Jak začít úspěšný blog máma, část 2: Propagace a zpeněžení

Přečtěte si také: 7 rychlých způsobů, jak propagovat svůj blog


Zpeněžení

Jak úspěšně zpeněžíte svůj máminový blog? Shromáždil jsem radu různých bloggerů o tom, co pro ně bylo úspěšné – počínaje sebou!

Sponzorované příspěvky

To je jeden z mých nejziskovějších způsobů vydělávání peněz online i jako bloger s nízkým provozem. Po trávení času jako recenzent produktů jsem přešel na psaní kompenzovaných příspěvků. Pak jsem psal příspěvky výměnou za dárkové certifikáty.

Jakmile začnete pracovat se značkami za odškodnění, můžete zvýšit svou sazbu s růstem vašich zkušeností. Doporučuji nastavit sazby – jak za hodinu, tak za příspěvek na blogu. Po loňské práci se Silk nyní pravidelně píšu kompenzované příspěvky, dotazy mě přicházejí osobně i prostřednictvím mých oblíbených sítí bloggerů..

Při jakýchkoli dotazech nebo sponzorovaných poštovních aplikacích jsem vždy předváděl jedinečný úhel nebo kreativní nápad (zacílil na své vlastní publikum), který mi umožňuje vyniknout z davu.

sluneční a sippy poháry

Meagan Paulin ze Sunshine a Sippy Cups řekl –

„Když začnu zpeněžit váš blog, mnoho lidí {a připouštím, včetně mě} vezme každou nabídku, která přijde na jejich cestu. Je to tak vzrušující – 25 dolarů na příspěvek o nějakém náhodném produktu, který mi zabere jen 20 minut, než budu psát? Skóre!

“Ale z dlouhodobého hlediska to nefunguje.” Vaši čtenáři k vám přicházejí kvůli autentičnosti a slyší, co si jiná skutečná maminka myslí o produktech, značkách a službách. A vy nechcete, aby se váš blog stal řadou reklam. Chcete kvalitní obsah. Stejně jako byste se nepřihlásili k odběru časopisu, pokud by to byly jen reklamy, nikdo nechce navštívit váš web, pokud se jedná pouze o reklamy. Takže vždy, když přidáváte reklamy, sponzorované příspěvky atd., Mějte na paměti své čtenáře. Pokud byste je nečetli, nezveřejňujte to. “

Staňte se profesionálním bloggerem

Sítě služby Blogger se mohou stát také kritickým zdrojem příležitostí, protože často řeší všechny administrativní povinnosti, jako je poskytování smlouvy a placení v rozumném časovém rámci. To vám při vstupu na pole poskytuje úroveň pohodlí a bezpečnosti.

Kromě toho musíte jako profesionál mít po ruce nějaké nástroje – nejen vaše vizitky. Základní smlouva je dobrý nápad pro klienty, kteří k vám přistupují mimo zavedenou síť. Nezapomeňte uvést své zkušenosti a dovednosti na svém blogu a v mediální soupravě a zdůraznit dovednosti a uznání.

zelená diskuse

Anna Hackman, Green Talk –

„Vytvořte si mediální soupravu se svými statistikami a některými svými nejlepšími příspěvky. Použijte partnerské odkazy Amazon a Share a Sale pro produkty, kterým věříte. Navštěvujte chaty Twitter a setkávejte se jako lidé a připojte se ke komunitám! “

Jste připraveni se přihlásit a začít? V části 3 diskutujeme o strategických síťových metodách pro zlepšení marketingu maminky blogu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map