Jak vydělat peníze pasivně pomocí e-mailu

Existuje důvod, proč tolik bloggerů říká „peníze jsou v seznamu“.


Většina návštěvníků vašeho webu se okamžitě nestane věrnými fanoušky. Pravděpodobně si tento týden rezervují desítky, dokonce i stovky webových stránek, a je bohužel snadné zapomenout na vaše, když na ně kliknou – pokud s nimi nezůstanete v kontaktu.

Možná si myslíte, že sociální média jsou ideálním způsobem, jak udržet zájem vašich návštěvníků. A sociální média mají své využití, ale pokud jde o budování loajálního publika a zpeněžení vašeho blogu, nemůže konkurovat e-mailům.

E-mail může být ve srovnání se sociálními médii prastarou technologií, ale stále je lepší slyšet vaši zprávu. Na sociálních médiích jsou zprávy pomíjivé a často utopené ve všech hlucích. Na druhou stranu e-mail zůstane ve složce Doručená pošta a nezmizí, pokud bude ignorován.

A s e-mailem se nemusíte zabývat omezením postav, specifikacemi obrázků, placeným dosahem nebo klikatými podmínkami použití.

Proto jsou peníze v seznamu. Zde je návod, jak zajistit, aby váš seznam fungoval.

Jak vytvořit svůj e-mailový seznam?

Je zřejmé, že pokud chcete vydělat peníze z vašeho e-mailového autoresponderu, musíte nejprve předplatitele.

Ale nejen žádní předplatitelé – chcete pouze předplatitele, kteří se zajímají o to, co nabízíte. Je důležité zaměřit své úsilí na sestavení kvalitního seznamu, který se skládá z vaší ideální cílové skupiny.

1 – E-mailové formuláře pro přihlášení

Pokud je hlavním cílem vašeho blogu získávání odběratelů e-mailů, musíte na něj zaměřit svůj web. Vaše přihlašovací formuláře by měly vyčnívat z vašeho obsahu. Pokud je váš web přeplněný, nikdo neuvidí vaše přihlašovací formuláře. Vymažte zbytečné rozptýlení a ujistěte se, že jsou vaše přihlašovací formuláře jasně viditelné.

Chcete-li získat ještě více odběratelů, zvažte použití nepříjemného, ​​uživatelsky přívětivého vyskakovacího formuláře. Zde na WHSR používáme vyskakovací okna Ninja. Ninja Popups si můžete zakoupit v CodeCanyon. Doporučujeme také OptinMonster, plugin WordPress, který dokáže vytvářet krásné návrhy formulářů pro přihlášení.

2 bezplatné verze a aktualizace obsahu

Oblíbenou metodou, jak získat více odběratelů e-mailů, je nabídnout novým účastníkům freebie, jako je e-kniha nebo e-mailový kurz..

Další účinnou metodou vytváření seznamů, která se v poslední době stala populární, jsou aktualizace obsahu, kde bloggerové nabízejí jedinečné bezplatné doplňování („upgrade“) jednotlivých příspěvků, které jsou k dispozici pouze předplatitelům e-mailů.

Přestože nabízí freebies vyžaduje prvotní investici, mnoho bloggerů zjistilo, že to pomáhá vyvinout růst jejich seznamu e-mailů.

Nezapomeňte však, že nechcete více odběratelů – potřebujete že jo předplatitelé.

Vaše freebie by měla být přesně to, co vaše cílové publikum chce stáhnout. Pokud vaše freebie přitahuje špatné publikum, bude to mít za následek vysokou míru odhlášení. Zvažte použití průzkumů čtenářů, abyste zjistili, co freebies přitahují vaše jedinečné publikum.

Jak zpeněžit svůj automatická odpověď

Pat Flynn ze společnosti Smart Passive Income získává velkou část svých příjmů propagací Bluehost a LeadPages.Pat Flynn ze společnosti Smart Passive Income získává velkou část svých příjmů propagací Bluehost a LeadPages.

Chcete-li zpeněžit svůj e-mailový automat, musíte něco prodat.

Přidružené odkazy jsou populární způsob, jak vydělat peníze pomocí e-mailových autoresponders. Chcete-li najít příležitosti pro partnerské partnerství, můžete použít web, například Sdílet prodej, nebo se spojit se značkami, které již používáte a které mají přidružené programy, jako je webhostingová společnost..

Můžete také vydělávat peníze prodejem svých vlastních produktů a služeb. Digitální produkty, jako jsou kurzy a e-knihy, jsou běžným způsobem, jak vydělat pasivní příjem. I když k vytvoření produktu vyžadují počáteční časovou investici, mohou vám po dokončení autoresponderu neustále vydělávat pasivní příjem, aniž byste z vaší strany vyžadovali další práci..

Kopej hlouběji

  • 4 vzorové dopisy, díky nimž se odběratelé seznamu adresátů stanou zákazníky

Tipy

Ne každý e-mail by neměl mít pevný výprodej, jinak budete čelit mnoha odhlášením.

S každým e-mailem byste však měli nechat otevřené dveře. I vaše informační e-maily se mohou odkazovat zpět na váš web, kde návštěvníci najdou odkazy na nákup vašich produktů nebo kliknou na vaše přidružené odkazy.

U svých prvních e-mailů byste si měli budovat důvěru se svým publikem. Pokud jste právě začínali a váš seznam je stále malý, nebojte se vyzvat předplatitele, aby odpověděli a kontaktovali vás přímo.

Chcete-li dosáhnout co největšího příjmu, nabídněte řadu produktů a služeb v různých cenových bodech v celé řadě autoresponderů. Jen proto, že váš e-mail prodávající kurz 500 $ nefunguje, neznamená to, že byste se měli předplatitelům vzdát. Zkuste rozšířit svou řadu automatických automatů a nabídnout také mini-kurz 50 USD.

Nástroje pro automatickou odpověď

1 – Stálý kontakt

Mezi celou řadou dalších nástrojů pro e-mailový marketing je ConstantContact jméno, které přichází neustále (není určena žádná hříčka). Kromě hlavní kompetence v oblasti e-mailového marketingu se web rozšířil o další služby související s marketingem, což je plus. Podívejte se na recenzi Timova neustálého kontaktu a zjistěte více.

2 – GetResponse

GetResponse je náš doporučený e-mailový marketingový nástroj s velkým zaměřením na autoresponders. Byli tu už více než 15 let. Používáme jej k navrhování, odesílání a sledování e-mailových zpravodajů našim předplatitelům za velmi dostupnou cenu. Další informace najdete v recenzi společnosti Jerry’s GetResponse.

3 – AWeber

AWeber je oblíbený nástroj pro seznam e-mailů, který obsahuje funkci automatické odpovědi. Nabízejí také nástroj RSS-to-email, takže vaši odběratelé mohou automaticky získávat vaše nejnovější příspěvky v blogu, takže váš zpravodaj je zcela pasivní.

4- MailChimp

MailChimp je populární nástroj seznam e-mailů známý pro své snadné použití a nádherné šablony (nemluvě o jejich roztomilý opičí maskot). MailChimp nabízí nástroj autoresponder pouze s placenými účty. S jejich automatizačními nástroji můžete snadno nastavit řadu e-mailů pro nové předplatitele nebo dokonce nastavit e-maily, které mají být zaslány po určitých spouštěcích událostech (jako je odeslání kupónu poté, co si zákazník koupí produkt).

Začněte sestavovat svůj seznam ještě dnes

Pokud chcete vydělat peníze na blogování, je důležité vytvořit seznam e-mailů.

Dobrou zprávou je, že nikdy není pozdě! Začněte tím, že se zaregistrujete do svého nástroje pro seznam e-mailů a na své webové stránky umístíte některé formuláře pro přihlášení. Až budete mít představu o tom, jaké jsou potřeby vašeho publika, můžete vytvořit produkt, který budou milovat.

Ačkoli se automatická e-mailová automatická odpověď snaží nastavit, mohou být velmi lukrativním zdrojem příjmu bloggerů a online obchodů, jakmile budou na svém místě..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map