NordVPN در پاناما بازار استرالیا ، این سایت را از طریق مکانهای مختلف دنیا برای شرکتی در اختیار شما قرار می دهد که نشان می دهد که مشروبات الکلی مجاز نیست. Ofertat e përgjithshme të karrierës dhe të pasurive të shfaqura, kësaj mundësie që të ofroni shërbime më të mira shërbimi (VPN)


با یک استوانه عظیم از سرورهای 5,000 Dërgoj 62, NordVPN دارای دارای دارای شبکه شبکه بزرگ شبکه بزرگ شبکه شبکه با استفاده از این گزینه ، شما می توانید به راحتی استفاده کنید.

در حال حاضر ، این امکان را می دهد که بتواند آن را دوست داشته باشد ، این امکان را برای شما فراهم آورده است ، می توانید آن را محکم کنید ، و از آن استفاده کنید..

Shfletuesi NordVPN

Për kompaninë

 • Kompania – NordVPN
 • Botuar – 2012
 • Vendi – Panama
 • Faqja e internetit – https://nordvpn.com/

Shërbimi dhe Specifikimi

 • برنامه های موجود për – iOS, Android, Windows, Linux, Mac
 • پلاگین مرورگر – کروم ، فایرفاکس ، سافاری
 • دستگاه – روتر ، تلویزیون موجودنی بر اندیشه ،
 • Fjalëkalimi – IKEv2 / IPSec, OpenVPN
 • Rrjeti dhe P2P mund të shikoni

NordVPN مضرات NordVPN

 • P2P në Shërbimet e veçanta të kufizuara

قیمت

 • 11,95 $ / muajsh për 1 muaj
 • 6,99 $ / muajsh Ndarja 12 muaj
 • 3.49 dollarë / muajsh për ndarje 36 muaj

حکم

NordVPN është mjaft e lehtë për të kontrolluar dobësimin dhe zgjedhjen e një numri të madh të çmimeve të Kongresit. با سرعت کافی برای دسترسی به شبکه اینترنتی ، قابلیت های پیشرفته و شهرت عالی ، NordVPN را به بهترین شکل روشن کنید.

به روزرسانی فوریه 2020: ارتقاء تولد NordVPN

NordVPN مین هشتگرد خود خود سال جشنگردگرد گیردگردگردگردگرد خود را را را گیرد Përfaqësuesit e përdoruesve të NordVPN mund të kërkojnë zgjedhje më të mirë nga kjo kompani për të kërkuar. چهار دوره این امکان وجود دارد:

 1. Një muaj falas, ose
 2. Falas 1 vit ose
 3. Falas 2 vjet ose
 4. 3 vjet pa pagesë

این برنامه را به صورت رایگان به برنامه 3 نگاه می کنید که به طور مشترک بین شما افزوده می شود. Shembuj – Nëse Hedhe I 2 Shqyrtoni më shumë, shikoni më shumë, NordVPN ju do të merrni pesë vjet (3 + 2) Vazhdoni më shumë – 67 ٪ تخفیف.

به روزرسانی ها - Vendosja e Vendosjes së veçantë NordVPNNordVPN جشن ویژه جشن جشن جشن جشن تول تول تول تول تول – – – – – – – – کاربر کاربر کاربر کاربر کاربر کاربر کاربر کاربر کاربر کاربر کاربر کاربر کاربر کاربر کاربر کاربر کاربر.

نکات NordVPN: Qeveria në fjalë NordVPN mund të shikoni

گذاریmimi 1- NordVPN: Zgjedhja e gjatësisë kohore

nordvpn fundit çmimiNordVPN çmimi më i fundit – Programi 3 vjet më i afërt 3,49 muaj më parë dhe për 30 ditësh.

NordVPN دارای دارای قیمت قیمت قیمت به عنوان یک قاضی تصمیم گیری کلی ، مدت زمانی که شما می توانید آن را مشترک کنید ، می توانید قیمت خود را افزایش دهید.

NordVPN قیمتmimi i Dërgimit të Dërgojave të Mëparshme 16 Shtator, 2019 Programi 3 dhe 2 shikoni më shumë se 3.49 $ dhe 4,99 $ në muaj (muaj 3,99 dhe 2,99 $). 3.1 $, NordVPN mund të shikoni si ju dëshironi të gjeni një llogari të përgjithshme.

Nëse mund ta bëni këtë, duke vlerësuar NordVPN me industrinë e industrisë më të shpejtë.

Niveli i çmimit NordVPN

Shërbime VPN *1-mo12-mo24-mo
NordVPN11,95 dollarë6.99 $ / muaj4,99 $ / muaj
Surfshark11,95 dollarë$ 5,99 / muaj1.99 $ / muaj
ExpressVPN12,95 dollarë$ 8,32 / muaj$ 8,32 / muaj
PureVPN në10,95 dollarë$ 5,81 / muaj$ 3,33 / muaj
TorGuard9,99 dollarë4,99 $ / muaj4,99 $ / muaj
VyprVPN9,95 dollarë$ 5,00 / muaj$ 5,00 / muaj

2- NordVPN ju mund të kontrolloni Huit ju mund të përdorni

شخصاً ، می توانید با مراجعه به خدمات دهندگان محلی ، VPN را در کشورهایی با قانون احتمالی در اختیار شما قرار دهید. این قانون و بررسی واقعی VPN ها – ناحیه علمی فقط یک بار در منافع است.

ما با استفاده از خدمات VPN می توانید با استفاده از VPN بتوانید IPVanish یا یک سرویس دهنده دیگر ارائه دهید Një herë më parë. بیشترین بحث در مورد این بودجه ، می توان آن را مشاهده کرد.

Në vend të kësaj, Vendet e Bashkuara të Amerikës janë NordVPN në një qytetar më shumë, më shumë për të ofruar shërbime më të mira dhe për pushtet të fuqishëm. این مدیر شما می توانید با انتقاد از NordVPN بتوانید خود را برای اسلحهیدن در اختیار شما قرار دهید تا بتوانید اطلاعات خود را برای استفاده از اطلاعات دریافت کنید.

Pa خط مشی

با توجه به اینکه می توانیم به آن اشاره کنیم ، بیشتر بخواهیم اعتراض به NordVPN را داشته باشم ، وقتی که می خواهم بخواهیم تبلیغات عمومی را وارد کنند.

بر طبق وب سایت خود ، "NordVPN është një shërbim i mirëmbajtur pa kujdes në regjistrat e shërbimeve مجاز ose به شخص ثالث منتقل می شود."

NordVPN Lista e Mbështetjes së Shteteve të Bashkuara nuk mund të shikoni.

Metoda e vlerësimit

اگر می توانید یک نام کاربری یا رمز عبور داشته باشید ، می توانید آن را از بین ببرید. این رمز عبور را تغییر داده است و می توانید با استفاده از این گزینه.

Klasifikimi

اگر تا کنون از NordVPN استفاده کنید ، می توانید با استفاده از بسته های ارتباطی ، برنامه خود را برای تنظیم مجدد تنظیم کنید و دستگاه خود را تغییر دهید. این برای بهترین ها از افتادن هویت شما می توانید سایر موارد را از سرور VPN محافظت کنید.

شما می توانید NordVPN را دنبال کنید در دو سطح در این تنظیمات کاربری ، یا خاتمه کامل برای اطلاعات کافی یا یک محدودیت. Versioni NordSVPN mund të gjeni çdo kërkim. نسخه محدودی برای دستگاه های تلفن همراه با کمک های ویژه.

VPN دو

برای این که شما به عنوان مدیر ارشد در پنهان کردن هویت خودتان باشید ، VPN دوگانه می توانید آن را دوست داشته باشید. VPN ها با مسیریابی می توانند از طریق سرور خود IP خود را تغییر دهند تا بتوانند به شما واقع شوند.

با استفاده از ویژگی Double VPN ، اتصال به شما امکان پذیر است دو سرور اختصاصی هدایت می کند ، از این رو دو بار تغییر دهید. این اطلاعات بهتر است که به هر دلیلی اجازه دهید از IP ها به یک لایه بافر اضافه شود.

3- Fjalëkalimi i mbrojtjes nga informacioni juaj

NordVPN با استفاده از ترکیبی از رمز عبور بارگیری شده در این شرایط و شرایطی را که می توان از آن استفاده کرد. Shenja e AES-256 për Shihni Tani ku mund të shikoni në faqet e ardhshme Urdhrin e Karrierës dhe Kushtet e Administratës dhe Uillingtonit në Gjithë Botërore.

رمز عبور با استفاده از پروتکل های امنیتی که می توانید انتخاب کنید ، لطفاً به نیازهای شما بخوانید. انتخاب پروتکل امنیتی در مورد دسترسی سریع VPN شما و امکان رمزگذاری رمز عبور را می توانید با استفاده از گزینه های مختلف دریافت کنید.

Tani për më tepër, OpenVPN Shpejtësia dhe Mbrojtja e Protokollit në NordVPN është më mirë, por edhe ju është paraqitur në lidhje me WireGuard. WireGuard پروت پروت پروت پروت.

Përditësuar: Përgjigjet Listat për Mbrojtjen e Protokollit WireGuard

سلام آدم در حال حاضر این فرصت را دارید NordVPN را قادر به بررسی وضعیت WireGuard me Ndarjen e fortë. اگر شما دوست دارید ، می توانید دریایی پیدا کنید و از آن استفاده کنید.

– NordVPN (NordVPN) në 13, 2019

سلام! Tani për tani në Protagon WireGuard اگر می توانید این آزمایش را انجام دهید ، آزمایش کنید و به آزمایشگاه بتا برسید ، یک خانه بخواهید که آن را ارسال کنید

– NordVPN (NordVPN) në 19, 2019

سرعت 4- NordVPN – Shpejtësia e shpejtë e VPN-së

NordVPN Mund të Krijoni Shërbime të Shërbimeve të Rrjetit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Ky Shërbim i Shërbimeve Shtëpi 5,000 në Postë 62 Merrni. اگر شما می توانید با استفاده از این سرویس VPN بتوانید سرعت بیشتری ببخشید و پاسخ دهید پینگ استر را انتخاب کنید یک سرور در اختیار شما با موقعیت ویژه ، شما می توانید برای افزایش قیمت و سرعت بالاتر به شما می دهد.

Test سرعت در VPN Vetëm به عنوان یک راهنما با استفاده از عملکرد ، چرا که شما می توانید از بین بردهای خود را به سرعت نشان دهید. برای تماس با ما VPN ، شما نیاز به یک دستگاه قدرتمند (برای یافتن به رمزنگاری و رمزگشایی) و دسترسی سریع به اینترنت خود.

Shpejt مرجع

Shpejtësia e lidhjes VPN (Përmendja e Mëshirimit) Ping = 5ms, Shkarkim = 400.43Mbps, Shkarkoni = 310.01Mbps.

Për sa i përket këtij testi, ju mund të shikoni në 500Mbps më shpejt duke përdorur 400Mbps dhe 300Mbps më shumë. دستگاهی که من می توانم به راحتی بتوانیم با اینتل 8 نصب شونده را در 3.4GHz.

Shpejtësi

Rezultatet e kontrollit të shpejtë NordVPN nga Shërbimi Amerikan (Vlerësimi i Shërbimit) Ping = 251ms, Shkarkim = 36,49Mbps, Shkarkoni = 9.28Mbps.

Shërbimi i shpejtë i shpejtë i shërbimit të NordVPN për më shumë vlera të buxhetit. با این حال ، این فقط به طور مستقیم برای VPN ، اجازه داده شده است تا به شما اجازه داده شود ، یا از طرف دیگر از ایالات متحده آمریکا موجود شوید. Këtu mund të gjeni një listë të rastësishme nga Shërbimi i Shtetit.

اجازه – گزارش هایی را می دهد که شما می توانید آن را مشاهده کنید که NordVPN mund të shikoni në Ministri dhe Kanada..

Shpejt Evropa (Gjermania)

Vlerësimi 225ms, Shkarkim = 31.04Mbps, Shkarkoni = 15.09Mbps.

اکنون با سرعت بیشتری می توانید آنفجار خود را تغییر دهید ، من این فرصت را می بینم که از سرورهای منطقه ای اروپا به عنوان سرورهای ایالات متحده دیدن کنید. 31Mpbs mund të gjeni dhe 15Mbps më shumë se sa ju mund të gjeni kufizime të tjera.

سرعت های آسیا (سنگاپور)

Rezultati i vlerësimit NordVPN nga Seror سنگاپور (Vlerësimi i Shërbimit) Ping = 10ms, Shkarkim = 127,90Mbps, Aplikim = 198.14Mbps.

اینطور که انتظار می رود ، کشور همسایه می توانم به شما بگویم. با توجه به مراجعه به فیزیکی و شهرت عالی برای زیر ساخت های جهانی ، جای تعقیب شما. 127Mbps është e mundur dhe 198Mbps për të lejuar që të gjeni një mundësi të VPN.

استرالیا سرعت کافی

Vlerësimi i Shërbimit NordVPN nga Shërbimi Statistikor (56), Shkarkim = 76.01Mbps, Shtyp = 107.96Mbps.

با مراجعه به منابع استرالیا و دسترسی به آنها ، می توانید با مراجعه به مشاوره خود ادامه دهید.

NordVPN Con: Mundësia për NordVPN چندان بهتر است

1- P2P Kufizimi i Shërbimeve të Veçanta

Nëse ju Merrni Shërbime të Shkarkimit të Tjera Për Shpejtësi 30Mbps deri në 127Mbps. Ky është plotësisht i mirë për shikimin, shikoni në HD HD. این سایت برای این است که می توانید از طریق سایت تخصصی ، شما را انتخاب کنید تا بتوانید به سایت خود بپردازید.

به مرور معمول ، استانداردی من این بودجه را دارد که بتواند به iPlayer و یا به کار خوب خود وصل شود. Përgjigje për disa javë në YouTube 4k YouTube Shkarkojeni Tani Famshëm.

NordVPN به ترافیک P2P اجازه داده می شود ، اما این محدوده به سرورهای خاص است. Për kryerjen e këtij karriu, dëshironi të bëni vetë në NordVPN. Unë mund të shikoni vetëm "سرورهای P2P" و vlerësimin e NordVPN për zgjedhjen e faqes.

ارتباطات با همسالان شما شروع به انتخاب متناوب بودجه می کند ، اگر شما بتوانید آن را دریافت کنید و به آنها فرصت دهید می توانیم به شما اعلام کنیم ، سریعاً هر کس هموار است. من توانمندیهای لازم برای دیدن سرعت و دسترسی کامل به شما امکان پذیر است که برای بارگیری بالای صفحه نظارت کنید!

وضعیت و به روزرسانی های دنیای واقعی

A mund të shikoni për NordVPN lojë?

اگر می خواهید دلخواه خود را برای بازی از طریق VPN بخواهید ، اگر یک سرور داشته باشید خودتان را انتخاب کنید ، انتخاب کنید تا بتوانید از سایت خود استفاده کنید. سرعت لازم برای تغییر سرعت سریع با استفاده از این VPN ، می توانید از VPN استفاده کنید ،.

قیمت خود را نشان می دهد که می توانید با سرعت بیشتری به سرور خود مراجعه کنید. این به NordVPN محدودصر به فرد دیگری ، هر چند ، این فقط یک مقام زندگی از زندگی است – محدودیت های فنی ، به سخره مشاور.

NordVPN në روترهای کمتری

NordVPN Windows zgjodhet gjithë këtë Testues بر روی پروتکلهای پیش فرض و تنظیم نرم افزار CPU را به عنوان یک دیدگاه مهم در هنگام مشاهده و نمایش کامل مشاهده می کنید ، تمام VPN ها را مشاهده می کنید.

این محصولات با استفاده از دستگاه های کمتری امکان پذیر است. من هر سرویس VPN را از روتر می توانیم از شما بخواهید که بخواهید بهترین گزینه را ببینید.

جدیدتر (این بار از دو سال) دسکتاپ ، لپ تاپ و دستگاه های تلفن همراه به خوبی می توانید.

نقض NordVPN نشان داده شده است برای نشان دادن اطلاعات در مرکز داده های فنلاند

NordVPN فقط تأیید کرد که یک مهاجر از سرورهای خود را در فنلاند نقاشی کنید. این حادثه در مارس 2018 رضایت خاطر نشان می دهد (چند ماه بعد می توانید 18 فروردین ماه) و هیچ نشانه ای را نشان نمی دهد که بتوانید هر بار یک بار از طریق آن بپردازید..

Dërguar më 21 tetor, 2019 në:

 • در پایگاه اینترنتی به سرور متصل می توان گفت ، ISP معمولاً می توانید یک ISP را به طور مستقیم داشته باشید ، اما شما قادر به اجرای شخصی شخصی نیستید.
 • خود سرور حاوی هیچ گزارش کاربری وجود ندارد. هیچکدام از برنامه های NordVPN بارگذاری مجدد این مقاله را از طریق کاربر.
 • Shërbimi NordVPN për Titullin Një Krej Hek Dëshironi. Kodi i kërkimit. تونل VPN Ngjyrosje. Program های NordVPN 5000 $ nga kjo kompani mund të gjeni më shumë nga një kompani më shumë.
 • جدول زمانی حادثه:
  • Shërbimi më i mirë në janar 31, 2018 në shfaqje e faqes zyrtare.
  • Shfaqja e informacionit për këtë pikturë në Mars 5, 2018 paraqitur.
  • Mundësisht të kufizohet në serverin NordVPN me kufizime të kufizuara në Qendrën e Mbrojtjes të Administrimit të Shkurtër në Mars 20, 2018.
  • سرور در آوریل 13, 2019 Shkurt – لحظه ای آن NordVPN مشکوک به نقض احتمالی بودجه.

Kontrolloni: Kjo NordVPN është një blerje e mirë?

با کمترین قیمت ممکن ، قیمت بالاتری را برای تماشا در نظر بگیرید ، NordVPn به سختی می توان به مقامات ضرب و شتم اشاره کرد. با سرعت کافی برای دسترسی به اینترنت ، قابلیت های پیشرفته و شهرت کامل ، NordVPN یک برنده کامل.

ExpressVPN اما نه خیلی بیشتر از همه ، می توانید با یک بار مصرف و همچنین به راحتی بتوانید در صورت استفاده از خدمات VPN kufizime. خوب ، در طول بارگیری یک بار ، برای من بسیار نادر است.

بازپرداخت

Nga anëtarët NordVPN

 • قیمت های طرح بلند مدت معقول
 • Vlerësimi i sigurisë dhe vlerësimi i shënuar
 • Rrjeti Shërbimi i Shërbimit

مضرات NordVPN

 • P2P në Shërbimet e veçanta të kufizuara

جایگزین

VPN 10 për Shihni Shërbimet Më të Shërbimeve VPN.

افشای داده – ما در این مقاله از لینک های وابسته استفاده می کنیم. WHSR nga kompanitë e vlerësuara në këtë artikull, mund të shikoni drejtpërdrejt. نظرات ما این است که بریتانیا و موقعیتهای مختلفی را برای شما ایجاد می کنند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me