9 strategií k získání prvních 1000 zobrazení stránky

Zahájení blogu před deseti lety mělo své výhody: nebyla tam velká konkurence a pokud byste našli správnou výklenek, mohli byste přistát na sladkém místě, které by vydrželo.


Způsob, jak vybudovat čtenářství, byl snadný – jednoduše komentujte další blogy. Protože jich nebylo tolik, byl to snadný způsob, jak shromáždit následovníky.

V dnešní době není plachtění tak hladké. Pouze v USA existuje více než 4 miliony blogů pro maminky. Dnešní bloggerové musí být důvtipní a kompetentní. Dobrou zprávou je, že pokud vytvoříte prvních 1 000 zobrazení stránky za měsíc, máte před sebou balíček. Zde je seznam zdrojů, které vám pomohou vzít váš blog od 1 do 1 000 zobrazení stránky.

1. Sdílet, sdílet, sdílet!

podíl na sociálních médiích

„Sdíleno a hotovo“ již není názvem hry.

Musíte neustále sdílet své příspěvky znovu a znovu. Pokud jste vyzváni, abyste se připojili ke skupině Pinterest, která odpovídá vašemu výklenku, zaregistrujte se, sdílejte a často komentujte. Pokud se připojíte k seznamu stejně smýšlejících bloggerů, je pravděpodobné, že se budou navzájem pravidelně dělit o obsah – každý týden nebo denně. To opravdu pomůže rozšířit vaše čtenáře a zapojení. Věnujte tedy pozornost statistikám sociálních médií. Neztrácejte čas, kdy se vaše úsilí nevyplácí. Místo toho je investujte tam, kde vidíte zapojení.

Chcete-li získat vynikající kontrolní seznam o tom, jak denně sdílet, stáhněte si „Pěstování vašeho blogu jako firmy“ na webu SITS Girls.

2. Výzkum!

výzkum

Musíte znát nejnovější trendy a tipy týkající se zapojení sociálních médií, SEO, oprávnění k doméně a hodnocení stránek. Například je stále obtížnější se řádně zapojit na fanouškových stránkách Facebooku, ale tento výstup na sociální média ještě není mrtvý – zatím. A pokud se chcete účastnit kampaní, musíte být v této oblasti aktivní. „Zvýšení zapojení na Facebooku – One-Two Punch“ od autora a vývojáře webu S.J. Pajonas, vysvětluje, jak můžete zajistit, aby pro vás Facebook fungoval a zároveň chránil vaši stránku před budoucími změnami algoritmů. Kromě toho má každá prodejna sociálních médií nástroje pro sledování zapojení a vy byste měli pomocí Google Analytics měřit, jak váš blog roste. Je to nejen důležité jim porozumět, ale podívat se na nejnovější trendy.

Například když hodnocení stránky Google není mrtvé, úřad pro správu domén od MOZ.com se stává rychle rostoucí náhradou. Další informace o autoritě domény naleznete na webu Moz.com.

3. Nastavte obsah tak, aby byl snadno čitelný.

formát

Jsem opravdu frustrovaný, když najdu blog s titulem, který jsem úplně nadšený, když najdu jen 1000 slov, s několika odstavci, bez nadpisů nebo odrážek a drobných písem. To odvede čtenáře pryč. Kromě toho nezatěžujte lidi střídáním prokliků, odkazujte přímo na svůj článek. Přestože je populární pro články v časopisech, může ztratit čtenářům čas. Seznamte se s časovými omezeními vašich čtenářů a s tím, co je vede na vašem webu.

Nastavte svůj obsah tak, aby se zaměřil na: kusy stravitelných informací oddělené obrázky, odrážky a nadpisy.

4. Nezapomeňte na design.

formát a webdesign

To jde ruku v ruce s poslední kulkou. Design není nejdůležitějším prvkem, ale je třeba jej přizpůsobit, aby publikum mohlo snadno číst váš obsah, rychle najít skvělé odkazy nebo odkazy na příjmy a snadno sdílet váš obsah. Chcete také, aby vaše stránky byly vhodné pro mobilní zařízení, takže doporučuji hledat responzivní témata.

Udržujte své stránky čisté, čitelné a přístupné.

To znamená, že vaše časy načítání jsou také rychlé. Nástroj Rychlost stránky Google vám pomůže opravit chyby. Pokud vás váš hostitel zpomaluje, je čas na změnu.

Kromě toho by noví návštěvníci měli okamžitě pochopit, jaké je téma vašeho webu, a rychle najít nejzajímavější obsah a jak se přihlásit k odběru. Ujistěte se, že máte jak e-mail, RSS kanály, tak služby jako BlogLovin. Umístěte odkazy na všechna vaše sociální média na předním místě, aby se čtenářům nelíbilo, aby vás následovali.

5. Nabídněte svým čtenářům něco hodnotného.

Začínám nový program, který se svými čtenáři podělím o pravidelné kupóny a další zdroje, které hovoří o jejich životním stylu: slevy na bezlepková, organická a netoxická jídla a výrobky. Vzhledem k tomu, že už tyto lovy hledám sám pro sebe, je to pro moji komunitu nelichotivé. Také pracuji na elektronické knize, která koordinuje všechny mé zdroje a spojuje je, aby je sdílely se svými čtenáři, jen jako bonus za čtení mého webu. A ve svém výklenku dělám pravidelné dárky.

6. Nepřipojujte se ke komunitě; opravdu připojit.

To může znamenat, že budete muset být pozváni na soukromý Facebook nebo jiné skupiny nebo pouze na pozvánky. Klíčem není jen důsledné vyhledávání vašeho kmene, ale také odměňování ostatních členů v něm a spojit se s nimi.

Nápověda na Twitteru. Komentovat další blogy. Sdílejte články ve svých zpravodajích. Zaokrouhlujte nahoru a odměňujte blogy, které máte rádi, každý týden nebo měsíc.

Zeptejte se, jak můžete někomu pomoci s příspěvkem pro hosta nebo nabízením spotů pro hosta. Prodávejte své produkty, používejte jejich přidružené odkazy, propagujte jejich odkazy na sociálních médiích a zároveň je označujte. Jakmile se objeví příležitosti pro nábor bloggerů, tito bloggerové si pamatují vaši pomoc a vyzvou vás k účasti.

[Komentáře k jiným blogům] postupně vede k tomu, že vás lidé (a váš blog) objevují přirozeně a v důsledku toho vytvářejí loajální následky. Jedná se o poměrně přirozený a efektivní způsob propagace vašeho blogu. – Tipy pro blogový provoz BloggingPro.

7. Nedělejte si starosti s komentáři.

Píšu blog o rodičovství dětí se speciálními potřebami. Zatímco moje čísla jsou dobrá a mám stálé, značné publikum, mám jen velmi málo komentářů, s výjimkou svých skupin komentářů.

Je to proto, že rodiče, kteří si přečtou moje stránky, prostě nemají čas se zapojit. Potřebují užitečný obsah v podobě kousnutí a pak jdou dál. Ve skutečnosti na mém blogu ti, kteří se chtějí oslovit, s největší pravděpodobností pošlou e-mailem osobně a budou si udržovat důvěru svých informací. Navíc méně lidí ve skutečnosti komentuje weby obecně, protože s větší pravděpodobností sdílejí na sociálních médiích.

Jsou komentáře blogu úplně mrtvé? Nemyslím si to, ale objevují se méně často (kromě spamu). Pokud však žádáte o blogové kampaně, musíte udržovat aktivní komentáře, protože pokud máte aktivní komentáře, budete s větší pravděpodobností vybráni. Proto je důležité připojit se ke skupině, která se zaměřuje na podporu vzájemných komentářů.

8. Nezapomeňte na optimalizaci vyhledávače.

Nedávno jsem slyšel, že SEO může být mrtvá – tomu nevěřte!

To se však změnilo a psaní kvalitního obsahu s klíčovými slovy a jejich integrace je nezbytným marketingem v sociálních médiích. V článku „5 trendů v oblasti SEO, které musí každý podnikatel vědět pro rok 2014“, přispívá přispěvatel společnosti Entrepreneur.com Jayson DeMers na otázku „Je SEO mrtvý?“ s některými velmi konkrétními tipy, jak zajistit, aby byl váš vyhledávač stránek v dnešní době úspěšný.

9. Trocha diskuse jde dlouhou cestou.

Bloggerka v jedné z mých sítí dnes ráno více než ztrojnásobila své pravidelné zobrazení stránek za jednu noc tím, že píše o velmi žhavém tématu, které je dnes v tisku.

Nyní je v pořádku, pokud diskuse není vaše věc. Osobně se o to nestarám o svůj vlastní blog, prostě to není můj styl. Pokud však píšete něco, co zahrnuje jednu stranu kontroverzního problému, který je ve zprávách, nakreslíte komentáře – a možná i plameny! Je to jeden z rychlejších způsobů, jak jít virový, tak to zvažte.

Sečteno a podtrženo

Můžeš to udělat!

Pokud jste nový blogger, máte pro vás připravenou práci! Zapojení do sociálních médií, účast na živých událostech, členství v skupinách s komentářem / sdílením, optimalizace pro vyhledávače: Neexistuje žádná omluva, aby už nic nebylo vynecháno. Blogování již není rychlé koníček, je to neustálé úsilí. Pokud vám to zní ohromující, zapojte se do hry pomocí blogů jednou týdně nebo několikrát měsíčně. Na těchto příspěvcích pracujte opravdu tvrdě a poté udělejte další věc: Tweet, pin, Facebook, instagram, G +. V roce 2014 si nemůžete dovolit stagnovat.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map