26 tvůrců webů zdarma k vytvoření úžasných webových stránek

Fakt: Web můžete vytvořit zdarma.

Ale jsem si jistý, že jste tuto radu už slyšeli: Pokud máte vážný názor na svou online přítomnost, NEPOUŽÍVEJTE ZDARMA tvůrce webových stránek!


Koneckonců, standardní sdílený hosting na úrovni vstupu stojí maximálně 5 $ / měsíc. Pokud chcete, aby vás lidé nebo vaše firma brali vážně, nemůžete mít adresu URL, která vám řekne, že k hostování svého webu používáte bezplatnou platformu..

Určitě také nevypadáte profesionálně s webem s adresou URL, jako je:

http://www.yourname.freewebsitebuilder.com

Přesto v tomto příspěvku vás žádám, abyste vytvořili web pomocí bezplatného nástroje pro tvorbu webových stránek.

A existuje dobrý důvod, proč vás žádám, abyste to udělali. Abychom pochopili důvod, musíte vidět, kolik stojí náklady na typický web.

Náklady na vytvoření webové stránky

Budování typického webu zahrnuje následující výdaje:

 • Registrace domény: Asi 10–12 $ / rok
 • Web hosting: Zdarma / Asi 36 $-XXX / rok
 • Nástroje a rozšíření pro vytváření webových stránek: Asi 60 – 120 $ / rok (tyto by mohly přidat docela dobrou částku)

Kromě názvu domény jsou ostatní výdaje spojeny s výběrem platformy.

Nech mě to vysvětlit.

Řekněme, že jste se rozhodli spustit web WordPress. A kromě názvu domény si také koupíte:

 1. Roční řízený hosting WordPress (stát někde za 48 USD)
 2. Prémiové téma WordPress za zhruba 50 $
 3. Banda prémiových pluginů

Ve všech byste měli očekávat, že na svůj web utratíte asi 200 $.

Ale co když si po dvou týdnech uvědomíte, že WordPress – bez ohledu na to, jak skvěle to vypadalo na začátku – WASN’t pro vás a že jste právě ztratili 200 babek?

Jak by jsi se cítil?

Nyní je WordPress skvělý CMS a já ho používám pro většinu svých webových stránek.

Vždy to pro mě fungovalo. Ale znám případy, kdy WordPress opravdu není nejvhodnější vzhledem k tomu, kdo sestavuje web nebo k účelu, který se web snaží vyřešit.

Před vytvořením webové stránky je obecně obtížné si být jistý webovou platformou.

Ale potom už je příliš pozdě, že? Ne.

Naštěstí to můžete zjistit před investováním jediného dolaru, protože většina dobrých tvůrců webových stránek nabízí bezplatné verze. Většina z nich nevyžaduje, abyste zadali údaje o své kreditní kartě.

Jde o:

Pokud využijete bezplatné verze, budete dělat lepší a sebevědomější rozhodnutí – volby, které nebudete litovat.

Vše, co musíte udělat, je věnovat nějaký čas různým platformám, abyste zjistili, která je pro vás ideální.

Abychom vám pomohli s výběrem dokonalého tvůrce webu, zaokrouhluji 25 nejlepších tvůrců webu zdarma.

Přečtěte si jejich popisy a užší výběr 3, o kterých si myslíte, že by pro vás byly nejvhodnější.

Dále se zaregistrujte pro jejich bezplatné verze a podívejte se, jak se vám platforma líbí. Pak se můžete rozhodnout, zda chcete upgradovat nebo zkusit něco jiného.

Tak tady to jde.

26 bezplatných tvůrců webových stránek, z nichž si můžete vybrat

1. WordPress.com

Tady mluvím o WordPress.com a ne o WordPress.org.

Rozdíl mezi nimi je, že WordPress.com je hostované řešení, kde se Automattic (mateřská společnost WordPress) stará o hosting, upgrady, zabezpečení a údržbu vašeho webu, zatímco ve WordPress.org je třeba zajistit hostování a všechny údržbářské práce sami.

wqrdpress.com

Takže si můžete myslet na WordPress.com jako na další nástroj pro tvorbu webových stránek online. Není co instalovat ani konfigurovat. Stačí se zaregistrovat a jste v pořádku.

Bezplatnou verzi WordPress.com můžete použít ke spuštění blogu nebo webu. Co se mi na WordPress.com líbí nejvíce, je jednoduchost, kterou přináší zpět do blogů a publikování. Zkušenost s publikováním, kterou získáte na WordPress, je nejlepší, když ji porovnáte s jakoukoli jinou možností v tomto seznamu.

I s bezplatnou verzí získáte přístup ke stovkám krásných bezplatných témat. Některá z těchto témat jsou navržena tak dobře, že mohou konkurovat úhledným webům vytvořeným na prémiových stavitelích stránek, jako je Squarespace..

Navíc je dodáván se slavným editorem blogů WordPress, takže pokud je vaše zaměření na psaní a nechcete dělat technické věci s WordPress.org, pak je WordPress.com tou správnou cestou.

Začít

 • Web: wordpress.com
 • Pro plán: Pro plány začínají na 2,99 $, když se zaregistrujete na rok.

2. Wix

Wix je jedním z našich oblíbených online nástrojů pro tvorbu webových stránek. Pohání miliony webových stránek po celém světě.

Když vytvoříte web na Wixu, není žádná šance, že se v použité šabloně budete cítit v krabici. A to proto, že Wix přichází s editorem drag and drop. Takže bez ohledu na to, kterou šablonu si vyberete, je to vždy pouze výchozí bod.

Pokud chcete zcela přizpůsobený design, můžete začít s prázdnou stránkou a přidat libovolné prvky, jak chcete.

Další věcí, která stojí za zmínku, je tvůrce webu Wix’s Artificial Design Intelligence (ADI) (více o stavbě stránek s Wix ADI zde).

V zásadě tento tvůrce webu Artificial Design Intelligence virtuálně staví váš web, jakmile mu řeknete, o čem je váš web. Toto je vysoce doporučená funkce.

Většina bezplatných nástrojů pro tvorbu webových stránek, které uvidíte v tomto seznamu, vám nedovolí přidat na váš web více než 3 stránky. Bezplatný tvůrce webových stránek Wix na druhé straně umožňuje přidávat neomezené stránky. A úložiště o kapacitě 500 MB vás také může podpořit na dlouhou dobu, pokud nemáte obsahový web.

Začít

 • Web: wix.com
 • Další informace: Wix review
 • Pro plán: Za osobní plán společnosti Wix (když nakupujete ročně) zaplatíte zhruba 3,76 $ / měsíc.

3. Weebly

Ve srovnání s obdobím WordPress a Wix je Weebly obrovský v bezplatném (a prémiovém) prostoru pro tvorbu webových stránek.

V době psaní má více než 30 milionů webových stránek.

Jak jsem řekl výše, jít s Weebly vám dává jistotu pevné společnosti, která jednoho dne jednoduše nezavře obchod! Se zabezpečením získáte také několik krásných témat webových stránek a snadno použitelný editor drag and drop.

Weeblyova bezplatná verze vám poskytuje 500 MB úložného prostoru a přístup ke všem šablonám i editoru drag and drop. Získáte také přístup k funkcím Weeblyho SEO a zachycení olova.


Začít

 • Web: weebly.com
 • Další informace: Weebly review
 • Plán Pro: Začíná na $ 8 / mo, při roční platbě. Získáte bezplatnou doménu a kredit Google Adwords ve výši 100 USD.

4. Ucraft

Ucraft je skvělý nástroj pro tvorbu webových stránek, který vám umožní vytvářet elegantní osobní webové stránky. Je dodáván s skvělou aplikací pro tvorbu log, kde ji můžete použít zdarma k vytvoření a stažení souboru s vysokým rozlišením.

Díky krásným šablonám Ucraft a editoru drag and drop je Ucraft velmi přesvědčivým tvůrcem stránek.

Nejzajímavější vlastností bezplatné verze Ucraft je to, že vám umožňuje přidat vlastní název domény. Myslím, že Ucraft je jedním z pouhých dvou bezplatných tvůrců webových stránek, který vám umožní připojit vlastní název domény na bezplatném plánu.

Začít

 • Web: ucraft.com
 • Pro plán: $ 10 / mo – dostanete seznam až 50 produktů a použijete způsoby platby 70+.

5. Carrd

Nástroj pro tvorbu webových stránek, Carrd, lze použít k vytváření ohromujících jednostránkových webů. Carrd je v současné době ve verzi beta, ale vypadá velmi slibně.

Líbí se mi myšlenka jednostránkového webu … a více než webových stránek vytváří Carrd titulní stránky, pomocí kterých můžete krásně vyprávět svůj příběh. V současné době má Carrd asi 18 šablon, z nichž asi 6 je součástí prémiového plánu. Také bezplatné šablony jsou nádherné a editace je snadná. Některé užitečné prvky, například tvarový prvek (prvek, který budete muset vytvořit kontaktní formulář), jsou však k dispozici pouze v pro-verzi.

Mám pocit, že Carrdův bezplatný plán je trochu omezující, vzhledem k tomu, že je třeba upgradovat i něco tak základního, jako kontaktní formulář. Přestože existuje řešení pro přímý kontakt s kontaktním e-mailem, určitě se mi ale bude líbit, že v bezplatném plánu jsou další funkce..

Přijmout opatření

 • Web: carrd.co
 • Pro plán: 19 $ / rok

6. Tvůrce stránek

SiteBuilder přichází s více než 10 000 šablon. S tímto neobvykle vysokým počtem šablon je možné jej použít k vytvoření webu v jakékoli doméně.

Jednou z prvních věcí, které v nástroji pro tvorbu stránek hledám, jsou její šablony. A je velmi těžké posuzovat takový nástroj, když nevidíte jeho šablony bez registrace! Ačkoli má 10 000 a více šablon, SiteBuilder nezobrazuje ani jednu z nich.

Ale zaregistroval jsem se a zkontroloval šablony. Nenalezl jsem 10 000 šablon (možná jsem prostě tolik nehledal!) Jako takový, ale líbily se mi ty, které jsem viděl.

Bezplatná verze SiteBuilder vám umožní vytvořit 5stránkový web. Můžete také přistupovat ke všem šablonám SiteBuilderu.

Také – Přečtěte si Timovu recenzi na stránkách Builder.

Přijmout opatření

 • Web: sitebuilder.com
 • Pro plán: Pro plán programu SiteBuilder začíná na 4,99 $ / měsíc (při roční platbě). Tento plán také poskytuje bezplatné doménové jméno a bezplatné vlastní e-mailové ID.

7. Yola

S více než 12 miliony uživatelů po celém světě je Yola solidním nástrojem pro tvorbu webových stránek, který vám umožní podnikat online.

Přestože má Yola omezené šablony, jsou dobré pro základní obchodní / profesionální webové stránky.

Bezplatné webové stránky, které vytvoříte s Yola, jsou bez reklam. Takže i když provozujete web v subdoméně Yola, vaši čtenáři nebudou naštvaní reklamami, které se objevují ze všech koutů vašeho webu.

Přijmout opatření

 • Web: yola.com
 • Pro plán: Při roční fakturaci stojí Yolaův bronzový plán 4,16 $ / měsíc.

8. Webové stránky

Weby přicházejí s některými velmi rozmanitými a dobrými tématy. Jen si přeji, aby bylo více z nich odemčeno i ve volném plánu.

S Weby můžete ve svém bezplatném plánu vytvořit plně funkční web. Váš web bude hostován v subdoméně Webů.

Přijmout opatření

 • Web: webs.com
 • Pro plán: Můžete jít na základní webový plán webu za 5,99 $ / měsíc (při placení ročně).

 9. WebsiteBuilder

WebsiteBuilder je další bezplatný nástroj pro tvorbu webových stránek s 1000 témami.

WebsiteBuilder má tisíce dobře vypadajících šablon. Myslím, že celkové rozhraní WebsiteBuilderu je docela podobné SiteBuilderu.

Což je docela divné! Jejich palubní e-maily jsou podobné!


Přijmout opatření

 • Web: websitebuilder.com
 • Plán pro: Prémiový program WebsiteBuilder stojí 10,75 USD (při registraci do ročního plánu).

10. IM Creator

Tento nejmodernější tvůrce webových stránek dosud napájel 11 240 766 webových stránek.

IM Creator má vynikající sbírku šablon. Má také obrovské množství modulů pro vytváření webových stránek. Životopis, tým, prezentace, text, lidé – pojmenujete to. Vše, co musíte udělat, je přetáhnout tyto prvky na svůj web.

Úpravy jsou velmi snadné a editor IM Creator můžete vyzkoušet i bez registrace. Můžete to vyzkoušet zde.

Kompletní řešení IM Creator je pro neziskové organizace a studenty zdarma. Pokud tedy stále studujete nebo jste nadšení nadšení, zkuste IM Creator vyzkoušet ještě dnes.

Přijmout opatření

 • Web: imcreator.com
 • Pro plán: $ 8 / mo.

11. Lokální

Se 100 a více šablonami napříč doménami, jako jsou nemovitost, móda, fotografie, blog a svatba, Sitey rozhodně nabízí mnohem více než většina nástrojů pro tvorbu webových stránek v tomto seznamu..

Je zřejmé, že to je kolekce šablon, která dává Siteyho navrch. Šablony spolu s nástrojem pro tvorbu a přetažení stránky pokrývají všechny vaše potřeby.

Bezplatná verze Sitey vám umožní vytvořit 5stránkový web.

Přijmout opatření

 • Web: sitey.com
 • Pro plán: 6,99 $ / měsíc při nákupu ročního plánu.

Poznámka: Co je zklamáním, je to, že ani za tuto drahou stránku Sitey nedává web vhodný pro mobily. Očekává se tedy, že vyděláte 7,99 $ / měsíc (při roční platbě). Pokud porovnáte Sitey s některými z jeho populárnějších alternativ, určitě najdete lepší nabídky za tuto cenu.

12. Jimdo

Jimdo vám umožňuje vytvářet „barevné, originální a jedinečné“ webové stránky. Asi 15 milionů lidí věří Jimdo pro jejich webové stránky.

Jimdo má omezené, ale krásné šablony. Má také sekci s ukázkami webových stránek, a pokud se na to podíváte, uvidíte, že zákazníci společnosti Jimdo vytvořili některé opravdu elegantní a kreativní weby..

Získáte asi 500 MB úložiště, abyste si s Jimdo vytvořili web nebo blog zdarma. Získáte také přístup ke všem šablonám.
Přijmout opatření

 • Web: Jimdo.com
 • Plán Pro: Asi 6 $ / měsíc, pokud je účtována ročně.

13. Místo 123

Web 123 usnadňuje vytváření webových stránek 1,2,3.

Web 123 má cenový režim bez nesmyslu. To je skvělé, protože, jak můžete vidět v tomto seznamu, mnoho tvůrců webových stránek si vynutilo levnější plány, které jsou k ničemu.

Web 123 také umožňuje přístup k bezplatným knihovnám obrázků a ikon. Jedná se o promyšlenou funkci, protože výběr správných obrázků je velkou součástí budování krásných webových stránek.

Web 123 lze dokonce použít k vytváření elegantních jednostránkových webů, což může být skvělá funkce, pokud chcete vytvořit webovou stránku portfolia..

Díky bezplatnému plánu získáte 500 MB úložiště, což je ve skutečnosti více než dost pro základní web.

Přijmout opatření

 • Web: site123.com
 • Pro plán: 9,80 $ / měsíc při roční platbě.

14. WebStarts

Až do data, WebStarts moc asi 3,8 milionu webových stránek, takže můžete říci, že je to společnost, které můžete věřit.

Začněte tím, že webové stránky WebStarts vypadají trochu datované, pokud je uvidíte poté, co si prohlédnete některé z fantastických webů z tohoto seznamu. To znamená, že nemůžete ignorovat počet lidí, kteří ji již používají k napájení svých webových stránek.

Navzdory vzhledu domovské stránky jsou šablony WebStart ve skutečnosti pěkné!

Bezplatná verze vám poskytne 1 GB úložného prostoru. Počet stránek, které můžete přidat na svůj web, není nijak omezen. Z toho, co se zdá, bezplatná verze také poskytuje plný přístup ke všem šablonám.

Plán zdarma se zde i přes velkorysé úložiště cítí docela restriktivní, protože vám to neumožňuje přidat kontaktní formulář na váš web. Takže nevím, jak vám takový web může pomoci.

Přijmout opatření

 • Web: webstarts.com 
 • Plán Pro: První „funkční“ verze je plán Pro, který se prodává za 9,78 $ / měsíc. Říkám to funkční, protože umožňuje kontaktovat vás alespoň 100 lidí.

15. Webnode

Webnode s 27 miliony uživatelů umožňuje vytvářet krásné obchodní a profesionální webové stránky. A dokonce i internetové obchody.

Webnode obsahuje několik skvěle vypadajících témat. Jeho vyšší prémiové plány nabízejí registrace členství, takže pokud někdy potřebujete umožnit lidem vytvářet účty na vašem webu, můžete odemknout funkci registrace členství pomocí plánu 19,95 $ / měsíc Webnode. Tento plán také umožňuje vytvořit web ve vašem místním jazyce.

Bezplatná verze odemkne všechny šablony Webnode, takže si můžete rychle vytvořit vizuálně atraktivní web.

Přijmout opatření

 • Web: webnode.com
 • Pro plán: Omezený plán Webnode stojí 5,95 $ / měsíc.

Poznámka: Přestože dohoda Webnode ve výši 5,95 $ / měsíc představuje prémiový plán, na vašem webu se budou stále zobrazovat reklamy Webnode. Myslím, že je to velký odtok. První tarif bez reklam stojí 11,95 $, což je samozřejmě docela drahé pro někoho, kdo nepotřebuje všechny další funkce, které nabízí.

16. DoodleKit

Tento webový tvůrce se v roce 2017 obrátil o 11 let a doufejme, že poskytne svým šablonám tolik potřebnou aktualizaci.

Bezplatná verze Doodlekitu vám umožní vytvořit celý web bez omezení jako takového na počet stránek. Při rozumném skladování získáte 100 MB, což je v pořádku.

Přijmout opatření

 • Web: Doodlekit.com
 • Plán pro: Doodlekit’s Simple plan stojí ročně 10 $ / měs.

17. Cabanova

Díky více než 300 šablonům vám Cabanova umožní vytvořit ohromující web „stejně jedinečný jako vaše DNA“.

Mám rád web Cabanovy, takže se domnívám, že jeho šablony mohou být také dobré, ale je těžké to říct, aniž bychom se na ně dívali.

Sekce vitrín webových stránek také nevypadá aktualizovaná s žádnými nedávnými weby, takže je opravdu těžké získat představu o tom, jaký druh webů můžete s Cabanovou vybudovat..

Bezplatná verze vám umožní vytvořit 3stránkový web a poskytne 50 MB dat. A z toho, co se zdá, bezplatná verze odemkne všechny šablony.

Přijmout opatření

 • Web: cabanova.com
 • Pro plán: Prémiové plány začínají na 19,48 $ / rok (u třístránkového webu), pokud jsou placeny ročně. S tímto plánem získáte také bezplatné doménové jméno.

18. Úžasně

S doporučením od nikoho jiného než od Setha Godina vám tento nástroj pro tvorbu webových stránek umožňuje vytvořit web za méně než 30 minut s nulovými dovednostmi v designu a kódování.


Přijmout opatření

 • Web: Strikingly.com
 • Pro plán: 8 $ / měsíc, když jdete s ročním plánem, jinak je to 12 $ za měsíc.

19. Simbla

Tento čtyřletý nástroj pro tvorbu webových stránek si klade za cíl pomáhat malým podnikům vytvářet a udržovat jejich online přítomnost bez potíží.c

Myslím, že Simbla má zajímavou a rozmanitou sbírku šablon. Jeho cena navíc umožňuje přístup k mnoha lidem, kteří by chtěli hledat kompletně spravované řešení pro vytváření a hostování webů.

Přijmout opatření

 • Web: simbla.com
 • Pro plán: $ 6 / mo (Tím stále zůstane v zápatí odkaz Simbla; Chcete-li se toho zbavit, musíte upgradovat na plán $ 12 / mo.)

20. Záložka

Záložka je vytvořena s cílem zmocnit i netechnické lidi k vytváření krásných a plně funkčních webů od nuly.

Celkově se mi líbí záložka. Ale když to porovnám s některými dalšími řešeními, jako je Squarespace a dalšími za stejnou cenu, trochu si nejsem jistý, co je odlišuje od nich. Záložka je samozřejmě nová a je tu ještě dlouhá cesta, ale právě teď bych rád viděl více šablon.

Zaregistrovat se do záložek odemkne také e-learningové kurzy záložek, kde vás Bookmark naučí, jak podnikat online, a dát několik tipů, jak je dále rozvíjet..

Existují také moduly zahrnující mimo jiné SEO, sociální média a podnikání obecně.
Přijmout opatření

 • Web: bookmark.com
 • Pro plán: 11,99 $ / měsíc při roční fakturaci.

21. Sitelio

Siteleo vypadá jako solidní web a jeho šablony jsou také ohromující.

Ale cítím se trochu nejistý, pokud jde o jeho zahrnutí, protože zjevně Sitelioovy kanály sociálních médií vypadají vážně ignorovány. Myslím, že od roku 2015 není ani jeden tweet ani příspěvek, ale z toho, co mohu získat z webu, je tento nástroj ve špičkové podobě.

Upřímně řečeno, jsem absolutně zastoupen 10 000 tématy, které získáte u Sitelio. Všechna témata společnosti Sitelio přesahující různé kategorie, jako je obchod, blog, fotografie, svatba a další, jsou krásná. Někteří z nich mohli snadno konkurovat těm z nástrojů pro tvorbu webů, jako je Squarespace.

S bezplatným plánem Sitelio si můžete vytvořit skvělý 5stránkový web.

Přijmout opatření

 • Web: sitelio.com
 • Pro plán: $ 5,99 * / mo, můžete platit měsíc po měsíci, není nutná roční fakturace.

22. Sitem.co

Zatímco Sitem.co je stále v beta verzi, hostuje webové stránky 247 hrdých majitelů! Pomáhá budovat portfolio, uvedení produktu na trh, agenturu a osobní webové stránky.

To, co se mi na Sitemu nejvíc líbí, je to, že má jednoduchá, ale žhnoucí rychlá témata. A protože se očekává, že ji většina uživatelů Sitem použije k předvedení své práce, tyto elegantní šablony dokonale vyřeší účel.

Také si myslím, že tvůrci tohoto nástroje se opravdu pokusili nabídnout přístupnou možnost všem lidem, kteří nedokážou vykoupit cenu většiny ostatních prémiových nástrojů pro tvorbu stránek. (Pro vaši informaci, většina takových nástrojů stojí zhruba 10 $ / měsíc, pokud se platí ročně.)

Bezplatná verze podporuje SSL, takže vyhledávače budou vnímat vaše stránky jako důvěryhodnější. Také je bez reklam, takže Sitem nebude na vaše webové stránky reklamy a vy budete moci svým návštěvníkům nabídnout nepořádek..

Přijmout opatření

 • Web: sitem.co
 • Pro plán: 25 $ ročně

23. uCoz

uCoz je kompletní řešení pro tvorbu webových stránek, které vám umožňuje bezplatně vytvářet řadu typů webů. Má samostatné pracovní postupy pro vytváření hlavních typů webových stránek, jako je osobní web, obchodní web nebo online obchod.

Bohužel, když jsem se pokusil zaregistrovat tento uCoz, dostal jsem se do procesu nemotorného přihlášení. Existuje jen příliš mnoho formulářů a příliš mnoho polí. Moje zkušenost s nástupem na palubu byla naprostým opakem toho, co jsem očekával, vzhledem k tomu, že měl docela zjednodušený proces vytváření stránek založený na typu webu a všech.

Další věc je, že nemá předváděcí skříň svých bezplatných šablon, takže nedostanete náhled na to, co vám zdarma plánuje, pokud jde o šablony a návrhové nástroje. Na rozdíl od většiny nástrojů v tomto seznamu, které vám umožňují publikovat web za méně než 5 minut, vám uCoz umožňuje projít celou řadu logistiky předem.

Také, když se zaregistrujete k účtu uCoz, budete automaticky přihlášeni k jeho sesterské službě zvané uID, což opět není docela skvělá věc. (Pokud vás zajímá, uID je služba typu „O mně“)

Bezplatná verze podporuje vlastní název domény. To je docela neobvyklé, protože většina bezplatných tvůrců webových stránek vás nutí použít subdoménu. Bezplatná verze uCoz je také bez reklam.

Přijmout opatření

 • Web: ucoz.com
 • Pro plán: 2,99 $ měsíčně

24. Tilda

Tilda je šikovný nástroj pro tvorbu webových stránek, který umožňuje vytvářet krásné weby. Tilda nabízí skvělou kombinaci šablon pro nezávislé pracovníky, firmy, agentury, online lektory a mnoho dalších.

Když jsem poprvé odhlásil Tildu, myslel jsem, že je to hodně jako Squarespace, zvláště když jsem viděl některé návrhy titulních stránek. Ale jak jsem se hlouběji kopal, uvědomil jsem si, že Tilda má v nabídce mnohem více šablon. Navíc má 350+ designových prvků, což je mnohem více, než nabízí Squarespace. Další věcí, která stojí za zmínku, je, že Tilda přichází také s krásnými vstupními stránkami.

Bezplatná verze podporuje až 50 stránek, nabízí úložiště 50 MB a je bez reklam.

Přijmout opatření

 • Web: tilda.cc
 • Pro plán: 10 $ / měsíc s roční platbou.

25. Portfoliobox

Jak můžete pochopit ze samotného jména, Portfoliobox je webový tvůrce, který je vytvořen výhradně pro kreativy, které chtějí předvést svou práci.

I když se tato platforma zaměřuje především na zobrazování práce, podporuje také stránky, jako je blog a obchod, takže můžete své portfolio rozšířit na plnohodnotný web, pokud chcete.

Vzhledem k tomu, že Portfoliobox je určen pro hostování portfolií, věnuje zvláštní pozornost potřebám umělce, jako jsou ohromující rozložení posudku, moduly služeb a vitríny. Všechny její šablony jsou navrženy tak, aby zdůrazňovaly práci zákazníka. Podívejte se na své vybrané zákazníky a podívejte se, jaká portfolia si můžete s Portfolioboxem vybudovat.

Bezplatná verze portfolia také do vašeho portfolia nevkládá reklamy.

A protože bezplatná verze obsahuje až 30 stránek, poskytuje vám dostatečnou šířku pásma k publikování dobře zaobleného portfolia.

Přijmout opatření

 • Web: portfoliobox.net
 • Pro plán: 6,9 $ / měsíc (při zakoupení ročního plánu).

26. Duda

Duda nabízí vynikající bezplatný nástroj pro tvorbu webových stránek. A vzhledem k tomu, že Duda je především o responzivních webech, můžete si být jisti, že i váš bezplatný web bude krásně vykreslovat na všech mobilních zařízeních a tabletech.

Vrcholem Dudinho bezplatného plánu je jeho personalizace. Neviděl jsem žádný bezplatný nástroj pro tvorbu webových stránek nabízející pokročilé možnosti, jako je personalizace. Personalizace založená na poloze návštěvníka, časovém pásmu a minulých návštěvách zvyšuje jejich zážitek z prohlížení, takže pro tuto funkci je to velký palec!

Šablona také moudrá, myslím, že Duda má mnoho inspirativních návrhů. Navíc získáte také Dudaův editor drag and drop.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map