Jak vydělat peníze jako přidružený podnik

Jsem si jistý, že jste slyšeli o výrazu „Affiliate Marketer“ a přečetli jste si o online lidech vydělávajících stovky, tisíce nebo dokonce miliony dolarů online z affiliate marketingu. Ve své nejjednodušší podobě je affiliate marketing výkonným podnikem, kde společnosti platí lidem, kteří propagují své produkty. Tito lidé jsou známí jako přidružení.


Některé z věcí, které jste si zakoupili na internetu, pocházely z doporučení z webové stránky, kterou jste navštívili. Majitel tohoto webu by kvůli nákupu provedl provizi. Čím více produktů kupují zákazníci, tím více vydělá affiliate partner.

Většina přidružených společností platí přidruženým společnostem prostřednictvím ceny za akci (CPA). To znamená, že přidružený podnik vydělává peníze, kdykoli dojde k akci. Obvykle se jedná o prodej (když někdo něco koupí) nebo olovo (když se někdo přihlásí k něčemu, např. Informační bulletin, bezplatná zkušební verze, registrace atd.).

Mnoho společností má svůj vlastní interní affiliate program. To je běžné u velkých internetových společností, jako je Amazon, a malých společností, které prodávají pouze jeden nebo dva produkty. Druhou možností pro společnosti je použití přidružené sítě, jako je provize z provize nebo sdílení prodeje. Tyto sítě obsahují tisíce nabídek a produktů pro přidružené společnosti.

Commission JunctionCommission Junction

Jako affiliate partner má použití affiliate sítě mnoho výhod. Všechny interní affiliate programy a přidružené sítě mají minimální platební limity. Je mnohem snazší dosáhnout platební hranice, pokud propagujete stovky nebo tisíce různých produktů a služeb. Frustrující je, že mnoho interních partnerských programů má nerealistické platební limity. Setkal jsem se s affiliate programy, které platí 5 USD za prodej produktu 20 $, ale neplatí přidruženým společnostem, dokud nedosáhnou 100 $ v prodeji. To znamená, že jakékoli provize, které získáte, budou ztraceny, pokud nedosáhnete tržby 100 $. Společně to může být problém, protože byste mohli mít spoustu peněz rozložených v desítkách interních partnerských programů, které vám nikdy nezaplatí. To je menší problém, když můžete propagovat spoustu různých produktů z jedné sítě.

Výběr produktu, který chcete propagovat, je velmi důležitý. Můžete být v pokušení propagovat produkty s největšími provizemi, velkorysé provize však neznamenají nic, pokud nemůžete přesvědčit někoho, aby produkt skutečně koupil. Přidružené sítě vám pomohou s vaším rozhodnutím tím, že uvedou nabídky, které můžete propagovat v tabulkovém formátu. Mezi běžné informace patří výplata, typ (např. Olovo nebo prodej), výdělky za proklik (EPC) a míra konverze.

Zisk na proklik informuje, kolik můžete očekávat, že vyděláte na návštěvníka, kterého odešlete do nabídky. Například nabídka může mít výplatu 40 $, ale EPC 1,50 $. Míra konverze vám umožní zjistit, jaké procento vašeho provozu se promění v prodej. Můžete znát EPC, pokud znáte konverzní poměr a naopak. V tomto příkladu má nabídka s výplatou 40 $ konverzní poměr 3,75%.

Spolehlivost EPC a konverzních poměrů, které přidružené sítě poskytují, závisí na tom, jak je nabídka oblíbená. Čím více lidí propaguje produkt nebo službu, tím spolehlivější informace jsou. Můžete být schopni převést mnohem vyšší než průměrný přidružený subjekt, nebo můžete mít potíže s prodejem. Všechno jde o to, jak cílený je váš provoz. Vezměte například dva různé weby: sportovní zpravodajský web a web, který kontroluje sportovní vybavení. Webové stránky s novinkami by dokázaly získat dobrý konverzní poměr propagující jakýkoli produkt související se sportem, ale web s recenzemi by získal lepší konverzní poměr pro produkt, jako jsou sportovní hodinky GPS. Důvod je jednoduchý; lidé na tomto webu něco kupují. Nejsou tam jen proto, aby četli nejnovější sportovní zprávy.

Při výběru produktu nebo služby, kterou chcete propagovat, mějte na paměti. Čím těsněji souvisí nabídka s vaším publikem, tím je pravděpodobnější, že převedete návštěvníky na prodej a potenciální zákazníky.

Bez dalšího povyku, pojďme se podívat na některé z nejpopulárnějších způsobů, jak vydělat peníze prostřednictvím affiliate marketingu :)

5 způsobů, jak vydělat peníze jako přidružený podnik

1. Recenze

Recenze jsou skvělý způsob propagace nabídek. Lidé, kteří nekupují impulzivně, mají k dispozici velké množství informací online. Já vím, protože jsem jedním z nich. Obvykle mi trvá několik minut, než se rozhodnu, zda si koupím plugin WordPress, který lze použít na jednom z mých webových stránek, ale pokud jde o nákup něčeho, jako je nový notebook, televize nebo telefon, jsem hraničně posedlý. Není neobvyklé, že trávím týdny zkoumáním produktu, abych se ujistil, že vyberu ten správný.

Vím, že mnoho lidí je jako já.

Proto je recenze tak skvělý způsob propagace produktu. Lidé hledají informace o produktu, takže pokud jim můžete poskytnout, existuje vysoká šance, že kliknou na váš odkaz na produkt a produkt zakoupí. Recenze byly pro mě jedním z nejziskovějších způsobů vydělávání peněz online. Na mém posledním příjmu z blogů z recenzí generovalo více než 75% příjmů z webu, mnohem více, než co jsem dělal z prodeje reklam atd..

Vlastník tohoto webu, Jerry Low, má také mnoho zkušeností v této oblasti. Na serveru WebHostingSecretReveals.net (WHSR) podrobně kontroluje hostující společnosti. Na serveru HostScore.net (jeho další projekt) vyvinul systém pro sledování výkonu hostingu a vytvořil platformu pro shromažďování uživatelských recenzí. Přesvědčuje to lidi, aby navštívili web, a vaše recenze může být tím, kdo přesvědčí danou osobu, aby klikla na „KOUPIT“..

webhostingsecretreveals hosting recenzeRecenze hostingu

2. Bannery

Většina webových stránek prodává svůj bannerový prostor, i když někdy může být výhodnější propagovat nabídku na svém místě. S minulým webem jsem se snažil prodat jednu konkrétní oblast bannerů za více než 100 $ měsíčně, ale později jsem našel jednu konkrétní nabídku, díky níž jsem dvakrát tolik.

Bannerové reklamyBannerové reklamy

Našel jsem několik recenzí, které jsem napsal, mají velký provoz i přes web, na kterém bylo napsáno, že není tak populární. Důvodem je zejména vysoké hodnocení článku u relevantních klíčových slov ve vyhledávačích. Bannery se liší, protože se obvykle zobrazují na vašem webu. Pokud se váš web nezaměří na jedno konkrétní téma, pravděpodobně uvidíte nižší míru konverze z bannerových reklam než pro recenze. Navíc je třeba brát v úvahu i slepotu.

Není spravedlivé srovnávat recenze s bannery, protože se jedná o úplně jiné věci. Recenze zabírají čas na psaní, zatímco kopírování kódu pro banner a jeho vložení na váš web trvá jen minutu. Čím je váš web cílenější, tím více se váš banner zobrazí. Proto by se všechny věci považované za rovné měly zvyšovat v bannerových příjmech se zvyšujícím se provozem vašich webových stránek.

3. Přímá propagace nabídek

Drtivá většina přidružených obchodníků, kteří vydělávají stovky tisíc dolarů měsíčně, tak činí přímou propagací nabídek. Dělají to nákupem provozu a následným zasíláním lidí přímo na nabídku nebo na vstupní stránku, která propaguje nabídku (poznámka: mnoho nabídek neumožňuje přímé propojení na stránku nabídky, proto musíte poslat návštěvníky na vstupní stránku). Jakmile najdou ziskovou nabídku, zkusí ji zvětšit. Například mohou investovat 10–50 USD denně do propagace nabídky, aby zjistili, zda je zisková. Pokud jsou schopni dosáhnout zisku, začnou zvyšovat své reklamní výdaje, aby zvýšili svůj zisk.

O affiliate marketingu je známo, že utratí tisíce dolarů, než najdou svou první ziskovou kampaň. I když získají zkušenosti s vyděláváním peněz pomocí této metody, stále uvidí mnoho výkyvů. Rozdíl mezi ziskovou kampaní a kampaní, která jim stojí peníze, je velmi malý. To je důvod, proč affiliate marketingu tráví tolik času analýzou dat.

Partnerský marketingPropagace nabídek

Pokud jste v práci online a nemáte velký rozpočet, propagace nabídek přímo tímto způsobem se nedoporučuje. To je něco, o čem Tyler Cruz mluvil. Zdůraznil, že byste se neměli dostat do tohoto typu affiliate marketingu, pokud nemáte spoustu peněz, které si můžete dovolit ztratit.

Pokud máte nějaké peníze na náhradní a chcete vyzkoušet affiliate marketing, doporučujeme přihlášení do spolehlivé sítě, jako je PeerFly, a poté najít nabídku, která se dobře převádí. Poté zkuste posunout provoz do nabídky pomocí služby PPC, jako je Google Adwords nebo Adsterra. Začněte s dlouhými ocasy klíčová slova, která vás nestojí moc peněz. Doufejme, že po několika dnech začnete vidět některé konverze a poté můžete začít vylepšovat věci, měnit klíčová slova, na která cílíte, web, ze kterého nakupujete provoz atd..

Nejlepší způsob, jak se naučit, jak vydělat peníze tímto způsobem, je udělat to sami. Ve skutečnosti je to pokus a omyl, pokud jde o to, aby se kampaň stala ziskovou.

4. E-mailový marketing

Nejlepší bloggerové a obchodníci nadále říkají ostatním, že „peníze jsou v seznamu“.

Jsou 100% správné. Cílený seznam e-mailů s věrnými předplatiteli je jednosměrná jízdenka, jak vydělat peníze důsledně. Existují obchodníci s e-mailem, kteří mají stovky tisíc odběratelů a mohou vydělat tisíce dolarů z jedné pošty jednoduše doporučením produktu.

Existuje několik způsobů, jak vydělat peníze z e-mailového marketingu. Hlavní způsoby, jak profitovat z mailingu, jsou:

 • Odeslání e-mailu, který doporučuje produkt nebo službu – Poté vám bude vyplacena provizní provize, pokud jeden z vašich odběratelů kromě nabídky.
 • Použití seznamu k propagaci vlastních produktů – Někteří obchodníci tím vydělali miliony. Dokonce i jednoduchá eKniha, která je dlouhá 100 stránek, může během několika dnů vydělat desítky tisíc dolarů, pokud má obchodník dostatečně velký seznam..
 • Prodej reklam – Mnoho obchodníků s e-mailem rozesílá poštu jménem ostatních za poplatek. Čím více odběratelů má, tím vyšší jsou poplatky za umístění reklamy.

Četnost poštovních zásilek je něco, na čem se mnozí lidé neshodnou. Existují obchodníci, kteří zasílají e-maily předplatitelům s nabídkami každý den. Neustálé posílání nabídek čtenářům obecně vidí odhlášené sazby střílet přes střechu, takže obchodníci se neustále snaží nahradit účastníky, kteří odešli. Toto neustálé přepisování předplatitelů znamená, že část jejich příjmů musí být znovu investována do získání nových předplatitelů, jinak seznam zemře.

Z dlouhodobého hlediska je výhodnější vybudovat si dobrý vztah s předplatiteli. Pokud vás předplatitelé znají a důvěřují vám, je pravděpodobnější, že si zakoupí vaše produkty a produkty, které doporučujete. Někteří obchodníci mají tak loajální následky, že každý den e-mailují a nevidí velké sazby za odhlášení.

Věřím, že odběratelům zasílání e-mailů alespoň jednou týdně je nejlepší. Pokud odesíláte e-maily méně často, například jednou za měsíc, mohou odběratelé méně reagovat. Je zcela běžné, že se lidé přihlašují k odběru aktualizací a poté si stěžují, když jim je zaslán e-mail, protože zapomněli, že se někdy zaregistrovali. Toto je jedna z nevýhod zasílání e-mailů občas.

Pokud máte existující web, je levnější vytvořit seznam e-mailů. Pokud tak neučiníte, budete si muset sestavit svůj seznam nákupem reklam v bulletinech jiných lidí. Blogování může být časově náročné, takže pokud byste si raději vytvořili svůj seznam prostřednictvím reklamy, doporučujeme začít se službou, jako je Bezpečné swapy pro některé cílené reklamní nákupy a reklamní swapy..

Tipy: Nástroj pro e-mailový marketing může vytvořit nebo přerušit vaši e-mailovou marketingovou kampaň – přečtěte si tuto příručku a vyberte tu správnou.

5. Všechny výše uvedené

Proces přímé propagace nabídek je to, co si mnozí lidé myslí, když slyší termín „Affiliate Marketing“, týká se však jakékoli metody propagace nabídky za provizi. Existují lidé, kteří pouze propagují přímou nabídku nebo e-mailový marketing, i když podle mých zkušeností většina přidružených obchodníků používá všechny výše uvedené metody.

Blogy jsou toho příkladem. Většina blogů je zpeněžena pomocí recenzí, bannerových reklam, e-mailového marketingu a vložených partnerských odkazů v obsahu.

Všechny výšeProblogger

Doufám, že se vám tento přehled affiliate marketingu líbil a že vám poskytl několik nápadů, jak vydělat peníze na internetu..

Hodně štěstí,
Kevine

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map