Chcete se stát autoritou ve výklenku vašeho blogu? Stát se autoritou nejen vytvoří vaši pověst a odbornost, ale je to jistý způsob, jak vydělat na živobytí a vydělávat peníze na svém blogu. Jak?


Odpověď na otázku „Proč“: Výhody, že jste autoritou

Neexistuje lepší způsob, jak si vybudovat svoji pověst vlivného, ​​než se stát autoritou.

1. Důvěra Zákazníci nakupují od bloggerů, kterým důvěřují, i když je neznají. V roce 2012 Neilsen provedl studii, která ukázala, že 92% spotřebitelů důvěřuje doporučením jednotlivců ohledně značek.

2. Autorita Čísla autorit jsou vyzvána k podcastům a online televizním pořadům. V posledních 2 letech jsem byl pozván, abych promluvil na webových seminářích a online show na základě mých znalostí v mém výklenku.

3. Vydělávejte zálohu Bloggerům a autorům elektronických knih jsou nabízeny smlouvy o vydavatelství. Například Angele Anglii byla nabídnuta smlouva na základě její předchozí prostřednictvím svého blogu a práce s ostatními.

4. Získejte volný televizní čas Místní televizní pořady zvou odborníky na různá témata. Od malého, místního přítele bloggerů po zakladatele společnosti Naturally Savvy, jsou bloggerové žádáni o ranní představení místní sítě nebo jsou pozváni na pořady jako Good Morning America, aby dělali segmenty a dokonce i pravidelné kousky..

5. Mluvící poplatky Bloggové s oprávněním mohou snadno hovořit na konferenci, zejména pokud máte spojení. Moje první vystoupení mluvilo o SEO na iRetreat. Pomohlo to, že konference byla nová a já jsem znal vůdce.

44 způsobů, jak se stát autoritou ve vašem niku

Jak se stát ovlivňovačem ve vaší nika

Jak se stát autoritou? Není jen jedna cesta vpřed. Zde je 44 způsobů, jak si vybudovat své přihlašovací údaje a stát se odborníkem ve vaší nika.

 1. Buďte všude. Konference, online, offline – čím viditelnější jste, tím lépe.
 2. Diverzifikujte svůj obsah. Video, infografika, dlouhý článek, sociální média. To vám ukáže, co funguje a pomůže vám vynořit se všude.
 3. Mluvte na nových malých místech ve vašem výklenku. Použijte Blab, Facebook Live nebo Periscope k vytvoření vašich řečových dovedností a portfolia.
 4. Hostovací příspěvek pro ostatní. Letos na jaře jsem vyslal hosta kampaně „blitz“ pro několik přátel, kteří jsou považováni za vůdce ve svém výklenku v podobných tématech. Poté jsem začal dostávat hřiště!
 5. Šampion dalších. Pokud máte společnou řeč s velkými vůdci nebo malými blogery, podporujte jejich příčiny značkami, výkřiky, příspěvky, sdílené položky a propagační akce..
 6. Vylepšete svůj dosah. Zapomeňte na zobrazení stránky. Zaměřte se na rostoucí a poutavé následovníky prostřednictvím předplatitelů sociálních médií a e-mailů.
 7. Nabijte to, co stojí za to. Ovlivnění s autoritou sdílejí dobré rady, ale nikdy nepracují zdarma.
 8. Poskytněte soucitnou radu. Mluvte ze zkušenosti, aniž byste byli hanební, nebo jim dejte vědět, jak můžete pomoci.
 9. Nebuď zadek. Udržujte své vtipy v dobrém vkusu, nediskutujte o náboženstvích a politických kandidátech a vyhýbejte se tomu, aby lidé říkali jména jako „hloupí“. Nikdy nevíte, kdy někdo bude chtít v reakci na vaši reputaci zničit.
 10. Napište jako novinář. Řádně úvěrové články, zkontrolujte tituly lidí, opravte pravopis a gramatiku a používejte spolehlivé zdroje. To je nutné, pokud píšete o kontroverzních tématech.
 11. Vytvořte jako profesionální producent. I když jsou vaše zákulisní nastavení dlážděné dohromady, video a fotografie musí vypadat bezchybně. Zkontrolujte osvětlení, stíny, oslnění, zvuk, pozadí atd., Jako byste byli v profesionálním studiu.
 12. Ne plagiujte. Nechte se inspirovat jinými blogery, ale nikdy neukradejte jejich práci. Kreditní nabídky a kupujte obrázky. Plagiátorství zničí vaši pověst.
 13. Kredit za svou inspiraci veřejně. Když jste inspirováni, jděte do toho a informujte toho vlivného o značkování na sociálních médiích a poděkoval mu.
 14. Sdílejte svůj sociální důkaz. Měl příspěvek příspěvek virovou? Už jste vystupovali na Huffington Post? Mluvili nebo uspořádali událost? Vytvořte si obrázek o tom, kde jste byli vystupováni, abyste si vybudovali důvěryhodnost.
 15. Zúčastněte se všech konferencí, které můžete. Při účasti se spojte s lidmi, abyste našli svůj kmen a zůstali v kontaktu. Nezapomeňte také říci „ahoj“ reproduktorům a vůdcům.
 16. Neustále se zlepšovat a učit se své téma. Není nic horšího, než vidět poslední příspěvek se zastaralými informacemi. Mějte aktuální informace o svém tématu a nejnovějších doporučených postupech pro vlivné osoby.
 17. Do obhajoby ve své nika. Šíří slovo o příčině. Shromažďování podpisů, sdílení peticí, volání a další jdou dlouhou cestou k tomu, aby se z vás stal účinný obhájce a autorita.
 18. Odpovězte na otázky odborně. Proveďte průzkum a ověřte svou odpověď, ale neodpovídejte na to, co nevíte. Místo toho oslovte ostatní s odpověďmi, které potřebujete.
 19. Spolupracovat. Práce s jiným ovlivňovačem na vaší úrovni nebo nad ní by měla být oboustranně prospěšná.
 20. Naprav své chyby. Pokud odpovíte na něco nesprávně nebo změníte svůj názor na určité téma, potvrďte to.
 21. Vytvářejte seznamy vedoucích myšlenek. Pokud znáte další lídry ve vašem výklenku, kteří pravidelně zveřejňují informace o vašich cílových potřebách, označují a sdílejí svou práci.
 22. Pomozte blogerům za vámi. Znáte někoho, kdo přichází do vaší niky? Nejen je označovat a uvádět na trh, předávat jim příležitosti, které nemůžete přijmout.
 23. Buďte uctiví. Jedinou věcí, kterou mají společní představitelé většinu, je úcta k ostatním, dokonce i k jejich kritikům. Zůstaňte nóbl ve všech svých obchodech.
 24. Nekritizujte značky. Značky, o kterých byste si mysleli, že s nimi nebudete nikdy spolupracovat, mohou být spojeny s vašimi vyhlídkami. V případě stížností jděte místo sociálních médií na zákaznický servis.
 25. Vyhněte se horkým tématům tlačítek mimo vaši výklenek. Buďte sami sebou a buďte autentičtí, ale skákání na debatách plných vitriolu nevypadá profesionálně, i když se snažíte být „hlasem rozumu“.
 26. Postavte se na nespravedlnosti uvnitř své niky. Malý kluk je rozdrcen velkou organizací? Fellow blogger nespravedlivě rozmazaně? Našli jste ukradený obsah, který patří někomu jinému? Promluvte a pomozte svému kolegovi.
 27. Neuklepejte kolegy blogery ani vlivné osoby. Viděl jsem, jak to jeden zranil blogery, i když všichni byli „v dohodě“. I když je dobré někoho postavit, nezapomeňte, že pravděpodobně neznáte všechna fakta.
 28. Spojte se s publikem pomocí živého vysílání. Lidé vás chtějí vidět v akci s Facebook Live, Periscope, YouTube nebo Blab.
 29. Buďte nezištní. Ne každá akce by měla být za úplatu nebo protiplnění. Udělejte si čas na pomoc někomu v nouzi.
 30. Buďte ke všem laskaví. Pokud vás někdo plame, odpovězte zdvořile. Často lidi rozptyluje a nutí vás vypadat dobře. Pokud jsou stále hrubí, odstraňte je nebo zablokujte.
 31. Nebuď spam. Ovlivňáci jsou tu, aby vydělali peníze – to není žádná ostuda, ale pokud se vždy snažíte něco prodat, lidé se odvrátí. Vyvážte svůj blog a sociální média se skutečnými vámi, nejen s prodejem.
 32. Přesvědčte, že se neprodává. Spojte se s lidmi, kteří mají problém, který jste měli a vyřešili. Budou to chtít vědět a mohou si dokonce koupit od vás, ale musíte nejprve vytvořit vztah.
 33. Nebuď nudný. Můžete je odvést od blogu a svých produktů. Pokud nevíte, jak přesvědčit někoho, aby se stal loajálním následovníkem, trénujte v marketingu a prodeji.
 34. Mluvte přímo se svým kmenem. Neztrácejte čas mluvením se všemi. Zaměřte svého ideálního čtenáře nebo zákazníka.
 35. Vytvořte webináře. To jsou skvělé příležitosti, jak se podělit o své zkušenosti a vybudovat další.
 36. Odpovězte na otázky, na které nikdo neodpovídá. Před mnoha lety jsem měl virový příspěvek o tom, jak přesunout váš blog z Movable Type na WordPress, protože nikdo neměl odpověď.
 37. Buď jedinečný. Co vás nutí vyniknout ve svém výklenku? Může to být váš věk, místo, jak to děláte, odkud jste začínali, váš příjem atd.
 38. Udělejte ze svých služeb své poslání. Až najdete svého ideálního zákazníka, udělejte vše, co potřebujete pro jeho poskytování.
 39. Věřte svému střevu. Pokud se něco necítí dobře, vypněte to. Pokud se tak nestane, nikdy se nebudete cítit dobře.
 40. Buďte autentičtí. Nedávno jsem byl postaven na značku, kterou jsem měl v koupelně za dobrou odměnu. S některými ingrediencemi v tomto konkrétním produktu jsem byl nepříjemný, a tak jsem projekt odmítl.
 41. Propagujte věci, ve které věříte. Po odmítnutí tohoto projektu jsem postavil značky, které se mi líbily, za stejnou cenu.
 42. Vyvrtat své místo. Výklenek tak pevně, jak jen dokážete, pokud na to bude velké publikum.
 43. Věř v sebe. Příliš mnoho bloggerů si myslí, že jsou příliš malí nebo nedostatečně zkušení. Budujte svou pověst a zkušenosti sami.
 44. Udělej tu práci. Úspěch nepřichází přes noc ani pro blogery. Odmítněte schémata „získejte provoz / zbohatněte rychle“ a věnujte úsilí obsahu, marketingu, propagacím a vytváření sítí.

Pomocí těchto 44 způsobů, jak vybudovat autoritu ve svém výklenku, se můžete stát lepším bloggerem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me