Jak vydělat peníze na blogování: Stát se recenzentem produktů

Shrnutí (TL; DR)


Naučte se komponenty dobré recenze a jak uspořádat prvních několik koncertů pro bezplatné produkty, výlety nebo služby výměnou za vaše čestné recenze.

Zveřejnění FTC: V tomto článku jsou použity přidružené odkazy. WHSR dostává poplatky za doporučení od některých společností uvedených na tomto webu.

Jedním z největších potěšení z toho, že jste blogerem, je psaní recenzí produktů. Vzrušení ze zasílání balíků v poště, vzrušení z nalezení nového produktu, který pomáhá mé rodině, a radost z vydělávání peněz z pohodlí domova vedly k mé kariéře v profesionálním blogování..

Jak tedy začít? Tento primer vám ukáže, jak začít s recenzenty produktů.

dovolená dárkový průvodceDovolená dárkový průvodce s recenzemi & přidružené odkazy

Výběr položek ke kontrole

První věc, kterou musíte zvážit, je vaše publikum. Je to něco, co vám prospěje, nebo byste tento produkt přirozeně doporučili příteli, který odpovídá cílové skupině? Určitě si můžete prohlédnout každý produkt, který vám přijde do cesty, ale ujistěte se, že vaše produkty vyhovují všem těmto třem bodům:

 • Jsou něco, co chcete a můžete použít;
 • Jsou zajímavé / užitečné pro vaše čtenáře nebo požadované publikum; a
 • Přizpůsobte si téma svého blogu.

Pokud tomu tak není, vaše recenze se jeví jako příliš soběstačná.

Jsi Influencer

Začněte myslet na sebe jako na ovlivňovatele: můžete ovlivnit chování publika a nákupní zvyky.

Jak vaši čtenáři začnou věřit, budete samozřejmě chtít doporučit věci, které jsou pro ně užitečné. Pokud existují produkty, služby nebo dokonce destinace, které se vám již líbily a které odpovídají zaměření vašeho blogu, pokračujte a napište o nich kus. Jakmile to uděláte, jste ovlivňovatel – je to tak jednoduché.

Nejprve nedostanete zaplaceno ani nezískáte bezplatné produkty, ale recenze můžete snadno zpeněžit.

Vytvořte blogový příspěvek, který doporučí produkty a vloží vaše přidružené odkazy z programů, jako je affiliate program Amazon, provize z provize nebo sdílení prodeje. Mezi nápady patří průvodci prázdninovými dárky, recepty s přísadami partnerských odkazů, cestovní zájezdy, nástroje pro publikování na webu, hostování, zásuvné moduly blogu nebo příspěvky „s nutností“, které obsahují věci jako špičková technologie, sezónní módy nebo zpět do školních předmětů.

Příkladem je dárkový průvodce, který jsem pro své čtenáře vytvořil minulé Vánoce (viz obrázek vpravo). Dárkový průvodce je skvělý, protože když rostete, můžete společnostem účtovat poplatky za účast v průvodci.

Hledání a výběr položek ke kontrole

Blog o obecném rodičovství bude mít k dispozici široký výběr produktů. Blog o „ekologickém bydlení s dětmi“ však bude mít menší výběr relevantních produktů a služeb – pouze ekologické výrobky pro děti. Příspěvek k nejnovějšímu technologickému gadgetu s tímto publikem nebude létat.

Dalším konkrétním produktem, který je velmi dobrý ke kontrole a propagaci, jsou webhostingové služby. Proč? Protože se jedná o „měkký“ produkt, který má vysokou poptávku – každý jednotlivec, který chce online přítomnost, potřebuje webového hostitele. Potřebujete to a použijte jeden. Tak proč ne zkontrolovat svůj vlastní web hostitele?

Rodinné produkty dostupné na propagaci na serveru ShareASale. I See Me, personalizovaný prodejce dětské knihy, platí 10% za každou prodejní pobočku. V současné době je na ShareASale registrováno 152 rodinných společností (registrace)..

Komponenty skvělé recenze

Existuje několik částí pro psaní recenze, která je jak poutavá pro vaše publikum a prospěšná pro potenciální klienty, kteří vám přijdou.

1. Foto zachycení očí

Značky MILUJÍ IT, když uděláte, že jejich produkt vypadá dobře, takže udělejte spoustu fotek a udělejte vše, co je v jeho silách, aby vypadal dobře.

Pokud se jedná o produkt na vaření, ukažte produkt a výsledné jídlo, které jste vytvořili. Pokud nemůžete pořídit dobrou fotografii, požádejte klienta o obrázek – lepší mít něco, co vypadá dobře, než vůbec nic, ale musíte se naučit pořizovat přiměřeně dobré fotografie. být kreativní pro službu.

Pokud jste například prohlíželi úklidovou službu, můžete střílet logo na kamionu, týmu a jejich vybavení a před / po fotografiích oblastí, které čistí.

Screenshot níže je recenze pro knihy od „Frozen“. Všimněte si, že mám několik obrázků, které lze připevnit, takže se můžu čas od času opakovat a pokaždé, když to dělám, měním nástěnku a téma.

Recenze produktu - dětské knihyVytvářejte obrazové obrázky

Další příklad – Pokud se podíváte na recenzi společnosti Jerry’s InMotion Hosting – používá k doplnění zápisu spoustu fotografií a grafů s přidanou hodnotou..

K popisu podrobností se používají animované obrázky GIF a obrázky s vysokým rozlišením.Obrázek ZarbeeObrázek dodaný klientem (Zarbee)

2. Výhody této položky nebo služby

Napište vše, co máte rádi o tomto produktu, ale věnujte pozornost tomu, co značka v současné době také propaguje.

Například, pokud se jedná o alergický produkt a je jaro, můžete umístit obsah na to, jak náročné je toto roční období pro vás a další osoby trpící alergiemi.

Upozornění: buďte upřímní! Nevyrábejte věci; zvýrazněte pozitiva, která se vám líbila a která zapadají do kampaně značky, pokud je to možné, nebo jen dodržujte fakta. Srovnejte tolik pozitiv, kolik jen můžete, a zdůrazněte vše, co se vám na něm líbilo.

Ve své sezónní reklamní kampani od Zarbeeho – jsem použil jejich fotografii, protože jsem ještě produkt neobdržel.

3. Vady

Na konferenci jeden rok jsem se zúčastnil Q&A s panelem značek. Kritickým odnesením, které jsem se dozvěděl od zástupce značky, bylo, že nic není dokonalé. Pokud napíšete 100% pozitivní recenzi, nikdo vám nebude věřit a ztratíte důvěryhodnost.

Pište o nedostatcích, ale buďte jemní.

Pamatujte, že se snažíte lidi přimět k nákupu tohoto produktu. Pokud je však produkt chlápek nebo pokud jsou vady příliš velké na to, abyste jej mohli skutečně doporučit a produkt jste obdrželi za úplatu, okamžitě kontaktujte prodejce a zeptejte se ho, co dělat. Mohou chtít, abyste přestali pracovat na revizi, mohou opravit chybu nebo nemusí vědět o problému a požádají vás, abyste příspěvek odložili. Mluvit s nimi je vždy odpovědí a dává jim pozitivní pohled na vás.

Kontrola SiteGroundNebojte se poukázat na nedostatky produktu / služby – i když dostáváte zaplaceno od společnosti. Zde je snímek obrazovky převzatý z recenze Jerry’s SiteGround – zaznamenejte nevýhody, na které poukázal v recenzi.

4. Vaše celkové stanovisko a informace o produktu

Jakmile uvedete pozitivy a nedostatky, můžete vyjádřit svůj obecný názor – buďte tak kreativní, jak chcete. Vytvořte systém hodnocení, zvedněte palec, ukažte usmívající se dítěti – ať už vám vyhovuje cokoli.

Nakonec uveďte podrobnosti o produktu, zejména odkaz, kde jej získat.

Recenze hedvábného mlékaŘekněte přesvědčivý příběh představení značek ve vašem blogu.

5. Přesvědčivý příběh k jejich zabalení

Dnes je vyprávění nejlepší způsob, jak napsat dobrou kopii. To je další věc značky LOVE.

Pokud je to dost dobré, mohou dokonce sdílet vaši recenzi se svým publikem – a to je skvělá expozice pro váš blog. Pokud začnete přesvědčivým osobním příběhem a jak produkt přispěl k vašemu životu, získáte také lepší odezvu čtenářům. Pokud je to dost dobré, mohou dokonce sdílet vaši recenzi se svým publikem – a to je skvělá expozice pro váš blog.

V platené recenzní kampani jsem udělal pro hedvábí – moje psaní bylo inspirováno mou frustrací, co dělat s příliš velkým množstvím banánů v mém domě!

6. Úplné zveřejnění a správné propojení

Předpisy FTC vyžadují, abyste sdělili, že jste na blogu s jakýmkoli druhem úhrady, včetně hotovosti, bezplatných nebo zlevněných produktů, kupónů, dárkových certifikátů, vstupu na konferenci / akci nebo jakéhokoli druhu platby.

Udělejte to v horní části vašeho příspěvku nebo před jakýmikoli odkazy. Pokud jste produkt nedostali zdarma, ale používáte vlastní přidružené odkazy, MUSÍTE je také zveřejnit.

K zveřejnění na sociálních médiích použijte správné hashtagy. Pro příspěvky a sociální média používám „#ad“, protože je krátký a snadno se připojuje do jakékoli zásuvky. Můžete přidat svůj příspěvek: „Tento produkt jsem obdržel ke kontrole, ale všechny názory jsou moje vlastní,“ u produktů, které jste obdrželi bez platby.

Nezapomeňte sdělit, zda jste obdrželi produkt zdarma, i když na ně jen tak dlouho jdete. Je to matoucí, ale nejlepší rada, kterou jsem kdy slyšel, je: „Pokud máte pochybnosti, sdělte to.“

Nakonec vždy zvolte pro vaše odkazy, přidružené nebo jiné odkazy „bez následování“. Pokud značka odmítne tento pokyn přijmout, odejděte.

Toto je jen část seznamu toho, co musíte udělat, abyste zabránili žalovat svůj blog.

U produktů, které již vlastníte a za které jste nedostali žádnou kompenzaci, můžete toto přeskočit – pokud nechcete sdělit, že jste za příspěvek nedostali nic.

Sponzorovaný příspěvek na vrchol příspěvkuPříklad sponzorství zmíněného před a poblíž odkazu na produkt. Zahrnuje nadpis „#ad“ pro automatizovanou propagaci sociálních médií.

Kde získat produkty, které se vám líbí?

1. Pitching Brands

Je naprosto přijatelné postavit značky, aby zkontrolovaly produkty, které se vám líbí. Čím menší je podnikání, tím větší je pravděpodobnost, že některé produkty pro hodnocení získáte.

Může se stát, že vám budou nabídnuty kupóny, a nikoli produkt. Umístěte svůj názor na to, proč je vaše publikum pro ně dobré, jak budou reagovat na produkt a co pro ně uděláte. Předstírejte, že píšete obálku pro žádost o zaměstnání!

Nezapomeňte uvést své statistiky a mediální soupravu.

2. Přidružené sítě

Affiliate marketing je rozvinutým odvětvím a stal se klíčovým zdrojem online příjmů pro mnoho maminek (mimo jiné) bloggerů. Přidružený obchodník propaguje produkt nebo službu, které lze sledovat prostřednictvím odkazů, kódů, telefonních čísel atd., Které jsou pro vás jedinečné. Část prodeje pak získáte, když se prodej uskuteční prostřednictvím vašeho jedinečného odkazu.

Síť přidružených společností je často platformou, která funguje jako prostředník mezi přidruženým subjektem a značkami (aka obchodníci). Je to součást rovnice affiliate marketingu, která má tendenci být vynechána, protože většina přidružených společností se zabývá produkty / službami přímo, ale stále je důležitou informací, kterou je třeba znát.

Obchodníci obvykle používají obchodníky k řízení svého přidruženého programu a také slouží jako databáze pro jejich produkty. Vydavatelé si pak mohou vybrat produkt, který chtějí propagovat, v závislosti na svém trhu.

Commission Junction a Share a Sale jsou dvě z nejpopulárnějších přidružených sítí.

3. Weby s recenzemi produktů

Pro nováčky doporučuji Tomoson, který má spoustu kampaní pro blogery s malým publikem. Osobně jsem začal s BlogPRWire a SheSpeaks. Můžete také vyzkoušet MomSelect, MomItForward a Bloggy Moms.

Jakmile začnete budovat publikum, můžete se zaregistrovat na místa, která vyžadují zobrazení stránky na vyšší úrovni, jako jsou MomCentral, Clever Girls nebo Social Fabric.

Tomoson - placené možnosti kontrolyPlacené příležitosti v Tomosonu.

4. Pozvánky na události

Zde se hodí vztahy bloggerů a podpůrné skupiny.

Letos na jaře jsem se zúčastnil hračky hraček bloggerů Time to Play Magazine v New Yorku, kde společnosti prezentují nová vydání hraček a ukázky při shromažďování vizitek od bloggerů. Tyto typy událostí jsou obvykle pouze pozvánky, proto se vyplatí zaregistrovat se do místní skupiny bloggerů, podobně jako vaše nika. Do dvou skupin patřím Philly Social Media Moms a Green Sisterhood. Sdílíme události, propagaci, příležitosti, odborné rady a propagujeme stránky druhé strany.

Podceňování, nadměrné poskytování a ochrana sami

Jakmile vás značka osloví, postupujte podle pokynů v žádosti o kontrolu.

Pokud si vyžádají něco neetického, vypněte to dříve, než začnete. Renomované značky důvtipné bloggerům vám pošlou odkazy na jejich stránky místo spamových textových odkazů. Slibte základům – například 500 slov, sdílení na Facebooku & Twitter – a poté dodávejte doplňky, jako je další sdílení nebo připnutí. Při propagaci recenzí vždy značku označte.

Nakonec sledujte dolarovou hodnotu všech produktů a vrácení peněz, které obdržíte. Budete to muset nahlásit jako příjem ze svých daní.

Často kladené otázky

Do bloggerů vydělávají peníze?

To záleží, protože existuje velké množství blogů a ne všechny generují příjmy. Klíčem k komercializaci je provoz a stránky s nízkým provozem obvykle nejsou schopny vydělávat peníze. Zde je několik doporučitelných tipů, jak zvýšit návštěvnost blogů.

Kolik peněz můžete vydělat z blogového provozu?

Obecně lze říci, že výnosy podléhají pravidlu převodu, což znamená, že zpravidla existuje odhadované procento vašeho provozu, který si produkt koupí. Částka, kterou vyděláte za konverzi, závisí na propagovaných produktech.

Příklad: Při konverzním poměru 2,5% a výdělku 100 USD za konverzi vyděláte 2 500 $ za každých 1 000 přenosů.

Jak dostanu svůj blog na vědomí?

Bloggers má přístup k velkému množství kanálů pro propagaci blogu. Jedním z nejoblíbenějších prostředků je sociální média, kde sociální obsah může těžit z velkého obsahu. Jako výchozí bod se můžete podívat na tuto 5 základních strategií, jak rozšířit svou čtenářství blogů.

Kdo vydělává víc – Blogger nebo Youtuber?

YouTube pracuje hlavně na reklamním systému, který vyžaduje, aby uživatelé měli mnoho pohledů, aby byli komerčně životaschopní. Bloggery, kteří pracují na přidruženém systému, mohou mít potenciál vydělávat podstatně více z nižšího objemu provozu.

Pokud hledáte alternativní způsoby, jak vydělat více online, máme 50 online podnikatelských nápadů, které můžete sledovat.

Jak začátečníky blogy vydělávají peníze?

Věnování a vytrvalost jsou klíčová slova dne pro začátečníky. Generování provozu webových stránek od nuly vyžaduje určitý čas a v počátečních obdobích mnoho blogů negeneruje velké příjmy. Budování silných s vám v průběhu času pomůže zvýšit provoz – a tehdy peníze začnou plynout.

Důrazně doporučujeme, abyste si přečetli našeho podrobného průvodce a založili si blog, kde jsme pokryli vše od A po Z.

Co bude dál?

Nyní je čas, abyste skočili a začali. Procvičte si své oblíbené položky a pomocí sociálních médií propagujte své příspěvky a označujte značku, nad kterou toužíte. Nezastavujte se pouze na jednom nebo dvou příspěvcích – klíčem je vytrvalost. Pokračujte ve zlepšování svého blogu, pokud jste nový – sdílejte svůj blog s přáteli a členy rodiny, abyste mohli začít, učit se a implementovat dobrý SEO a stále publikovat dobrý obsah.

Můžeš to udělat. Jerry Low, majitel tohoto webu, založil WHSR sám jako blog s recenzemi hostingu. Podívejte se, jak daleko on a jeho tým dnes přišli – WebHostingSecretReveals.net (WHSR) se stal jedním z nejlepších webů s průvodcem hostováním.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map