Proč golfový blog může být výnosnější, než si myslíte (a jak začít jeden)

Golf je sport, který může hrát kdokoli v jakémkoli věku, díky čemuž je populární jak u mladých, tak u starých a v každém věku mezi nimi. Podle Statisty bylo v roce 2014 pouze v USA asi 26,88 milionů golfistů. Světová golfová nadace odhaduje, že přibližně 84,1 miliardy dolarů je čerpáno do americké ekonomiky prostřednictvím golfu každý rok.


V rozhovoru pro CNN se výkonný ředitel Světové golfové nadace Steve Mona shodl, že golfový průmysl je větší než divácké sporty i divadelní umění dohromady.

Golf je jedním z nejpopulárnějších sportů v okolí a je silou peněz. Pokud máte rádi golf a hledáte téma k blogu, tato nika má široké publikum s poněkud hlubokými kapsami.

Případové studie úspěšných blogerů o golfu

Připojeno k golfovému blogu

závislý na snímku obrazovky golfového blogu

URL: http://armchairgolfblog.blogspot.com/

Neil SagebielNeil Sagebiel – Armchair Golf Blog

Neil Sagebiel, autor a bloger na Armchair Golf Blog, měl několik tipů, jak se podělit s našimi čtenáři.

Neil začal prostřednictvím svého blogu potkat golfové velikány, jako je Jack Fleck. Poté hovořil s mnoha golfovými legendami, jako jsou Errie Ball, Billy Casper a Doug Sanders. Tyto příběhy sdílel ve své knize „Draw in the Dunes: Ryder Cup v roce 1969 a cíl, který šokoval svět“.

Když Neil začal svůj blog v roce 2005, měl jednoduchý cíl. Chtěl se jen dozvědět o blogování.

„Výběr golfu na blog byl v té době druhořadý – sport a téma, o kterém jsem věděl od mládí. Skutečnost, že se rozrostla v něco významného, ​​byla rozhodně překvapením. “

Neilův přístup byl chytrý z několika důvodů. Nejprve se zaměřil na psaní o tom, co věděl a co dobře věděl. Za druhé, zaměřil se na učení svého řemesla a na blogování obecně.

Naučit se své řemeslo je naprosto nezbytné, pokud se chcete postavit na konkurenci. Například jednou z prvních věcí, kterou chcete zvládnout, je, jak zachytit a udržet pozornost vašich čtenářů.

Na dotaz, proč je nalezení jedinečného úhlu pro blogování důležité, Neil sdílel tuto radu:

Pro jednu věc existuje v těchto dnech mnohem více blogů, takže k tomu, abyste vynikli, potřebujete jedinečný výklenek nebo hlas. Mám pocit, že mít určitou blogovací osobnost a přístup je to, co pomáhá budovat čtenářství a proč se lidé stále vracejí. Myslím, že čtenáři mají pocit, že vás poznají a užívají si toho, co na svém blogu sdílíte.

Neil má pravdu. To je další důvod, proč je důležité vytrhnout blogování na dlouhou vzdálenost. Časem vás čtenáři poznají. Rozumí vašemu stylu psaní, jakým tématům byste se mohli věnovat a vašemu jedinečnému smyslu pro humor. Stejně jako u lidí ve skutečném životě je třeba, aby se lidé navzájem poznali.

Jen se podíváme na Neilův blog, existuje několik věcí, díky nimž se čtenáři blogu budou chtít vrátit. Jeho navigace je přehledná a jednoduchá. Čtenář může jasně vidět, které knihy jsou k dispozici od Neila, dozvědět se více o něm nebo ho kontaktovat.

Další chytrou věcí, kterou Neil dělá, je umožnit čtenářům přihlásit se k odběru aktualizací RSS a získat zprávy o tom, co zveřejňuje. Je to tak jednoduché, jako když zadáte svou e-mailovou adresu a stisknete „Přihlásit se“. Také má svůj odkaz na Twitteru nahoře a uprostřed. Také říká, že tajemstvím jeho úspěchu je:

Jen na to, pro jednu věc. Stále jsem přidával [blog] a psal o golfu. Také si myslím, že můj hlas a osobnost prošly, že mám pro hru pocit zábavy a lásky.

Nalezení vašeho výklenku

Existuje mnoho golfových blogů, takže pokud chcete, musíte:

 • Najděte jedinečný výklenek, který není zakrytý nebo není dobře zakrytý.
 • Najděte svůj hlas. Jak píšete jinak než kdokoli jiný? Myslíš to vážně? Legrační? Sarkastický?
 • Studujte svou konkurenci. Pokud plánujete psát o golfu pro děti, podívejte se na to, co se tam děje na blogech. Co není pokryto a jak ho můžete lépe pokrýt?

Jakmile zjistíte zaměření svého blogu, vše ostatní by mělo spadnout na místo. Také se budete chtít rozhodnout o vaší misi s blogem. Chcete ji zpeněžit? Oslovte čtenáře? Jaký je váš celkový cíl?.

Nápady pro zpeněžení vašeho golfového blogu

Existuje mnoho způsobů, jak zpeněžit svůj golfový blog (nebo jakýkoli blog skutečně). Můžete jich použít několik nebo všechny, ale je dobré přidat najednou jen jednu novou věc. Podívejte se, kolik času váš čas zabere a jaká je návratnost vašeho času, a pak se rozhodněte jej ponechat a přidat další nebo hodit a zkusit něco jiného.

 • Napiš knihu a prodej ji. Můžete ji prodat na svém blogu a také prodávat na webech, jako je Amazon, se svými samo vydavatelskými platformami.
 • Hodiny s videokazetou a prodávejte je jako balíček.
 • Vytvořte pouze členskou oblast se skutečně jedinečným obsahem. Aby čtenáři měli přístup k těmto položkám, budou muset zaplatit malý členský poplatek.
 • Přidejte přidružené odkazy. Protože mluvíte o golfu, budete chtít hledat přidružené programy, které platí za prodej golfových předmětů. Buďte zde však opatrní. Ujistěte se, že jste produkt vyzkoušeli a že se vám líbí, protože můžete ztratit důvěru čtenářů.
 • Přijímejte soukromé reklamy. Existuje místní golfové hřiště, které by mohlo chtít inzerovat na vašem webu?

Toto je jen několik způsobů, jak můžete svůj blog zpeněžit. Existují také typické reklamy AdSense a odkazy na Amazonku.

Je golfový blog pro vás?

I když se jedná o celé pole, pokud opravdu milujete golfovou hru, vždy existuje prostor pro jiného skvělého golfového bloggera. Jak řekl Neil Sagebiel: „Buďte sami sebou a bavte se. Konec konců je to váš blog. Pište a sdílejte témata a příběhy, které vzbuzují váš vlastní zájem a vášeň. To bude zřejmé ostatním a snad přiláká publikum. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map