سه راه آسان برای ایجاد یک وب سایت: Udhëzimi i Merrni Vëzhgimin

Faqja e internetit është mjaft e lehtë për vitin 2020.


شما می توانید یک ویرایشگر و حرفهای خود را ببینید.

Metoda e shikimit. Zgjedhur. Nga mjetet e përdorimit. Ju 100 ٪ Bëni mirë.

Kur të filloni blerësin dhe punën tuaj në internet në 2004. Shërbimet e bëra për një faqe interneti و من خوبم

امروز – ابزار نوآورانه توسعه و پلتفرمهای انتشار وب سایت.

Tre mënyra më lehtë për një faqe në internet:

Në përgjithësi studentët – نام دامنه për dummies.

2- Blerja e shërbimit të internetit

Një میزبان وب یک کامپیوتر بزرگ (سرور ، سرور) است که به وب سایت های شما می توانید با کمک شما. Dëshironi nga kompanitë që të mirëmbajnë postimet e mëparshme të Amsterdamit, Shihni UE dhe FB; شرکت های دیگر به سادگی سرورهای خود را از یک ارائه دهنده میزبان اجاره می گیرید (که می توانید به راحتی و آسان تر شوید).

اجازه: اگر بخواهید یک سازنده وب سایت برای ایجاد سایت خود ().

Faqja e internetit e mësuesve

Dëshironi të gjeni një shërbim të miqve të Përzierjes.

میزبان وبثبت نامسخنان
A2 میزبانی وب4,90 dollarë / muajمیزبان وب سریع ، دوستانه New.
تالارها3,95 $ / muajثبت قیمت نام ارزان ، دوستانه جدید.
Hostgator ابر8,95 $ / muajÇmimin, vlerësimin e vlerësimit më të mirë.
Abstractfly Hostpapa3.36 dollarë / muajمیزبانی وب سازگار با محیط زیست ، تخفیف ویژه.
میزبانی وب InMotion3.49 dollarë / muajثبتmimi i vlerësimit, vlerësimi i vlerësimit të vlerës së mirë.
سایتها$ 5,95 / muajIndustri # 1 Ndihmoni të gjallëroni, faqen e internetit në internet.

افشای FTC

WHSR nga e bëra nga kompanitë e bëra në këtë artikull vlerësimi më i mirë i kompanisë. برای کسب کتاب های مفیدی که در این مدت وجود دارد ، سعی کنید و تلاش کنید تا بتوانید قدرت خود را کسب کنید.

این شهر می تواند خود را جمع کند و شروع به ایجاد کند!

Metoda # 1: Fillimi i faqes në internet

تجهیزات و ابزارهای لازم

 • Knwoledge: عملکرد پایه کامپیوتر و اینترنت · HTML, CSS dhe PHP (نه اجباری بلکه بهتر است شما را دوست داشته باشید)
 • Mjet: وردپرس ، جوملاو دروپال

یک سیستم مدیریت محتوا یا یک سیستم مدیریت محتوا به طرز تاکتیکی تعیین شده در متن متناسب با مراجعه کننده به روز.

این نرم افزار کاربردی است که می توان آن را پیدا کرد و مدیریت آن را آنلاین آسان کرد. ثر آنهاثر منبع.

Nëse ju می دانید مبانی HTML, CSS ose PHP, ju ndihmoni. اگر نمیدانید این سرویس دهنده عالی باشد ، چرا که این سیستم قدرتمند بصری است. در ارائه خدمات سه گانه رایگان برای سیستم عامل CMS که شما می توانید با مراجعه به این انتخاب خود بخواهید ، انتخاب کنید.

Shpejtë

امکاناتوردپرسجوملادروپال
هزینهرایگانرایگانرایگان
استفاده311.682 SHBA26,474 milion31,216 milion
Temë4,000 +1,000 +2,000 +
Qelizë e lirë45.000 +7,000 +34,000 +

مزایا

 • Shihni shumë ose vendosni vlerësimin e vlerësimit
 • آسان për përdorim ،
 • Ton shërbimi
 • Shoqëria dhe ndihma

Më shumë

 • ما درباره ی … گفتگو با استفاده از وردپرس در این راهنمای ساخت یک وبلاگ را از آغاز.
 • Shkarkoni WordPress.com dhe CMS në WordPress.org.
 • لیستی از وب سایت های بسیار جذاب 30 که توسط WordPress Dërguar më.
 • برای ارائه دهنده خدمات پیشنهادی برای شرکت کنندگان خدمات و میزبانان مهمان.
 • سایت های ارائه شده با استفاده از وردپرس: فوربس ، قدرت خرد

جوملا

جوملا به روشهای مختلفی به وردپرس شباهت کافی. با استفاده از این روش آسان ، برای نصب ، و نصب آن به شما امکان پذیر استمعادل پلاگین وردپرس. در این مقاله ، این گزینه را انتخاب کنید که ممکن است برای ایندیدین است.

با این حال ، این است که موجودی را به خود اختصاص داده است و می توانید در اختیار شما قرار دهیم. قانون بر منوی سمت چپ ، یک منو در نوار بالا بردن حق آرم “کنترل پنل” شما همچنین می توانید. برای اجتناب از سردرگمی ، به یادآوری می کنید که می توانید آن را مشاهده کنید و از طرف منوی خود را انتخاب کنید "محتوا", "کاربران" و "Shtoni programin".

WordPress ، با استفاده از منابع طبیعی و دارای قالبهای مختلف ، می توانید به سرعت به سایت خود مراجعه کنید. اما از میان سه سیستم مدیریت محتوا ، جوملا ساده راه حل برای ایجاد یک شبکه اجتماعی ارائه می دهیم. با سیستم نماینده آسان EasySocial and JomSocial ، شما فقط با محدودیت از وب سایت شبکه های اجتماعی به راحتی خود می توانید.

سیستم سیستم جوملا. سیستم سیستم جوملا.

منفی

 • ماژول ها برای امنیت سخت است
 • CMS Tokë e Mesme – به آسانی ساختار وردپرس ، نه به عنوان پیشرفته به عنوان دروپال

مزایا

 • Leht për shënim
 • Ndihmoni
 • Përditësuar më herët në një adresë të fundit
 • Më shumë shikuar në opsionet

Më shumë

 • Falas shkarkuar Pamje Eksitim Shkarkoni dhe Shfrytëzoni Sugjerime.
 • Faqet e kërkuara janë përdorur me përdorimin e دروپال: تسلا ، برادران وارنر سوابق ، دانشگاه آکسفورد

Vizitoni Shfrytëzoni و استفاده از وردپرس نشان دهنده وب سایت

برای این روش ، ما وردپرس را به عنوان مثال ما را می توان کرد کرد. Tani shikoni tani në këtë moment dhe në një emër të ri.

مرحله 1: نصب وردپرس را در پانل میزبانی وب سایت خود مستقر کنید

خدمات میزبان وب سایت شما می توانید یک مکان سریع برای نصب وردپرس و سایر سیستم های تبلیغاتی رای دهنده تصمیم بگیرید.

شما می توانید میزبان وب سایت خود را نصب کنید. Emri i përdoruesve të kërkimit tuaj Softaculous, QuickInstall ose Fantastico.

Dëshironi të gjeni dhjetëra shërbime në faqen e internetit (مثلاً: سایتها) از نصب یا نصب آن در سایت داشبورد. Në këtë rast, thjesht mund të drejtoheni nga drejtorët e faqeve që përmbajnë «وردپرس» است.

Titujt e faqes: SiteGround داشبورد cPanel.

Niveli 2: Instalimi i instalimit të Urdherit

Softaculous محبوب ترین سازنده ی ماشین است و بر روی cPanel برجسته شده است. My Your Ria nga Aftësia Softculous به شما راه اندازي كردم كرد. Instalimet e tjera mund të shikoni.

Shikoni butonin e butë dhe klikoni në instalimin në WordPress.

نصب وردپرس برای ایجاد وب سایت شما

بخش مهمی از این بخش می آید.

Faqe interneti

گزینه های زیر را پیکرکندی ، سایر موارد را برای پیکربندی پیش فرض (بعدا مرتبکی) و نصب نصب کنید.

 • Protokoll: Ju Mund të Krijoni Mirëmbajtjen e http: // ose http: // www. URL-në e çdo versioni zgjedhor, dallimi i shikuar. Nga pikëpamja teknike, http: // www. از ارائه انعطاف تصیری و مدیریت کوکی بهتر است. Kur të shikoni se si ju keni një Google SSL të vërtetuar dhe të lejoni të instaloni, thjesht https për të gjetur HTTP Zgjedhur.
 • دامنه: دامنه ای را که میزیید وبسایت را نصب کنید انتخاب کنید.
 • دایرکتوری: تأیید کنید که در سایت شما نصب شده وردپرس را نصب کنید. Nëse ju dëshironi të shikoni në adresën e faqes tuaj (ish: http://www.yourwebsite.com/) instaloni, ose atë për të shpëtuar. Nëse do të gjeni këtë URL në URL (ish: http://www.yourwebsite.com/myblog/), do të gjeni më shumë.
 • حساب کاربری: نام کاربری ، رمز عبور و شخصی که می توانید در سایت خود قرار دهید.

اگر در آخرین مرحله موفق باشید ، به بهترین گزینه انجام می شود. Faqja e faqes tuaj të jetës!

شرایط به سایت وردپرس خود را وارد کنید. Faqja e hyrjes në wp-login.php shfaqet në faqet tuaja të internetit.

Niveli 3: Temë dhe qartë nga Plazhi i Kontaktit të Instalimit

بعد ، شما می توانید یک تم و پلاگین های مورد نیاز را نصب کنید. روشي به نوار کناري سمت چپ داشبورد وردپرس خود را نگاه كنيد.

بهترین گزینه برای ارائه محصولات موجود در دایرکتوری وردپرس امکان پذیر است.

Për të parë këtë temë të lirë, në «pamje»> تمها> افزودن جدید »بروید ، برای موضوعی که مطابق با نیازهای شما است ، می توانید در جستجوی جستجو و نصب دکمه نصب کنید.

دایرکتوری تم وردپرسدایرکتوری تم وردپرس.

شما می توانید از طریق سایت تمایل شخصیت ثالث را از بخش دریافت کنید "Shtyp temë" Instaloni برای ارزیابی ، طراحی حرفه ای ، تم وردپرس ، ایده آل برای رسیدن به زیبایی (برای کد کاربری خود و طراحی زیبا جلوی جلوی محصول).

Për پلاگینها ، «پلاگینها را اضافه کنید» اضافه کنید.

پلاگین در صورت نیاز به جستجو و نصب. 3-të Plazhinëve të Partnerëve të Instaluar.

دایرکتوری پلاگین وردپرسدایرکتوری پلاگین وردپرس.

در بحث می خواهم چندین پلاگین رایگان ارائه دهم. به دنبال اسامی می توان در دایرکتوری پلاگین وردپرس را برای استفاده از این موارد فراهم کرد. با مراجعه به این گزینه ، فقط یک گزینه اضافی از هر یک از اینها را داشته باشید.

 • Për kërkime: SEO Yoast, Të gjitha në një SEO Pack
 • Për sigurinë: iThemes Security, Wordfence Security
 • Për statistikat e faqes: Jetpack nga WordPress.com, Google Analytics për dheردپرس nga Insights Insights
 • Për formularin: Formulari 7
 • Për shembull: W3 Total Cache, WP Super Cache

برای هویت سایت خود ، تصمیم می گیرید که از یک موضوع عالی استفاده کنید ، می توانید آن را به عنوان یک سایت عالی تهیه کنید Logaster i një numri të përgjithshëm të gjeneratorëve interesantë. این خدمات یک سرویس پولی با این واقعیت بسیار عالی است که می توانید قیمت پیشنهادی خود را ارائه دهید. این آژانس متخصصین می توانند در صورت تمایل خود را به راحتی جستجو کنند – فقط یک آرم با فرمت وب سایت ، یا اینکه می توانید برای یک کیت ایده آل در اختیار شما قرار بگیرند ، آنگاه که می توانید بهترین گزینه را بخرید؟.

Aftësia dhe mjetet e nevojshme

 • Knwoledge: عملکرد پایه کامپیوتر و اینترنت
 • Mjet: WIX dhe Weebly

سازندگان سایت راهبری یک وب سایت راجع به زحمت و فوری نمایش اند. بدون مراجعه به زبان های وب سایت ، می توانید وب سایت خود را کامل کنید و چند بار دیگر راه اندازی کنید. Drag strukturës & Hidhni një sy rekomandimeve të reja.

این سایت برای ایجاد سایتهای مختلف از طریق سایت اینترنتی پراکنده شده شده است – Disha.

سه مورد زیر ، سازنده سایت وب سایتهای ارائه شده و بالقوه ای است که می تواند در حال استفاده باشد.

WIX

با استفاده از Wix برای داشتن یک وب سایت

Urdhërin më të mirë për krijimin e faqeve në internet më shumë se 500 $ + Modelet e mjaftueshme سفارشی قادر به تنظیمات مختلفی هستند که دارای امتیازات ویژه هستند. این مقام عالی است که شما می توانید از آن دیدن کنید.

Tërhiqni një botim të faqes në internet انعطاف آنلاین Drag & Drop Rekomandoni Tani të Gjithë Virtual Valuta Valide. با مراجعه به سایت خود ، یک بار دیگر می توانید آن را بارگیری کنید. موردdo çmim i çmuar është rivendosur ose mund të ndryshojë.

Vetëm Shënoni Kjo Reklamim në faqen e internetit Wix falas. شما می توانید این گزینه را از طریق ارتقاء به برنامه Combo خود خلاصه کنید ، که شما را در اختیار 12 $ / muaj تنظیم.

Ky është një lexues i dobishëm.

Vëzhgoni të Vizitoni faqet e internetit me përdorimin e Wix

Shkalla 1: Shënoni emrin për Wix

Një llogari për karibinë në Wix.com Shiko.

Lajmet e mëparshëm të sigurimit 5 dhe 1 mundësi të lirë (çmimi prej 0 $ – 24,50 $ / muaj). پس از ساختن یک سایت ، گزینه های ارتقاء را مشاهده کنید.

برنامه های Wix و قیمت گذاری را می توانید مشاهده کنید

Shëno emrin WixFaqja e Emrit Wix.

Unë dëshironi të shikoni në këtë opsion – Mbështetuni Muzikës Java. Plan Wix Combo (8,50 $ / muaj) Identifikohu për CPU Më shumë dhe pa Reklamim Wix.

Niveli 2: Një Shqyrtim i Kontrollit

Wix از شما می توانید آن را به عنوان یک وب سایت وب سایت ایجاد کنید. WI ADI (هوش مصنوعی طراحی) سریع تر می تواند به شما کمک کند سرعت بیشتری کسب کنید.

شما می توانید از سایت رسمی خود استفاده کنید!

شما می توانید ببینید که قالب های تحت نظارت برچسب های مختلفی را برای شما فراهم کرده است. مجموعه بندی این فهرست را مرور کنید و از آن استفاده کنید.

Pas këtij ekspertimi i një temë Wix që është dashur, drejtimi i ‘ویرایش’ kliko për të vazhduar më tej.

ویرایش një Faqja në Wixدکمه "ویرایش" Provinca të drejtuar për një temë mundëson që të shfaqet.

مرحله 3: Design Web Site خود را با استفاده از Wix Website Builder

پس از چند لحظه ، شما را به طور کامل نشان می دهد بر روی سازنده وبسایت شهودی خود را می توان تغییر داد.

Dizajnimi i faqeve të internetit të thjeshtë ابزارهای مختلفی در سمت چپ و سمت راست صفحه نمایش این دیدگاه. هر بار که می توانید وب سایت را کلیک کنید تا بلوک را ویرایش کنید یا آن را دنبال کنید تا به یک موقعیت مکانی تغییر دهید.

عناصر Wixعناصر صفحه وب خود را با استفاده از ویرایشگر کشیدن و رها کردن Wixix.

Niveli 4: Faqja e internetit e publikuar

شما می توانید با کنترل کامل آن را کنترل کنید. Ky telefonues

Disa më shumë shikime të ndryshme.

به "داشبورد Wix> Menaxhimi dhe botimi i faqes" خود بروید و SEO, Favicon, Social dhe Azhurnime.

پیکربندی سایت WixFaqja Wix خود را را پیکربندیike.

و شما می توانید با این تنظیمات پایگاه عملیاتی کنید – وب سایت شما را فراهم می کند.

الات سو دادا

Si një faqe në internet për të kërkuar një pamje të mirë?

Dy mënyra më të mirë për një faqe interneti mund të jenë më të lirë – Përdoruesi i Internetit falas 000Webhost ose një kërkesë për faqet e internetit Wix ku një program falas është falas.

Krijuesi i faqes GoDaddy falas است؟

GoDaddy برنامه نویسان در سایت سازنده وب سایت خودتان است که می توانید 10 تا 10 ماه در ماه شروع کنید. مف بررسی مف Go Go GoDaddy ما را بخوانید برای دسترسی به اطلاعات بیشتر.

وب سایت ساده برای سازنده چیست؟

برنامه های سازنده وب سایت برای یافتن آسان استر. با مراجعه به ماهیت خود ، سازنده وب سایت در معرض دید باهوش ، بدون طراحی و ارائه راهنمای شما. این محدوده از رابط کاربر پسند تا ارائه پیش بینی شده است.

Vendosni faqen në internet nga Kja Filloni?

قبل از این که بتوانید سایت خود را کنترل کنید ، می توانید آن را شروع کنید. اگر می توانید وب سایت خود را انتخاب کنید ، می توانید آن را انتخاب کنید یا به آن برسید.

Regjistrimi i statusit të faqes në një faqe interneti është fuqishëm?

هنگام جستجو برای کدگذاری یک وب سایت به سخت افزار. هرچه به ویژگی های خاص و طراحی مطلوب برای مشاهده ، مدت زمان طولانی طول کشید. وب سایتهای ساده و استاتیک می توان در چند وقت اخیر ، معتبرترین شرایط را برای ثبت نام در سایت خود ثبت نام کرده است..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map