: برای دسترسی به وب سایت Dunkel: OR وب وباریک ، مرورگر TOR و وب سایت های .Onion

وب جهان گستر, بسیار شبیه زندگی واقعی, بسیار عظیم است, به طوری که شما یک عمر طول می کشد تا از هر جاده و جاده عبور کنید.


به این واقعیت پیچیده, تا زمانی که شما تا نیمه راه انجام شد, محتوای بسیار بیشتری ایجاد شده و به روز شد که شما مجبور بودید همه چیز را دوباره شروع کنید.

همه این ها به خوبی شناخته شده است, اما چند نفر از شما آگاه هستند که محتویاتی که معمولا در وب مشاهده می کنید, به ندرت سر و صدای کوه یخ های فراوان اطلاعات است?

هشدار: Webل از ادامه ، مهم این است که شما درک کنید که چیزهای زیادی در وب سایت Dark Web بسیار غیرقانونی هستند. مهم نیست که قد اقدامات احتیاطی داشته باشید ، قادر به ا احترامی به نظر می بسی بسیار بعید است. با مسئولیت خود وارد شوید!

1 ORانلود و نصب مرورگر TOR

مرورگر Tor

TOR (و همچنین مرورگر ت ریک ریک OR OR بتد فت غ.

امروزه یکی از معدود راه هایی برای دسترسی به وب سایت های .onion است که در وب سایت Dark Web قرار دارند.

TOR یک نسخه از محبوب مرورگر وب فایرفاکس است که به کاربران امکان می دهد وب را به صورت ناشناس مرور کنند. مرورگر برای جلوگیری از تلاش های کاربر برای انجام کارهایی که اا.

OR حالی که منتظر است TOR برای دانلود ، وقت خود را برای قرار دادن یک قطعه نوار تاریک بیش از لنز وب کم کم را. شما هیچوقت نمیدونید ممکنه چه اتفاقی بیفته.

OR همچنین – بررسی بررسی ویدیویی شده OR TOR.

?

2 در نظر بگیرید برای یک سرویس خصوصی مجازی خصوصی پرداخت کنید

VPN های خصوصی مجازی (VPN ها) سرورهایی هستند که از طریق آن ا اینترنت متصل می شوید. این سرورها منحصر به فرد خود را مخفی می کنند و ست امک مکان هایی را در بسیاری از نقاط جهان شبیه سازی کنند. اگر چه TOR هویت شما را ماسک می کند ، مکان شما را پنهان نمی کند.

Expressای کسانی که قبلاً از سرویس VPN استفاده نکرده اند ، ست است با یکی از بهترین ها نیز ثبت نام کنید: ExpressVPN. هر چند نگران نباشید زیرا آنها یک دوره 30 روزه بدون ریسک دارند که در طی آن می توانید خدمات آنها را ارزیابی کنید.

تبلیغات: ExpressVPN - Darkام مرور Dark Dark از VPN استفاده کنید. Webام گشت و گذار در Dark Web ، یک VPN توصیه می شود. این یک سطح امنیتی اضافی به داده های شما اضافه می کند و مکان شما را مخفی می کند. لطفا از تبلیغ کننده ما پشتیبانی کنید – ExpressVPN و هنگام مرور Dark Web ایمن باشید.

3 DuckDuckGo دوست شما است

مرور وب Dark Web کمی متفاوت است. به یاد داشته باشید که فاز هایی که اغلب در مورد آنها مطرح می شود: "گوگل دوست شما است"؟ Web ، گوگل وب سایت های Dark Web uckا فهرست نمی کند ، بنابراین ، بهترین دوست شما خواهد بود DuckDuckGo ، که کار مشابهی را انجام می دهد.

4 برای یک آدرس ایمیل ایمن ثبت نام کنید

اکنون که آماده هستید ، وقت ست است که برای یک ا لیمیل قابل کشف ثبت نام کنید. Google Mail از این سؤال نیست و برای ثبتان در بسیاری از وبسایتهای .onion به یک ایکل نیاز دارید.

در اینجا چند مورد وجود دارد که ست است دوست داشته باشید آنها را در نظر بگیرید:

 • ProtonMail
 • TORbox
 • بیت ماموریت
 • Aufgehen
 • للانتوس (خدمات پرداخت شده)
 • Mail2Tor

* Ion داشته باشید که اینها با دامنه .onion.

5 موتور جستجوی وب تاریک

.Zwiebel Webامنه ای است که منحصراً در Dark Web استفاده می شود. اینها شبیه به دامنه های معمولی هستند م اما بدون مرورگر تخصصی مانند TOR قابل دسترسی نیستند.

Ion اینجا چندین آدرس .ionion نسبتاً بی ضرر وجود دارد که می توانید آنها را امتحان کنید:

 • Uck جستجوی DuckDuckGo
 • کتاب های الکترونیکی

On دارد لیست های بزرگ وب سایت های .onion در ست است و تنها تلاش کمی برای پیدا کردن آنها می کند. وباز هم توجه داشته باشید که می توانید چیزهای عجیب و و (و غیرقابل انکار) در Web Dark Web را ببندید.

تصویری از یک وب سایت تاریک. Web که کها می توانید در هر زمان در Dark Web مشاهده کنید – وب سایت های متذکره را مشاهده کنید.

چگونه در وب تاریک است؟

به نظر می رسد عجیب و غریب است و آن هیجان ناشناخته و ناشناخته وجود دارد, اما مانند دریای عمیق آبی, بسیاری از خطرات پنهان هستند. همانطور که جو (یا جیل ، به عنوان مثال ممکن است) به طور جر اجرا شود ا این است که چگونه وب تاریک را کشف کنیم؟

Es geht um.

چیزهای بسیار بدی هستند و افرادی که ا اطراف آن می بندابند ممکن است پیامدهای جدی برای شما ایجاد کنند. Es geht darum,.

در صورتی که شما قانع نباشید ، ینج اینجا نمونه هایی از آنچه که در وب سایت تیره وجود دارد ، می باشد و عواقب آن;

توزیع مواد مخدر

در اوایل سال جاری یک زن و شوهر در ایالات متحده متهم شد برای فروش مواد مخدر تحت فروشنده فروشگاه تاریک از MH4Life در سایت های مختلف تجارت. آنها از وب سایت تاریک برای فروش استفاده می کردند فنتانیلنوعی از مواد مخدر است که اغلب به عنوان مواد مخدر و مواد مخدر غیر مجاز مورد استفاده قرار می گیرد. Kryptowährung ز ز ها با وجود استفاده از Kryptowährung.

اسلحه ، طلا و نقدی

ز از 35 مردم در نیویورک و کالیفرنیا توسط یک کارگروه آژانس همگانی برای بازداشت دستگیر شدند فروش چاچاق در وب سایت تاریک. ، میان اقلام مورد استفاده بیش از اسلحه 100 ، $ 3,6 میلیون پول نقد و 2.000 بیت کوین بود.

آدم ربایی و قاچاق جنسی

یک مرد لهستانی در حال برنامه ریزی بود یک مدل بریتانیا ربوده شده را به فروش برسانید در تاریکی وب. زمانی که برنامه ها به درستی اجرا می شد, وی در ایتالیا دستگیر شد و قربانی وی ادعا کرد که از درآمد بیش از 17 میلیون دلار از فروش زنان ربوده شده در وبسایت تاریک برخوردار است.

راهنمای امنیت تاریک وب

Es geht um

1- اطمینان حاصل کنید که مرورگر Tor شما به روز است

Tor Browser 9.0a4 (حال حاضر در صفحه دانلود مرورگر آلفا Tor.

استفاده از مرورگر Tor برای بازدید از سایتهای .onion ضروری است ا اما هر برنامه ضعف گاه و بیگاه دارد. مرورگر از مرورگر Tor خود اطمینان حاصل کنید تا به امروز نگه داشته شد و سعی ز از آگهی های آسیب پذیری پذیری.

لینک کانون: ویکی پنهان

2. کیف پول مخفی

دانستن این که تن از چیزهایی که می توانید در اینجا خریداری کنید وجود دارد, احتمالا می دانید که باید آن را پرداخت کنید. این سایت مانند یک کیف پول دیجیتال است و به شما امکان می دهد معاملات در Bitcoins. تفاوت بزرگ این است که بیشتر سایت های کیف پول دیجیتال ناشناس نیستند و بسیاری نیز باید با مقررات مالی هماهنگ شوند. کیف پنهان … خوب ، پنهان است

لینک کانون: رویای بازار

4. فیس بوک

واقعا عجیب است که بزرگترین پلت فرم رسانه های اجتماعی در جهان, یک آدرس ایمیل دارد, اما شما در آنجا هستید, فیس بوک است. این بخش از فیس بوک ظاهرا توسط آنها توسعه یافته است تا به کسانی که خواهان یک شبکه اجتماعی ناشناس هستند را تامین کند. من کاملا مطمئن نیستم که چگونه "ناشناس" و "اجتماعی" Onا هم کار می کنند م اما .onion فیسبوک ادعا می کند سی هههاهههای مربوط به فعالیت کاربر را نداشته باشد.

لینک کانون: میزبانی خصوصی

6. در بیت کوین در Blockchain

Bitcoins بزرگ شما کمک می کند ناشناس باقی بمانید ، ز از آن کاربران بزرگ Tor. پس چرا به این سایت به طور ا از طریق یک پیوند عضو پیوندی ند ندارید؟ هی چیزی باعث می شود این سایت منحصر به فرد ز از برخی دیگر شداشد که دارای یک گواهی HTTPS برای آدرس آن است.

لینک کانون: Netpoleaks

8. مشعل

Uckانطور که گوگل رقبای خود را دارد ، DuckDuckGO را پرداخت می کند (گرچه من آن را دوست دارم!). FACKEL یک موتور جستجوی بسیار ساده و مینیمالیستی است که شما می توانید از هر ا از اردک دوستانه خود را امتحان کنید.

لینک کانون: فروشگاه های تور

10 ExpressVPN

ExpressVPN بیمه سرویس سرویس بیمه VPN است که در طی یالیان متمادی محافظت از حریم خصوصی کاربران ایجاد کرده است. شبکه قوی سرورهای ایمن آن به راحتی فریاد ناشناس بودن را می گیرند و از نسخه های تیره وب سایت خود نیز پشتیبانی می کنند.

لینک کانون: اجاره یک هکر

12. سیب 4 بیت کوین

Book می خواستم آیفون Macbook اما اصرار پرداخت در بیت کوین؟ یک گزینه برای شما نیز وجود دارد ، اما انواع و اشکال مدل ها محدود هستند. تمام گوشی های تلفن همراه کارخانه را قفل می کنند و می توانند در هر ا از جهان کار کنند.

لینک کانون: آتش سوزی

14. ProPublica

برای کسانی که به روزنامه نگاری مستقل اعتقاد دارند ، وب سایت تاریک دارای انتشار و نشر نسبتاً منحصر به فردی است. ProPublica مکانی برای کسانی است که جرات دارند سوءاستفاده از قدرت ، فساد و انواع دیگر را به چالش بکشند. یکا کاملاً غیر انتفاعی هستند و یک URL پیاز اختصاصی دارند که می توانید با استفاده از مرورگر Tor به آنها دسترسی پیدا کنید.

لینک کانون: بیت ماموریت

16. ESCROW

اگر شما به دنبال یک راه امن (؟) برای تجارت در اینترنت هستید ، ترس ندارید ، گزینه هایی برای شما وجود دارد. CRلشم شم نحوه یك وكیل می تواند بودجه را در سپرده ها نگه دارد ، بنابراین سرویس ESCROW شما را فراهم می كند. حتی در بیت کوین معاملات می کند تا همه چیز ناشناس باشد.

تجارت به محتوای قلب شما و همه آنها میپردازند ، هزینه معامله ٪ 1,5 ٪ است. آنها اطمینان حاصل می کنند که قبل از انتشار وجوه خود, اقلام حمل شده را بازبینی کرده و در صورت مواجه شدن با معامله, اختلاف نظر در مورد شخص ثالث را ارائه دهید.

لینک کانون: کیف پول وصابی

18. SecureDrop

Ure کس به rop از فضای در وب نیاز دارد و SecureDrop دقیقا همین است. با این حال, این کمی بیشتر از یک هفته است, زیرا طراحی شده است که اجازه می دهد سوتفورت ها یک راه برای ارسال اطلاعات به شرکت های رسانه ای به صورت ناشناس.

جالب توجه است ، این سایت در حال حاضر متعلق به و ا است آزادی بنیاد مطبوعات. تمام داده ها رمزگذاری شده اند و ا اتصال شخص ثالث هیچ جایی در روند وجود ندارد. این واقعا کاملا ناشناس است!

لینک کانون: مرکز علمی تخیلی

سوالات متداول در مورد دسترسی به وب تاریک

چه موقع وب تاریک "شروع" کرد؟

تاریخچه وب پنهان تقریباً به اندازه تاریخ خود اینترنت قدیمی است. ما هیچ سابقه رسمی از "تاریخ شروع" Enاقعی پیدا نکردیم اما معتقدیم وب سایت تاریک که می دانیم امروز در سال 2000 با انتشار Freenet.

آیا غیرقانونی بودن در وب عمیق غیرقانونی است؟

سایت های موجود در وب عمیق به سادگی توسط موتورهای جستجو ا ایندکس نمی شوند. وب سایت عمیق غیرقانونی نیست ا اما ممکن است برخی از سایت ها به فعالیت های غیرقانونی بپردازند. شرکت در آن فعالیتها ممکن است غیرقانونی باشد.

آیا وب تاریک ایمن است؟

تقریبا مانند زندگی واقعی, همیشه عنصری از خطر به صورت آنلاین وجود دارد و وب تاریک هیچ تفاوتی ندارد. ایمنی نسبی است و بهتر است بدون توجه به ا انجام می دهید محافظت آنلاین خود را افزایش دهید. VPN. ه مقاله VPN را در مقاله دیگر خود پیدا کنید.

در تاریکی وب چه کاری می توانید انجام دهید؟

مشابه وب باز, کلیه فعالیتهایی وجود دارد که می توانید در وب تاریک انجام دهید, از مشارکت انجمن تا مرور بازارهای آنلاین. با این حال ، کالاها و خدمات غیرقانونی نیز در وب تاریک موجود است.

Web چیزی را می توانید در Dark Web خریداری کنید؟

Dark Web بازاری غیرقابل تنظیم است که در آن مردم می توانند تقریباً در هر چیزی بخرند. این موارد شامل سلاح گرم, مواد مخدر غیرقانونی, حیوانات وحشی غیرقانونی, فیلم های وحشتناک, گذرنامه های جعلی, حساب های Netflix, اطلاعات کارت اعتباری یا حتی اجاره یک آدمکش است.

آیا می توان در تور ردیابی کرد؟

استفاده از شبکه Tor ردیابی هویت شما را دشوار می کند ا اما غیرممکن نیست. استفاده از یک سرویس حفظ حریم ا اختصاصی مانند موارد امن ا ست ExpressVPN.

Uckا DuckDuckGo وب تاریک است؟

DuckDuckGo موتور جستجوگری است که وب سایتهای یونیون را فهرست می کند که منحصر به فرد وب تاریک است. این خود وب تاریک نیست. Uck توانید از طریق وب تاریک به DuckDuckGo دسترسی پیدا کنید: https://3g2upl4pq6kufc4m.onion/

پسگفتار

اگر شما برخی از موارد را در این مقاله آزمایش کرده اید, در حال حاضر احتمالا متوجه شده اید که آنچه که من به شما داده ام, یک نسخه بسیار محرمانه از چیزی است که واقعا در وب سایت Dunkle در دسترس است. به طور جدی ، ز از چیزها غیر قانونی هستند که من حتی آنها را در اینجا نخواهم نوشت.

وب سایت تاریک می تواند یک محل آزادی واقعی باشد. به عنوان مثال, شما بدون هیچ تردیدی از تعقیب مقامات محلی خود می توانید بدون هیچ مشکلی در مورد چپ سیاسی یا سیاسی چاره ای داشته باشید. متأسفانه ، آن را با بسیاری از چیزهای خوب ترکیب نمی کند.

لذت بردن از آزادی, اما همیشه به یاد داشته باشید, اگر شما سعی می کنید ناشناس باقی بمانید, اما هنوز هم گرفتار شده اید, شما برای فعالیت های غیر قانونی که در وب سایت dunkle Web پذیرفته اید متهم خواهید شد. بعد از همه ، آنها حتی صدام حسین را گرفتند ، آیا آنها نبودند؟

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map