Jak začít úspěšný blog maminky, část 3: Vytváření sítí ve vašem výklenku

Přečtěte si také: E-mail pro blogery – 5 úspěšných zpráv, které vytvářejí vztahy


2. Partner s celebritami a velkými jmény ve vašem niku

Co musíte sdílet s představiteli myšlenek ve vašem výklenku, které z vás mohou učinit respektovanou autoritu?

Tito lidé nemusí být blogeri, ale musí mít silnou přítomnost na sociálních médiích. A když řeknu „silný“, nemyslím tím 1 milion sledujících.

Na koho cílit?

Někdo, kdo má 5 – 10krát více než vaši následovníci, vás může stále slyšet nad jídlem, zejména pokud jste pro ně silným obhájcem. Při výběru těchto lidí si na to nezapomeňte nejprve.

Chcete ve svém výklenku najít vedoucí představitele střední úrovně, s nimiž souhlasíte s většinou (ale ne se všemi) času a kteří poskytují informace, které jsou pro vaše publikum cenné a dokonce překvapivé. Trocha nesouhlasu čas od času udržuje věci zajímavé a dělá vás jedinečnými.

Tyto příčiny byste přirozeně měli podporovat pomocí příspěvků na blogu a sociálních příspěvků. Mnoho reklamních kampaní, na kterých jsem v minulosti pracoval bezplatně, nyní poskytovalo příjem. V té době jsem si myslel, že to je důležitý problém, o kterém by moji čtenáři měli vědět, ale v tomto výklenku to potvrdilo mou pověst. Nikdy nevynechejte příležitost pomoci vůdci myšlenek v oblasti, ve které jste nadšeni.

Kromě toho je tento druh sdílení skvělý pro vaše sociální média. Díky nedávným změnám na stránkách Facebooku a odstranění spamových účtů se většina mých kolegů zasáhla fanoušky fanoušků. Avšak sdílením důležitých informací týkajících se mého výklenku od předních bloggerů v mém oboru se mi v posledních měsících pro mě moji stoupenci, zapojení a viditelnost skutečně rozrostli.

zelené sesterstvo

Karen Lee, zakladatelka Green Sesterhood – 

“Blogy jsem blogoval několik let a zjistil jsem, že jsem kolem sebe jako smýšlející lidé, je rozhodující pro zlepšení mého provozu.” Vřele doporučuji vytváření sítí s dalšími blogery, kteří píšou o podobných tématech, připojením ke skupinám a komunitám na Facebooku, LinkedIn nebo Google Plus. Sdílení nápadů, příspěvků a vzájemná podpora je velmi důležité, pokud chcete vylepšit blogování. Dalším skvělým způsobem, jak se připojit k síti, je připojit se k síti blogů, jako je Green Sisterhood, kterou jsem spoluzakládal. Vytvořil jsem síť, abychom se mohli navzájem zmocnit, učit se od druhých a v případě potřeby podporovat [navzájem]. Je to rodina blogů, z níž mají prospěch všichni. Najděte blogovou síť, která odpovídá vašemu stylu a motivu blogu. A budete těžit na základě toho, co do něj vložíte. “

3. Budujte solidní vztah se značkami

Když přemýšlíme o značkách, často přemýšlíme o něčem: o produktu, sponzorství a práci s blogováním. To jsou skvělé věci, ale nepotřebujete, abyste začali budovat vztah se značkami.

Spuštění Tweeting, Instagramming a značkování vašich nejlepších a vašich oblíbených značek. Pokud jste například blogerem pro potraviny, zveřejněte fotku své oblíbené značky a jak ji používáte pro snídani, oběd, večeři atd. Napište atraktivní komentář, vytáhněte správné hashtagy a úžasné fotografie – a buďte konzistentní!

Blíží se ke značkám

Nedávejte jen jeden výkřik. Místo toho si vyberte hrst značek, které již máte rádi, a zpívejte jejich chválu. Nakonec si značky všimnou, ale pravděpodobně nebudete viditelní pro velmi velké značky. Disney vás možná ani nevidí pochválit na Twitteru, ale malou mámu a pop shop nebo značku, kterou zbožňujete?

Budou pozornější a mohou zvážit spolupráci s vámi.

To je důvod, proč je dobré zkontrolovat své oblíbené produkty o stránkách, které se namočí do jejich pozadí a co je s nimi nového. Byl jsem naprosto nadšený, když mi Nutiva, jedna z mých nejoblíbenějších značek, minulý týden na Twitteru vykřikl. Podívejte se na tyto doporučené postupy pro spolupráci značek a bloggerů.

4. Zúčastněte se správných konferencí

Už jsem o tom mluvil: jak vám konference může pomoci navázat vztahy, navázat kontakty a další. Měli byste hledat ty, které se cíleně zaměřují na váš výklenek, jako jsou Travel Writers & Fotografie konference nebo ShiftCon pro přirozené zdraví prostoru. Měli byste se však také zúčastnit konferencí o umění a řemeslech blogů a sociálních médií.

Nebudu dále doporučovat BlogHer, ale existuje tolik skvělých konferencí, zejména pro blogery maminky: Rodičovská konference typu A, Summit Mom 2.0, Bloggy Conference. Jedním z mých oblíbených pro jeho intimitu je iRetreat, který se připravuje na to, co vypadá letos jako jedna z nejlepších konferencí. Měl jsem hodně nahlédnutí z loňského iRetreat!

Místní, menší, intenzivní workshopy konference jsou také lepším třeskem pro vaše peníze. Od 100 do 250 USD vám ušetří náklady na přenocování, jsou důvěrnější při budování vztahů s ostatními bloggery a poskytují intenzivní a zaměřené školení na konkrétní téma. Například blogování Koncentrované má mnoho intenzivních jednodenních workshopů po celém světě za rozumnou cenu.

Type-A také hostí jednodenní workshop a po celé blogosféře se objevuje spousta menších míst. Nenechte si ujít tyto skvělé příležitosti, pokud si nemůžete dovolit 3denní výlet na větší konference bloggerů.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map