Dnes sdílím svůj rozhovor s přítelem a kolegou blogerkou Jennifer Auer, která provozuje Jersey Family Fun. Od začátku roku 2010 má Jersey Family Fun nyní více než 100 000 zobrazení stránek měsíčně a více než 10 000 fanoušků Facebooku. Mluvil jsem s Jennifer, abych zjistil tajemství úspěchu jejího blogu a toho, co se bloggerové mohou dozvědět o stavbě hyperlokálního blogu..


Rozhovor s úspěšnou Blogger Jennifer Auer

Otázka: Jak jste začali s Jersey Family Fun a jak jste ji založili jako zdroj pro rodiny rodin v New Jersey?

Před pěti lety jsem hledal aktivity, které mají co do činění se svými dětmi, ale zjistil jsem, že je těžké najít seznam aktivit na jednom místě. Například byste jen věděli, zda Home Depot pořádá dětskou dílnu, pokud jste byli v obchodě. Chtěl jsem výpis vše na jednom místě, tak jsem jej vytvořil. Začal jsem seznamem událostí na Facebooku, ale to mě mátlo, protože si mysleli, že tyto události pořádám. A protože Facebook nemá žádnou funkci kalendáře, bylo obtížné jej spravovat, takže jsem blog vytvořil. Zpočátku to byl pravidelný máminový blog se seznamem událostí v kalendáři, ale potom se stal zdrojem, který pokrýval rodinné akce po celém New Jersey..

Otázka: Umístili jste svůj blog na místní vyhledávání? Pokud ne, jak jste rozšířili svůj blog pomocí SEO?

Ne, ne. Některé příspěvky fungovaly velmi dobře a objevily se ve vyhledávačích – jako hlavní sváteční události: Halloweenské triky nebo léčení, výpisy velikonočních vajíček. V sobotu ráno přišli návštěvníci zjistit, co dělají se svými dětmi. Opakoval jsem příspěvky – myslím, že to pomůže – jako je celostátní celostátní seznam ohňostrojů pro 4. července, který je uveden podle města. S optimalizací vyhledávače jsem opravdu neudělal nic zvláštního; to prostě rostlo organicky.

Otázka: Jaké klíčové úkoly nebo změny jste provedli, abyste skutečně rozšířili svůj místní provoz?

Největší změnou byl redesign, který jsme udělali minulý rok, aby se web stal mobilnějším. Předtím museli návštěvníci přiblížit chytré telefony, aby si mohli prohlédnout seznamy událostí a jejich popisy. Nyní se design přizpůsobí zařízení a to byla obrovská pomoc, protože velká část našeho provozu pochází z chytrých telefonů. Od té změny se náš provoz ztrojnásobil nebo ztrojnásobil.

Otázka: Byl tam klíčový okamžik „aha“, díky kterému byl váš hyperlokální blog stejně úspěšný jako je?

Neexistuje nikdo „aha“ moment. Musíte být schopni růst a přizpůsobovat se podél cesty, jako je učení věcí, abychom naši práci usnadnili. Velkou pomocí bylo vybudování týmu matek, s nimiž se má pracovat, ale z velké části stránky těží z vyzkoušení malých vylepšení a neustálého učení. Vidíte zlepšení po dlouhou dobu, ne okamžitě. Některé klíčové změny, například testování softwaru různých kalendářů, usnadnily správu celého webu. Například umožňujeme organizacím vstupovat do vlastních akcí a schvalovat je, což výrazně snížilo naši pracovní zátěž. Samotné zadání všech událostí bylo velmi časově náročné, ale nyní máme efektivnější [metodu], která nám umožnila rozdávat více informací a zdrojů.

Otázka: Vidím, že máte na svém blogu spoustu zdrojů podrobně popisujících místní události, od všeho od zvýhodněných vstupných dnů až po děti, které mohou jíst zdarma. Jak spravujete všechny tyto informace?

Kdokoli, kdo dělá takový blog, potřebuje tým, protože sami nemůžete jít na každou událost nebo oblast. Tito autoři dostali šanci navštívit místa, která by za normálních okolností nemohli. S maminkou pokrývajícím každý kraj byl můj první nápad, ale to je 21 spisovatelů a je obtížné spravovat a platit. Největším týmem, který jsem měl, bylo 13 nebo 14 spisovatelů a v této velikosti se dostanete do politiky jako kdo chce dělat co. Také musím vyrovnat velikost týmu s aspekty zpeněžení, abych mohl platit svým spisovatelům.

Pořád se snažím najít rovnováhu týmů správné velikosti, ale nyní mám méně spisovatelů, kteří se zabývají tématy, které přitahují několik krajů, například národní parky. Spravujeme také naše informační bulletiny, aby se [uživatelé] mohli zaregistrovat a získat příspěvky specifické pro jejich kraj. Protože pokrývám velkou oblast, je důležité cílit na mé čtenáře tímto způsobem.

Otázka: Jaký software a služby potřebujete, aby vaše stránky fungovaly?

Technická podpora a webhosting:

Pokud jste úspěšní, budete muset investovat peníze a najmout pomoc – nejen spisovatele! Pro mě bylo rozhodující najmout osobu technické podpory, které bych mohl důvěřovat, takže jsem se nemusel starat o technické problémy webu. Navíc, velké stránky nemohou používat 5 $ měsíčně za hosting. Při výběru webhostingu je důležité s nimi mluvit o budoucím růstu vašich stránek a jejich zákaznických službách. Upřednostňuji živý, nepřetržitý servis. Najednou jsem použil společnost, která neměla živé služby, a můj web byl na Halloween jeden rok dole po dobu dvou týdnů – což, jak si dokážete představit, je pro mě velká dopravní sezóna. Nechcete dělat takovou chybu.

Některé hostingové společnosti navíc nejasně říkají, co je potřeba k udržení rostoucí stránky. A pokud váš hostitel nedokáže tento růst přizpůsobit, váš web se zhroutí. To znamená, že musíte vydělávat peníze, protože čím více váš web roste, tím více budete muset investovat do podpory a hostingu. Nechcete neustále měnit webové hostitele, jako jsem to dělal zpočátku. Měli byste si najmout společnost, která může růst s vámi. V zásadě dostanete to, za co platíte – můžete jít jen tak daleko, že budete mít vše zdarma.

Software kalendáře:

Jersey Family Fun byla docela rychle zahlcena e-mailovými požadavky z míst, kde byly uvedeny jejich události, a proto jsme potřebovali flexibilní kalendářovou aplikaci, která by místům umožnila vypsat jejich vlastní události. V současné době používáme software pluginu Time.ly, který mi při přidání [události] pošle e-maily, abych jej mohl schválit nebo odmítnout. Je to velmi přívětivé pro SEO a také vám umožňuje snadno vytvářet opakující se události a vynechávat dny, například, pokud máte událost každý čtvrtek, ale chcete vynechat Den díkůvzdání. Nalezení správné aplikace kalendáře je důležité pro každého, kdo uvádí události.

Otázka: Jakou radu byste dal bloggerům, kteří mají zájem vytvořit hyperlokální blog?

Proveďte nejprve výzkum – podívejte se, co pokrývají další hyperlokální stránky a co chybí. Zvažte také, jak velkou oblast chcete pokrýt. Kdybych zvážil, kolik informací by to bylo, začal bych spíše s menším regionem v New Jersey, jako kraj, než s celým státem. Věřím, že existuje větší potenciál příjmů pro hyperlokální blogy, které pokrývají menší oblast, protože můžete získat reklamu od místních podniků, což není možnost celostátního zdroje. Bylo také obtížné zpeněžit Jersey Family Fun u velkých podniků, které mají celostátní dosah, protože jejich reklamní proces je pro nás příliš složitý. Prodej a reklamy nepomohly na zpeněžení webu dobře, navzdory jeho velikosti.

Doporučuji také nastavit pokyny pro své akce. Nechali jsme místní prodejce dát události, které nejsou vhodné pro rodinu nebo které stojí více než 5 $, což je náš limit. Potřebujete spolehlivý webhosting, ale čím více jste místní a další pokyny máte, tím méně paměti budete potřebovat k ukládání událostí. A pokud jste výklenek jemně, to vám pomůže vytvořit více relevantní témata blogu.

Nakonec vždy zvažte vlastní rozvrh. Provozování webu, jako je Jersey Family Fun, vyžaduje velký časový závazek a nemohl jsem to udělat bez pomoci. Než začnete, přemýšlejte o tom, co jste ochotni investovat v čase, pomoci a penězích, pokud se váš web vzlétne.

Děkujeme, Jennifer, za to, že jste se s námi podělili o svůj názor na to, jak vytvořit hyperlokální blog! Existuje mnoho různých způsobů, jak můžete řešit místní problémy na svém vlastním blogu. Toto je jeden úspěšný příklad, na kterém můžete stavět na základě svých zájmů a potřeb vaší komunity.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me