakovala.
 4. Upozornit influencery – Pokud jste ve svém příspěvku uvedli osobu nebo společnost, dejte jim o tom vědět. A požádejte je, aby se o ně podělili se svým publikem.
 5. Blog Promotion – Vyzkoušejte tyto kanály pro začátečníky: JustRoutube, CoPromote a Triberr.
 6. Komentáře k blogům – V neposlední řadě se pokuste i nadále komentovat relevantní blogy. To je skvělý způsob, jak budovat vztahy ve vašem výklenku a přilákat čtenáře na váš blog.

„Doufám, že vám tyto tipy pomohou rozšířit čtenářství v blogu. Buďte trpěliví a vytrvalí. Zabere to čas. Nakonec to ale bude stát za to, “povzbuzoval.

Amanda Menzies – MakeupAndBeauty

Amanda Menzies cítí, že nejlepší rada, kterou může nabídnout, je komunikovat s lidmi na sociálních médiích. Tím, že projeví zájem o jiné lidi, začnou projevovat zájem o vás a (doufejme) váš blog.

“U typu blogů, které píšu, považuji spojení se značkami za vynikající způsob, jak vaše jméno / blog vidět mnohem širším publikem.” Vždy označuji značku, o které jsem mluvil ve svých blogech, a doufám, že se jí líbí, komentuje ji nebo ji sdílí na svých sociálních médiích, poté ji uvidí jejich velké publikum a protože s vámi komunikovali, lidé si budou myslet to se musí vyplatit podívat. “

Na Pinterestu jsem měl jednu z mých blogových fotografií jednu z mých blogových fotografií, což zvýšilo můj blogový provoz o obrovské množství jen z jedné fotografie.

Jasper – OpportunityBuilding

Jasper sdílel jeho myšlenky na pěstování čtenářů.

Nejlepší způsob, jak rozšířit své čtenáře, je zájem o jiné lidi. Buďte první, kdo osloví, buduje vztahy se svými čtenáři a dalšími blogery. Ano, je to hodně práce. Ale je to také zábavné a velmi lukrativní.

Co můžete očekávat, pokud budete postupovat podle Jasperovy rady?

 • Více provozu
 • Příspěvky po hostu
 • Dokonce i placená práce

To vše pochází z neustálého síťování online. “Důrazně doporučuji komentáře blogu jako výchozí bod.” I v roce 2016 je blogování komentářů stále velmi mocným způsobem, jak budovat a udržovat vztahy, “sdílel.

Stuart Davidson – StuartJDavidson

Stuart Davidson má jednoduchou strategii pro růst čtenářů blogů, a to je vyhledávání. “Lidé musí nejprve najít váš obsah, než ho mohou spotřebovat, a nakonec na něj jednat, takže provoz je prvním prvkem čtenářství.”

Tolik lidí používá vyhledávací nástroje jako Google k nalezení obsahu. Nepochybně i vaši ideální čtenáři. Články s vysokým počtem výsledků vyhledávání u klíčových slov, která mají velké objemy vyhledávání podle vašich ideálních vyhlídek, můžete do svého obsahu přilákat konzistentní a udržitelnou úroveň provozu.

Davidson radí, že jakmile potenciální zákazníci najdou váš obsah, musí je také přesvědčit, aby jednali. “Velice kvalitní obsah si udrží pozornost a vytvoří autoritu a důvěryhodnost, zatímco k převedení čtenářů do výsledků je zapotřebí jasná a atraktivní výzva k akci.”

Mike Allton – TheSocialMediaHat

Mike Allton má ve skutečnosti dvě (velmi odlišné) techniky pro rostoucí publikum.

Prvním je vytvoření skvělého obsahu a zajištění jeho sdílení všude. Zní to jednoduše, ale samozřejmě je to obrovské množství práce. Budu trávit čas vytvářením článku, jeho publikováním a poté procházením mého 30+ bodového seznamu pro propagaci blogu, abych ho sdílel se všemi svými sociálními sítěmi, odběrateli e-mailů a dalšími médii. Když čtenáři vstoupí do článku, pokud se jim bude líbit, budou ho sdílet se svými vlastními publikami, a tak si rozšíří mé čtenáře.

Druhou technikou, kterou používá, je využít publikum jiných lidí prostřednictvím příspěvků na blogu hosta, podcastů a přímého přenosu videa.

„Bylo to zvláště účinné před několika lety pomocí služby Google Hangouts a týdenních pořadů, které mnoho vysílacích organizací nastavilo. Vyvinul bych vztah s provozovatelem vysílání, obvykle navštěvováním jejich pořadů a zanecháním inteligentních komentářů, pozval jsem se připojit se k budoucímu pořadu a pak udělal tak dobrou práci, jakou jsem mohl jako host. Tyto příležitosti, jak ukázat moji odbornost, naživo, měly obrovský dopad na diváky (a moje podnikání!). “

Tereza Litsa – TerezaLitsa

Pokud chcete zvýšit čtenářství svého blogu, Tereza Litsa uvádí, že byste měli začít analýzou stávajícího obsahu a aktuální úrovně interakce s publikem. Která témata fungují lépe a díky čemu čtenář sdílí vaše příspěvky?

„Jakmile budete mít jasnou představu o nejvýkonnějším obsahu, dalším krokem je vytvoření jednoduchého kalendáře obsahu, který uspořádá vaše nápady do plánu. To vám pomůže psát důsledněji a může to zlepšit vaši motivaci při přemýšlení o vašich počátečních cílech. “

Dodává, že kvalita obsahu je vždy důležitá, ale záleží také na distribuci.

Jak budou potenciální čtenáři objevit váš blog? Které kanály byste měli použít pro propagaci svého obsahu? Inteligentní a konzistentní distribuce vám může pomoci přilákat širší publikum. Navíc je vždy dobré myslet mimo krabici a experimentovat s novými typy obsahu, formáty nebo dokonce distribučními kanály.

Litsa zdůrazňuje, že nejdůležitější je však mít na paměti, že váš osobní hlas a vaše autorita slouží jako nejlepší nástroje pro váš blog. “Není třeba je obětovat kvůli zvýšenému provozu!”

Cent Muru – SocialMediaMarketo

Cent Muru poukazuje na to, že pryč jsou dny, kdy můžete jednoduše vytvořit úžasný obsah a rozšířit tak čtenářství svého blogu. “Skvělý obsah je nutností, ale v moderním světě se jednoduše neobstojí bez další pomoci.”

Muru nabízí 3-punčové combo pro rozšíření čtenářství blogu:

 • Skvělý obsah
 • Vytvořte vizuální přitažlivost k vašemu obsahu, jako jsou infografiky
 • Dobrý marketingový plán obsahu nebo kontrolní seznam

„Jednoduše to vytvoříte jen skvělou infografiku a publikování na svém blogu; musíte oslovit, aby byl publikován na hlavních webech, jako jsou SocialMediaToday, Inc, Forbes nebo Entrepreneur, abyste získali uznání a vytvořili si vlastní čtenáře blogů, “řekl Muru.

Kathryn Trainor – FuggsAndFoach

Kathryn Trainor sdílela: „Opravdu si nepamatuji, jak to všechno začalo, ale když moje čtenářství blogů skutečně rostlo, když jsem udělal následující 4 věci.“

 1. Publikování více než jednoho více než jedním způsobem – Můžete použít svůj web, ale pomoci vám také vaše sociální média. Pokud je necháte aktivní a přidáváte příspěvky několikrát denně, získáte několik dalších diváků.
 2. Znáte své publikum – Máte spoustu rušných maminek, kteří při večeři kontrolují online pouze v 17:00? Máte lidi zaměřené na podnikání, kteří jsou zaměřeni celý den.
 3. Buďte skuteční, buďte osobou – Interakce je klíčovým způsobem, jak získat čtenářství. Pokud vědí, že jste skuteční a mluvíte s nimi, Vrátí se. Vidí vás jako osobu, nikoli pouze za osobu, která dává slova do slov.
 4. Bavte se – pokud to není zábava, nebude to fungovat! Vaše čtenář to také vidí!

Chris Makara – ChrisMakara

Pro Chrisa Makaru může být rostoucí čtenářství blogů provedeno několika různými způsoby. “Jedním z mých nejoblíbenějších způsobů je využití stálezeleného blogového obsahu do recyklovaných příspěvků na sociálních médiích.”

Tato metoda umožňuje Makarovi neustále a znovu propagovat svůj obsah na sociálních médiích. Dodal: „Velká část vašeho společenského sledování nebude vášnivými čtenáři vašeho blogu. Pokud ale dokážete trvale sdílet svůj obsah na svých sociálních účtech, začnete na váš obsah generovat kliknutí. “

V rámci vašich příspěvků na blogu je nejlepší mít nějaký druh upgradu obsahu, který uchopí jejich e-mailovou adresu. Kromě toho můžete k vytvoření seznamu e-mailů pro svůj informační bulletin použít překryvná okna, ukončovací vyskakovací okna atd. (Jako nepříjemné, ale mohou fungovat)..

Marina Barayeva – IntNetworkPlus

Marina Barayeva doporučuje, abyste při práci na svém blogu měli začít tím, že vytvoříte hodnotný obsah, než se budete starat o něco jiného. Zaměřte se na obsah, který lidé čtou a mohou implementovat ve své práci nebo životě a získat výsledky. „Když uvidí, že něco funguje, vrátí se na nové stránky. Optimalizujte svůj příspěvek pro SEO, ale stále jej udržujte čitelný. “

Barayeva rovněž doporučuje co nejvíce propagovat svou vlastní práci:

 • Sdílení prostřednictvím sociálních sítí.
 • Spojte se s ostatními blogery a vytvořte s nimi vztah; později si můžete navzájem sdílet obsah.
 • Zahrňte do svých příspěvků vlivné osoby. Požádejte o svůj názor nebo svolení k doplnění jejich nabídek. Může to být příspěvek zaokrouhlování nebo jen citace uvnitř vašeho článku. Po zveřejnění jim napište e-mail a děkujte jim za pomoc. Někteří z nich budou sdílet váš příspěvek.

Barayeva také říká, že hledá příležitosti pro zveřejnění příspěvku na stránkách, na kterých vaše cílové publikum visí. „Přejděte na web, jako je helpareporter.com, a zjistěte, zda někdo hledá radu v oblasti vašich znalostí, a na vaši stránku připíše odpověď..

“Stručně řečeno, formulace pro růst blogů: vytvářet obsah, propagovat všude a vyniknout na populárních platformách.”

Bill Acholla – BillAcholla

Bill Acholla má některé metody, které pro něj dobře fungovaly při pěstování vlastního čtenáře blogů. Sdílí:

 1. První den trávím hledáním tématu, které je jedinečné a dosti konkurenční. Vykopávám věci pomocí SEMrush.com, abych našel ta správná klíčová slova, která lidé ve skutečnosti hledají.
 2. Jakmile jsem se rozhodl pro klíčové slovo, strávím další čtyři dny vytvářením správného obsahu. Než začnu psát, musím se ujistit, že jsem identifikoval body bolesti a podpůrné informace, které mi pomohou napsat zajímavý obsah.
 3. Obsah zveřejním na svém blogu.
 4. Pak jsem strávil 1 měsíc propagací svého epického obsahu prostřednictvím marketingu před terénem a blogováním hostů.

“Tyto metody fungují.” Pracovali pro mě a budou pracovat i pro vás. “

Patricia Weber – Patricia-Weber

Patricia Weber radí, že noví bloggerové by měli během prvních 90 dnů učinit z rostoucí čtenářství svou nejvyšší prioritu a poté odtud sledovat růst čtenářů.

Během 7 nebo 8 let, kdy blogovala, zůstává její nejoblíbenější taktika:

 1. Spolupracujte s ostatními blogery sdílením jejich příspěvků, komentováním jejich příspěvků a spoluprací s nimi v komunitách.
 2. Publikování vysoce kvalitního obsahu na mém blogu, takže čtenáři stále chtějí více a další vysoce profilované blogery, aby mě požádali o příspěvek hosta pro podobný blog..
 3. Pokračujte v posilování mého sebepropagačního svalu. V dnešní době se více zabývám živým přenosem, protože jako introvert mi umožňuje mluvit, jako bych mluvil s malým intimním publikem. Mám webmastera, který dělá veškerá technická vylepšení blogu s malými věcmi, jako jsou pluginy, které pomáhají se SEO. Ale něco, co začleňuji, více v těchto dnech a číslech
 4. Hashtagy v mých příspěvcích, abych využil organického dosahu. S trochou výzkumu, který najde nejsilnější, je moje dosavadní zkušenost větší angažovanost a více zobrazení stránek.

Michael Karp – Copytactics

Strávím spoustu času propagací svého obsahu. Používám většinou bezplatné metody, jako jsou tyto, kvůli dlouhodobé návratnosti investic a budovaným vztahům. Obvykle provádím spoustu e-mailových kontaktů, jakmile zveřejním příspěvek. Pak pracuji na budování odkazů, abych si to zařadil. Je to trochu komplikovanější než tohle, ale zkomprimoval jsem to do sedmikrokového procesu, který si můžete stáhnout zde.

Jason Quey – spoluzakladatelé s třídou

Podle Jasona Quey existuje několik způsobů, jak rozšířit čtenářství blogů.

Mé doporučení je zaměřit se na jeden marketingový kanál, který je udržitelný (pro blog, který je primárně SEO, PPC, ústně a velká partnerství).

Poté Quey navrhuje naučit se používat 1-2 jiné marketingové kanály k dosažení tohoto cíle. “Až jednou zvládneš ty kanály, budeš uvažovat o něčem jiném.”

Lorraine Reguly – WordingWell

Lorraine Reguly neustále poskytuje hodnotu svým čtenářům a dává jim vědět, že chápe jejich boje.

“Tím, že jsem s nimi zacházel s úctou a pomáhal jsem jim, jsem rozšířil své čtenáře.” S nimi také sdílím relevantní informace o svých platformách sociálních médií. Tímto způsobem vědí, že nejsem spam a NEPropaguji POUZE můj vlastní obsah. Vědí, že o nich neustále přemýšlím a o co se zajímají. “

Výsledkem je, že mě velmi respektují.

Viktor Egri – Automizy

“Provozuji blog.automizy.com a my jsme zahájili naši cestu v roce 2016. Dnes máme na našem blogu 3k relace měsíčně, což není obrovské, ale přesto je vysoce cílené a špatné, protože jsme začali s 100 sezeními v únoru 2016.”.

Začínáme s blogem je náročné, skládá se ze spousty komponent. Pokud vám něco chybí, budete mít obtížnou práci:

 1. Ideální profil čtenáře (kupující persona vaší firmy)
 2. Obsah, který jim skutečně pomáhá (dobrá strategie obsahu)
 3. Časté zveřejňování
 4. Dobrý a měřený proces propagace obsahu

Náš proces vypadá takto:

 1. Shromažďování témat a vkládání do kalendáře obsahu
 2. SEO průzkum pro nadcházející článek
 3. Psaní obsahu s ohledem na klíčová slova
 4. Přidání „bonusového obsahu“, bezplatný obsah ke stažení do článku
 5. Zveřejňování vždy ve stejný den ve stejnou dobu
 6. Propagace: Vytváření značek UTM, sdílení obsahu s odběrateli, ve fórech a komunitách, kde jsou naši čtenáři, sdílení na sociálních médiích pomocí CoPromote
 7. Analýza výkonu kanálů v Google Analytics

Dante Harker – DanteHarker

Dante Harker poukazuje na nějaký software, který vám může pomoci rozšířit čtenářství v blogu.

Dělám spoustu věcí, abych rozšířil svůj čtenářský blog, ale jednou z více přehlížených je použití softwaru Massplanner. To je vynikající plánovací software, který umí víc, než jakýkoli jiný. Jednou z jeho skvělých funkcí je sdílení vašeho blogu mezi různými skupinami Facebooku, které jsou ve vašem niku. Stojí to za kontrolu.

Susan Payton – Egg Marketing & komunikace

Pokud jde o budování publika, Susan Payton ráda pracuje chytřeji, ne tvrději.

Jedním ze způsobů, které vyžadují jen velmi malé úsilí ke zvýšení čtenářství blogu, je použití pluginu WordPress Revive Old Post. Nejenže pepřuje váš proud sociálních médií užitečným obsahem, který zaujme nové čtenáře, ale také osvětlí starší obsah, který možná nebudete aktivně propagovat. Stačí to nastavit a zapomenout na to! Je to trvale jeden z mých největších odkazů na můj blog.

Justice Mitchell – JusticeMitchell

Justice Mitchell zdůrazňuje, že budování čtenářství je o vytváření obsahu, který má pozici nebo názor, s ochotou ho rozvíjet u vašeho publika. “Nenávidím gurua, který sedí na mýdelních boxech a konverzacích, které nespadají do řady.”

Pocházím z kreativního místa, kde se nápady zvětšují a zlepšují (nebo shazují), čím více jsou vylepšeny. Pokud váš obsah neponechává dveře otevřené, přitahujete typ publika, kterému chcete sdělit – „ovce“, pokud chcete. To je v pořádku pro narcissistické sykofanty, kteří musí být pořád v pořádku, ale v tom není žádná výzva ani růst. Publikum se chce učit a přispívat; pokud nejste studentem své vlastní hry – pijete jen vlastní piss.

Julie Blakley

Když jsem dělal výzkum na toto téma, narazil jsem na Juliin příspěvek na 7 způsobech, jak rozšířit publikum blogů. Považoval jsem to za užitečné a rozhodl jsem se zde sdílet jednu z jejích tipů.

Syndikujte svůj obsah do publikací třetích stran – Je to jeden z nejjednodušších a nejrychlejších způsobů, jak zvýšit publikum a vystavení vašeho obsahu. Tyto weby často cituje celá řada lidí a váš obsah tam zveřejněný pravděpodobně získá mnohem více sociálních podílů. Tyto weby mohou také vystavit vaše jméno, odkazy, společnost a vedení myšlenek mnohem většímu publiku a mohou zase nasměrovat více lidí zpět na váš vlastní web..

TL; DR: Šest startů pro Hurried Readers

Existuje mnoho cenných rad v tomto příspěvku od bloggerů v zákopech. Zdá se, že tato společná témata pocházejí od většiny úspěšných blogerů:

 1. Budujte skutečný vztah s ostatními blogery.
 2. Sdílejte a komunikujte s ostatními na platformách sociálních médií.
 3. Vytvářejte lepší a použitelný obsah, který pomůže čtenářům.
 4. Optimalizujte svůj příspěvek pro lepší hodnocení vyhledávačů.
 5. Používejte správné nástroje, které vám pomohou provádět lepší výzkum a marketing.
 6. Proměňte svou akci v opakovatelný proces.

Velké poděkování všem našim přátelům za to, že jste si udělali čas a podělili se o své tipy, jak rozšířit čtenářství blogů.

Doufám, že tyto tipy nabídnou solidní nápady a základy, jak rozšířit naši čtenářství blogů. Pokud máte něco konkrétního, co vám vyhovuje, sdílejte s námi na Twitteru nebo Facebooku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map