Jak stavíte módní obchod online pomocí WordPress

Roste počet online prodejců módy s více než milionovým dolarovým hodnocením. V březnu 2015 byl maloobchodník s luxusní módou Farfetch oceněn na 1 miliardu dolarů. I když některé z nich mohou být považovány za trochu nafouknuté, Farfetch není jediným online obchodníkem s módy s více milionovými dolary. Nasty Gal, The Lucky Group, Shoe Dazzle a mnoho dalších bylo financováno z fondů rizikového kapitálu až do výše desítek milionů dolarů.


Takže pokud máte jakýkoli sklon k myšlence, že můžete zahájit vlastní maloobchod s módou online, ukážu vám na pár věcí, které pomohou úspěšnému online prodejci módy poté, co popíšu druh webové stránky, kterou byste měli hledat. postavit.

Jak vypadá stránka dobrého módy maloobchodníka ?

Toto je vstupní stránka Farfetch.

Farfetch

Nyní, protože se primárně zaměřujeme na weby WordPress. Pojďme se podívat na to, jak se některé z lepších témat WordPress, a jak se srovnají s Farfetch.

Aurum

Náhled na Aurum

móda

Náhled pro módu

Růžice

Náhled na růžici 

Jakékoli z těchto témat by velmi dobře fungovalo při vytváření maloobchodního obchodu s módou nebo podobnými maloobchodními výrobky se středním provozem online.

Zde je několik společných témat módní módy a na co byste měli dávat pozor při výběru módního tématu. 

 • Více formátů nabídky pro skvělou přizpůsobitelnost
 • Skvělý vizuální dojem na vstupní stránku
 • Žádný nepořádek, co vůbec a minimální, kdykoli je to možné
 • Snadná objednávka a kontrola stránek
 • Kompatibilita se všemi zásuvnými moduly eCommerce a platebními režimy

Je tu ještě jedna věc, kterou byste si měli být vědomi, některá módní témata se specializují na jednu ze dvou věcí, buď blogování nebo prodej. Dobré téma módy v maloobchodě lze použít k vytváření výkonných blogů, aniž by to ohrozilo schopnost vašeho webu prodávat produkty.

Alternativně můžete také založit módní obchod s Shopify. Shopify je skvělá alternativní cesta k vytvoření jakékoli maloobchodní webové stránky, včetně webových stránek módy.

Hosting & Správné doplňky

Doporučil bych buď WPEngine (spravovaný hosting WordPress, 20% pomocí promo kódu „WPE20“) nebo pomocí VPS Digital Ocean. A pokud se rozhodnete jít s virtuálním soukromým serverem nebo sdíleným hostingem, budete potřebovat službu CDN, jako je MaxCDN, která bude sloužit vašim obrázkům. Módní stránky mají tendenci být mediální těžko a CDN pomůže udržet vaše webové stránky bleskové.

A kromě toho budete potřebovat několik pluginů, které by každý web WP považoval za užitečný. Také si myslím, že by byla velmi důležitá optimalizace pro vyhledávače a ukládání stránek do mezipaměti. Doporučil bych WP Rocket a Yoast SEO, aby vám pomohly s ukládáním do mezipaměti & optimalizace vyhledávače.

Rozbití módního průmyslu

Soustředím se na to, protože si nemyslím, že vlastně vytvoření a vytvoření módní webové stránky je ta nejnáročnější věc. Cítím, že největší problém při vytváření úspěšné online maloobchodní společnosti módy spočívá ve znalostech firmy a schopnosti budovat silnou značku.

Blogování, marketing a rozvoj ekologické komunity milenců módy

Kdybych dnes měl zahájit módní blog, selhal bych nešťastně. Proč? Bohužel mi chybí znalosti o módním průmyslu. Můžete říci: „dobře! To platí o jakémkoli odvětví “. Může to tak být, ale myslím si, že to platí zejména o módním průmyslu a je téměř zatraceně nemožné předstírat skutečný zájem a vášeň v módě..

Zjistil jsem, že trojice blogů, marketingu a rozvoje komunity je velmi důležitá. Mnoho úspěšných online obchodů s módou vděčí za svůj blog velkou část provozu a výnosů svých stránek.

Zdá se, že Nasty Gal má skvělý blog.

NastyGalBlog

Lidé nekupují oblečení nebo módní výrobky, protože je nutně mají rádi. Nakupují oděvy a módní výrobky, protože by chtěli získat razítko schválení od svých sousedů, svých přátel a svých blízkých. A móda může do značné míry ovlivnit, jak vás lidé vnímají.

Hodnota přiřazená módě vychází přímo z hodnoty vnímání lidí.

Dobrá pověst vaší značky můžete zvýšit vytvořením pozitivních asociací. Čím více a více lidí spojuje vaši značku s něčím, s čím by rádi viděli své vlastní identity spojené, vaše značka se stane silnější. Každý krok, který podniknete na této cestě, by měl být navržen tak, aby zvýšil hodnotu prodejnosti vaší značky.

Maria Sharapova je skvělá tenistka a díky souhlasům vydělala 22 milionů dolarů a prostřednictvím skutečných turnajů jen o něco více než 2 miliony dolarů..

Proč?

Protože je extrémně obchodovatelnou atletkou a je to stejný důvod, proč si vydělává téměř každý druhý tenistka, který může být dokonce lepší než ten v tenise. Beru její případ, protože rozdíl v příjmech z primárního povolání k příjmům z doložky je v poměru 10: 1. Zjistíte, že totéž platí pro téměř všechny ostatní obchodovatelné sporty. Fotbalisté, mistři světa v šachu a olympijští atleti všichni vydělávají spoustou peněz prostřednictvím potvrzení.

Další společný znak mezi všemi úspěšnými obchodníky s módou, které jsem prozkoumal – všichni mají jedinečný a spíše opravdový příběh. Snažit se zahájit prodejnu módy bez příběhu a značky, kterou můžete efektivně škálovat, je jako snažit se škálovat horu na berlích..

Čtěte dále

Můžete si také přečíst poslední příspěvek na WHSR od Giny Badalaty – „6 efektivních způsobů, jak zvýšit návštěvnost vašeho blogu o módě“.

Nakonec bych vás ráda upozornila na dva vynikající články, které ukazují, jak důležitý je marketing, pokud jde o vytvoření úspěšného online nebo offline obchodu s módou..

 • 34 věcí, které úžasní módní maloobchodníci dělají. 
 • Jak vybudovat obchod s elektronickým obchodem s více miliony dolaru s téměř 0 $ jako marketingový rozpočet. 

Pokud vlastníte obchod s módou nebo plánujete vytvoření online módy, rád bych o tom slyšel v komentářích níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map