52 týdnů nápadů Starter pro váš blog

Pokud chcete, aby se návštěvníci webu často vraceli na váš blog, musíte jim přečíst nový materiál. Potřebují vědět, že vám mohou důvěřovat, abyste jim mohli dát dobrou radu a pravidelně ji poskytovat. Možná vás zajímá, jak často vlastně potřebujete vytvořit nový blogový příspěvek.


Přestože na tuto otázku není odpověď na otázku, kterou je třeba řešit, existuje několik myšlenkových škol, které můžete zvážit pro svůj vlastní blog.

John Rampton, pomocník začínajícím společnostem, napsal Forbesovi, že „více je vždy lepší.“ Poté pokračuje v natahování některých statistik z HubSpotu o blogech, které často zveřejňují.

Společnost, která zveřejňuje více než 16 příspěvků za měsíc, získává alespoň třikrát a půlkrát větší provoz než společnost, která zasílá příspěvky pouze několikrát za měsíc. Pokud tedy chcete tento model použít, musíte publikovat původní příspěvky v průměru asi čtyřikrát týdně.

Udržujte krok s častým účtováním

Čtyři příspěvky týdně nemusí znít tolik, ale život má tendenci se bránit. Musíte podnikat, rodinu, s níž byste měli držet krok, a pravděpodobně několik dalších osobních a obchodních zájmů, které zabírají váš čas. Psaní může nebo nemusí být vaše silná stránka a přijít se čtyřmi novými nápady každý týden může být zdanění.

Když jste povinni to posílat často, je velmi snadné narazit na spisovatelský blok. Naštěstí existuje několik věcí, které můžete udělat pro práci s blokem spisovatele, přijít s novými nápady a dodržovat plán.

huffpostScreenshoty k Huffington Post Lifestyle Page

Zvažte jeden z nejpopulárnějších zpravodajských serverů na internetu, Huffington Post. Jejich časté vysílání je pravděpodobně součástí toho, proč každý měsíc přiláká kolem 110 milionů návštěvníků. Existuje několik konkrétních kroků, kterými můžete vytvořit plán publikování, který je častý, ale pracuje pro vás.

Tip č. 1. Vytvoření rozvrhu

První věc, kterou musíte udělat, je posadit se a vytvořit plán pro zveřejňování na vašem webu. Zatímco čtyři příspěvky týdně by byly ideální, můžete se ocitnout v okamžiku, kdy to ještě nemůžete docela zvládnout. To je v pořádku. Pokud je vše, co zvládnete, jednou týdně, pak sestavte plán pro zasílání jednou týdně.

Vaše příspěvky by měly být pro vaše čtenáře trochu předvídatelné, takže vědí, kdy hledat příspěvek. Můžete například plánovat zveřejnění příspěvků v pátek v 13:00. a sdílet na sociálních médiích současně. Vaši čtenáři a následovníci to očekávají, takže si ve frontě ponechejte několik příspěvků, které splní tato očekávání.

Tip č. 2. Přichází s novými nápady

Přicházet s novými nápady není vždy snadné. Jakmile projdete základy ve své výklenku, můžete se ocitnout bojovat nebo svěží obsah. Naštěstí existuje řada věcí, které můžete udělat, abyste přišli s jedinečnými příspěvky.

 • Použijte předkrmy nápadů (za minutu vám poskytnu 52)
 • Přečtěte si blogy konkurentů. Prosím, nekopírujte. Jednoduše získáváte inspiraci a vidíte, co se jim nepokrylo nebo co potřebovalo hlouběji.
 • Čtěte blogy mimo svůj výklenek. Nejlepší nápady někdy pocházejí z oblastí mimo oblast vašeho zájmu.
 • Promluvte si s ostatními blogery o tom, jak přicházejí s nápady.
 • Trávit nějaký čas tím, že dělá jiné tvůrčí pronásledování naplnit vaše “kreativní dobře.”
 • Poslouchejte hudbu a získejte inspiraci.

Tip č. 3. Stanovení budoucích cílů

Jakmile máte naplánovaný blog, podívejte se na cíle, které byste si chtěli sami stanovit. Jak váš web roste a rostou příjmy, měli byste být schopni najmout spisovatele nebo zvýšit dobu, kterou vložíte do blogu sami.

Pokud tedy píšete 1 příspěvek týdně, můžete si nastavit cíl napsat dvakrát polovinu roku a napsat 2 příspěvky týdně. To, že vytvoříte plán, neznamená, že do něj také nemůžete přidat. Začněte s dosažitelným cílem a své cíle můžete vždy zvýšit později.

Studium úspěšných blogů pro inspiraci

Jedním ze způsobů, jak zjistit, jak si vytvořit svůj vlastní blog úspěšnější a udržet myšlenky plynoucí, je studovat další úspěšné blogy.

Huffington Post

Vraťme se na tento web a podívejme se na něj znovu. Existuje důvod, proč tuto stránku neustále zmiňuji – je úspěšný.

Společnost HP zveřejňuje nový příspěvek přibližně každých 58 sekund.

Wow! I když se pravděpodobně nemůžete začít dotýkat této úrovně publikace s menším (nebo poněkud velkým) webem, ukazuje se, jak důležité je časté publikování.

Neil Patel

Neil Patel je úspěšný blogger, který studuje, co se ostatním blogerům daří. Pravděpodobně jste slyšeli jeho jméno, pokud jste byli dlouho v blogovacích kruzích. Patel poukazuje na to, že zatímco weby jako Huffington Post jsou úspěšné, existuje mnoho dalších úspěšných blogů, které publikují pouze jednou týdně. Klíčem, na který upozorňuje Patel, je vytvářet nejen obsah, ale i „vysoce kvalitní“ obsah.

Patel správně poukazuje na to, že publikování online je mnohem více, než jen vyhodit co nejvíce příspěvků, a on mluví o důležitosti inteligentní strategie. Váš plán je prvním krokem k tomu.

Chris Hornak

Chris Hornak, majitel Blog Hands, sdílel některé své myšlenky ohledně vymýšlení nových nápadů na téma. Hornak řekl:

Chris Hornak

Začněte klíčovým slovem a využívejte nástroje pro výzkum klíčových slov / témat k odhalení široké škály potenciálních témat.

Poté, když začnete psát téma, zkontrolujte prvních 10 aktuálních výsledků pro toto vyhledávání a podívejte se, jak byste mohli poskytnout něco většího nebo jedinečného, ​​než co je již ve výsledcích vyhledávání..

Hornakův návrh je chytrý, protože se podíváte na témata, která lidé již hledají.

52 Idea Starters

A teď, bez dalšího povyku, pojďme k tomu, pro co jsi sem přišel. Tyto nápady předkrmy, které vám pomohou jít na blog post nápady pro vaše stránky.

Tento seznam 52 nápadů začíná několika různými způsoby. Můžete použít každý startér nápadu pro jeden příspěvek každý týden. Nebo můžete použít startér nápadu a přijít s řadou příspěvků na toto téma za tento týden. Hodně bude záležet na tom, kolik blogových příspěvků plánujete každý týden.

Idea Starter # 1:

Příklad ze skutečného života: Přečtěte si cestu cesty Groove k příjmům 10 milionů USD.

Idea Starter # 4:

Přemýšlejte o tom, jak můžete sdílet příběh, který se týká vaší firmy.

Pokud vlastníte profesionální golfový obchod, můžete vyprávět příběh o nejlepší golfové hře, jakou kdy byla?

Ne každý příspěvek musí prodávat produkt. Někdy musíte prodat svou značku a srdce za ní.

Idea Starter # 5:

Zamyslete se nad tím nejúžasnějším, co by se ve vašem oboru mohlo stát, ale zdá se nemožné. Nyní sdílejte své myšlenky a sny se svými čtenáři. Toto je jakýsi fantasy příspěvek. V ideálním světě by každý golfista dostal díru v jednom.

Idea Starter # 6:

Můžete si vzít varování, znepokojení nebo znepokojující statistiku a proměnit ji v blogový příspěvek.

Pokud například prodáváte vysoce kvalitní krmivo pro psy, můžete sdílet informace o některých vzpomínkách na domácí mazlíčky v posledních letech a proč si pes čtenáře zaslouží lépe.

Jen si nedělejte svůj příspěvek příliš prodejným.

Klíčem je poskytnout informace a nechat čtenáře k závěru, že potřebuje váš produkt.

Dig hlouběji: Získejte Jasonovy zasvěcené tipy a podvádět v analytice Twitter.

Idea Starter # 11:

Někdy je nejlepší staromódní průvodce jak na to, co můžete napsat. Možná si myslíte, že je to příliš jednoduché, ale někdo, kdo nikdy nepoužil váš produkt nebo službu, může potřebovat podrobné vysvětlení.

Příklad ze skutečného života: Nejlepší zdroje WordPress WP Kube pro první časovače.

Idea Starter # 13:

Podívejte se na své komentáře, fóra nebo na sociálních médiích.

Jaké jsou otázky, které čtenáři zřejmě pokládají znovu a znovu? Můžete dokonce chtít vrátit zpět staré e-maily od zákazníků. Jak můžete odpovědět na tyto otázky poštou?

Příklad ze skutečného života: Podívejte se, proč Jerry nenávidí blog.

Idea Starter # 16:

Otevřete svým čtenářům a řekněte jim, co vás děsí o této firmě, kterou provozujete.

Bojíte se, že v zákaznickém servisu selete?

Sdílejte to a požádejte je o jejich upřímnou zpětnou vazbu o tom, jak se vám daří. Dávejte pozor, abyste nezazněli, jako byste kňučeli nebo žádali o ověření, protože čtenáři na to nebudou dobře reagovat.

Idea Starter # 17:

Vezměte obyčejnou položku a přiřaďte ji k vašemu tématu. Můžete si například vzít zubní kartáček a hovořit o tom, jak každý den tento zubní kartáček pomáhá udržet vás zdravý tím, že odstraní bakterie z vašich zubů, pomůže vám mít jasnější úsměv, atd. Potom to musíte vztahovat k vašemu tématu. Můžete tedy napsat, že podobně jako zubní kartáček vám může členství na místním golfovém hřišti sloužit každý den a udržovat zdraví při rekreaci atd..

Někdy se možná budete muset trochu natáhnout, abyste dosáhli tohoto nápadu startéru, ale to je dobrá věc, protože můžete také myslet na jiné nápady, o kterých můžete psát.

Idea Starter # 18:

Existuje někdo, s kým byste mohli pohovořit, kdo ví hodně o příbuzném tématu, o které by vaši čtenáři měli zájem? Možná si všimnete, že zde na WHSR provádíme řadu rozhovorů s odborníky na věci jako hosting, tvůrci pluginů WordPress, obchodníci atd..

Protože každý má jedinečnou perspektivu.

Rozhovory s ostatními mohou přinést informace, o kterých byste si jinak nemysleli.

Jako bonus vás mohou požádat o rozhovor na svých stránkách nebo na vás odkazovat zpět.

Kopat hlouběji: Naučte se, jak vytvořit krásný infographic.

Idea Starter # 20:

Co je nyní na vaší společnosti nebo produktu vzrušující?

Sdílejte to se svými čtenáři.

Idea Starter # 21:

Máte citát, o kterém se často zmiňujete kvůli inspiraci nebo povzbuzení? Pro mě mám rád báseň, kterou často připisuje Ralph Waldo Emerson s názvem Úspěch (některé zdroje uvádějí, že to napsal někdo jiný, ale zní to jako jeho slovník, takže půjdu s RWE jako autorem). Báseň je poměrně dlouhá, ale část, kterou cituji, je často na konci a jde:

“Opustit svět o něco lépe, ať už zdravým dítětem, zahradní záplatou nebo vykoupenou sociální situací;” Poznat i jeden život snadněji dýchal, protože jste žili. To se mělo podařit. “

Mohl bych to snadno proměnit v blogový příspěvek o své filozofii se svými klienty a pokusit se co nejlépe, abych jim pomohl trochu dýchat. Provozování podniků je obtížné a přicházíme spolu s nimi jako partner, abychom se zbavili tlaku, což je něco, co miluji.

Jaký je váš oblíbený citát a jak jej můžete proměnit v blogový příspěvek?

Idea Starter # 22:

Seznamy jsou rychlé a snadno čitelné pro návštěvníky vašeho webu. Co můžete vytvořit seznam? Pokud prodáváte trička, můžete si vytvořit seznam 10 nejlepších věcí, které se starým tričkem mají.

Buďte kreativní.

Seznam zpříjemněte čtenářům.

Příklad ze skutečného života: Pardeep Goyalův příběh o odchodu z Rs. 0 až 2 000 000 za 6 měsíců.

Idea Starter # 26:

Pokryjte některá základní témata o vašem webu, produktu nebo odvětví a sdílejte je se čtenáři.

Spojení základních témat s pokročilejšími bude přitahovat nové i pokračující zákazníky.

Příklad ze skutečného života: Google SEO vs Můj blogový host.

Idea Starter # 38:

Pravděpodobně máte některé účty sociálních médií, které sledujete, abyste mohli průběžně aktualizovat své téma.

Co jsou tyto účty??

Myslíte si, sledovat všechny Twitter chaty?

Proveďte zaokrouhlování, abyste je mohli také číst čtenáři. Jako dodatečný bonus vám někteří z těchto vlivných pracovníků mohou vykřiknout na sociálních médiích.

Idea Starter # 39:

Požádejte své zákazníky o posudek, který uvede hlavní rysy vašeho zákaznického servisu a jak se snažíte potěšit své zákazníky. Ještě lepší je, když dokážete upozornit na problém, který měl zákazník, jak jste jej vyřešili, a poté sdílet posudek. Díky tomu může váš faktor důvěryhodnosti stoupnout o několik stupňů.

Idea Starter # 40:

Vytváříte podcasty nebo videa k vašemu tématu. Udělejte si čas na přepsání jednoho a sdílení jako blogový příspěvek. Ne každý chce zobrazit video, nebo by mohl být v práci, kde zvuk není. Nicméně, mít to v písemné formě vám umožní snadno sdílet se všemi.

Idea Starter # 41:

Pojďte s fotoblogem místo psaného textu.

Samozřejmě budete chtít popsat fotografie, ale ty mohou být krátké a sladké.

Strávili jste nedávno dovolenou? Vyzkoušeli jste něco nového? Sdílejte to na fotografickém příspěvku.

Idea Starter # 42:

Sdílejte některé z vašich oblíbených technologií a jak je používáte ve svém každodenním životě. Pokud to dokážete spojit s výklenkem, můžete svým čtenářům vysvětlit, jak mohou z této technologie těžit.

Idea Starter # 43:

Jaké téma si myslíte, že je tak důležité, abyste o něm mohli napsat knihu?

Vysvětlete svým čtenářům, proč považujete toto téma za důležité a co byste rádi viděli. Kdo ví, příspěvek vás může inspirovat k napsání knihy.

Idea Starter # 44:

Existuje téma, o kterém si opravdu přejete, abyste věděli více? Sdílejte tuto myšlenku se svými čtenáři a vysvětlete, co již víte a jak na tom můžete stavět s touto novou znalostí, kterou chcete vyhledat..

Idea Starter # 45:

Udělejte si chvilku a dejte svým mentorům nějaké uznání. Poskytl vám vlivný pracovník radu v prvních dnech narození vašeho blogu? Sdílejte tyto informace se svými čtenáři a povzbuzujte je, aby našli své vlastní mentory.

Idea Starter # 46:

Bez ohledu na to, jaký typ podnikání provozujete, jakmile to děláte nějakou dobu, naučíte se zkratky a triky, které vám pomohou být efektivnější. Jaké jsou hacky, které jste zachytili po cestě, které by čtenářům ušetřily čas?

Idea Starter # 47:

Jaké jsou věci, které jste udělali pro rozšíření svého podnikání a které nefungovaly?

Nebojte se, každá firma prochází těmito rostoucími bolestmi. Jejich sdílení se čtenáři ukazuje, že jste skuteční a předem. Také se podělte o to, co jste udělali pro jeho opravu.

Idea Starter # 48:

Jakou lekci jste se naučili v minulém roce, která změnila vaše podnikání nebo váš pohled na život?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map